Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70401) Thome


Thome
addikt

Sziasztok,

Sajnos nem találok rá biztos választ, így inkább kérdek:

Adott egy AsRock B365M-HDV alaplap, amelybe szeretnék nvme ssd-t tenni.
Viszont szinte egyik típus sincs az alaplap oldalán a felsoroltak között, így feldobom a kérdést, hogy a pl az ipon-on található olcsóbb nvme ssd-k közül belemehet valamelyik, kezelni fogja?

Köszi előre is! :R

(#70402) varmi2 válasza Thome (#70401) üzenetére


varmi2
nagyúr

Bemehet bármelyik. De semmivel nem leszel gyorsabb, mint egy m.2 sata ssd esetén. Én inkább az utóbbit választanám, felesleges az ilyen belépő kategória nvme ssd.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#70403) Czmorek


Czmorek
aktív tag

Helló!
DDR3 memóriáknál miért látok 1,5 Volt és 1,65 Volt -os verziókat is?
Mi a különbség? Melyik a jobb?

(#70404) Thome válasza varmi2 (#70402) üzenetére


Thome
addikt

Köszi!

Mivel tudnék valódi gyorsulást elérni az SU800-hoz képest?

(#70405) Czmorek válasza Czmorek (#70403) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Most látom ,hogy rossz helyre írtam...

(#70406) varmi2 válasza Thome (#70404) üzenetére


varmi2
nagyúr

Semmivel. Nem a sata3 ssd a szűk keresztmetszet egy mai rendszerben. Lényegesen semmivel nem lesz gyorsabb a betöltés.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#70407) Thome válasza varmi2 (#70406) üzenetére


Thome
addikt

Lényegében tárhelybővítés a cél, de akkor gondoltam, vegyünk olyat ami nagyobb tempóval dolgozik.

Emiatt mindenképp vennem kell valamit, de így nem tudom hogy sima ssd-t vagy m2-est.

De nagyon elkanyarodtunk.
Megyek az SSD topicba. :DDD

(#70408) jokeph válasza Czmorek (#70405) üzenetére


jokeph
nagyúr

Az attól függ, hogy milyen ddr3-as ramról van szó.... gyártó+freki.
Ha egy 1066/1333-as gyárilag 1,65Voltos, az egy igen régi darab és/vagy "tuning" ram. Sok magas frekis DDR3-as ram is 1,65Volt-os, amennyiben be van neki töltve az XMP profil, pl. 1866,2133,2400-as plédányokból van pár.
Csak hogy bonyolítsam, van 1,35Volt-os is (Low Voltage - DDR3L). :U

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#70409) Apokalipszis


Apokalipszis
tag

Sziasztok

Szeretnék egy gépet összerakni, amolyan vendég pc nek a nappaliba.
Indításkor minden elindul faszán, de automatikusan belép a bios ba és annyi. Hibajelzés nincs.
Van egy régebbi ASUS PRIME H310M-K alaplap
16gb ram, de eddig is azzal ment 2400 on
Illetve egy új proci Intel Core i5 9600KF 3.7GHz

Igazából csak a proci új benne, ez a konfig működött már így egyben

(#70410) MrDerekas válasza Apokalipszis (#70409) üzenetére


MrDerekas
addikt

Bios elem nincs lemerülve? Bios be van állítva?

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#70411) Apokalipszis válasza MrDerekas (#70410) üzenetére


Apokalipszis
tag

be van, meg is őriz mindent.

(#70412) Doky586 válasza Apokalipszis (#70409) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

És mi a gond?

Azon kívül hogy nincs üzemképes hdd/ssd benne..?

(#70413) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

üdv, most építettem új gépet asrock b450m Steel Legend köré, és a 'gigabit' lan csak 100/100at ad, windows hálózati tulajdonságok is ennyit mutat kapcsolat sebességére..
gigabit net van otthon, ugyanazon a csövön a régi gép 1gb-vel megy ősrégi asus lappal, itt viszont a win csak 100/100at enged/mutat
kábel biztos jó, legutóbbi lan driver fent van, hálózati tulajdonságokban 1gb full duplex beállítva (nem mintha bármi ilyesmi kellett volna a korábbi lapommal állítgani, vicc 2020ban)
az a furcsa, hogy reggel egyszer elkaptam az 1gb-t, új gép, appokat, drivereket frissítek, most megint csak 100.
bármi ötlet?

