Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69951) MrDerekas válasza PeL (#69950) üzenetére


MrDerekas
addikt

Az XMP-hez, lehet kissé módosítani kell a feszültségeket, hogy stabilan menjen. Az alaplapi chipset drivert, pedig inkább az AMD oldaláról szedd le. Max ott pipálgatod a telepítőben, mi kell, mi nem. Valamint az eseménynaplóban megnézhetnéd mit ír a random leállásra/újraindulásra.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#69952) modecom1994


modecom1994
tag

Sajnos nem sikerült próbáltam másik táppal is szerintem a lap meghalt :(

A bizalom jó dolog. Az ellenőrzés még jobb.

(#69953) arcitec válasza PeL (#69950) üzenetére


arcitec
addikt

Ha megy a géped és a win10 száll ell, akkor nem hinném,hogy aggódnod kellene.Tudott az AMD rendszer kényesebb mindenre. Intelről újítottam intelre az a telepítés ráadásul win8-ról upgrade win10-re (mikor megjelent) win8-al együtt 7 éves telepítés. Igaz ghostolva volt de az utolsó az már több éve volt és hát a telepített állapot maradt az új gépre is.Kaptam tanácsot én is , hogy az újra telepítés tisztább lenne,mert jöhetnek a kék halálok.Ráadásul a Gpu az AMD volt,az új meg Nvidia. De én nem akartam. Működött is , míg nem lett berakva egy nvme.2. Úgy 1 hét után lett kék halál és mint a zabos ló,nem lehetett mit tenni.
Szerencsére meg volt a csere előtti ghost. :D. Azt visszaraktam és annyi változott, hogy a meghajtók logikai sorrendjébe besorolt az új nvme2. (A dvd-k után volt telepítés után, most meg az ssd és hdd-k utánra sorolta,logikusan, majd az optikaik. Azóta már lassan 2 hónapja kopp kopp hibátlan minden. Pedig intel a cucc, azért még mindig csak 90%-ban bízom benne.Na nem a hardverben,hanem szoftverileg. Szóval ha bios-ig elmegy és ott minden ok, akkor,legfeljebb telepítesz ismét és jobban odafigyelsz mit töltesz le és nem raksz fel nvidiára amd gpu szotfvert stb ... Be fog állni , de javasolt a ghostolás ,sok ingyenes kiváló program létezik. Minden úgynevezett mérföldkőnél mentek. Szóval eddig a 7 éves win8 upgrade win10, gép csere után is fitt és tökéletes. :DD U.I : És a zöld fejecske szerint örülök :DD ,mert nagyon szuper a konfig ..

[ Szerkesztve ]

(#69954) PeL válasza MrDerekas (#69951) üzenetére


PeL
addikt

Az AMD oldaláról már leszedtem és feltettem azt is, igazából minden be volt pipálva alapból, nem tudtam mi kellhet így inkább feltettem mindent :DDD

Rendszernaplóban ezek voltak a legutóbbi újraindulásnál: [kép] [kép 2]
Memória XMP-nél 1.35V-ot kapnak a modulok elvileg AIDA szerint.

[ Szerkesztve ]

(#69955) PeL


PeL
addikt

Mondjuk az sem világos számomra hogy miért van az hogy elvileg CL13-as a memória kitem, a BIOS-ban az XMP-nél CL13 időzítést mutat, ellenben Windowsban az AIDA és a CPU-Z is már 14T-s értéket ír a CAS Latencynél...

[kép] [kép 2]

[ Szerkesztve ]

(#69956) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy összeraktam a gépet és nem világos egy része. Az alábbi képen sárgával bejelölt részen nekem van 2x4 +power és van még 1x4. De a tápból csak a 2x4 jön amit be is kötöttem.

A másik kicsit különálló 4-esbe mit kell dugni? Mert van a tápomhoz még egy ilyen 2x4-es kábel szett de abból mind a kettő lazán belemegy. Melyiket dugjam oda be?

Láttam olyan YT viedót ahol be van kötve oda mind a 3x4-es csati. Kéne másik tápot vennem amin van olyan vagy mi? A tápom EVGA Supernova G2 750W

:R

(#69957) modecom1994


modecom1994
tag

Úgy indult amúgy a történtek elött hogy bios szerint 60fokos volt a cpu aida szerint is alapjáratban de még terhelésnél is langyosnak se volt mondható. És utánna széthúz és kezdődött a dolog. :U

A bizalom jó dolog. Az ellenőrzés még jobb.

