Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#121551) Abu85 válasza MrM94 (#121550) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem szar a driver, csak agresszív. A meghajtó mindig egy balansz a teljesítmény és a működés között. Egy rakás szerver szálat futtathatna a kernel driver, mert tele van csomagolásra vonatkozó munkával, csak el kell találni minden magszámnál azt az ideális szálkezelést, amivel nem csak gyors lesz a rendszer, hanem a driver által okozott stall száma is alacsony marad. Az auto optimalizálás nem mindig dönt jól, mert lehet, hogy kevés szálat aktivál, de az is lehet, hogy sokat. Ez egy régóta létező probléma a rendszerprogramozók előtt, hogy minden rendszeren jó konfigurációt határozzanak meg, mert ha alálövik, akkor rossz lesz a kihasználás, míg ha túllövik, akkor sok lesz a stall. Ezen majd segíteni fog a legacy API-k elhagyása, mert az explicit API-kkal eltűnik a kernel driver. A régi modell a 8+ magos procikkal nem igazán üzemképes, így ott a négymagosokra tervezett agresszivitás sem ideális, ezt majd áttervezik, ahogy nő a nyolcmagos rendszerek száma.

Az AMD drivere sem működik másképp, csak kevésbé agresszíven. Inkább beáldozza a skálázhatóságot a folyamatosságért. Az NV csak fordítva dönt az optimalizálásnál. Egyik sem jobb egyébként, mert egy alapvetően hibásan működő rendszer kényszeríti döntésre a gyártókat. Az ideális választás a skálázhatóság maximalizálása lenne a folyamatosság megőrzése mellett, de ez nem lehetséges a legacy API-kkal.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#121552) hackeeeee válasza MrM94 (#121550) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem csak az nv driver, az csak egy.

Én remélem, hogy a Threadripper nem így rajtor, mert az nagyon gáz lesz, főként gondolok itt arra, hogy figyelni kell, hogy milyen ramot vegyél hozzá, stb..

Véleményem szubjektív...

(#121553) bandi0000


bandi0000
nagyúr

akkor már csak egy megoldás van Sas, X299 te meg tudod fizetni, jól keresel külföldiában :D

Xbox One: bandymnc

(#121554) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Estét... Összefoglalná valaki úgy kb. hogy mitörtént márciustól? TUdom néha bejelnetkeztem, de azért még read onlyban is néha kimaradtak posztok...

Habugi :rólad tudok.. azt olvastam... mert érdekeltél. Fejlemények? Vagy átfutottam rajta?

Stratova: Igen nagyon szép helyen voltunk, ha gondolojátok töltök még föl képeket.

Sass: Na ezt sem hittem volna, hogy a rysen lesz a gépedben :D

Mindenki más: Remélem vége a szezonnak és tudok mostantól ujra egy fél évett köztetek lenni... :D

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#121555) CJ4567 válasza Jakuskacsa (#121554) üzenetére


CJ4567
veterán

Hátööö, március óta cseréltem alaplapot, RAM-ot, procit, procin ventillátort, VGA-t, úgyhogy kb. mindent. :DDD

És nemsokára repül a Ryzen a gépéből úgy néz ki. ;]

No Sana No Life

(#121556) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Uraim, holnap ismét fejlődik a rendszerem egy onkyo tx-rz900 nagy mozivassal :C

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#121557) norbert1998 válasza Lacielvtárs (#121556) üzenetére


norbert1998
veterán

De az nem muuzsik dikk ;]

(#121558) bandi0000 válasza Lacielvtárs (#121556) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ink vennél te is rizsát, sas szerint is jó befektetés :D

Xbox One: bandymnc

(#121559) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Az erkély:

Mint akik jól érzik magukat, közben halálra vannak égve :D

Pózol a lurkó :D

Esti ágyas szelfi

A cigók, én csak vörösödtem.. :D

Horgásztunk is esténként, 50 kunát megért

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#121560) Jakuskacsa válasza CJ4567 (#121555) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

És mire? Vagy nézzem meg az adatlapodon?

