Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70701) Chaser válasza Czmorek (#70700) üzenetére


Chaser
titán

valószínűleg némi por rakódik le az érintkezőkre ami szigetel, egy jó hajszárító megoldhatja ha nincs kéznél sűrített levegő v kompresszor

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#70702) Doky586 válasza Czmorek (#70700) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ha nincs bennük semmi akkor hogy működjenek..?

(#70703) Czmorek válasza Doky586 (#70702) üzenetére


Czmorek
aktív tag

:DDD
Mert raktam beléjük és nem indult úgy a gép. :DDD

(#70704) wmarci


wmarci
senior tag

Sziasztok!

Most raktam ossze egy uj gepet, de nem bootol be, nem ad kepet. A lap egy Asus x470-itx, melynel a hibajelzo lednel (Q led) a cpunal pirosan vilagit. A processzor jol van beteve, ezt haromszor is csekkoltam, csak egy iranyba megy bele. A tuskek nem gorbek. Amd 2600 cpu megy bele. Az elozo tulaj a legfrisebb biossal adta at elvileg. A csatlakozok jol vannak csatlakoztatva, teljesen illeszkednek. Mi lehet a gond? Sajnos nincs masik AM4es procim kiprobalni, hogy a CPU lenne e a ludas. Valakinek lenne tanacsa? Lap vagy CPU lenne a hibas?

Koszi

[ Szerkesztve ]

(#70705) varmi2 válasza wmarci (#70704) üzenetére


varmi2
nagyúr

Milyen vga van benne? Tegyél be képet, hátha meglátjuk a hibát, amit te nem vettél észre.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#70706) wmarci


wmarci
senior tag

Vga az mukodik, azt masik gepben is kiprobaltam. Zotac 1070 amp a vga. Vga nelkul es vele is van piros cpu led.

(#70707) Cargo


Cargo
tag

Sziasztok,

Az alábbi hibát észleltem egy gépen, hátha Ti már találkoztatok ilyennel:
- A gépbe bedugva maradt egy noname usb egér+bill. reciever (a vezetéknélküli egér és billentyűzet nem volt a közelben)
- A gép érzékelte a vezetékes billentyűzetet és a vezetékes egeret és működött is, azonban semmi mást nem ismert fel, nem töltötte a telefont, nem érzékelt pendrive-ot. Látszólag egyik USB port sem működött.
- A reciever kihúzása után, mintha mise történt volna, minden működött kivállóan.

Találkoztatok már ilyen problémával? Ez hardveres probléma lehet (vevő egység, vagy alaplap?) vagy valamilyen szoftveres összeakadás miatt történhetett?

Az alaplap egy Gigabyte Z97-D3H-CF.

nothing

(#70708) imotrepus válasza wmarci (#70704) üzenetére


imotrepus
aktív tag

A 8 pines tápcsatlakozóba próbáltad mind a két lehetőséget a 4 pines kábeleddel?
A tápegység biztos jó?

Regisztrált 2012-02-12 21:53

(#70709) Alteran-IT válasza imotrepus (#70708) üzenetére


Alteran-IT
őstag

Sziasztok!

Azt nem tudja valaki, hogy egy AMI BIOS-os 775-ös Supermicro alaplapnál mit jelent a bekapcsolás utáni 3 - 4 - 3 rövid pittyegés? Egyébként valamikor elindul, valamikor nem, most speciel menet közben halt meg és újraindításnál megint pittyeg.

(#70710) wmarci válasza imotrepus (#70708) üzenetére


wmarci
senior tag

Szia!

Tul sok variacio nincs szerintem. A psun is egy 8 pines csatlakozo van, az alaplap is egy 8 (2*4pin) pines csatlakozot tartalmaz. A 2*4 pin is csak egy idanyba megy bele. Vagy mire gondolsz?