(#69958) zolee0307


zolee0307
őstag

Asus aura syncet használ valaki?

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#69959) Viktor77 válasza ЯΞD (#69956) üzenetére


Viktor77
titán

Elég a 8-as, a plusz 4 feltehetőleg extrém tuninghoz kellhet.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#69960) PeL válasza PeL (#69955) üzenetére


PeL
addikt

Ez a része storno, megoldottam, ki kellett kapcsolni egy Gear Down Mode opciót a memória beállításoknál, most megy CL13-asnak ahogy kell. Mondjuk nem értem ez alapból miért ON, visszafogja a memóriát :DDD

[ Szerkesztve ]

(#69961) Apollo_21 válasza zolee0307 (#69958) üzenetére


Apollo_21
addikt

Perszehogyén :D

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#69962) ΞΔGLΞ válasza modecom1994 (#69957) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

utánna széthúz

Ez lehet itt a kulcsszó, a széthúzás... gyakori, hogy ilyenkor száll el valami, leginkább az alaplap.
Szüleim tévéjéből (4 éves 55 col philips, akkori ára 220 ezer volt) ki lett húzva az antenna kábel, kb 10 sec és elsötétült a kép. Alaplap meghalt, szerelő azt mondja, az új lap 60K, szereléssel együtt 80K. Vettek inkább egy új tévét.

(#69963) zolee0307 válasza Apollo_21 (#69961) üzenetére


zolee0307
őstag

Hogy lehet működésre bírni? Mert a sima aura sync ne indul el aura service probléma miatt, az armoury crate meg nem látja a ventit, holott támogatott.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#69964) Piftuka


Piftuka
veterán

Sziasztok

Az "MSI B450 Tomahawk Max" alaplapon hogyan tudom kikapcsolni a képen látható LED sort?



A BIOS-ban nem találtam vonatkozó beállítást...

Ugye nem csak valami segédszoftverrel lehet megoldani?

"Aquila non captat muscas."

(#69965) Starchm válasza Piftuka (#69964) üzenetére


Starchm
őstag

Ha felteszed az msi fényvezérlőjét és kikapcsolod aztán letörlöd akkor is megjegyzi, h ki kell kapcsolni elvileg.
Csak ha a tápot is lekapcsolod akkor resetelődik ez a cucc.

(#69966) kacika


kacika
újonc

Sziasztok!
Nem tudom ez-e a megfelelő fórum ehhez, ha nem, akkor előre is elnézést.
Szóval a napokban össze akartam rakni a régi gépemet, ami évek óta porosan állt egy dobozban. Alaposan kipucoltam, összeraktam, de az indításkor csak kb egy másodpercre pörögnek fel a procihűtőn a ventik, aztán leállnak, a gép nem bootol.

Mindent újradugtam, megnéztem másik táppal, de semmi nem változott. Ha csak az alaplap és a proci vannak együtt, akkor sem jutok ennél tovább.
Egy Gigabyte Z77-D3H lapról és egy i5-2500k prociról beszélünk. A takarítás során a hűtőt újrapasztáztam, de magát a procit nem szedtem ki, amikor elraktam a gépet, még működött mindent.
Emellett mivel nagyon durván poros volt, leszedtem a proci socket melletti hűtőbordát az alaplapról, és új thermal padet raktam rá.

Jól gondolom, hogy az alaplapnak van valami gyíkja? Ha igen, menthető még szerintetek?
Köszi!

(#69967) ΞΔGLΞ válasza kacika (#69966) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jól gondolom, hogy az alaplapnak van valami gyíkja? Ha igen, menthető még szerintetek?

Nagy százalék az esély rá, hogy elhalálozott. valami lóg a levegőben, hogy ennyire döglenek a deszkák szerelés után. :-/
Gondolom eleve a bios sem töltődik be...Bios csipogó van? Ha igen, "mond" valamit?

