Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77001) zolisx4 válasza , (#77000) üzenetére


zolisx4
őstag

Köszi
Találtam egy videót sajnos Spanyol de talán azt mondja hogy nem mindig működik [link]

(#77002) leviske


leviske
veterán

Sziasztok!

Az USB-t érintő, BIOS-al javított probléma csak a X570 és B550 nyavajája volt igaz? Az SP3/sWRX8 és sTRX4 foglalatokra ez már ki lett gyomlálva?

(#77003) slett27


slett27
addikt

Sziasztok
Gigabyte H510M H lapból sose fogom kisajtolni a GSkill-nek 3000MHz-es órajelet igaz ?
Bárhogy állítom 2666MHz-nél nem lesz nagyobb. :(

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#77004) varmi2 válasza slett27 (#77003) üzenetére


varmi2
nagyúr

Igen, sosem. Csak z-s ,lappal tudnád.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#77005) slett27 válasza varmi2 (#77004) üzenetére


slett27
addikt

Sejtettem... Köszi szépen ! :R

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#77006) kispori


kispori
csendes tag

Sziasztok!

Ma upgradeltem az alaplapom, asrock ab350m pro4-ről MSI bazooka b550m-re, amihez vettem egy kit 2x8 kingston fury 3600 Mhz RAMot.
Kicseréltem, ismerkedtem kicsit a BIOS-szal, boot sorrendet váltottam, raknám fel a Windowst, már formáztam az ssd-t, és újraindult a gép. Azóta csak addig tudok eljutni, hogy belép a windows telepítőbe, és újraindul.
Valaki tudna segíteni hogy ilyenkor mi a teendő? Most megpróbálok kihúzni-bedugni minden kábelt újra, esetleg átcserélem a RAM-okat, több ötletem nincs.

(#77007) nagyonjjo


nagyonjjo
tag

Kicsit talán jobb a rejectek száma.
De akkor is 4% körül van +1000Mhz-el és +1400/1500mhz-el húzva ramot.
Windows újrarakva.Kártyák másik gépben jobban teljesítenek.NIncs ennyi reject.
Minden komponens cserélve(kártyákon kívül)
Nbminer verzió anno szintúgy.
Internet is(mobilnetre is volt kötve).
Vagy a digi internet maga ennyire gyatra,vagy a 1155ös vagy intel gép ennyire sok hibát eredményezne?
Nvidia driver is cserélve lett.

(#77008) codec válasza , (#76993) üzenetére


codec
senior tag

Az Alza ennyivel korrektebbül áll a témához? Még nem volt tőlük vásárlásom, de ha tényleg ennyire korrektek (lehet azért olvasni olyant is, hogy gyárilag voltak már lábak elhajolva vadi új lapban) a következő fejlesztéshez náluk vásárolok be.

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

(#77009) , válasza codec (#77008) üzenetére


,
addikt

Garanciáztatás terén teljesen korrektek. (Az viszont rájuk is jellemző a többi céggel együtt, hogy ha valamit leadtál garanciáztatni, akkor nagy eséllyel csak a termék eredeti vételárát fogod visszakapni, és nem a csereterméket. Ez sokak számára a legjobb/legegyszerűbb megoldás, viszont bizonyos esetekben akár fájó is lehet, ha a vásárlás óta mondjuk elszálltak egy kicsit az árak.)

(#77010) wolfman


wolfman
veterán

Van valakinek itt tapasztalata ASUS B550-F Gaming vagy hasonló lappal?

Miért van az, hogy ha D.O.C.P.-re állítom a memória kezelést (ekkor éri el csak a memóriám a gyári 3000Mhz-et), akkor vagy el se indul a windows (már utána a BIOS se) vagy elindul, de a játékok fagyni fognak időnként? Kellene valamit állítani neki még? Annyira nem értek a bios állítgatásokhoz.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#77011) #72688384 válasza wolfman (#77010) üzenetére


#72688384
törölt tag

a gyári az 2666, afelett minden OC-nak számit.
lehet emelned kell a memóriamodulok feszültségét egy picivel hogy stabil maradjon a 3000mhz, nem ismerem azt a lapot.

