Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#121301) Lacielvtárs válasza Habugi (#121300) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ez esetben, kitartás, és elvarom hogy ne szólj ha tudnék is segíteni ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#121302) MiklosSaS válasza Habugi (#121300) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kifogás és kibeszélés. Nem te mondtad hogy inkább lemondasz a teljesitményről csak támogasd az AMD-ét? Vagy az csak akkor volt aktuális mielőtt belekóstoltál a "jóba" ? ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#121303) Habugi válasza MiklosSaS (#121302) üzenetére


Habugi
addikt

Az VGA sík volt te Tóni, mielőtt a 390X-et vettem és kicsit sem volt képben a visszalépés ténye, semmilyen szinten.. :N

Arra mondjál nekem inkább valamit.., mit szólsz ahhoz a csodás véletlenhez melynek révén gyak. egyszerre s párhuzamosan kezdődött a Ryzenek startja, illetve a random/éppen actuális coin (Etherium) árfolyamának ugrásszerű növekedése, kvázi minek hatására a bányászok mocskosul lepusztították az AMD VGA készleteket..?! :U ;)

Elég jó bevételük lesz erre a negyedévre.., olyan amilyet tán még sosem láttak.. :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#121304) MiklosSaS válasza Habugi (#121303) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Értem. Nrm tudtam hogy csak VGA-ra vonatkozik.

Nekem inkább az gyanus hogy amikor a Rizsa sikeres akkor baltázza el az AMD az X299-el. X58, X79, X99 rendben volt...csak most.
Annak örülök hogy 18%-ról vissza rángatták magukat 31 %-ea. És remélem hamarosan összejön a 40 %. Ha az ikyen magadfajta szóbettyárok is tesznek érte valamit.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#121305) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

107, gyengék. :)

Véleményem szubjektív...

(#121306) DR|FTK|NG válasza hackeeeee (#121305) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Miért kell kihívni a rendőröket? :U

(#121307) Methionyl


Methionyl
senior tag

Oké..akkor jöhetnek az ötletek mert röviden és tömören: lekapcsolt a gép, de már vissza nem :D

Szóval..játék közben csinálta, proci-vga 50-50%-on mentek szóval túlhajtás nem volt, monitoroztam közben mindent (szokás szerint) szóval hőfokok is jók voltak. Lekapcsolás után belenéztem, de semmi olyan nagyon meleg vagy "égett" szag nem jött ki. Gondoltam várok vele fél órát, tápot felkapcsolom, alaplapon a LED hogy áram alatt van zölden világít, kapcs.be..és lóf*sz habbal :( el se indul..semmi

any tip?

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#121308) DR|FTK|NG válasza Methionyl (#121307) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Köss le róla minden felesleges - egér, billentyűzet, HDD-k, stb. Ha megy, akkor szépen dugdosd ezeket vissza. Ha nem megy, akkor hasonlóan próbáld ki a RAM-okat is, meg esetleg a VGA-t másik PCI-E slotban.

A csippanásokat tanulmányozd.

(#121309) Methionyl válasza DR|FTK|NG (#121308) üzenetére


Methionyl
senior tag

egyelőre amit nagy bontás nélkül megtudtam csinálni, hogy minden USB-t cuccot lehúztam és így se ment. Át raktam a VGA-t másik slotba és még így se ment. RAM és a HDD-hez már nehezebb hozzá férni :(((

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#121310) hackeeeee válasza Methionyl (#121309) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Első blikkre Nekem tápnak tűnik, vagy valamelyik eszköz esetlegesen zárlatos.

Letoltunk egy ~20km-es gyalogtúrát pénteken. Térdem szombatra rottyon volt, de most már so rendben vagyok, az izomlázat leszámítva. Ettől függetlenül is jó volt, jól esett. A buli is jó volt. :) Kár, hogy vége.. 2 hét múlva go Románia. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#121311) Methionyl


Methionyl
senior tag

oké nem bírtam ki szóval update:
Minden USB cucc lehúzva
VGA-t átraktam másik slotba
HDD & SSD lehúztam
RAM-ok kiszedve
Táp kábel cserélve
ééés még mindig semmi, azt se mondja, hogy fapapucs..

már csak lap és a táp maradt hunyónak :W De eléggé felkúrna, hogy az alig pár hónapos Gold tápot vihetem vissza..