Koszi

[ Szerkesztve ]

(#70711) csabaspecial válasza Alteran-IT (#70709) üzenetére


csabaspecial
tag

valami hibajelzés is lehet, google-ban érdemes rákeresni típus vagy gyártó szerint, ott leírják specifikusan mit jelenthet a hangjelzésed

(#70712) abdulka1 válasza Alteran-IT (#70709) üzenetére


abdulka1
őstag

Szia!
3 rövid hangjelzés: Hiba van a memória első 64 KBájt-jában.
4 rövid hangjelzés: Rossz a rendszer-timer.

Cseréld ki az alaplapon a CR2032 gombelemet, és teszteld le a memóriákat.
Indíts minimális konfiggal (HDD, ODD és ha lehet VGA nélkül)és egyszerre csak egy modul legyen a lapban. Így kiszűrheted a hibás RAM-ot.
Reméljük itt lesz a hiba, és nem a lap haldoklik.

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#70713) G4ga


G4ga
őstag

Sziasztok!
Segitségeteket kérném.
Adott egy MSI X470 PRO Carbon alaplap.
1db nvme pci Hynix 1TB ssd
1db sata m.2 WD 240 ssd
3 hdd

Miért van az, hogy a lap ujrainditás után egyszerüen elveszti a slot 1 m.2 foglalatot?
Slot 1-be 1tb slot 2-be a sata ssd van.
Az ssd jok, van egy egy Maximus XI-em az tökéletesen látja kezeli az 1tb ugyan ugy 240-es melett.

Ami érdekes, kiszedem, áramtalanitom, összerakom megy rendesen, mig ujra nem inditom.
Tehát a nem kompatibilitást is kizárnám.

Pci 5 slot üres, sata 3 port üres.
Tanácstalan vagyok.
garibol visszajött javitva, összeállitásig jo volt, tegnap este kikapcsoltam és ma megint nem látja.
Ötlet valakinek?

(#70714) imotrepus válasza wmarci (#70710) üzenetére


imotrepus
aktív tag

Így akkor biztos nem ez a gond! Arra gondoltam, ha csak egy 4pines csati van a tápon!

Regisztrált 2012-02-12 21:53

(#70715) Cargo válasza G4ga (#70713) üzenetére


Cargo
tag

Szia,

Látszólag nem egyedi eset. BIOS frissítést próbáltad? Állítólag van akinél megoldotta ezt a problémát, illetve MSI is ezt javasolja. Ha nem oldja meg vagy már megtörtént de nem segített, esetleg próbaként vedd ki a sata m2-t mert ilyet is olvastam, hogy valamiért nem szerette a 2-t együtt.

nothing

(#70716) G4ga válasza Cargo (#70715) üzenetére


G4ga
őstag

köszönöm a tippet, de

legfrissebb bios van rajta.
ha kiveszem se látja, illetve azért is mondtam hogy kizárnám a kompatibilitási hibát, mert a slot 2-be megy a pci.
Legalább is a bios látja
Win alatt nem tudom tesztelni mert a 240-esen van a win.
Megneztem a support oldalt is, támogatja mind két ssd-t.
lehet, azzal van a baj hogy az egyik pci a másik nvme?
beszarnék ha msi gondba lenne ilyennel.
Alt. az asusnal utkoztem hasonlo esetbe, de a maximus gond nelkul kezelte.

lehet amugy, hogy a prociba halt ki a vezérlö?

[ Szerkesztve ]

(#70717) lcee79


lcee79
őstag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem USB-vel kapcsolatban.
Márciusban cseréltem konfigot, (asrock x570 pro4) alaplap, proci memória stb.

Na elvileg minden jól megy, de az USB sebességével nem vagyok megelégedve.
A régi 6 éves inteles gépem gyorsabban másolt, ennél többre számítottam, de inkább lassabb lett.
Az előlapi esetében még rosszabb volt a helyzet, az olyan usb "másfél" tempó, de lassabb mint a régi esetében.
Elvileg legújabb driver fenn van, biosban erre vonatkozóan nem találtam semmit.
Van valami lehetőség, hogy gyorsuljon az usb-re másolás?

Köszi!