(#77012) wolfman válasza #72688384 (#77011) üzenetére


wolfman
veterán

DDR4-nél már a memória modulok frekije ami a gyárilag megadott már csak OC-vel lehet elérni? A lap honlapján úgy van megadva, hogy 3200Mhz-ig támogat RAM-okat, felette csak OC, de akkor már a 3000 is az lenne?
Amúgy nekem asszem 2300Mhz vagy hogy van alapon. Ha D.O.C.P.-re állítom, akkor automatikusan állít mindent, feszültséget is. Ha mauálban adom meg, hogy 3000Mhz-nek kezelje a memóriákat, akkor el se indul a gép, van hogy képet sem ad, majd sokadik elindításnál kiírja, hogy instabilitás van, állítsak valamit az UEFIben.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#77013) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Bocs, nem klasszikus alaplap kérdés, de ilyen kábelt hol lehetne venni értelmes helyen? Igazából a pontos nevét sem tudom. :D

Az alaplapomon (ASUS TUF Z690 Plus D4) csak 1db USB 3.2 gen 1 header van, míg a PC házamban 4 db USB-n két ilyen kábel osztozik és csak az egyiket tudom bedugni az alaplapba.

[ Szerkesztve ]

(#77014) palfitom válasza wolfman (#77012) üzenetére


palfitom
félisten

Add meg a teljes konfigod specifikációját!
mekkora feszültséget kapnak a ramok az XMP profil bekapcsolása után?

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#77015) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Alaplap 4 tűs ház venti csatit kellene elosztani. Lehet ilyet kapni? Link?

(#77016) Starchm válasza bobalazs (#77015) üzenetére


Starchm
őstag

Persze midnen boltban utanad dobjak kb. Pl ez ;] vagy ez

[ Szerkesztve ]

(#77017) ubiii


ubiii
csendes tag

Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni, ha nem ebbe a topikba való kérlek irányítsatok at :R
Szóval csak akkor kapcsol be a gép ha kiveszem a gombelemet, hagyom pár percet, vissza berakom és indul. Felismeri. CMOS resetet, beterel BIOS-ba és irány a Windows. Ekkor már ismét nem reagál a kikapcs gombra, reset működik :F
Mielőtt jelentkezett volna a probléma, volt egy Win update és felszereltem egy új hűtőt a procira :))

Akinek lenne ötlete, kérem ne tartsa magában :DD köszönöm :)

(#77018) Amilo02


Amilo02
aktív tag

Üdv!

Asus Maximus Hero VIII Z170 alaplapomon szeretném használni az usb-c csatlakozót.

Problémám vele:
Ha rádugok egy iPad-et (iPad Pro 2021 M1) vagy egy iPhone-t (iPhone 12 Pro Max) az usb-c csatlakozón keresztül, nem látja az itunes és a 3uTools sem.
Próbáltam több kábellel is, iPad-nél többek között egy drágább Axagon USB-C 3.2 Gen2 adatkábellel is, szóval a kábelhiba kizárható.
Van még az alaplapon egy USB 3.1 vörös csatlakozó is, de ugyan ez a hibajelenség ott is.
A kék USB 3.0 csatlakozón rádugva látja a program a készülékeket.
Az érdekesség, hogy maga a számítógép látja a rádugott készüléket USB-C és a vörös USB 3.1 csatlakozón keresztül, de a programok csak a kék USB 3.0 keresztül kommunikálnak vele.

Ezért gondoltam arra, hogy esetleg be kellene valamit állítani BIOS-ban az USB-C portnál?

[ Szerkesztve ]

(#77019) jokeph válasza Amilo02 (#77018) üzenetére


jokeph
nagyúr

Üdv !
Alapból a lapodnál a type-C csak egy fizikai formátum, és ebben a formában iMac eszközökhöz gyorstöltéshez jó csak tudomásom szerint - amennyiben a szükséges szoftver is fel van telepítve ehhez, enélkül csak egy port a többi közül.

