Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#121451) MiklosSaS válasza Whysperer (#121450) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Neked £500 alaplap meg CPU

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#121452) Whysperer válasza MiklosSaS (#121451) üzenetére


Whysperer
addikt

Okés SAS látod a kcosim Ko szóval elmegy rá meg most megeyk Augusztus 22-27-ig Anglia.... De utánna kocsi ha kész meg hazajöttem és megvan még akkor tárgyalhatunk róla sz.tem

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#121453) hackeeeee válasza hackeeeee (#121449) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A következő érdekesség:

Véleményem szubjektív...

(#121454) MiklosSaS válasza hackeeeee (#121453) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

PH mérés= 0

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#121455) Whysperer


Whysperer
addikt

Ez jó hír nekem amúgy!

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#121456) bandi0000


bandi0000
nagyúr

már értem, hogy 1-2 ph tagot miért jegelnek folyamatosan, nehéz türtőztetnem magam az ilyennél, hogy ne küldjem el őket a picsbe :D

Xbox One: bandymnc

(#121457) Habugi válasza hackeeeee (#121453) üzenetére


Habugi
addikt

Ez a teszt most így sikerült, nem szokott gondom lenni velük egybként.

TR-ből is a konstans GPU limites 2013as verziót választották nem a RotR-t, érthető, eléggé kivéreznek utóbbiban a Ryzenek. Se egy Primal se shemmi.., mondom csak annyit tudok hozzáfűzni h ez most így sikerült, reméljük nem lesz rendszer belőle.. :B

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#121458) Methionyl


Methionyl
senior tag

Megérni cserélni Phenom 955 + 4 GB ddr2 ram + lapot egy valamilyen B250-es lap + G4560 + 8 GB ram?
Játék inkább a cél, 380 mellett lenne. 1600*900 :D de át rakhatom TV-re is és akkor FHD lesz.

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#121459) hackeeeee válasza Habugi (#121457) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Számomra főként a BF1, ami felettébb érdekes. Oké tudom Dice meg Frostbite, de ennyire nem űködik szarul..

Véleményem szubjektív...

(#121460) hackeeeee válasza Methionyl (#121458) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szerintem igen.

Véleményem szubjektív...

(#121461) Whysperer válasza Methionyl (#121458) üzenetére


Whysperer
addikt

Ebben apillanatban néztünk WOW-ban a ugyan azt tolja mint a 1700x meg a 770k . de tudom az a WOW egy szál.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#121462) Habugi válasza hackeeeee (#121459) üzenetére


Habugi
addikt

Hemzseg az anomáliáktól, ne foglalkozz vele.. :N

Stock 1600 & 1800X az OC 1800X előtt nem is kevéssel de még őket is szétcsapja a stock 1400as és egy 8350es.., Ivy i7 pedig trollkodik legfelül.. :))

Fogalmam sincs a mérési módszerekről, melyik játék esetén hol és/vagy milyen softverrel naplóznak de valami nagyon félresikerült, ehhez még hozzájön a választott játékok khm.., mondjuk úgy érdekes listája.. ;]

Nyugodtan felejtsd el szvsz..

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#121463) DR|FTK|NG válasza MiklosSaS (#121454) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Sajnos mostanában az, vagy valaki bennfelejtette a tuningot. :(

BP-i RX Vega: szívesen ellátogatnék az eseményre, hiszen már erre(Vega) várok két éve. Ha eljutok, akkor elmesélem, hogy mi volt. De ha netán mégse jutok el, akkor meg én olvasom a beszámolókat.

(#121464) CJ4567 válasza Methionyl (#121458) üzenetére


CJ4567
veterán

Szerintem is megéri.

No Sana No Life

(#121465) Methionyl válasza CJ4567 (#121464) üzenetére


Methionyl
senior tag

Feltéve ha lenne a boltokban :DDD

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#121466) CJ4567 válasza Methionyl (#121465) üzenetére


CJ4567
veterán

Jókor sikerült vásárolni :DDD

No Sana No Life

(#121467) hackeeeee válasza Methionyl (#121465) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Idézhetném ákoskát, hogy ilyen hulladék szart ne vegyél... de, felesleges. :)

Véleményem szubjektív...

