Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#121251) MiklosSaS válasza DR|FTK|NG (#121249) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Azokon csak a matrica AMD.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#121252) DR|FTK|NG válasza MiklosSaS (#121251) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Mint az új ROG-okon a ROG matrica? :DD

(#121253) MiklosSaS válasza DR|FTK|NG (#121252) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Pontosan. Lassan végleg kuábrándulok az Asus márkából...amennyire pozitiv tapasztalat volt az Asrock, annyira negatìv az Asus.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#121254) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#121253) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Azért a TUF az még most is igényes... :DD

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#121255) DR|FTK|NG válasza MiklosSaS (#121253) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Én az omniózus nyereményjáték óta nem szívlelem őket annyira. :D Bár kötve hiszem, hogy rajtam kívül akárki is emlékezne rá, mert hogy néha már én is el-elfelejtem.
De lekopogom, eddig nálam az Asus-ok jól működtek/működnek.


Mahrenburg(#121254)
Ez inkább TUJ, mint The Ultimate Joke. :D
Mondjuk az az 5 év garancia egy ilyen low end alaplapnál azért nem semmi. :Y

(#121256) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#121254) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jaja. Kemény alaplap.. :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#121257) CJ4567 válasza MiklosSaS (#121253) üzenetére


CJ4567
veterán

VGA-i még jók.

No Sana No Life

(#121258) DR|FTK|NG válasza CJ4567 (#121257) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

(#121259) CJ4567 válasza DR|FTK|NG (#121258) üzenetére


CJ4567
veterán

Egy ideig LN2 módban, power limit nélkül (annyit vesz fel amennyit akar kb) használta a kártyát, egyik hozzászólásban írta még régebben, ehhez képest 2 hónap asszem.

No Sana No Life

(#121260) MiklosSaS válasza CJ4567 (#121257) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Sohasem tetszettek...ha vga akkor Sapphire, MSI, eVGA es Palit.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#121261) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Reggelt, de rég volt már ilyen itt :DD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#121262) bandi0000 válasza Lacielvtárs (#121261) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nyaralgatunk nyaralgatunk Lilike? :D

Xbox One: bandymnc

(#121263) norbert1998 válasza bandi0000 (#121262) üzenetére


norbert1998
veterán

Lilike nem, de én már megint :DDD

(#121264) bandi0000 válasza norbert1998 (#121263) üzenetére


bandi0000
nagyúr

jól megy egyeseknek :D én sehova nem jutok el idén, esetleg télen

Xbox One: bandymnc

(#121265) Lacielvtárs válasza bandi0000 (#121264) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Persze mindenki nyaral én meg itthon ülök a klímát olelve :W
Lehet ha nem elacokra költom a pénzt, akkor mehetnek nyaralni :DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#121266) #Morcosmedve válasza Lacielvtárs (#121265) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Ilyen gondod nincs?

:DDD :DDD

© asszongya'hogy

(#121267) #Morcosmedve válasza #Morcosmedve (#121266) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

El is felejtettem, hogy milyen menő a wifi hálózat itthon (Digi Gb/s):

© asszongya'hogy

(#121268) Lacielvtárs válasza #Morcosmedve (#121266) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Olyasmi :C

Wifi, uhh az korrekt :DD
Nálam csak ennyit tud a TeleTakony :(((

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#121269) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Napot!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#121270) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Na ezt múljátok alul :D

bár most a falusi hálózatot megint eladták, elvileg a Digi vette át, szóval remény hal meg utoljára :D

Xbox One: bandymnc

(#121271) CJ4567 válasza Lacielvtárs (#121268) üzenetére


CJ4567
veterán

50/25

Azt hiszem pingben én nyertem. ;]

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#121272) Lacielvtárs válasza CJ4567 (#121271) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Az igen ,az a ping kerekítve nulla :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#121273) norbert1998 válasza bandi0000 (#121270) üzenetére


norbert1998
veterán

Otthonról menne. 35ms,4Mbps,0.4Mbps. És ez már rekord maximum.... 12Mbps-rol indult.

(#121274) Balathruin válasza bandi0000 (#121270) üzenetére


Balathruin
veterán

Itt csak WiFi van.

Feltöltés kamu, mert max 0,4Mb/s. Esténként olyan 4-6Mb/s van max. Néha lehal.

(#121275) norbert1998 válasza Balathruin (#121274) üzenetére


norbert1998
veterán

Magyarorszáááág, ahol álmomban jár... Buffering...