Ha kommunikációra nem elégséges az USB 3.0-ás port amivel most megy, akkor Thunderbolt 3 Modult kellene az alaplaphodhoz venni. :U

[ Szerkesztve ]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#77020) Moonwolf


Moonwolf
senior tag

Sziasztok!

Asrock AB450M Pro4-es alaplap kompatibilis a Ryzen 5 1600AF ami "tulajdonképpen" 2600 asnak felel meg?

=Privát üzenetre illik válaszolni!= \...Az élet értelme nem a létezés, hanem a létezés által megtett út...\

(#77021) palfitom válasza Moonwolf (#77020) üzenetére


palfitom
félisten

:K
(A B450-ekkel gyakorlatilag minden Ryzen kompatibilis.)

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#77022) Amilo02 válasza jokeph (#77019) üzenetére


Amilo02
aktív tag

Köszönöm az infót :)
Magyarán egy PCIe Thunderbolt bővítőkártya kellene a lapra?

[ Szerkesztve ]

(#77023) jokeph válasza Amilo02 (#77022) üzenetére


jokeph
nagyúr

Hát, ezt jó lenne azért ha más is megerősítené, hogy pci-e TB is jó lenne/vagy a legjobb lenne, vagy az alaplapi csatolódra való lenne e a jó/jobb.

A Type-C porthoz a gyorstöltés funkciót az AICharger+ progival tudod engedélyezni.

Esetleg Almás topikokban tudnak hozzá biztosabbat mondani ha itt nem jön megerősítés.

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#77024) Gali199qd


Gali199qd
tag

Sziasztok!
Van egy ASRock A320m PRO4 alaplapom amit használok .
Úgy vettem(használtan) ,hogy külön hálózati kártya volt benne és azzal működött a vezetèkes internet.
Most gondoltam, hogy megpróbálom megnézni az alaplapi hálózati csatlakozóval , de azzal nincs hálózat .
- gyári illesztőprogrammal sem megy illetve az eszközkezelőben sem látni .
- UEFI -ben be lett állítva a ,,PCIe devices power on" menüpont
Van erre megoldás vagy csak az alaplap csere segíthet ? :R

(#77025) imotrepus válasza Gali199qd (#77024) üzenetére


imotrepus
aktív tag

Valószínű, hogy hibás a integrált hálókártya, ha az eszközkezelőben sem látszik
és kaptál hozzá egy PCI-ost, vagy a BIOS-ban le van tiltva!
De szerintem ennek ehhez semmi köze:
UEFI -ben be lett állítva a ,,PCIe devices power on" menüpont

Regisztrált 2012-02-12 21:53

(#77026) codec válasza imotrepus (#77025) üzenetére


codec
senior tag

+1 :K

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

(#77027) Benhill


Benhill
senior tag

Sziasztok.

Van egy MSI B450 tomahawk lapom, vettem bele kingston hyperx beast 3200MHz-es memóriákat, és lassú lett a gép vele mint a tetű.

Előtte 2133Mhz-es ramok voltak, azzal nem volt gond, de gondoltam újítok.

A hiba okát már tudom... aida64 szerint az uj memóriák irási sebessége nagyjából a felét méri mint kéne.
Csak azt nem tudom miért, van valakinek ötlete mi lehet a baj? XMP be van kapcsolva.
:R

(#77028) codec válasza Benhill (#77027) üzenetére


codec
senior tag

Biosból a legújabb van fent? 2019-es lap 2021-es ram, szóval nem árthat egy frissítés.

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

(#77029) #12516608 válasza codec (#77028) üzenetére


#12516608
törölt tag

Ez is jó ötlet, csak az az utolsó verzió legyen, amelyik még nem az 5000-es CPUkra (esetleg 4000-es APUkra) van kihegyezve.

Nekem gyanús az, hogy a 2 ram modul nem az A2-B2 slotban van. Soxor elkövetik. Szerintem single channelben futnak a ramok, vagy A1-A2 vagy B1-B2 felállásban.