(#121468) DR|FTK|NG válasza hackeeeee (#121467) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Nem szar! :((

Kulcstartónak ;]

Egyébként szerintem jó proci, főleg az eredeti áráért.

(#121469) hackeeeee válasza DR|FTK|NG (#121468) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nézz be skylake topic-ba, és megérted a lényeget. :)

Véleményem szubjektív...

(#121470) Methionyl válasza hackeeeee (#121469) üzenetére


Methionyl
senior tag

Kár volt :U

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#121471) #Morcosmedve válasza Methionyl (#121470) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Megint tulporogte..

© asszongya'hogy

(#121472) hackeeeee válasza #Morcosmedve (#121471) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Egy kicsit.. Azért is szóltam be.. Mert kicsit meguntam, bár nem vette a lapot, vagy csak nem akarta.. Na mindegy.

Más.. Több hónapja állt ugye a Genius hangfalam itthon, mióta meglett a soundbar a TV-hez.. Gondoltam előveszem, mert rájöttem, hogy van fejhallgatókimenet a monitoron.. Vagyis, ha nincs kedvem bekapcsolni az erősítőt, akkor ez elpöszörög.. :) Kicsit furán mutat, de szerintem tök jó.

Véleményem szubjektív...

(#121473) MrM94


MrM94
őstag

Valaki tegyen tisztaba pls..
Nemetorszagban vagyok psp van nalam emuparadiserol szeretnek letolteni jatekokat ra mivel a hazaut busszal unalmas lesz,és a bombermant már befejeztem.
Alapból azzal vártak itt hogy ne töltsünk le semmit mert bünti jár érte.OK.
De pl ha egy ISO-t töltök nem torrentről,azért is?olvastam a neten hogy nem igazán ajánlott ilyen FTP szerverekről való letöltés sem...lásd rapidshare megaupload stb..Meg hogy monitorozva van az internet traffik.
Merjek letölteni ISO-t vagy inkább unjam magam s úton haza s kezdjem újra a bombermant?

Ha van valami hasonló topic útba tud valaki igazítani?

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#121474) Habugi válasza hackeeeee (#121472) üzenetére


Habugi
addikt

Szerintem itt nem a Genius hangfal mutat furán.. :DDD :N

Illetve még ha túl is nézünk rajtuk.., vazzeg, shosem mondtad h leguán tenyésztő vagy?! :Y

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#121475) hackeeeee válasza Habugi (#121474) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A vakond az ász! HA beszólsz neki, elás. :)

Nekem bejön a zöld. :)

Véleményem szubjektív...

(#121476) Habugi válasza hackeeeee (#121475) üzenetére


Habugi
addikt

:DDD :C :C :C :C :C :C :DD

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#121477) hackeeeee válasza Habugi (#121476) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Spanban vannak a minonnal is:

Ilyen amikor szolgálatban van:

Ihletadó:

Véleményem szubjektív...

(#121478) norbert1998 válasza hackeeeee (#121477) üzenetére


norbert1998
veterán

Ez kész :DDD :C

(#121479) Habugi


Habugi
addikt

"Magyarország" 2017.., iszonyat gyász de mivel egyedi stílusban van megfogalmazva az abszurditás.., gyakorlatilag végig röhögtem, ajánlom: [link] :K

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#121480) DR|FTK|NG válasza hackeeeee (#121469) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Már pár napja láttam a hiányt/gyártás belassítását(egyébként az USA-ban egy-két hónapja volt olyan, hogy szinte az összes G4560-at elkapkodták).
Anno meglepődtem az árán(azt viszont régóta gondoltam, hogy Skylake refreshnél/Kaby Lake-nél lesz olcsóbb 2C/4T-s proci, akár kicsit alacsonyabb órajellel), azt hittem, hogy kicsit közelebb lesz a a gyíí háromhoz árban. Az Intel vezetése se volt a legjobb, és ennek meg lett az ára.

(#121481) hackeeeee válasza Habugi (#121479) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Valamiből finanszírozni kell az úszóVB-t.. Nevetséges. :(

Véleményem szubjektív...