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#70718) PitLee válasza lcee79 (#70717) üzenetére


PitLee
őstag

ötlet
Nem tudom pontosan mikor, de Win10-ben változott az alapértelmezett USB házirend a jobb teljesítményről a gyors eltávolításra.

(#70719) lcee79 válasza PitLee (#70718) üzenetére


lcee79
őstag

Kipróbálom,

köszi!

Remélem hogy lesz valami változás és nem ez lesz a max amivel tudok másolni.

mod: gyorsult 40-45 közötti sebességről 80-ra.
Nem rossz, de láttam már gyorsabbat is...
Nem tudom egy usb 3.1 gen1 (ami ugye kb = USB 3.0 :) ) USB HDD-nek mennyi lenne a másolási sebessége, de a munkahelyi gépem első usb-je is másolt már 110-120ezerrel egy wd passportra.
Szóval azért beduplázódott a sebesség, az már jónak értékelem. :)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#70720) eszakas válasza csuzda (#70685) üzenetére


eszakas
senior tag

Szia.

Köszönöm szépen. Ez egy türelemjáték, azt hiszem eladom őket és veszek másikat :)

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#70721) lcee79 válasza PitLee (#70718) üzenetére


lcee79
őstag

Ezt mérte a crystaldiskmark, de ennyit nem mért a commander másolás közben. :(

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#70722) dzsóbácsi


dzsóbácsi
aktív tag

Helló!!

Gigabyte X570i aorus pro wifi BIOSába szeretnék belépni valahogy..Qflash-be egyszer már sikerült..frissítettem is a lapot a legfrissebb bios-ra..De a feszállítgatós részbe sehogy sem sikerül bejutni.. se Delet billentyűvel amit a képernyőn ír se F2-vel amit a lap tájékoztatójában van.. Létezik ,hogy csak egyszerűen nem sikerül elkapni a megfelelő pillanatot a gomb lenyomásával?? :U :U

Köszönöm! :)

(#70723) varmi2 válasza dzsóbácsi (#70722) üzenetére


varmi2
nagyúr

így tudsz belépni az uefiba

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#70724) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Sziasztok!
Vajon miért nem lép boot menübe a gép? Se F2 se Del. Ezzel kell írja is. USB bill ami világít boot alatt... :F

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#70725) arcitec válasza JoolsNOS (#70724) üzenetére


arcitec
addikt

Régebbi a lap? Ha nem, mert nem az ,akkor is PS2 billentyűzet kell. ;)

[ Szerkesztve ]

(#70726) JoolsNOS válasza arcitec (#70725) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Lap az aláírásban. Most sikerült ps2 vel elindítani. De tuti hogy eddig ment az usbvel is. MIért ne menne. Tényleg nem egy 20xxes lapról van szó. Illetve pont azt akartam kikapcsolni, hogy ne legyen áram alatt az usb kikapcsolt állapotban. Mert úgy is világít a bill. Depersze most ezt a menüt se találtam. Pedig azt is láttam régebben... :(((

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#70727) arcitec válasza JoolsNOS (#70726) üzenetére


arcitec
addikt

Win10 hatása biztos lehet, mert még egy tényleg régi DH3 Giga lapon simám ment usb bill-el.
Egy jó ideig nem használtam és egyszer csak úgy jártam mint te is és még sokan mások.
Pedig semmi nem változott, csak a win10. A mostani vadi új lappal működik usb-ről is. Alattomban olyan frissítő változtatásokat eszközölnek, hogy na. Minden infó nélkül pár dolog csak homlok egyenest másképp kezd működni.Nem is értem az ilyen stílusú fejlesztést... :U

[ Szerkesztve ]

(#70728) Czmorek válasza JoolsNOS (#70726) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Nekem is van olyan gépem ami néha enged USB-s billentyűzettel bios-ba lépni, néha nem.