(#121276) Habugi


Habugi
addikt

Errőt jut eszembe, nem is újságoltam.., hozzám ~2-3hete érkezett meg a Digi. :K :C

Tudjátok párszor említettem már az évek során, hogy eddig ahányszor csak költöztem városon belül mindig az volt, miszerint az utca azon oldalán nem volt soha Digi ahol én laktam.., a másikon/szemben pedig igen. :DDD

Üröm az örömben h még javában ketyeg a UPC-s hűségem.. :o

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#121277) Lacielvtárs válasza Habugi (#121276) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

A Digi jó net, melohelyen is az van nekünk.
Itthon persze az összes környező uCCaban van, ahol en lakok, itt persze hogy nincs :W

Hogy all a 'helyzet' amiről korábban írtál?
Rendezodni látszik Hablatyi uraság?

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#121278) DR|FTK|NG válasza #Morcosmedve (#121267) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Nekem is gigabites.

De csak a gép és a router között. :O
Majd lesz 10Gb/s-es is, ha végre befejezem a szervert. ;]

Egyébként:

[ Szerkesztve ]

(#121279) Balathruin válasza Balathruin (#121274) üzenetére


Balathruin
veterán

Ja azt elfejeltettem hogy tudtommal drágább mint a Digis gigabit. Talán év végéig sikerül váltani.

(#121280) norbert1998 válasza Balathruin (#121279) üzenetére


norbert1998
veterán

Teljesen dettó.
Bár nem tudom félig hogy lehetne :F

Októberben, megnézzük mit hoz az mdsl, mert vagy az, vagy az adsl, de azon ez a max, amit fent írtam.

És jóval draggab mint a gigás optika.

#countrylife ;]

(#121281) Methionyl


Methionyl
senior tag

#FűnyíróLacától egyenesen.

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#121282) MiklosSaS válasza Methionyl (#121281) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Titokban nekem szállit kínai félautomata AK-47 alkatrészeket.

Jah, és természetesen én minde hol ott vagyok! ;]

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#121283) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#121282) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Csak Antarktiszon nem... :U

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#121284) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#121283) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

De meg lehetek :)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#121285) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#121284) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

A pingvinek már olvasták a hírt, elő is kerültek a halpikkelypálinkáshordók, s kitört egy spontán népünnepély... :K

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#121286) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#121285) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Egyelőre még kinlódok ezzel az Isten átka Rizsával....olyan könnyü és egyszerü a tuning hogy hihetetlen Intelen. Ezen a szaron....kiszámithatatlan fostaliga...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#121287) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#121286) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Másképp fogalmazva: lelke van... :))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#121288) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#121287) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ja, hogy rohadna meg :D...

Na, mostantol kezdve egy percet nem vagyok hajlando piszkalgatni. Nem megyen 3200 MHz-en a ram (es arrol a ramrol beszelunk ami hibatlanul ment 3800 MHz-en CL17-el. Z170-es lapban). 2998 MHz az amin meg elindul a gep es stabil. Ez felett nem indul, nem tolt be meg a win sem.
Eldontom majd mi lesz, lecserelem a Dominatorokat valami G.Skill-re, vagy nem foglalkozom vele ...nem eri meg azt a max 5-600 MHz-et plusszba.

Megyen a 4.05 - 4.10 GHz is, csak alig gyorsabb 3.95 GHz-nel de joval nagyobb feszt kernek. 3.95 GHz-en stabil minden 1.33 V-al, 4.0 Ghz-re elkeri az 1.365 V-ot, 4.1 1.39-1.40 V-al hajlando mukodni. Ezert a 3.95 GHz marad.

Egy het Rizsa utan....nem mondhatom azt sem hogy utalom, de szeretni sem szeretem. Velemenyem megoszlo, van ahol siman koroket ver a 7700K-ra, van ahol kikap tole par szazalekkal. De mar mondtam, nagyjabol erezni lehet azt hogy ez egy 8 hengeres monstrum a 7700K melett...

Alaplap: hat....gondolkodom rajta hogy lecsereljem vagy nem....egyelore marad.



A Vantage erdekes...amig majdnem duplajat kaptam az 1800X-re, addig 30-35 %-al kevesebbet ment a 1080-as...erdekes..lehet el kellene nekem is engednem ...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#121289) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Reggelt embörök :DD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#121290) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#121289) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Napot!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#121291) norbert1998


norbert1998
veterán

Idefele láttuk a tegnapi révfülöpi baleset eredményét. Épp akkor élesztették újra az egyik sérültet, nem tudom az sikeres volt e, de ma már ő nincs az élők sorában.

Thalia-s bácsi kifordult a szlovák BMW elé, az meg hátulról durr bele. A bácsi halt meg. És volt 3 további sérült.

Mondjuk annyira nem voltak összetörve az autók, hogy halálosnak gondoltam volna, később a neten láttam, hogy meghalt a bácsi, illetve a páran látták a csapatból, hogy a mentős élesztett újra. Én leragadtam a zöld mentő helikopternél.
Amúgy mindkét autó az árokban volt.