Más: Valakinek van UPC előfizetése? Mert ma kértünk még egy beltérit, de helyette ilyen kártyát kaptunk amit a TV-be kell dugni. Most vagy nekem fura (de jó) vagy tényleg magasabb a frissítése a képnek? Mert amig beltéri volt a nagy TV-n olyan volt a kép mint ami 30 fps, ma amiótta veleraktam a kártyát meg olyan mint ami 60 fps lenne... vagy a nagyobb sávszélesség okozza? A HD csatornák olyanok mint akik ki akarnak lépni a képből... szal most nagyon örülök, de másnál is ilyen?

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#121561) CJ4567 válasza Jakuskacsa (#121560) üzenetére


CJ4567
veterán

Adatlapomon kint van minden, amúgy Pentium G4560, 8GB TeamGroup Elite 2400MHz DDR4, Asus Strix RX460 4GB, MSI B250M Mortar, procin ventillátor pedig egy Arctic F9 PWM.

No Sana No Life

(#121562) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Ha ma este nem sikerül gatyába ráznom a Rizsát akkor vissza váltok X99-re. Most már az alaplapok kiforrottak, a CPU forrasztva van, nincs VRM mizéria.

Van egy bontatlan 6800K meg egy Asus X99 Stixx alaplap az Aria-nak..3 év garancia...ide adná £510-érr. Annyiért a rizsát is el tudnám passzolni.

Max még a ma estét szánom rá...ha.nem akkor számomra ennyi volt.

X299 drágább, VRM gondok, nincs forrasztva....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#121563) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Nah, bejövős a Kodiaq. 2.0 dízel, 190 paci, szedi a lábát, a méretéhez képest is. Kíváncsi lennék a 2.0 TSI-re 180 pacival, hogy mit tud.

Maga az autó is nagyon tetszik, nagy, tágas, kényelmes. Főként hátul nagyon sok hely van. :)

Véleményem szubjektív...

(#121564) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#121556) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az előzőt egy zacskó szotyiért átveszem (ha még nem füstölt) :DDD

Jakuskacsa: Hát maguk merre járnak? Jó pihenést! :) (ha még tart)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#121565) Jakuskacsa válasza hackeeeee (#121564) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Horvátország, senj, de sajnos már hazajöttünk...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#121566) hackeeeee válasza Jakuskacsa (#121565) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jahogy jah, akkor so sorry. :( de majd lesz legközelebb!

Noh alvó, reggel kelni kell.

Véleményem szubjektív...

(#121567) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Na megvan az uj win, par ora jatek (Crysis2.3, Sniper GW2, Saints Row, COD IW, BO3,2, L4D, Doom). Majdnem semmi valtozas...

Pedig tesztekben stabilan tartja a 99 %-ot, es a processzor is jol teljesit...szepen allja a sarat 3.95 GHz-en 1.335 V korul. Kicsit azert sajnalni fogom ezt a szart...

A kerdes a kovetkezo:

Mi legyen helyette...X99 olcson vagy a maceras X299.

1. 6800K + Asus STRIX 510 font
2. 6800K + Gigabyte SOC Champion 445 font
3. 6800K + Asrock Taichi 488 font

- vagy

4. 7800X + Asrock Taichi 600 font
5. 7820X + Asrock Taichi 800 font.

Szerintem a 2.-el jarnek a legjobban, amig kijonnek a rendes alaplapok X299-hez, aztan megvarhatom a Z390-et is a hat magos 8700K-val. Vagy ha kesobb fejleszteni szeretnek, ott a 6900K...ami mar kezd olcsosodni eleg rendesen.

Mind1, megragom a hetvegen...de egy biztos..erre a szarra nem aldozom tobbe 1 percet sem. Meg egy ejszakat nem baXok el..telepitgetni meg tesztelgetni. Ennyi volt az ido ..amit ra tudtam szanni.
Es egyben ez volt az utolso cucc amiert penzt adok es ra van irva hogy AMD. A kovetkezo evekben el fogom kerulni ezt a markat, mindig megveszem..aztan mindig szivok. Ideje abba hagynom.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#121568) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#121564) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Beszamitja az eladó, akitől veszem a 900ast... :DDD
Es még nem füstölt, de ne fessük az ördögöt a falra :C

Kereszttesom : nem befektetésbol veszem, beallitom es élvezem a hangzást , remélhetőleg, nem akarok en annyot 'szenvedni' mint apám a rizsával :DDD

Jó reggelt

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#121569) hackeeeee válasza MiklosSaS (#121567) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha kiszállsz a ryzen-ből, és érdekel az újdonság, és belefér, Én azt mondom, hogy tégy egy próbát az s2066-tal. Mondjuk, ott is fel kell készülni minden földi jóra, mivel szintén újdonság. Ha nem akarsz szívni, akkor s2011.