(#70729) PitLee válasza lcee79 (#70721) üzenetére


PitLee
őstag

Van egy ilyen régebbi Microsoftos téma
Windows 10 slow USB 3.0 transfer speeds
https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_10-hardware/windows-10-slow-usb-30-transfer-speeds/a5e1eebb-74bb-4777-8902-5131f3e8ec3e

Emberük az "Eszközkezelő"- ben törölte az "Universal Serial Bus controllers"-t majd újraindítás és a Win10 felrakott valamit ami működött, egy próbát megér.

Eszközkezelőben nincs "sárga" ?
AMD chipset driver ?

(#70730) aleister


aleister
veterán

Sziasztok!

találkozott már valaki olyannal, hogy egy alaplap minden 2. újraindításra jó csak?
Annyi a hibajelenség, hogy miután újraindítom a gépet, egész egyszerűen nem ad képet. Nem kap jelet a monitor. Az usb-s egér és bili nem világít.
Ha ezt követően hardveresen ki/bekapcsolom, akkor tökéletes minden.

Próbáltam más procival, rammal, alaplapi és dedikált vga-val, de ugyanez. A legfrissebb BIOS van a lapon. Egyébként egy MSI Z87-G45 Gaming mbo-ról van szó, és amikor megy, akkor a legnagyobb stabilitással, tökéletesen működik. Napokig járattam kikapcsolás nélkül. Tesztprogramok, játékok, stb mind hiba nélkül mennek.
Mi lehet a gond?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#70731) Chaser válasza aleister (#70730) üzenetére


Chaser
titán

táp milyen, mennyi idős?
alaplapon elem csere volt?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#70732) aleister válasza Chaser (#70731) üzenetére


aleister
veterán

Több táppal is próbáltam. A CMOS battery mérés szerint elvileg jó, de kipróbálom most egy másikkal. Valamint CMOS reset is megtörtént.
Egyébként Windows és Linux alatt ugyanezt csinálja. El sem jut a driverek betöltéséig. Még a post screen sem jelenik meg. Ha a BIOS-ban átállítok valamit, akkor a restart után szintén nem jó. Ezért gondoltam alaplap hibára.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#70733) Alteran-IT válasza csabaspecial (#70711) üzenetére


Alteran-IT
őstag

Kerestem, de túl nagy segítséget nem találtam, illetve ez olyan igen is, meg nem is helyzet.

(#70712) abdulka1: Köszi, ezt így néztem én is, viszont az a baj, hogy ha a memória első 64 KBájt-jában lenne a hiba, akkor nem úgy kellene működnie, hogy egyszer elindul és működik mondjuk 4-8 órát, egyszer meg nem, szóval ez így hibás, persze tudom hogy a gyártó által van ilyen hülyén definiálva, de akkor is hibás.
A hiba tényleg a memóriában volt (a gombelem új, ugyanis most "újítottam fel"), ugyan nem tudom a 4 modul közül melyikbe, mert inkább mind a 4-et kicseréltem (DDR2-es, az meg van bőven), de valamelyikbe volt a hiba, azóta gond nélkül bekapcsol és nem indul újra, illetve hal be menet közbe, köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#70734) abdulka1 válasza Alteran-IT (#70733) üzenetére


abdulka1
őstag

A lényeg, hogy megoldódott.

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#70735) imotrepus válasza aleister (#70730) üzenetére


imotrepus
aktív tag

Ha az elem csere nem oldja meg sajnos MB hiba is lehet! A proci hűtő nincs túlhúzva?

