Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18938) Bledi


Bledi
csendes tag

Üdv mindenkinek azt hiszem, hogy elég sokan ismertek PH rol meg Ts röl nem szoktam irni PH forumba, de szoktam követni az eseményeket. Tegnap igen beszéltünk Ts en a szabályokrol vagyis a 4 sniper es szabályrol, de nem egy hangon vagyunk azt hiszem az adminokal meg a kor különbség ... én csak azt szerettem volna kifejteni, hogy ha 4 sniper a max nem feltétlenül lesz jobb a game mert nincs spot nincs motion mine nincs mortal és lehet, hogy 4 böl 3 noob és lőni nem tud lehet hogy 10 sniper van, de az mindig jobb mint ha nem lenne jó skilles sniper a serveren szoval van előnye és hátránya is, de én meglátásombol több hátránya van mint előny.(Én sniperezni szeretek és elég nehéz 10 perc allat 4 server kill mellett). Szoval lehet, hogy nem vagyunk adminok és nincs bele szollásunk, de nem akarok rosszat a servernek szeritem ez a neve alapján PH server és annak a közönségnek az igényeit akkarják kiszolgálni akkor r-chee ne mondja hogy el lehet menni szerintem meg kell nézni PH sok mit gondolnak és az ő igényeik szerint alakitani a szabájokat. és az hogy 32 böl 10 magyar cask én látom ugy hogy az lehetne 32/32 mert abol ki indulva, hogy kb 5-6 értelmes magyar server van és ez nem hisszem, hogy ki elégitené a magyar playerek igényeit eböl az látszik, hogy a magyarok része inkáb játszik külföldi serveren. Kösszi aki végig olvasta. Jó éjszakát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.