Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#121401) norbert1998


norbert1998
veterán

Szerintem ez okból húzzon el mindenki nyaralni /kempingezni a partra.
Ott nyugi van, ott béke van, csak néha kell azon vigyorogni ahogy a szebbik nem tagjai az egy autó széles zsákutcában tolatnak visszafelé, mindezt egy cirka 20 fokos lejtővel és kavicsos föld úttal megfejelve ;]

Épp 28 perc van hátra ahhoz hogy egy úgynevezett tavas barlangban husolve csonakazzunk a hosegbol menekülve, miután tele vásároltam fagyival a hűtő táskát :D

Apropó hűtő táska.
Nektek mi a véleményetek ezekről a 12/230V-os hutotaskakrol? Mióta van sublada a kocsiban, seperc alatt be lehet építeni egy szivar gyújtót hátra is, tehát helye lenne, kérdés hogy van e értelme ezeknek a taskaknak vagy felejtősek?
Van ilyen valakinek?

(#121402) hackeeeee válasza norbert1998 (#121401) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Tapolca? :)

Nekünk van, facán tartja a hideget, ha megpakoljuk jégakkuval, esetleg lefagyasztott vízzel. 5-6 órát simán bír.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#121403) DR|FTK|NG válasza Balathruin (#121398) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Ha pont +50°C, és alig változik az offset, akkor mindig vonj ki 50°C-ot a kiírtból. ;]


norbert1998(#121401)
Nekünk van(12V-os), és jó, nem kell jégakkukkal szórakozni(kivéve, ha nagyon hideget akarok).

[ Szerkesztve ]

(#121404) hackeeeee válasza DR|FTK|NG (#121403) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Attól függ mit viszel benne.. Ha mondjuk ott hagyod az autót napon, és csak megy, és nincs benne valami fagyott, akár jégaku, akkor pár óra és felmelegszik.

Véleményem szubjektív...

(#121405) Whysperer válasza Habugi (#121392) üzenetére


Whysperer
addikt

Szerinted. 3 hete összeraktunk egy gépet a kollégámnak és azót anem volt VGA.-ja,mert nem lehett kapni. Egyfoyltába minden nap vadásztuk. most Gyorsan ráfutottunk egy Inno3D i Chilles 1060-ra 102.-ért a PCX.-be . Futottam is oda hozzá ,hogy gyorsan rendelje meg. megrendelte. igazlolás stb. Bevágtam a 1060-as topicba a ,hogy valakinek kell itt egy jó krátya. De már elvitték az összeset. Sikerült kicsit több mint 3 év alatt rendelni egy VGA-t... idézek 1060-ból " nehezebb VGA venni bazdmeg mint autót"

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#121406) Habugi válasza stratova (#121399) üzenetére


Habugi
addikt

Tökéletesen igazad van ShárkányUrunk, így teszek, legalábbis megpróbálok.. :R

A találgatós az teljesen kakukk, ott az lenne az egyedüli megoldás ha amcsiverdás teszem azt egy héten keresztül az összes retard postot törölné, abból viszont akkora sírás lenne h kihúznák alóla a topicot, így ez egy olyan megoldás ami nem megoldás, hova-tovább utána ott folytatódna ahol abbamaradt.. :U

Bármennyire is fárasztó ami ott megy egy ideje, annyiból azért megértem a felelősöket h mindenki infóra éhes, a start egyre csak csúszik csak csúszik.., hiányzott az FE is a start előtt mint üvegesnek a hanyatesés, több kérdést szült sem mint amennyit esetlegesen megválaszolt.., mindeközben soha nem tapasztalt hírzárlat az RX körül, növelve a feszkót a lassan egy éve rommáhypeolt Mr. "PoorVolta" körül.. :W

Mindenkinek tele van már mindene ezzel kapcsolatban is, csak van aki viseli a szitut bullsh1t halmozás nélkül ill. van aki nem, nem vagyunk egyformák (hála annak a magasságosnak.. ;] ) de mondom én már lassan azokat sem tudom elítélni akik instant nyomják ott a retardot. :N

(#121395) Balathruin:

Badluck.. :(((
A látszatra önmagát szh@rráfőző VGA-val meg vagy most áldva kb..