(#69968) MrDerekas válasza kacika (#69966) üzenetére


MrDerekas
addikt

"ami évek óta porosan állt egy dobozban"
Igen, szinte biztos, hogy alaplap. Azért alánéznék annak a procinak, hogy rendesen állnak-e a lábak. Egy ennyi idős giga lapot nem érdemes még szervizben teszteltetni sem. (magánvélemény). Ha esetleg van egy hasonló proci elfekvőben egy próbát megérhet a lapban, csak azt nem árt fejben tartani, hogy az a próba is kockázat egy hibás lap vagy táp esetén a procira nézve.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#69969) MrDerekas válasza ΞΔGLΞ (#69967) üzenetére


MrDerekas
addikt

Semmi nincs a levegőben. Ez egy alaplapos topik, persze, hogy egymást érik az alaplapos problémák. Nyilván az ide se néz, akinek flottul megy minden. :U

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#69970) sztech


sztech
csendes tag

Sziasztok!
A barátomnak van egy gigabyte h310m rev 1-es alaplapja, benne egy i3-8100al. Most fejleszteni szeretne és egy i5 9400f-et tenne bele, én javasoltam hogy cserélje az alaplapot egy B360ra mert azon kétszer akkor cpu csatlakozó van de ő ha lehet akkor nem cserélné.
Az lenne a kérdés hogy elég lenne a H-s lap ha játékra használná a gépét? Vagy nem kapna elegendő kraftot a boosthoz? Segítségeteket köszönjük! :R

Nem S a cél, hanem XXl!

(#69971) ΞΔGLΞ válasza MrDerekas (#69969) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jah, mert nem folytattam a mondókám. Szóval, ezzel tisztában vagyok, hogy amiatt (is) írnak ide, de...
Nemcsak ebben a topikban olvasni ugyanezeket. már a sokadik alaplap döglésről olvasok máshol...

(#69972) MrDerekas válasza ΞΔGLΞ (#69971) üzenetére


MrDerekas
addikt

Én minden nap ilyeneket olvasok, mindkét általam pesztrált topikban :DDD

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#69973) varmi2 válasza sztech (#69970) üzenetére


varmi2
nagyúr

65W a proci amit bele akar tenni a 4pines cpu táp is elég neki. Nem azért kell cserélni egy lapot, mert az egyiken 4 a másikan 8 pines cpu táp van. Hanem azért, ha kevés és gyenge a lapon a cpu áramkör, esetleg nincs hűtve, és hasonló okok.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#69974) sztech válasza varmi2 (#69973) üzenetére


sztech
csendes tag

Köszönöm! Igen azon is gondolkodtam hogy olyan szempontból megfelelő-e csak valamiért a 4 VS 8 pint hittem a szűk keresztmetszetnek. Viszont erre vannak ezek a fórumok, jobb megkerdezni, mindig tanul az ember :B

Nem S a cél, hanem XXl!

(#69975) imotrepus válasza sztech (#69970) üzenetére


imotrepus
aktív tag

Ha nem a legfrissebb bios van rajta, előtte mindenképpen frissíteni kell mert az i3-hoz
elég az F1-es, az i5-ös viszont F12.

Regisztrált 2012-02-12 21:53

(#69976) Kozmo86


Kozmo86
csendes tag

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni tőletek. Adott egy asus rampage IV black edition 3960x procival 16 gb 2400 as g skill és egy msi rx vega 64 ref hűtős. A probléma: a gép ősszeszerelése után tökéletesen megy egy darabig, majd ujraindul es nem ad képet a monitorra reset után. A lapon a vga led világít. Külföldi forumon találtam egy olyat, hogy a lapon a subzero sensre felfekszik a kártya és ezért nem ér bele a pci xpress slotba rendesen. Lehetséges ez? Véleményeteket, tanácsotokat várom. Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

ui.: válaszolni nem bűn!

(#69977) jokeph válasza Kozmo86 (#69976) üzenetére


jokeph
nagyúr

Üdv !
Ritka, szép lap. :C
Azt nem tudom, hogy így van-e, próbáld ki a 2. x16-os slotban a VGA-d. ;)

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#69978) Kozmo86 válasza jokeph (#69977) üzenetére


Kozmo86
csendes tag

Ott meg felfekszik a chipset hűtőre, meg a sata portokra.

[ Szerkesztve ]

ui.: válaszolni nem bűn!

(#69979) Piftuka válasza Starchm (#69965) üzenetére


Piftuka
veterán

Óh! Akkor csak az a "Magic Knight Mystic Light" jelent megoldást? :(

Titokban reménykedtem, hogy csak nem vettem észre a megfelelő BIOS kapcsolót... :N

Azért köszönöm az info-t! ;)

"Aquila non captat muscas."