@Lacielvtárs: Jahogyjah, grat. :)

Véleményem szubjektív...

(#121570) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#121569) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Köszi :R
Effolott jelenleg már nincs nagyobb onkyo kategória, max a vegfokok száma nő de érdemi javulas nincs.
Kivancsi vagyok a hangjára, no meg arra hogy sztereón mit tud adni.
Utan meg jönnek majd a mennyezeti hangsugárzók, irany az atmos építés :DD

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#121571) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#121570) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Stereo-ra mindig a stereo erősítő lesz a jó, ezek a cuccok soha sem lesznek annyira jók, legalábbis szerintem. :)

LyaLy... :)

Véleményem szubjektív...

(#121572) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#121571) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Hát ma kifog derülni :K
A biztonság kedvéért lehet megmarad a CA erősítő is.
Meghallgatás után fogok dönteni.
Viszont ami nagyon bejön ezen az avren, az hogy be tudom kötni a 7.1et es az 5.1.2t egyszerre, es menüben állítható.
A jelenlegi ezt nem tudja, es elvileg a 900 ter alkotása is javult.
No de nem iszok előre a medve bőrére, meglátom, illetve meghallom :DD
Ha meg lesz az atmos, akkor le állok vagy nem, mint apám ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#121573) #Morcosmedve válasza Lacielvtárs (#121570) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Neked mindig stereoban van, csak sok hangfall :D Nem lesz fölülre rakva overkill (nem mintha már most nem lenne az)?!

© asszongya'hogy

(#121574) Lacielvtárs válasza #Morcosmedve (#121573) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Nálam csak a zene sztereó :DDD
Bár nem értem a többi kérdést... :D
És nem vagyok szőke ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#121575) norbert1998 válasza MiklosSaS (#121567) üzenetére


norbert1998
veterán

Szerintem meg cseréld le azt a fos alaplapot. Vagy kölcsönbe kérj egyet, ilyesmi.

(#121576) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

"A benzinesek is kapnak részecskeszűrőt"

A Kodiaq-hoz kapcsolódóan. 2.0 Dízel 190LE változat van Nálunk. Szedi a lábát, főként sport módban nagyon harap. :) Ami kemény, hogy eco módban 3-4 liter között eszik városban. :Y Nehéz talppal azért több, de vegyesben is elvan 5-7 liter körül.. Ebben nincs klíma. :) Nagyon tetszik az autó, nagy, kényelmes, hátul bőven van tér, a + 2 fő helyére 2 gyerek simán befér, szal kényelmesen lehet utazni 2 gyerekkel, összesen 6 fővel, és még marad csomagtartó is.

Tudom, lehet jönni azzal, hogy lényegében Audi Q5, de nem mozgat, egy olyat aki szereti az Audi-t biztos érdekelne, de Nálunk ez nem befolyásoló tényező. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#121577) DR|FTK|NG válasza MiklosSaS (#121567) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Mindegyik esetben Taichi, ha most kimaradtál belőle(meg amúgy is).

Az meg nem semmi, hogy AMD-vel mindig így jársz. :(

(#121578) MiklosSaS válasza hackeeeee (#121569) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem, egy ideig nem kerek a "foldi jobol" ...ezert is inkabb szemezgetek az X99-el. Egy ideig jo lesz amig forrasztani fogjak az 2066-os i7-teket.

@Norbika: Nem! Max annyit vagyok hajlando foglalkozni vele amig kiszerelem es becsomagolom. Ket hetig piszkalgattam, az alvastol es a csaladtol csiptem le idot ....kosz nem. Ennyi volt, es igy is bokezu voltam...3 nap utan ki kellett volna vagnom.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#121579) hackeeeee válasza MiklosSaS (#121578) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mivel van tapasztalat az s2011-gyel, szerintem inkább maradj annál, azzal nem volt gond, vagyis ami volt, az már nagyjából javításra került. Az S2066-nál szinte tuti, hogy ott lesznek a gyerekbetegségek, szal a kezdeti hónapok szerintem ott is nehézkesek lesznek.