(#121405) Whysperer:

Nehezebb jah, ilyen nehéz még a büdös életben nem volt. :)

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#121407) #Morcosmedve válasza Methionyl (#121396) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Ja, közben vitték :K :R

Grat hozzá! :) végre ez is meg van :C

© asszongya'hogy

(#121408) Whysperer válasza Habugi (#121406) üzenetére


Whysperer
addikt

Jó ,de Te megitn amgadból indulsz ki. Léteznek olyan emberek akik csak boltból vásárolnak független attól,hogy Te milyen véleményt mondasz majd róluk ami jelent esetben lényegtelen. Ő boltból akarta venni. ;)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#121409) CJ4567


CJ4567
veterán

No Sana No Life

(#121410) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Néztem hogy vannak potom pénzért hibás VGA-k, és gondolkodok, hogy egy üveges vitrinbe vegyek párat, nekem tetszene, +procikat is, akad is itthon pár, tuti jól nézne ki :D

Xbox One: bandymnc

(#121411) Habugi válasza Whysperer (#121408) üzenetére


Habugi
addikt

Mielőtt megint rámvízionálsz valamit és lefutjuk a szokott kört felhívnám a figyelmedet arra a tényre, hogy a Te általad a 1060as topicból kiemelt idézetre reagáltam, kvázi a kedves kollégádat semmilyen szinten nem érte sérelem.

Az hogy valaki problémát generál saját magának engem aztán baromira nem érdekel, valaki a 1060as topicban az autóvásárláshoz hasonlította egy olyan országban ahol az emberek nagy többsége használt autót vesz magának, gondoltam hát h felnézek az apróra.., ez minden.. :D

Az aprós kártyák (~100db) legalább fele bolti garanciás, akinek bolt only becsípődése van egy ilyen időszakban annak legyen, mit érdekel ez engem szerinted, minősíteni sem fogom, vannak akik a saját hugyukat isszák, az sem érdekel és nem is minősítettem soha. :N

A tartsuk tiszteletben egymás agybaját mentén maradva pusztán utalni kívántam rá, hogy a 1060as topicból kiragadott idézet valóságtartalma nulla.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#121412) hackeeeee válasza Habugi (#121411) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Izé, Én sem vásárolok apróról. :)

Véleményem szubjektív...

(#121413) bandi0000


bandi0000
nagyúr

van köztetek laptop guru?

A Lenovo 100 15 IBY laposba meghalt a kijelző, annyit tudok hogy 15,6" és 30 pines, de hogy ezek mennyire egyeznek meg? pl egy HP 15,6"-os 30 pinest is berakhatnék, vagy kifejezetten ezt a típust csak?

Xbox One: bandymnc

(#121414) hackeeeee válasza bandi0000 (#121413) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Attól függ, hogy jobbos, balos, stb. stb.. Csatlakozók száma, és így tovább..

Alapjában véve a kijelző cikkszáma alapján érdemes másikat keresni. Sőt, bizonyos helyeken gép alapján is lehet keresni.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#121415) Lacielvtárs válasza bandi0000 (#121413) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Vedd ki a törött kijelzőt, es annak a tipus száma alapjan keress hozzá kijelzőt :K
Elvileg jo lehet, de... Lehet mégsem.
Csati sem mindegy hol van...

Nah puff neki, beelozott exordog uraság :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#121416) bandi0000


bandi0000
nagyúr

köszi, így már meg van :R

Xbox One: bandymnc

(#121417) Habugi válasza hackeeeee (#121412) üzenetére


Habugi
addikt

És? :D

Szemközti szomszéd, Rudi bátyám pedig nem eszik gombát, a mellettem lévő szomszéd, hetven-egynéhány éves Jolán nem vásárol hitelre, a magam részéről pedig például nem FB-ozok. Szerinted?

Jelen esetben annak jelentősége h nem vásárolsz apróról akkor lépne érvényre ha hosszú ideje venni szeretnél valamit ami boltban nem vagy alig kapható, miközben az apró tele van vele, ez lenne ugyanis a becsípődés mértékét illető próba ideje.. :)

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#121418) hackeeeee válasza Habugi (#121417) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én nem állítottam azt, hogy nincs igazad. :)

Véleményem szubjektív...

(#121419) Habugi válasza hackeeeee (#121418) üzenetére


Habugi
addikt

Jó, akkor részemről pedig hengerpengető fergeteges lebbencs legyező..

Ezzel nyilván nem kívánok állítani semmit, csak hozzáfűznivalómként közöltem valamit. :D

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#121420) hackeeeee válasza Habugi (#121419) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én szintén. ;]

Véleményem szubjektív...

(#121421) Malibutomi válasza Habugi (#121406) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Sajnos nem torolhetek mindent a talalgatosban, foleg azert mert valoszinu ugyanattol a 2-3 embertol kellene kitorolni a postokat, akkor meg ahogy mondod szaladnanak a modikhoz, hogy csunyabacsi kitorli a postjaim.

Annyit tudok tenni ahogy a multkori flame utan szoltam mostmar az olyan postokat is torlom ami az elso par mondatban talalgatosba valonak van alcazva aztan a masodik bekezdesben szepen beszurjak a kopkodest, Abu piszkalast stb.