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#121312) stratova


stratova
veterán

Urakok! Hajtott itt valaki A10-7850K-val vagy A10-5800K-val GTX 750Ti-t? (Tudom-tudom felteszem majd az Kaveri topikban, de most itt kényelmes). Úgy néz ki jó barátomnál Trinityvel CPU limites a Borderlands 2 az adott FHD beállítson s ha jelent annyit, akkor lehet elcserélem az A10-7850K-t A10-5800K-ra. Tudom hogy IGP-ben egyértelmű downgrade, de amennyit én most PC-n (nem) játszom.

Hosszú volt ez a hétvége... bár jó is.Azt hiszem mint a IHM paródiában a hazai focicsapat, fejben elfáradtam. Hiába jöttem ki jól a kis manóval, este még a család hölgy szekciója (meglátogatott ma minket édesanyám) tulajdonított pár dolognak jelentőséget, aminél én 20-21 felé vacsi(egó módon saját részre is mert 13:30-20:30 nem ettem)/fürdés/alvásra készülve, már nagyban ropogtattam a minden mást lesz@... tablettát. De azért csak megúsztuk viták nélkül, csak elkezdtem már magamban számolni. :)

Prof. Hablaty kalappal!

Jakus Duck ,,horvácká" Tales: remélem jól telt az a 7 nap szemlátomást, szép helyen voltatok. :)

[ Szerkesztve ]

(#121313) hackeeeee válasza Methionyl (#121311) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Sajna Nekem ez tápnak tűnik.

Kéne egy másik, akár csak tesztre, főként ha elég gyorsan előjön, és kiderülne.

Véleményem szubjektív...

(#121314) Methionyl válasza hackeeeee (#121313) üzenetére


Methionyl
senior tag

holnap lenne jobb dolgom is (mint pl keddi vizsgámra tanulni) de érzem, hogy nem fogom kibírni és muszáj leszek kicserélnem.

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#121315) hackeeeee válasza Methionyl (#121314) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha rövid időn belül előjön a probléma akkor "szerencsére" nem kell vele el heverészni egy napot, remélhetőleg.

Amúgy ez annyi, hogy Én is visszaküldtem a 850-es G2-t.. Bár, haverom ugyan ilyen "hibával" adta el a sajátját, mint amit az enyém is produkált. Igaz, már vissza jött volna test OK-kal, és mondtam, hogy nem kérem, intézzék tovább..

Persze, még esetlegesen vrm, vagy más jellegű, gyanúsan zárlat probléma lehet (gondolva abból, mert nem kapcsol vissza), de szerintem sajnos táp lesz.. :( Lehet kapott egy lájtos túlfeszt.

Nah, alvásra fel, holnap kelni kell.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#121316) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Ennyi volt a Rizsas szorakozas. Ezt nem nyelem le egy 130-140K-s processzortol, legyen az akarmilyen friss platform. Annak idejen meg a modularis FX-el sem volt ilyen a GPU-Z. Szamomra itt van az a pont amikor szepen kilepek ebbol a platformbol. Egy ora Crysis 3 single, minden energia gazdalkodas kilove, stabil ram 2993 MHz es 3.95 GHz CPU...
Harom NV drivert probaltam, de amikor a kedvenc jatekaimat nem tudom ugy jatszani ahogyan en szeretnem...akkor WTF kategoria.

Szoval, szerintem elengedem a Rizsat.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#121317) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Reggelt, hétfő, no munka kedv... :(((

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#121318) Whysperer válasza MiklosSaS (#121316) üzenetére


Whysperer
addikt

Reggelt.

Nem tudom SAS. én erre cska azt tudom reagálni,hogy ott a WOW. i3 + Gt940. telejsen LOW felbontáson a CPU 99%-on teker és 10-50 FPS közöt tugrál mint az állat.

FX8350 + GTX 1060 FULL HD ultra minden CPU max load 20%-25% és 60 FPS fix.

Haver srácnak i5 + 1050Ti ugyan az az FPS ugra bugra egy ezer éves játéknál ,) Én meg szívok egy i3-mal. Pedig még egy Athlon 64+ és egy 6800Gt-vel kezdtem. azóta persze szebb lett stb. ,de ,hog yegy i3-mal akadjon telejsen LOW felbontáson azért na!