- no es importante -

(#70414) MrDerekas válasza Sixkiller6 (#70413) üzenetére


MrDerekas
addikt

Router, kábel irányba keresném a hibát. Vagy nemcsak a driver kell neki, hanem a kezelő szoftver is. A lap oldalán biztos van info erről, ha így van.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#70415) Apokalipszis válasza Doky586 (#70412) üzenetére


Apokalipszis
tag

Az is van, mégis belép sajnos. Most kipróbáltam másik vinyókkal. Van egy ssd amit csak a ps disk chache ra használtam, kifogástalan. 3db 2 terás adatmentésre, azok is kifogástalanok. Még új sata kábelek is mentek bele, abból is van egy rakás. passz.
Másik memomodulok, táp, mindent kipróbáltam.
Még egy elemcsere van hátra, de a beállítások mindig megmaradnak.

[ Szerkesztve ]

(#70416) MrDerekas válasza Apokalipszis (#70415) üzenetére


MrDerekas
addikt

Lehúzott billentyűzettel is a biosba lép? Tuti valami bios beállítás hiányzik neki, vagy a cpu hűtő nem a CPU_FAN-ra lett dugva, vagy valami ilyen apróság.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#70417) Econ83


Econ83
újonc

Sziasztok!

Egy elég kellemetlen problémában kérném a segítségeteket. Kb. fél éve raktunk össze egy gépet az egyik barátommal ami a minap teljesen meghalt. Azzal hívott fel , hogy indítás után a monitoron semmilyen kép sem jelenik meg (még a Bios sem Boot logó sem) a monitor no signal felirat fut. A Power led világít töltést jelző led fel sem villan, a speaker nem sípol , ventillátorok rendben elindulnak felpörögnek. Hiba jelző ledek nem világítanak indításnál a cpu led felvillan majd kb. egy másodperc után kialszik. Haza hoztam a gépet szétszedtem és erős a gyanúm, hogy az alaplap halhatott meg benne, de nem tudom teljesen kizárni a processzor hiba lehetőségét sem.
Lap: MSI450-A-PRO
Proc.: Ryzen 5 2600
Mem.: DDR4 Hiperx Fury 8G
Táp.: Cooler Master Elite V3 500W
Video.: Gigabite RX560 oc 4g (régi gépből örökölt)
Külső perifériák lecsatlakoztatva.
Amit eddig megpróbáltam:
Másik monitorra csatlakoztat video kártyán keresztül HDMI majd Divi kábelen. Semmi!
Videokártya eltávolít, Comos reset , csatlakozás alaplapról Semmi!
Memória másik slotban. Semmi!
Másik memória másik gépből. Semmi!
Indítás memória modul nélkül: A lap érzékeli a hiányt a speaker sípol.
Másik procival nem tudom kipróbálni, de amúgy arra gyanakodnék utoljára. Hozzá tartozik az igazsághoz, hogy a gép valójában soha nem működött stabilan, random megvillant néha a monitor de kábel vagy monitor hibára gyanakodtunk. Random eldobta az egeret és a billentyűzetet de másik usb port használatával a hiba megoldódott. Minden alkatrész garanciás. Szerintetek mi lehet a baj?
Előre is köszi!

(#70418) MrDerekas válasza Econ83 (#70417) üzenetére


MrDerekas
addikt

Ez pedig erősen cpu hibára hajaz, amiket leírtál. Ha a sor végén a lap és a proci maradt, akkor azt csakis ellen próbával fogod tudni kizárni/megerősíteni, hogy ki a hunyó. Másik lapban ez a proci, vagy ebben a lapban másik proci. Azért az alaplap atx tápcsatijára is nézz rá, nincs-e égés vagy olvadás rajta, körülötte.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#70419) Econ83 válasza MrDerekas (#70418) üzenetére


Econ83
újonc

A tápcsati is rendben van "sajnos" nincs égett szaga meg semmi úgy, hogy hajlamos vagyok a cpu-t illetően hinni neked. Közben találtam egy leírást MSI fórumon hasonló hibával ott is a CPU volt a ludas [link]
Vissza viszem a boltba megpróbálom legariztatni sajnos nincs lehetőség ellenpróbára pedig tényleg az lenne a tuti. Minden esetre köszi a segítséget. :R