(#121422) norbert1998 válasza hackeeeee (#121402) üzenetére


norbert1998
veterán

Az ám :K

Cirka két éve voltunk már ott a family-vel,de akkor kb annyiból állt, hogy egy rakat OSB lap között egyensúlyozva lementünk csónakázni és end.
Most ketten voltunk asszonypajtival. volt 3D mozi, kiállítás idegenvezetéssel ésajd csak utána a csónak. És finom a víz :D lehet inni

Nyaraló felé meg ittunk a Teodora Kékkúti forrásából.
Nagy zöld gömb megnyom... Semmi. Pár másodperc és nukleáris seggraketa szinten lövell ki a hideg forrásvíz a szoborból :D

Hűtő táska téma:
Akkor tulajdonképpen ha van 2 sima hűtő táska, érdemes venni még egy olyat is 12k-ert?

(#121423) hackeeeee válasza norbert1998 (#121422) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az jó hely, mi tavaly, vagy tavaly előtt voltunk azt hiszem. :) De tetszett, hangulatos volt.

Szintén volt túra, meg minden.

Szerintem simán, ha meg tudod rendesen táplálni hátul akkor mehet simán.

Véleményem szubjektív...

(#121424) norbert1998 válasza hackeeeee (#121423) üzenetére


norbert1998
veterán

Az én kocsimban meg tudom, de a családi verdaban nincs hátul 12V.bár nem nagy ügy beszerelni, nekem egy délelőtt volt a teljes sub beszerelése.

(#121425) Whysperer válasza Habugi (#121417) üzenetére


Whysperer
addikt

Megértem a ne pörögjünk túl 1330 mondatos válaszod tartalmát, de igazi számot mondok a 3 hét alatt. 11 aprós hirdetőre írtunk rá akinek ott volt a 1060-as írása ,hogy van és mire értelmes kártyát talált a sok hulladék hűtős 1060 között ami jó áron is volt. Már nem is volt meg 8) 11-ből 5-nek Jó a kártyám ,de cicergős Gigafos volt a többi ASUS meg Palit-ot elvitek. Egy Msi volt ,de azt is elvitték. úgy mint ezt a Inno3D-t a PCX-ről! Meg egy becsületes srác bevallotta, hogy bányász kártya volt a rx480 amit találtunk! 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#121426) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

:DD :DD

Hajnalt, 15 perc alatt három fokot hult a szoba

Halkan írom vagyis gépelek, nehogy valakit felebresszek ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#121427) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#121426) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Aluggya' meg!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#121428) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#121427) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

mán' melóban vagyok, nem lehet :(((

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#121429) Whysperer válasza Lacielvtárs (#121426) üzenetére


Whysperer
addikt

reggelt.

Az igen 8)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#121430) Lacielvtárs válasza Whysperer (#121429) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

bizony, jó szelünk volt hajnalban :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#121431) Methionyl válasza Lacielvtárs (#121430) üzenetére


Methionyl
senior tag

csak 1 kérdés..nem vagy te álmos ? :D

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#121432) Lacielvtárs válasza Methionyl (#121431) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

dehogyisnem :W

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#121433) norbert1998 válasza Lacielvtárs (#121426) üzenetére


norbert1998
veterán

Tegnpelott is rekord 157 km/h szél volt a Balaton keleti partja felé, kb hurrikán fele káosz, kidőlt fák stb. Itt volt 2 perc szél, miközben bogracsoztunk. Révfülöp.

A tegnapi meg. Hát esett egy kis eső, meg volt egy kevés szél, a távolban láttunk villámokat és ennyi :D

(#121434) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#121426) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Egésu jó idő volt. Éjjel 1 körül ért ide a vihar, arra felébredtem, akkor becsuktam mindent mert huzat volt. Utána visszafeküdtem, majd 3 körül újra felébredtem, akkor kinyitottam mindent, akkor már nem dörgött villámlott, csak esett.

@Norbi: Jah, amit kapott a Balaton hétfőn az kemény volt. Mi ugye vasárnap jöttünk el onnan. Igaz mi a nyugati oldalon voltunk, de lényegében végigszántotta a Balatont.

Én nagyjából ilyesmi nyárra számítottam a szezonkezdetkor.. Amilyen viharral "benyitott" a nyár, várható volt, hogy ez lesz.. Ezt teszi a jó meleg, és a párás levegő.

Ami 2-3 héttel ezelőtt jött vihar, Keszthelytől, azt pedig követtük végig majdnem Bajáig, az is elég kemény volt. Lényegében követtük a pusztítás útját. Kitekert fák, víz/sárátfolyás, stb. Aztán Bajától pedig minket üldözött egy másik vihar, ami végül ideért, csak dörgött, villámlott.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#121435) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

(#121436) Whysperer


Whysperer
addikt

Itt tartunk. PCX.hu tegnapi inno3d visszaigazolt rendelés mai üzenete

Kedves .....................!

Sajnálattal tájékoztatunk, hogy az általad rendelt termék a rendelés feladása során elfogyott, ezért rendelésedet töröltük.
Amennyiben más eszköz elnyeri tetszésedet, kérjük szíveskedj új rendelést feladni oldalunkon!