Véleményem szubjektív...

(#121580) MiklosSaS válasza DR|FTK|NG (#121577) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A szivem pedig az X99 SOC Champione :D

Jah. :( . Ez van, azon kaptam fel a vizet egy este amikor a Rizsa topicban mindenki leirja mijel szepen megy a processzor...persze..3.7 GHz-en meg a 3200-as ramok mennek 2667 MHz-en emelt fesszel meg lazitott idozitesekkel. :W

Ott az a baj hogy az emberek nagy resze FX-rol valtott es megvan az az erzes mint amikor Fincsibe 1.5 dCi raketajabol beulsz egy "raketa" 4.2 biturbo V6-os TDI-be. Szoval megertem hogy nekik jo, de nem is nagyon piszkaljak...
Meg a tobbsegnek mukodik rendesen....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#121581) MiklosSaS válasza hackeeeee (#121579) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A 2066 jo alternativa lenne egy 7800X/7820X-el, de egyreszt felek mert nem forrasztott ami hja elkezd 200 W-on dolgozni (4.4-4.5 GHz kb) ott termeli a hot mint egy kisebb kazan. Masreszt pedig par ellemzest olvasva, az alaplapok gyengebbre sikerultek mint X99/79/58 "eraban" .

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#121582) Popes válasza Lacielvtárs (#121556) üzenetére


Popes
őstag

Itt a következő lépcső! LINK

;]

@Bandi Neked is megtaláltam a felvázoltak alapján a te igényeidet is kielégítő laptopot.LINK :D

[ Szerkesztve ]

Deus ex machina

(#121583) Lacielvtárs válasza Popes (#121582) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Jesszusom :Y :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#121584) #Morcosmedve válasza hackeeeee (#121576) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Lesz mit hekkelni ezeken az új kocsikon.

Jók a skodák, megmondom őszintén, hogy a VW groupból csak azt venném, ~ugyan az, de olcsóbb és kicsit még van köze cseh kézhez/szívhez... if u know what i mean.

Lilike: Azokon a képeken, amit felteszel, mindig stereo only :D

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#121585) hackeeeee válasza #Morcosmedve (#121584) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nagyon sok minden van.. Jó ezeknél az új autóknál ez már alap, Én még az "analóg" rendszerhez vagyok szokva.

Nagy kultusza van kint, főként Boleslav-ban, ahol van a gyár. Ugye lényegében az egész város a gyár. :)

Jó lett a medve, Nekünk nagyon tetszik. :) Könnyű megszokni...

Véleményem szubjektív...

(#121586) CJ4567 válasza MiklosSaS (#121580) üzenetére


CJ4567
veterán

Én csak a RAM-ra lennék mérges, lehet a feszültség igény miatt használják 3,7GHz-en.

No Sana No Life

(#121587) hackeeeee válasza MiklosSaS (#121580) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah, pont ezt mondtam Én is, hogy itt a gond azokkal van, akik i5 esetleg i7-ről váltanak, és belecsúsznak a rammal kapcsolatos szívásokba, stb..

Véleményem szubjektív...

(#121588) Jakuskacsa válasza hackeeeee (#121585) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Uncsitesóm férje csak skodákat használ. Pizzériája van, így kell a lótifuti kocsi, de a 10-15 éves skodákkal sincs semmi gond, mennek egyfolyában. Ha meg szervízbe kell vinni, akkor sem egy nagy költség.. Én a benzines RS octaviáját fogadnám el, megy mint güzü, és még nincs agyonelektrolizálva :D

Én épp most tetszteltem a kis grande puntot a Horvát úttal. Átlag fogyi, úgy hogy Zágrábnál még dugóztam is úgy egy másfél órát hazafelé 5.2 volt. Klímával, 130 as tempomattal. Most erőssen gondolkozom, egy chiptuningon. 90Le@200Nm helyett lenne 124Le és 283Nm. Akiknek van a kocsijában azt mondják, hogy még kevesebbet is eszik, mert eltüntetik belőle a hatalmas turbólyukat 1600-1800 tájékáról. A görbe már ott emelkedik, míg a gyári beállításokkal ott még lomha dízel. Csak attól parázok, hogy a gyári turbó 1,3 as nyomását 1,43 ra emelik, így nem tudom mennyivel lenne kevesebb az élettartama. Ez kicsit elriaszt látván, mennyibe kerülnek a turbó felújítások, vagy az új turbók.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#121589) Methionyl