(#70420) chris0000


chris0000
őstag

hi. az mitől lehet, h egy MSI H310M PRO-VD PLUS alaplapnál nem látja a SATA HDD vinyót? (500WD Blue) ha bekötöm a rendszerbe be se bootol a rendszer, megáll a boot képernyőnél ahol kiírja, h mi van a gépben...
4 SATA port van az alplapon...SSD-t és a DVD-t is látja a vinyót az istennek nem...minden port működik, kábelek ok AHCI mod ok. nem támogatná már ezt a vinyót? 6-7 éves. már nincs tippem :U thx. üdv.

(#70421) imotrepus válasza chris0000 (#70420) üzenetére


imotrepus
aktív tag

Ha tápot kap a HDD és és a Sata kábel is jó, lehet hibás a merevlemez! Másik gépben Sentinel!! Lehet felpörgési hiba!

[ Szerkesztve ]

Regisztrált 2012-02-12 21:53

(#70422) MrDerekas válasza chris0000 (#70420) üzenetére


MrDerekas
addikt

Döglött az a hdd.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#70423) chris0000 válasza imotrepus (#70421) üzenetére


chris0000
őstag

thx. ilyen házam van [link] 3:52-nél van a dokkolónak a bekötése táp+két sata...
most jó, látja a két vinyót de erre gyanakszom, h ezzel van/lesz vmi gond...utána már az ssd-t se látta, de most mégis...mit össze szenvedtem vele... :U új alaplap került a gépbe és vtak új 90fokos sata kábeleim, mondom kicserélem a dokkolónál meg a dvd-nél...7-8 évig nem volt gond vele...egyszer se fordult elő,h nem látta vmelyik vinyót, nem is volt soha lehúzva/b@sztatva a dokkoló kábelei...de egyből jött a szarakodás...
MrDerekas most működik szerencsére... üdv.

(#70424) MrDerekas válasza chris0000 (#70423) üzenetére


MrDerekas
addikt

Végül is ez volt a lényeg :D Miután kizártad a kábeleket, csak ez maradt nekem tippnek. Egyébként ha valaki összerak egy PC-t és elsőre indul ahogy kell, akkor ott valami gáz van :DDD

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#70425) razorka777


razorka777
veterán

Üdv!
Jelenlegi alaplapom egy 1155-ös Asus.
Maximum 2,2 TB tárhelyet támogat, de már ez nekem kevés.
Létezik olyan 1155-ös alaplap, ami ennél többet tud?
Vagy felejtsem el, és lépjek szintet?

Köszönöm.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#70426) Danecay válasza razorka777 (#70425) üzenetére


Danecay
őstag

Ne is tudtam, hogy van ilyen limitáció! Nekem 2db terrás HDD mellett volt még 2 SSD, + külső dokkolóval még 1,5T.

(#70427) razorka777 válasza Danecay (#70426) üzenetére


razorka777
veterán

Eddig egy terrás belső volt benne, majd rátettem két külső terrásat másolás céljából, szét is fagyott a gép, amig ki nem húztam az egyiket.
Most van két belső terrás, meg is nézem, ha rákötök egy külsőt, mit reagál.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#70428) MrDerekas válasza razorka777 (#70425) üzenetére


MrDerekas
addikt

Azt hogy :F Három tibes lemezekkel is ha megrakod, legalább 12Tb tárhelyed lesz.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#70429) jokeph válasza razorka777 (#70427) üzenetére


jokeph
nagyúr

:F
Érdekes.... a külső az miként van rákötve ?

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#70430) BMS


BMS
őstag

Sziasztok

R5 3600x alá(később fejlesztve lenne erősebbre+ több mag),x570 vagy b450 max lapot tennétek?
Hosszabb távon melyik a jobb megoldás illetve felszereltség szempontból megéri a felárat az x570?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#70431) MrDerekas válasza BMS (#70430) üzenetére


MrDerekas
addikt

Milyen alaplapot vegyek?

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#70432) Doky586 válasza razorka777 (#70425) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs semmiféle limitáció.