(#69980) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Hello!

Srácok segítsetek. Asus XI Hero lap-nál egyszerűen nem tudom feltenni a hang vezérlőjét. Az asus oldaláról letöltöttem már mind a 3-at ami elérhető a laphoz. Hiába. Felmegy vagy valamit csinál. De semmi kezelő progija nincs. Az előző Hero VIII lapomnál ott volt hozzá minden progi. Tök jól betudtam mindent állítani. Egyedül a CD-ről nem próbáltam mert nincs a gépbe már 5-6 éve olvasó.

(#69981) K@riK@ válasza ЯΞD (#69980) üzenetére


K@riK@
csendes tag

Alaplapon engedélyezted? és el is mentetted a beállításokat?
Nekem volt már hogy ilyen miatt szivtam! :)

" áldja meg az ur azokat ,kik e kártyát kitalálták, megcsinálták, és azokat is akik árengedménnyel árusítják!"

(#69982) ЯΞD válasza K@riK@ (#69981) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Igen a BIOS-ban be van kapcsolva. Ha erre gondoltál.
Valami UAD meg HDA illetve UWP dolgokról találok infót. De nem tudok angolul.

(#69983) Viktor77 válasza ЯΞD (#69982) üzenetére


Viktor77
titán

Ha Realteket teszel fel, annak a control panelje már a Microsoft appstoreban van.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#69984) zolee0307 válasza Viktor77 (#69983) üzenetére


zolee0307
őstag

Olyan jó, hogy erről semmi infó nincs a gyártó honlapján. Nekem is Asus lapom van realtek hanggal, csodálkoztam is, hogy nincs control panel.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#69985) ЯΞD válasza Viktor77 (#69983) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Jó és hol? Mert az nvidia is ebben a cipőben van de ott le is szedte és miniden ok. De ez semmit. Nincs semmi vezérlőm csak a winows-os.
A microsoft store-ba hiába keresek bárhogyan. asus, realtek, sound. semmi...

[ Szerkesztve ]

(#69986) PeL válasza ЯΞD (#69985) üzenetére


PeL
addikt

Én ugyanezzel szívok a Gigabyte B450M DS3H alaplapommal, szóval erre én is kíváncsi lennék. Feltettem egy régebbi 2018-as drivert mert azzal működött rendesen. Aztán egyik nap azt vettem észre hogy eltűnt a "Realtek HD hangkezelő" ikonja. Ránéztem a driverre, a drága Windows 10-em fogta és visszafrissítette a legújabb 6.0.8703-ra kérdezés nélkül. Mondom rohadt jó.

Most ilyen fél megoldásnak úgy tudtam megoldani hogy az előző HD hangkezelő szoftver mivel fent maradt a Program Files\Realtek mappában, az "RTKNGUI64.exe" fájlt beraktam az indítópultba, így igaz elindul minden rendszerindításnál az alkalmazás de manuálisan be kell zárnom X-re kattintva mert mindig feldobja a kezdőablakát.

Tehát ha találnátok valami megoldást erre akkor osszátok meg légyszi...

[ Szerkesztve ]

(#69987) jokeph válasza ЯΞD (#69985) üzenetére


jokeph
nagyúr

Egész véletlenül nem ezt keresed ? :U
Realtek driver+ sonic studió.
Nem tartotta meg a W10-es OS kiválasztást..... :(

[ Szerkesztve ]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#69988) Viktor77 válasza ЯΞD (#69985) üzenetére


Viktor77
titán

[link]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#69989) ЯΞD válasza jokeph (#69987) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Nem tudom mit linkeltél de ott ami fent van 3 azt mind próbáltam. Sőt próbáltam úgy is, hogy asussetup.exe meg sima setup exe.

Vitor77: Igen de ez miez már... Nekem a sonic studio kéne leginkább.

[ Szerkesztve ]

(#69990) JohnD


JohnD
tag

Helló! Erre az alaplapra (alaplapos rendszerre) lehet-e és ha igen, hogyan Windows 7-et (Windows 7 SP1 64 bit) varázsolni?
USB-ről (32GB SanDisk pendrive) próbálom telepíteni, de egyrészt amikor bejön a telepítő, az USB-re (USB 2.0) kötött egeret és billentyűzetet is "lekapcsolja", nem lehet használni a telepítéshez, illetve PS2-es billel lehet használni, csak akkor meg eszközillesztőt kér a CD/DVD meghajtóhoz, ami nincsen be sem kötve (lehet a HDD-t nézi annak).