[ Szerkesztve ]

Regisztrált 2012-02-12 21:53

(#70736) boxos23


boxos23
aktív tag

Üdv. Egy kis segitséget szeretnék kérni. Van egy régebbi Asrock 880g Extrem 3 alaplapom phenom2 x4 955 procival. Hibatlan. Most kaptam bele egy fx6300 6x3500mhz procit. Elvileg a lap támigatja a 2.10 es bios verzioval pont ugyanaz a sorozatszáma a procinak ami az asrock oldalan szerepel. Beleraktam be is jott szepen a gép, de mint egy pici terhelést kap a proci lefagy a windows teljesen. Van hogy mar betolt az asztalra egy unrainditas utan es mar fagyas van. Lehet ez proci kompatibilitási probléma??? Mert vissza téve a phenom 2 őt ujra csodásan muzsikám a pc. Csak nem ertem miert van kiirva a gyarto oldalan hogy ezt az fx et tamogatja a lap! Proci csere win ujra rakás nem volt a rendszert par napja tettem fel. Lehet megoljda a fagyast ha procit cserelek marmint az fx6300 es ujra rakom a windowst? Elore is köszi a válaszokat. :R

(#70737) Czmorek válasza aleister (#70730) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Nekem is van olyan gépem ami nem tud újraindulni. Pwgomb 5sec-re kikapcsol majd újra bekapcsolható. Bár ez a deszka elfelejt minden bios beállítást ha áramtalanítom, pedig jó benne az elem...
Mondjuk annyira régi már, hogy nem is foglalkozok vele...

(#70738) imotrepus válasza boxos23 (#70736) üzenetére


imotrepus
aktív tag

Ha proci kompatibilitás gond lenne, szerintem már POST sem futna le, hibát írna ki!
Próbáld meg újra telepíteni, mert így még frissítéseket sem tudsz telepíteni.
Lehet chipset probléma is.

Regisztrált 2012-02-12 21:53

(#70739) csige791


csige791
tag

Néha előfordul, hogy kb minden USB eszköz lekapcsol, mintha kihúznám majd bedugnám.
Alapalap:
Gigabyte Z390 Aorus Pro
Táp:
650W Seasonic Focus Plus Gold
Eléggé idegesítő, mert online versenyzés közben lekapcsolt a kományom, és hasonló problémák.

(#70740) boxos23 válasza csige791 (#70739) üzenetére


boxos23
aktív tag

Előre is köszi. Vissza tettem a phenom2 t egyenlore. Holnap berakom za fx et, es ujra rakom a pct már ha fogja birni :Y. Chipset probléma az pontosan mit takar?? :R

(#70741) imotrepus válasza boxos23 (#70740) üzenetére


imotrepus
aktív tag

Egy frissebb Chipset Driver-rel lehet működik az FX proci, de amíg az op.rendszer nem stabil, ez nem megoldható. A régi prociddal igen!

Regisztrált 2012-02-12 21:53

(#70742) Fandango


Fandango
veterán

Sziasztok!

Gépem az adatlapomon részletesen megvan.

A problémám a következő. A gép bekapcsolása után nem bootol be a gép, az alaplap debug kijelzőjén futnak a kódok, ami után mindig újraindul, és ezt csinálja egymás után folyamatosan. Vinyók felpörögnek, ventillátorok mennek. Az 1. bios chipje melett kis piros led világít.
Ezt a problémát megoldottam úgy, hogy a tartalék biost használtam (bár nagyon okos módon, nem írtam felül az 1. biost, hanem úgy hagytam, hogy a tartalék bios volt aktív)
Viszont jelenleg a tartalék bios-al sem indul el a gép, ennél még annyit sem csinál mint a 1. biossal. A vinyók felpörögnek, a ventillátorok viszont már el sem indulnak. A debug kijelzőn csak 00 van, semmi más.
Próbáltam biost resetet jumperrel, elem kivétellel, semmi nem segített.
Jól sejtem, hogy az alaplapom kuka?

Köszi előre is a segítséget, választ. :R

(#70743) Tumak válasza Fandango (#70742) üzenetére


Tumak
tag

Csak a proci az alaplapban iGPU, ha akkor sem kéri a ramot- lehet CPU _MB_TÁP
CPU -ki be hűtőn lazítani- alapap kiszerelve asztalon/lehet hajlott/-apránként kiszűrni a hibás részt - debug meddig jut el? Az is info! Az asrock elvileg nem használja a 00 -át. Más lapoknál viszont CPU hiba.
Ha egyáltalán nincs cpu a lapban akkor is 00-- vagy nincs tápellátása a cpu nak a +12v os ágon 4 vagy 8 tűs csatlakozókon.