A kényelmetlenségért szíves elnézésedet kérjük.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#121437) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

(#121438) MiklosSaS válasza hackeeeee (#121437) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Vab egy müködő RX Vega amit megsétáltatnak a világban. Mindezt tapsolva...frankó marketing... :W ..közben az NV két éve tömi magát pénzel elég rendesen.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#121439) bandi0000


bandi0000
nagyúr

szerintetek van értelme foglalkozni a 2066-al? vagy otthonra jobb lesz majd a 3-as sorozat?

Xbox One: bandymnc

(#121440) hackeeeee válasza bandi0000 (#121439) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Startkor szerintem nem.

Az ár miatt érdekes lehet, innentől pedig nézőpont kérdése. Az s2011-el is lehetett foglalkozni otthonra. :)

@sas: Lehet, bár ha most a bányászattal kapcsolatos igények után is az fog kijönni, hogy deficites a vga ágazat, akkor tényleg passz, bár sanszos, ha lenne RX vega a polcokon, azt is vitték volna.

Véleményem szubjektív...

(#121441) Methionyl válasza bandi0000 (#121439) üzenetére


Methionyl
senior tag

ugyan itt elado HERO alaplap? :D :D

Más..holnap viszem vissza gariba a 980 ti-t. :)

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#121442) bandi0000 válasza hackeeeee (#121440) üzenetére


bandi0000
nagyúr

most még elég drágák, és kevés lap is van, várni várok, csak úgy kíváncsiságból kérdeztem, de mi a különbség ez, és pl 1151 között? több mag némelyik prociba az oké,. de amúgy?

(#121441) Methionyl :
áhh csak agyalok :D amint elgondolkodok hogy lap+6 magos proci 250, máris el megy a kedvem :D

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#121443) Methionyl válasza bandi0000 (#121442) üzenetére


Methionyl
senior tag

Core i7-7800X vs. 7700K, 6 or 4-Cores for Gaming?

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#121444) hackeeeee válasza bandi0000 (#121442) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A 7800X elég jó áron lesz, az simán megérheti, csak hát majd a lapok.. Meg, ugye ez az a szint játékok terén, főként 1440p-ben vagy felette, hogy inkább a VGA számít.

Nagyjából semmi.. Ugyan az lesz mint a 2011-nél, v1, v2, v3.. Asszem talán 1 láb eltérés volt valahol de nem vagyok benne biztos.

Vagy, mire gondolsz?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#121445) bandi0000 válasza hackeeeee (#121444) üzenetére


bandi0000
nagyúr

csak úgy általánosságban, kinek csinálták? mert ha jön a 3xx széria, akkor gyakorlatilag abba is 6 magos prockók mehetnek, ergó csak annyival lenne előnyben, hogy az x299-be még 8 magos vagy mit tom én mennyi a legtöbb mag számú proci is mehet?

Xbox One: bandymnc

(#121446) MiklosSaS válasza bandi0000 (#121445) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Draga es gyenge VRM-es lapok. Ha 2066 kell akkor quad memoria es minimum egy 8 magos processzor (7820X) es termeszetesen egy jobb lap ami durvan 130K-tol indul.

6 mag/12 szalra pedig jon mainstream-ben a 8700K....oda jo a kozep kategorias lap is.

Minden masra ott a Ryzen...neked adom az enyemet "occson" :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#121447) bandi0000 válasza MiklosSaS (#121446) üzenetére


bandi0000
nagyúr

köszike, akkor várok :D

tartsd meg a rizsádat, kell neked, nem szereted te ha minden rendesen működik úgy, hogy kell :D

Xbox One: bandymnc

(#121448) hackeeeee válasza MiklosSaS (#121446) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Tényleg a vrm-et el is felejtettem..

Véleményem szubjektív...

(#121449) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Hmm..

Hát, ha ez alapján kellene dönteni, akkor tény és való, hogy az van, hogy alapjában véve tényleg nem túl sokat számít a 12/16 szál az "otthoni" szinten..

Szal, még mindig az van, amit tudtunk is, hogy a 6700/7700k vígan elég, vagy a kis ryzen-ek..

Bár, az számomra furcsa, hogy a 4770k előrébb van játékokban, mint a 7700k. Vagy ez csak Nekem meglepő?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#121450) Whysperer válasza MiklosSaS (#121446) üzenetére


Whysperer
addikt

Az mennyi?

Na fél éve nem jó akocsim. Most 3 hónapig volt Mo. egiyk legjóbb adagolósánál. Közöelte 3 hónap után ,hog y eltudom-e vinni ,mert nem tudja megjavítani. Szóval most megye elektroműszerészhez. Nem lehet eladni sem még bank miatt szóval ez van ;)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.