Szóval Ez ilyen móka. egyik szarabb mint a másik.

Én nekem vna most egy Kurva jó példám..

egy Hónapos történet.

i7 4790k + GTX 760 4GB -- render + Youtube már akad.
FX8350 + 1060 -- Render + Dota 2 (maxon) egy időben akadásmentes.

Most akkor egyik szar a másik jó vagy mi alapján Döntsem? ;) Szarabb ,de közben meg játszani tudok miközben dolgozom vagy picit gyorsabb munkára,de nem csinálhatok semmit közbenM Gondolom ez a kinek a pap kinek a paplan elv jöhet itt maximum.

Engem ezek mindig összezavarnak amiket mondasz az új gépeidről. :F :F rizsát szeretnék venni kint ,de nem merek azért amit írtál ,de 4790k után engem nagyon nem győzött meg az intel sem, de kénytelen leszek akkor azt venni,ha a ryzen ennyire gáz.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#121319) DR|FTK|NG válasza MiklosSaS (#121316) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

.1%, 1% legrosszabb és átlag frametime hogyan alakult a 7700K-hoz képest?

(#121320) mackosajt válasza MiklosSaS (#121316) üzenetére


mackosajt
addikt

Reggelt

Szaggatott?
Vagy mi?

Azon kívül, hogy a Gpu terhelés elvileg alacsony, a valóságban mit éreztél?

Egyébként le kell szokni a szerekrol és az örökös tesztelésrol, és tovább él az ember. ;)

Mondjuk videó ram is alacsony.
Milyen felbontason volt ez?

320*240?

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#121321) MiklosSaS válasza mackosajt (#121320) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Szaggatast ereztema valosagban amikor leesett az FPS. Azon kivul nem volt baj vele, csak arra lettem figyelmes hogy szaggat a jatek es csunyan lemegy az FPS, tobb mint a felere ott ahol szinte barmelyik i7-el stabilan ment.

Na akkor kezdtem el cseszegetni, HT OFF, energia gazdalkodas OFF, tuning OFF, kartya tuning OFF...regebbi driver van fent, meg a 7700K korabol azzal meg semmi gond nem volt.

Szoval minden buheralas OFF volt, de megis neha 130-140 FPS-rol (kartya 98-99 %) bezuhant 40-45 FPS-re (kartya 55-58 %-ra) ez altalaban lovoldozes es robbanas kozben.

1440p volt.

@ZoldUfo: en csak elirom azt amit tapasztalok, legyen az pozitiv vagy negativ. Nem szeretnek senkit osszezavarni de gondolom ez jol jon annak aki pont ilyesmit szeretne...vagyis a sok hajp melett egy elsokezbol levo tapasztalat szerintem jol jon.

(#121319) DR|FTK|NG: na azt nem neztem.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#121322) CJ4567 válasza MiklosSaS (#121316) üzenetére


CJ4567
veterán

Látnád akkor mit művel nálam a Polarissal a HWInfo64. MSI AB-vel lehet monitorozni, ha bekapcsolom az unified GPU usage monitoringot, amúgy össze vissza ugral, durvábban mint nálad, de nincs kihatással az FPS-re mert csak a program szerint ugrál.

Első játék amivel előjött ez?

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#121323) MiklosSaS válasza CJ4567 (#121322) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem. Call of Duty IW, Sniper GW2, Sniper Elite V2, Homefront-The revolution. Ezeknel mind oriasi az FPS ingadozas.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#121324) DR|FTK|NG válasza MiklosSaS (#121323) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Ha ebben a sorrendben játszottál ezekkel, akkor szerintem a COD IW elrontotta a procidat. :( ;]

Lehet, hogy 6 év múlva azt fogom mondani az IW-re is, hogy használható(kivéve a multi), mint ahogy tettem az MW2-vel és a BO1-gyel is.

[ Szerkesztve ]

(#121325) hackeeeee válasza CJ4567 (#121322) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én, ahogy tapasztaltam, a HWinfo és a GPU-Z általában egyezik.. MSI AB-nél néha látok érdekes dolgokat, de nem szokott olyan egetrengető eltérés lenni.

Véleményem szubjektív...