[ Szerkesztve ]

(#70744) Fandango válasza Tumak (#70743) üzenetére


Fandango
veterán

Majd megnézem meddig jut a debug, most fejből nem vágom.
A gép megvan vagy 5 éve, azóta nem volt szétszedve, szóval az alaplap nem lehet meghajolva, tegnap még használtam, csak ma reggel jött a végleges probléma.
Előjelek már voltak mondjuk, mert volt hogy alvó módból nem ébredt fel, vagy nem tudtam elsőre bekapcsolni. Volt hogy alvó módba vagy kikapcsolás után minden periféri kikapcsolt, látszólag rendben, csak a ház ventik továbbra is mentek. Használat közbe semmi hiba nem jelentkezett, nem fagyott, nem indult újra magától, nem lassult be.

(#70745) imotrepus válasza Fandango (#70742) üzenetére


imotrepus
aktív tag

Az elemet megmérted vagy csak kivetted és vissza?!
Én találkoztam már olyan MB hibával egy Asus-nál, hogy
leállítás után a ventik a végtelenségig mentek volna, ha a
tápot nem kapcsolom ki. Viszont ezzel a hibával, de tök
rendben működött hónapokig.

Regisztrált 2012-02-12 21:53

(#70746) Fandango válasza imotrepus (#70745) üzenetére


Fandango
veterán

Elemet azt konkrétan kicseréltem újra.
Ez a venti megy a gép leállás után fura, mert ha hosszan nyomtam a kikapcs gombot, csak akkor kapcsolt ki teljesena gép, azzal a jellegzetes hanggal, ahogy tényleg teljesen kikapcsol.

[ Szerkesztve ]

(#70747) Tumak válasza Fandango (#70744) üzenetére


Tumak
tag

Nekem kb 2 hete nehezen indult a gép-felpörögtek a ventik de semmi aztán vagy 5 ödjére csak elindult, alvóból nem akart visszatérni -tápot kellett cserélnem . Arra lettem figyelmes,hogy ment a gép és a 2. hdd kattogott dobálta a fejet. Az elgyengült táp volt a hiba. A hdd koníciója is zuhant egyet :(( Táphoz hasonló hiba ,ha az alaplapi tápkörön van probléma! VRM voltage regulator modul vagy PPM processzor power modul-ritkán megszakadhat ott is a mosfet - gyakrabban zárlatba megy - de akkor a megfelelő táp letilt- leállítja a gépet. 2004 óta használtam azt a chieftec tápot :D azért megszolgált!
Gondolom ha a ház ventik mentek a táp sem állt le? ha leáll táp csak 5 volt készenléti van- a ventik meg 12 voltosak. Viszont ha nincs annyi periféria bekötve a kis hibás táp még lehet boldogul vele- azért kéne alulról építkezni!

(#70748) Fandango válasza Tumak (#70747) üzenetére


Fandango
veterán

Az elsődleges bios-al a vga is elindul, világít, sőt látszólag minden beindul. Szóval a tápot kizárnám.
Már jegeltettem egy alaplapot hardveraprón, azt szerintem megveszem, kipróbálom, és meglátjuk mi lesz. Ha nem az alaplap a hibás, akkor legfeljebb tovább adom a próba alaplapot.

[ Szerkesztve ]

(#70749) aleister válasza imotrepus (#70735) üzenetére


aleister
veterán

Nem, semmi OC nincs rajta. Érdekes egyébként ez a minden 2. dolog. Sokat olvastam a témában. Win alatt lehetnek driver gondok hasonló hibával. Viszont ez akár egy BIOS módosításnál is előjön. Egyébként minden beállítást megjegyez a BIOS. Elemcsere is volt. Biztos hw hiba lesz.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#70750) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Ebbe a lapba jó ez a proci? A hivatalos listában nincs benne.

Let the Zone take me if I am.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.