De OS alá inkább vegyél SSD-t, adattárat meg GPT-re inicializálj 2TB fölött!

(#70433) Czmorek válasza jokeph (#70408) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Köszönöm a válaszod!
Akkor ha vennék 2133MHz-es Tuning ram-ot akkor az 1,5V-os jobb választás lehet?

[ Szerkesztve ]

(#70434) Brownn


Brownn
tag

Tudnátok abban segíteni, h miért nincs az asztali gépemen hang? Tomahawk max alaplapom van, a driver fenn van. Fülhalgatóban van hang.

Logitech Z3E hangszórom van 2 speakerből megy a kábel a mélybe és a mélyből megy a jackdugós csati az alaplapi portba, igen ám, de már az összes audio kimenetre a hangszórót és mégsincs hang...

Kisértetiesen hasonlít a srác problémájához:
https://www.reddit.com/r/MSI_Gaming/comments/dhgtw7/b450_tomahawk_speaker_setup_issues/

(#70435) D33pack


D33pack
újonc

Sziasztok, lenne egy olyan kérdésem, hogy van-e valaki akinek Asrock z390 Taichie van, és hogy biost updatelt-e már? Mivel azt írják a hivatalos oldalon, hogy nem lehet vissza rakni a régi biost, ezért félve frissíteném, oc miatt is meg a meltdownos javítgatások mennyire befolyásolják a teljesítményt, választ előre is köszönöm.

(#70436) MrDerekas válasza Brownn (#70434) üzenetére


MrDerekas
addikt

Esetleg valami másik kütyübe dugva nem próbáltad a hangfalat? Kellene egy ellenpróba. Ha a füles megy, a hangfalnak is mennie kell.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#70437) Essejó válasza Brownn (#70434) üzenetére


Essejó
veterán

Nincs bedugva a füles közben? Mert van olyan, hogy ha a füles be van dugva, akkor lekapcsolja a hangszoró kimenetet.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#70438) trialboj


trialboj
őstag

Egyszer már mondtátok, nem nem tudom hova jegyeztem fel. MSI lap bután irányítja a cpu ventit, és azt mondtátok van egy program, ami win indulás után átveszi az irányítást. Mi ennek a neve? Az afterburner csak a gpu-ra való?
Az msi tényleg rossz alaplapokat gyárt?

Köszönöm

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#70440) papa019


papa019
senior tag

Sziasztok!

A processzoros topikban kezdtem el egy témakört azzal kapcsolatban, hogy a processzorom "haldoklik" és a nyomozások közben most elértünk egy holtpontot, mert tesztelnem kéne egy másik alaplapban a CPU-t (i7-7700).

A kérdésem itt az lenne, hogy van esetleg valaki BP X. ker. környékén (Budapesten belül könnyen elérhető hely bármi jó), aki ki tudna segíteni egy lappal tesztelni?

Tápot, memóriát, hűtőpasztát, mindent vinnék.

Előre is köszönöm. :R

(#70441) imotrepus válasza papa019 (#70440) üzenetére


imotrepus
aktív tag

Szia!
Nekem pl. mikor alaplap hibával kapcsolatos kétségeim támadtak, és
teszt lap hiányában [link] Őt kerestem fel! Biztos tud segíteni proci
teszteléssel kapcsolatban is!

Regisztrált 2012-02-12 21:53

(#70442) papa019 válasza imotrepus (#70441) üzenetére


papa019
senior tag

Köszi, írok neki. :R

(#70443) maxxenergie


maxxenergie
senior tag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem vettem egy ASUS Strix B250F Gaming lapot melyet akkor teszteltem amikor megkaptam egy ezer éves PCI-E 256 MB valami kártyával ramokkal ahogy kell minden OK volt.

Gépemet az új lappal most egy hét után összeraktam, de FURY-X VGA-m az elsődleges PCI-E slotban életben nem ad képet.
Ha átrakom Második 4* PCI-E Slotba minden OK, ha berakom azt a kártyát amivel teszteltem szintén OK ...

PCI-E csatikat is kimértem tápteszterrel minden OK tehát naftát kap tápból az biztos, bár a kártyán Tápcsati alatti LEDEK pirosan nem világítanak..... de vízhűtés venti megy gép indul hangjelzés sincs..