(#121326) Whysperer válasza DR|FTK|NG (#121324) üzenetére


Whysperer
addikt

Nemár egyetlen játék amiben benne van ingame a nevem ;)

SAS: Persze . Én nem értettem félre csak. nem tudom ezek a pár Mhz-ek meg Ghz-ek mennyire befolyásolják az életemet,ha Ryzent veszek. Mert nekem Autodesk egy szempont meg a zbrush és ott i7 6900k és a 6950x között van a Ryzen 1700x és,ha ez mellé még élvezhetően tudok játszani is akkor 150 ezres CPU nekem megfelel egy 370k és 580k -s i7-tel szemben,de amit írtál most nekem az telejsen azt sugalja ,hogy felejtsem el a Ryzen,mert egy hulladék. Mármint,hogy pl amit WOW-ban észreveszek az FX-xel azt ugyen az lesz a Ryzennel is pl. Low % load aztán nézegetem.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#121327) Methionyl


Methionyl
senior tag

brékó brékó meg van a hiba

megkotlott a 980 Ti.. :) :W

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#121328) norbert1998 válasza MiklosSaS (#121321) üzenetére


norbert1998
veterán

Nem lehet egyedi hiba? Úgy értem,, rizsasok mind szívnak vele, vagy csak kend? Mert a tesztek nem mutattak ilyet, pedig jó sokat megnéztem.

(#121329) Whysperer válasza Methionyl (#121327) üzenetére


Whysperer
addikt

:(( :(( :(( :(( :(( :((

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#121330) MrM94


MrM94
őstag


üdv a friccektől

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#121331) MiklosSaS válasza norbert1998 (#121328) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem tudom.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#121332) Lacielvtárs válasza MrM94 (#121330) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C
milyen sziiiiiip :K
Üdv neked is KANduuuuuuuR :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#121333) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Jó parasztok ezek a DPD-sek, 8-8 ig van kiszállítás, erre 7:55-kor hív a futár, nem vettem fel, 7:56-kor hívtam, nem veszi fel, erre most kaptam a mailt, hogy sikertelen a kézbesítés,erre nem hozzák már ma ki, hát ne én legyek már a hibás, majd hívom szépen az ügyfél-szolgálatot, hogy szerintem kihozzák azt ma...

Xbox One: bandymnc

(#121334) #Morcosmedve válasza bandi0000 (#121333) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Szerencsére 5percre van a depójuk tőlem, szóval bátran választom őket, ha nem is lennék itthon...de jellemző sok futár cégre, hogy macerás a kézbesítés, ezért inkább MPL vagy vmilyen csomag automata, GLS csomag pont vagy pick pack. Ezekhoz majd megyek, amikor ráérek.

© asszongya'hogy

(#121335) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Nesztek GPU kihasznaltsag..rizsa + 1080 meg a krajszisz 3 talalkozasa...perszed az FPS is 110-rol 55-60 kornyekere zuhant...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#121336) bandi0000 válasza #Morcosmedve (#121334) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ebből a szempontból jobb a posta, mert azok legalább tudják hol lakok, meg le jelentkezni se kell, hogy mikor hozzák

Xbox One: bandymnc

(#121337) otto14


otto14
senior tag

Hát románból nem sikerült az érettségim, na majd őszön.. Fősulit valószínűleg áttolom következő évre. Magyar 8.9, Matek 8.4, Fizika 8.5. Román 4.35; 5.00 az átmenő...

Köszi a tippeket az önéletrajzhoz :R

asd

(#121338) DR|FTK|NG válasza otto14 (#121337) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

:(
Legközelebb menni fog. :K

(#121339) Methionyl


Methionyl
senior tag

csak úgy heccből is ránéztem mi van a VGA piacon HA-n vagy új onnan..lol hát ez vicc :D :DDD És ez mind a bányászat miatt..?

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#121340) MrM94 válasza otto14 (#121337) üzenetére


MrM94
őstag

kontesztáld meg csacsifiú ha 4.35 öt írtál nagy esélyed van hogy ujrajavitásnál kihoznak egy 5 öst

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#121341) otto14 válasza MrM94 (#121340) üzenetére


otto14
senior tag

Gyönyőrű 4.1 lett a kontesztálásom :DDD :W

asd

(#121342) DR|FTK|NG válasza Methionyl (#121339) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Amiatt.
Mennyi garancia van rá?
Ha nincsen meg a papír, vagy az eladó által adott lejárt, akkor szerintem keresd fel a Gigabyte-ot(először telefonon/e-mailben), mert a videókártyáikra 3 év garanciát adnak, és a tied maximum két év egy hónapos lehet. Nem garantálom, hogy minden úgy fog lenni, ahogy lenne mondjuk egy boltnál, de egy próbát megér.