(#121483) Mahrenburg válasza DR|FTK|NG (#121482) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Majd akkor fog igazán meglépődni az Intel, ha a VIA előrukkol a világverő CPU-jával... ...mondjuk akkor én is...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#121484) DR|FTK|NG válasza Mahrenburg (#121483) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Ha az Intel így folytatja, akkor költségmaximalizálás címszóval a CPU részleget is bezárja, mint az IoT-t. ;] Mondjuk ha a hálózati eszköz részlegét bezárná, akkor szomorú lennék(LAN és WIFI vezérlőivel jó tapasztalataim vannak).

(#121485) Malibutomi válasza DR|FTK|NG (#121482) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ez szanalmas az inteltol, tenyleg siralmas kapalozas

(#121486) Balathruin válasza Malibutomi (#121485) üzenetére


Balathruin
veterán

Önlejárató kampány.

(#121487) DR|FTK|NG válasza Malibutomi (#121485) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Az.

Meg január-február tájékán volt egy Ryzen FAQ az Intel oldalán, ahol a kékek azt írták, hogy nem kell a Ryzen-től félni. Hát tényleg nem, ahogy látjuk. :U
Szerintem év végére új vezetőségük lesz. :U

[ Szerkesztve ]

(#121488) MiklosSaS válasza hackeeeee (#121467) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Át kell ugrani okoska hozzászólásait. Semmit nem érnek, különösen amióta "kiherélték" az arcképèt. Simán hagyni.kell hogy vergődjön a kreténségben...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#121489) Abu85 válasza DR|FTK|NG (#121487) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Elég a CEO-t leváltani, ami mondjuk az Intelnél most nehézkes lesz, mert Krzanich mindenkit elzavar, aki nem ért egyet vele. Ergo eleve csak a baráti támogatókat tartja meg. Szóval amig az eredmények jönnek, addig Krzanich helye biztos. Ha valaki kétségbe vonja a döntéseit, az másnap repül.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#121490) Mahrenburg válasza Abu85 (#121489) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Nicsak, Abu a fedélzeten!

"Welcome to the jungle, we've got fun and games... "

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#121491) hackeeeee válasza Malibutomi (#121485) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, ahogy sikerült elbaszarintani az S2066-ot, hát.. Na mindegy..

Véleményem szubjektív...

(#121492) MiklosSaS válasza Abu85 (#121489) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ugye ide nem tériteni jöttél? :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#121493) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#121492) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Ha a VIA-CPU-kat népszerűsíti, akkor téríthet... Egy nemes cél érdekében minden eszköz megengedett... :K

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#121494) MiklosSaS válasza Abu85 (#121489) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ide irom mert nem szeretnem folytatni a cirkuszt.

Vegyetek le azt a tesztet az oldalrol es javitsatok ki, mert ami ott van az ero hulyeseg. 10-12 eve en is keszitettem teszteket, tudom milyen irgalmatlanul nagy munka tobb tucat processzort letesztelni. De ha valaki olvassa a tesztet egyszeruen hulyenek nezi a PH!-ert.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#121495) Abu85 válasza MiklosSaS (#121494) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nekem ezt hiába írod, nem én vagyok az, aki ezt eldönti. Én csak a számolást írtam meg táblázatkezelőben az összegző grafikonokhoz.
Egyébként csak a BF1-ben volt probléma, arra majd kitalálunk valamit. De levenni biztos nem fogjuk, mert ezeket mertük, maximum ki lesz egészítve, de erről majd döntenek az illetékesek. A 7700K-ra pedig csak tippjeink lehetnek, viszont az is jó helyen van a játék nélküli összesítésben.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#121496) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#121494) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Amíg VIA-CPU-k nem szerepelnek az tesztelt processzorok közt, addig amúgy sem tekinthetőek hitelesnek ezek a tesztek, úgyhogy teljesen mindegy, hogy az ilyen a piacon alig labdába rúgó processzorgyártócskák, mint az Intel meg az AMD említésre sem méltó termékei milyen sorrendben vannak feltüntetve... És ezt minden elfogultság nélkül állíthatom...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#121497) Lacielvtárs válasza Abu85 (#121495) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Jeee egy elöljáró, sorakozó :D
Vigyázzunk mit írunk.
Jo reggelt lusta népség :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#121498) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#121497) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Aludj még.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#121499) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#121498) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

+1 :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#121500) DR|FTK|NG válasza MiklosSaS (#121498) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Te is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.