Másik gépbe átrakva a FUR-X-et megy minden további nélkül tápcsati alatti ledek is világítanak..
Lapon semmi hiba LED nem világít.

Mit tudok még nézni BIOS-ban állítani, lehet hibás valamilyen szinten így a PCI-E csati elsődleges bár alap kártyával ad képet ha abba rakom... ötletem nincs egy napja szívok vele, pedig pár gépet már összeraktam csak a sjátommal nem jutok dülőre ... :O

Köszönöm előre is a segítséget tippeket.
Jah lapon legfrisebb BIOS van ! :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#70444) jokeph válasza maxxenergie (#70443) üzenetére


jokeph
nagyúr

Üdv !
Ezekből nekem az jön le, hogy nem kapja meg az első x16-os slotban a pci-e sávokat, ez a csati pedig a CPU-hoz van bedrótozva.
Ha még nem volt, vedd ki a CPU-t és nézd át, illetve a CPU socket is nagyítóval. :U
Gondolom, a CPU tartalmaz IGP-t, azzal van kép ?

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#70445) maxxenergie válasza jokeph (#70444) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Igen IGP-n van kép, foglalatot átnéztem rendesen mikor megkaptam és szerelés előtt is hibátlan .. CPU-t meg egyik lapból régiből átettem csak évek óta hiba nélkül megy másik lappal minden OK volt.. :R

"Ezekből nekem az jön le, hogy nem kapja meg az első x16-os slotban a pci-e sávokat"

De beleteszek egy nem sima mondjuk próbáltam 6670-el is aminek nem kell tápcsati akkor abban a PCI-E is adott képet a kártya, meg ha berakok ahogy írtam egy valami gyenge karit ad képet, csak azokkal nem aminek tápcsati is kell .... amit meg kimértem és jó tápot nem cseréltem és korábban is erről ment a VGA a régi lapban ezért nem értem...

Már egy 1070--el is próbáltam azzal sem adott képet elsődleges PCI-E csatiban... másik gépben az is jó .... :W :W

Olyan hiba lehet egy lappal PCI-E csatival, hogy gynegébb kártyát még visz, erősebb Tápcsatis VGA-t meg nem ilyet még nem láttam vagy ment vagy nem ... mert ha más VGA-val se menne akkor Ok de így tanácstalan vagyok miért nem .... :F :F :R

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#70446) jokeph válasza maxxenergie (#70445) üzenetére


jokeph
nagyúr

Na, egyre érdekesebb. :U :F
Akkor gondolom a lapot is átnéztes tüzetesen... pláne az első X16-os slothoz menő vezetékezést, már ami látsuik belőle a lap hátoldalán.
A gyengébb kártyánál meg nézted win alatt, hogy milyen módban megy ? X4/X8/X16 ?

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#70447) maxxenergie válasza jokeph (#70446) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Azt még nem néztem milyen módban megy, de akkor holnap tudom majd 6670-el megnézem legerősebb gyenge kártya itthon amivel még adott képet a lap..

És ha mondjuk az rendben tehát *16 módban megy a 6670 és erősebb VGA meg nem ad képet akkor hogyan tovább ha van tipped .. :F :R

Lap alját vezetékezést nem vizsgáltam át, de a lap sem jelez VGA hibát mert van rajta elvileg led ami írná ha vmi gond lenne vagy rosszul sejtem pirosan világítana valami LED a lapon de semmi.

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#70448) imotrepus válasza maxxenergie (#70443) üzenetére


imotrepus
aktív tag

Bus Interface
This item allows you to select the bus interface. Configuration options: [PCIEX16_1] [PCIEX16_2]

Regisztrált 2012-02-12 21:53

(#70449) maxxenergie válasza imotrepus (#70448) üzenetére


maxxenergie
senior tag

BIOS-t alaphelyzetbe állítottam tehát alapértelmezettnek ha nem is így volt PCI-E 1 16* kéne lennie ebben az esetben szerintem.

Esetleg más tippje van valakinek mit nézzek mit próbálja még :F :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#70450) Remov


Remov
aktív tag

Sziasztok, sajnos nem indul az újonnan összerakott gépem :/ Tudnátok segíteni?

IDE mindent leírtam, bárhová jöhetnek a válaszok, mindegyik témát nézem :)

Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.