Ha nem sikerülne, akkor próbáld ki a BGA rework-öt a videókártyádon. Viszont ha sajnálnád erre a pénzt, akkor ott a sütő, viszont ez közel se tökéletes megoldás.

(#121343) bandi0000


bandi0000
nagyúr

nem gecik ezek a DPD sek, az össze futárszolgálat közül csak nekik nem ismeri a gps ük az utcámat, ezért el sem indultak a csomagommal, nem baj bemegyek érte, de megpróbálok alkudni is, fene a szájukat

Xbox One: bandymnc

(#121344) Habugi válasza MiklosSaS (#121335) üzenetére


Habugi
addikt

Crysis 3 @1440p & 16szál és 57% GPU..?! No fucking way.. :N

Ez valami Winfos/egyéb energiatakarékos b**ishág, esetleg driveres gebasz. Az egyik ha nem A kedvenc CPU tesztjátékom, nem lenne szabad ilyeneket csinálnia, VSR @1440p-ben FX-el is úgy ment mint az álom.

Az az "utolsó" 4szál ~0% is elég érdekes, tekintve h a Winfos által a szálak között szétmaszatolt látszatterhelés, erős a gyanúm h Win oldali a móka, energiaséma vagy egyéb.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#121345) Habugi válasza MiklosSaS (#121335) üzenetére


Habugi
addikt

Van egy ilyenem..: [link]

~6percnél kezdődik az a rész ahol a shotot lőtted.., 1440p.. :K

Második sor vége a GPU usage, áll mint Katiban az a bizonyos gyerkőc.

CPU-"ból" vettem fel, szóval emiatt mínusz ~10-12FPS.., CPU intenzívebb helyeken több.., de a GPU usagera még ennek ellenére sincsen hatással, már ezen a felbontáson is elég nehéz CPU limitet összehozni még göthös kis i5-el is..

Sztem softveres eredetű a gebaszod, esetleg futhatnál egy olyan kört hogy RAM-ok vissza JEDEC-re (nem röhög, nem viccelek..! :D ), CPU ~3800 (aka mínusz 200-300Mhz) de a fesz marad és egy minimum fél évvel korábbi NV driver.
Amennyiben így is előjön nem nyúlsz semmihez és elkezdesz kicsit szórakozni a Win10/Rizsa energiatakarékos fogyatékaival.., ha elfogadsz egy jótanácsot.., kilősz minden ilyesmit a büdös francba és az életben többet nem kapcsolsz vissza semmit, platformváltás után shem! :N

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#121346) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Ma es holnap sem fogunk fázni :C
Vörös riasztás a hőségre...

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#121347) Methionyl válasza DR|FTK|NG (#121342) üzenetére


Methionyl
senior tag

Akitől vettem úgy hírdette, hogy 2018 valameddig. Rajta keresztül kell a garit is csinálni mert hozzá szól (vagy valami ilyesmit mondott, hogy ha baja lesz akkor vegyem fel a kapcsolatot).
Elsőnek megpróbálom a srácot. Remélem zökkenő mentes lesz és nem fog lerázni, hogy " hát most nem érek rá" szöveggel.. :U

Aztán ha nem jön össze, akkor kipróbálom amit mondtál. Ezt nem is tudtam, köszönöm :R

Ez a BGA rework pontosan micsoda? M.o.-n is van?

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#121348) Habugi válasza Methionyl (#121347) üzenetére


Habugi
addikt

R.I.P. :(

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#121349) Balathruin válasza Methionyl (#121347) üzenetére


Balathruin
veterán

BGA nem ajánlott, simán meghalhat utána is, max megy pár hónapot.

(#121350) MiklosSaS válasza Habugi (#121345) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Te, én ezt nem értem. Z170, X99, Z97, X79,...platformokon mindig be volt kapcsolva az energia gazdálkodás de minden kártyám 99-en pörgöt 1080 és 1440p-ben. Itt szerintem vagy NV driver vagy köze van az AM4-nek.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.