(#121292) CJ4567 válasza MiklosSaS (#121288) üzenetére


CJ4567
veterán

No Sana No Life

(#121293) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Én meg most értem haza innen... jo volt csak rövid meg rohadt hosszu az ut

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#121294) MiklosSaS válasza Jakuskacsa (#121293) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Horváth.

@Cicus: mut kell rajta nézni?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#121295) Jakuskacsa válasza MiklosSaS (#121294) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Az biza.. 7 nap... jó volt. De ez a rohadt autopálya kapu ez egy szopacs... 2 órát araszotam hazafelé a dugóban Zágráb előtt 40 fokban. Miért nem jó nekik a hetes matrica??? Tiszta hülyék...
Gyönyörű helyen voltunk. Egy kis halászfaluban. Senj. Ehte Olaszország... kis szűk utcák, szieszta, esti élet. Nyugodság csönd, szép tiszta tenger. És a füge pálinka valami isteni :D

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#121296) CJ4567 válasza MiklosSaS (#121294) üzenetére


CJ4567
veterán

Csak lefuttattam, hogy most ennyi, nem tudom hogy muilyen ez az eredmény.

No Sana No Life

(#121297) Habugi válasza MiklosSaS (#121288) üzenetére


Habugi
addikt

1080p játékra tán majd a kövi rev/stepping Rizsa, a bő 1Ghz órajel elmaradás nagyon kijön ezen a felbontáson, pláne egy bika VGA mellett.

1440p-re pedig oly mindegy, hiszen itt már a 4mag+HT is untig elég bárminek a kihajtásához, a minFPS móka is csak 1080p-ben érződik.

Tudom kezdődik a sokmag éra'.., hát max 1080p-ben mert egyébként shemmi értelme nincsen, 4K még mindig nagyon hypeolva van, piackutatók még mindig nincsenek érkézelőtávban mennyire lesz@rják az emberek, mennyire nem vágynak erre a vonatra ha játékról van szó. :N
Erre a felbontásra pedig egy 3Ghz-es FX is unig elég, kihajcsa..., akkor meg minek vegyen az emberek közül bárki bármit az újak közül?!

Kicsit mindfuck beütéses az egész, mint amikor a jobb kéz nem tudja mit csinál a bal..

Amikor a belépő 4K játékhoz (ugye legkevésbé CPU igényes) már van/lesz 2-3db VGA, 1080/Ti/VEGA, a két nagy processzorgyártó akkor kezd vad magversenybe.., gratulálunk, taps-taps.. :DDD :C

Oké persze.., nem mintha ezekkel a CPU-kkal csak játszani lehetne de akkor is röhej az időzítésük.

(#121277) ELACielvtárs:

Még semmi, osztás-szorzás. Csütörtökön lesz ötletelős kupaktanács, addig kb semmit nem lehet tudni arról ki merre, hány métert s meddig.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#121298) Lacielvtárs válasza Habugi (#121297) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Értem, koszi a választ, szorítok neked / nektek...
De ha tudok segíteni, akkor szólj kérlek :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#121299) MiklosSaS válasza Habugi (#121297) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nrm mindenben értek egyett veled. Időzitésükre reagálva szerinted csődbemenésük után fél vagy egy ével kelett volna piacra dobniuk?

A rizsa volt nekik a mentő mellény, a légzsák....AMD fanatikus/szinpatizáns létedre már rég ott kellene legyen a gépedbe minimum egy R5 kegalább támogatás céljából :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#121300) Habugi válasza Lacielvtárs (#121298) üzenetére


Habugi
addikt

Ha tudnál sem fogadnám el.., a gesztust viszont nagyra tartom, igyekeztem kihangsúlyozni. :B

(#121299) MiklosSaS:

Nyilván nem.., mert ~2éve nincs időd játszani, még ha lenne sem 1080p-ben játszol szóval nem menne át miről beszélek. :N

Itt persze.., élvezhetném a fele FPS-t Armában, ebben a szutyokban amit ~3-4 éve egyedüliként tolok "komolyabban"/visszatérően, ami egyedüli ok volt az imádott FX leváltására majd most veszek megint valamit amin borzalmasan fut.. :DDD

Ha pénzt akarnék szórni ennél sokkal kreatívabb ötleteim lennének..

Ez a 4Ghz kopp & CCX-es történet engem kb annyira érint meg, hogy nem szeretném megérinteni. :N :B

A RAM-okkal, BIOS-okkal s egyebekkel nincs/nem lenne problémám, a multiját is élvezném Premiereben stb, tökszép s tökjó csak nem nekem, SAJNOS. :(((

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.