Fontos lenne a Windows 7 bizonyos programok miatt.

Köszi!

Alaplap: ASUS Prime A320M-K
Processzor: AMD Athlon 200GE
Memória: Kingston DDR4 2*4GB RAM
Táp: Chieftec 450W CTG-450-80P
HDD: Samsung SATA 500GB (kicsit régebbi)

[ Szerkesztve ]

(#69991) jokeph válasza ЯΞD (#69989) üzenetére


jokeph
nagyúr

A 1608591-esbe benne van a SONIC STUDIO III.
Az UWP-s mappában.

[ Szerkesztve ]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#69992) MrDerekas válasza JohnD (#69990) üzenetére


MrDerekas
addikt

Egy másik konfigon készítesz egy win7 telepítőt, amibe te beleintegrálod a szükséges (usb, chipset, sata) drivereket, majd azzal telepíted a rendszert. CD/DVD alatt egy olyan meghajtót keres, amin a telepítési adathordozó és/vagy a telepítés helye elérhető. Kell az integrált telepítő. n-Lite progival csináltam régebben az ilyeneket és módosítás mentes MS telepítőt használtam, hogy elkerüljem a driveres ütközéseket.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#69993) kacika válasza MrDerekas (#69968) üzenetére


kacika
újonc

Nincs csipogás, egy pillanatra felpörögnek a ventik, aztán leállnak, mintha mi se történt volna.

(#69994) Mahdi


Mahdi
csendes tag


Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Adott egy asus prime z390-a alaplap.
Beleraktam két db 3200 mhz 16 gigás ramot, csak 2400-nak ismeri fel
tegnap frissítettem a biost pendrive-ról
A frissítés után elindítom a gépet és a belép a biosba és ennyi. Nincs boot lista. A meghajtókat látja, de nem hajlandó innen tovább menni.
Jah a ramokat továbbra sem látja, hogy azoknak magasabb lenne a mhz-e.
Valakinek van ötlete? Természetesen az alaplap tud ezen a Mhz-en működni, a proci egy intel i9-9900Kf, ami 3600 Ghz-en megy.
Nagyon köszi!

(#69995) ΞΔGLΞ válasza kacika (#69993) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Azért nem történik lófütty sem, mert a bios be sem töltődik.

(#69996) JohnD válasza MrDerekas (#69992) üzenetére


JohnD
tag

Köszi!
Másik kérdés, ami nem szorosan ezzel kapcsolatos, de alaplapos kérdés: az alaplapon két soros 10-1 USB 2 csatik vannak, viszont a ház előlapján lévő 2 db. USB 2 port csatlakozója 3+1-es (jó régi ATX ház). A kérdés, hogy a 3+1 csatlakozókat a 2 soros, 10-1-es csatlakozóaljzatok melyik részére érdemes bekötni?

[ Szerkesztve ]

(#69997) Starchm válasza JohnD (#69996) üzenetére


Starchm
őstag

Legtöbb lapon és szerintem a tiéden is ez a megfelelő kiosztás. A csatira gondol rá van írva, h melyik melyik.

(#69998) Debilon


Debilon
addikt

üdv!

ha jól látom a legelső BIOS van az alaplapon amit pár napja üzemeltem be.

működik minden rendesen, de azóta már van ennél sokkal frissebb (itt valamiért M10-nek írja, de az az M1 a dátum alapján

jelenleg M5-nél jár, tavaly novemberi dátummal

jól sejtem, hogy nem vesztek vele, ha az utolsót felteszem?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#69999) Starchm válasza Debilon (#69998) üzenetére


Starchm
őstag

Ha minden jól megy, akkor minek frissitenél?
Kicsi az esély, h valami ne legyen utána jó de volt már ilyen..

(#70000) JohnD válasza Starchm (#69997) üzenetére


JohnD
tag

A 3+1-es csatikra annyi van ráírva, hogy USB 1 illetve USB 2 plusz az a plusz egy mindkét esetben a GND. De az hogy a felső sor vagy alsóba menjen, nincsen (az általad linkelt ábrán az oszlop)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.