Methionyl
senior tag

Mindenki kocsi így kocsi úgy..na de senki nem motor b*zi mint én ? :D

Btw +1 a Skodára. Felicia, Fabia, Octavia. Mind voltak/vannak itthon, és sose hagytak cserben :N

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#121590) MiklosSaS válasza CJ4567 (#121586) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Tudtam mibe vágok...elfogadtam azt is hogy 3800 helyett 3000 alatt mennek a ramok, azt is hogy 4 GHz a vége a processzoroknak, azt is hogy c/c-ban gyrngébb...a CCX-et is....de azt nem tudom elfogadni hogy ha hetente játszani szeretnék pár órát akkor ne kezdjen el droppolni mint az idióta.
Ezt nem tudom elfogadni...nem lehet....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#121591) Lacielvtárs válasza #Morcosmedve (#121584) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Dehogyis, rosszul teCCik látni ;]
Mozizás kozben nem fotózok :DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#121592) hackeeeee válasza Jakuskacsa (#121588) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mi tavaly teszteltünk városban egy szintén 4*4 L&K fullextrás SuperB-t.. az nem volt 2.0 dízel, asszem egyel kisebb volt, szintén full, üvegtető meg minden, mint a mostani Kodiaq-ban.. Hát, az is egy szörny. RS-ből is dízel volt akkor, az is tetszett. :)

A benzines tuti, hogy kicsit harapósabb. Ezért is próbálnánk ki a 2.0 TSi-t belőle a Kodiaq-kal, de az nincs.. De ez is kegyetlen. :)

Hát, ha ezt a chip engedi, akkor szerintem ennyit még elbír a turbó, nem kell hozzá nagyobb csiga. :)

Amúgy ez elég finom, mármint az adatok, jól hangzik.

Kis rohangálós autónak a fábiákat és a rapidokat viszik ezerrel. Bár a Citigo is jó erre a célra, csak tényleg pici. Viszont az 1.0 Tsi-vel simán lehet városban rohangálni, kis kaszni, stb. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#121593) norbert1998 válasza MiklosSaS (#121578) üzenetére


norbert1998
veterán

Igazából így most kb egy lópimpili alaplap miatt az egész platformot kukazod, holott tuti hogy csak a deszka rossz, elvégre másnak nincs baja ilyenekkel, tudtommal.

(#121594) bandi0000 válasza Popes (#121582) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ez tényleg fasza, de majd ha beesik az ára 3 milka alá akkor jó lesz...jah nem :DD

Xbox One: bandymnc

(#121595) Jakuskacsa válasza hackeeeee (#121592) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Gondolkodom még rajta... 35-50ezer ft között van és kitesztelt sokéves tuning beállitás. Senkitől nem hallottam hogy gáz lenne vele.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#121596) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#121571) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

és zenére, sztereón is kiváló, lekörözte az itthon sztereó erősítőim, így az is eladásra került :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#121597) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#121596) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Grat. :)

Véleményem szubjektív...

(#121598) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#121597) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Köszi :R
Nem gondoltam volna hogy zenén ennyire jó lesz...
Teljesen letettem a zenei képességeiről, majd leesett az állam hogy beállítás nélkül milyen kellemes, szingazdag, színpadi tetet képes eloallitani sztereón.
Meg ismerkedünk, allitgattam, de meg tesztelés folyamatban.
De nagyon bizakodó vagyok, es tényleg az rz900 ritka korrekt darab lett :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#121599) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#121598) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ezek azért más kategóriás cuccok, bár Én még mindig azt az oldalt vallom, hogy zenére a csöves való. :)

Véleményem szubjektív...

(#121600) Methionyl válasza Lacielvtárs (#121596) üzenetére


Methionyl
senior tag

szívesen kipróbálnám a hangcuccod :D csak attól félek, hogy egyszer kell, hogy meghalljam a minőséget onnantól kezdve ugyan itt vese elado ;]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.