Nem a hiba okát tudja a fórumtárs, hanem csak a jelenséget. :K

(#77030) Benhill válasza codec (#77028) üzenetére


Benhill
senior tag

Valóban egy régebbi volt fent, de frissítettem legújabbra és ugyanúgy fele az írási sebesség.

Ramokat cserélgetem, az megoldás lehet? Biosban nincs ötletem mit állítsak.

4×4GB amúgy, előtte 2x8 volt, lehet hogy nem szereti a lap a 4 ramot?

(#77031) #12516608 válasza Benhill (#77030) üzenetére


#12516608
törölt tag

Hát.... ha a saját magad ellensége vagy.... 2x8GB ram helyett 4x4GB ramot venni ész nélkül.... ne csodálkozz! :Y :W :Y :W

(#77032) Benhill válasza #12516608 (#77031) üzenetére


Benhill
senior tag

Ez még az edigis olcsó ram, csak ilyen kiszerelésben volt, ha nem fog menni rendesen, akkor megvalok tőle, de jó lenne működésre bírni.

(#77033) #12516608 válasza Benhill (#77032) üzenetére


#12516608
törölt tag

VIDD VISSZA A CSÁBA, ÁLLJ EL A VÁSÁRLÁSTÓL!

Irány a milyen ramot topik! [link]

(#77034) palfitom válasza Benhill (#77030) üzenetére


palfitom
félisten

4 modullal általában kisebb frekik érhetőek el, mint kettővel. Ryzen nem rajong a 4 modulért...

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#77035) BigFish®


BigFish®
csendes tag

Sziasztok!

Került hozzám egy Asrock B450M Steel Legend nevű lap (Procival ramokkal kompletten megbízható eladótól aki már vissza is venné egészet ha nem jó, de nála az volt...és cél az lenne nálam is az legyen inkább kell a konfig...).

Most hogy nézem, a képeket világítani kéne talán :F alapból is Chipset hűtéseknél a lapnak de semmi .... :W Lapon semmi nem világít.... alapból sem... :F

A probléma az hogy elindul forognak a ventig világít minden RGB hűtés is AMD gyári nem indul újra de kép nincs. /Lapon semmi nem világít amúgy se RGB semmi/ 2700X proci van benne amiben nincs IGP így csak VGA-val tudom próbálni nyilván...

Amit próbáltam :

- Bios Reset CLR CMOS 30mp rövidre zártam.
- Elem ki 15 percre
- Próbáltam más ramokkal, csak egy modullal mindegyik slotban
- Próbáltam másik táppal /lapot kiszedtem külön a konfigból/ kábelek is lekerültek róla rossz csatlakozás stb kizárt így
- Több VGA-val próbáltam RX 570 4gb majd régi HD6850 es AMD majd végül már olyannal aminek nem kell tápcsati sem valami ezer éves 512MB-os 1 slotos kártya.
- Próbáltam a másik PCI-E foglalatban is mert kettő van rajta.
- Hűtést levettem CPU melegszik 3 MP-re bekapcsoltam így + CPU-t kivettem lábak éppek visszaraktam hátha.. de nem...
- Mindent leszedtem róla ventiket / HDD-ket stb kivétel után rövidre zárva indítottam azóta is ugyanaz....
- Speakert is tettem rá de se hangjelzés se semmi pörögnek a ventik VGA is minden is mintha minden OK lenne de nincs kép ....

Egyéb ötlet stb mit tudok tenni vele még... Igen legjobb lenne még egy LAP és kipróbálni azzal egész motyót ha valakinek van kölcsönbe AM4 2700X procihoz - 04. vagy 13. kerület az is érdekelne pár órára fizetek érte elmegyek érte ... csak valami legyen már :C

Köszi előre is a tippeket esetleg egy kölcsön lapot ;)

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják a Moderátorok életét feldolgozó rapszódiát ? JóBann és RoszBann :-) -- Nagyfater szerint fiatalon az élvezet hiánya fájdalom, öregen a fájdalom hiánya meg kifejezetten élvezet

(#77036) #72688384 válasza palfitom (#77034) üzenetére


#72688384
törölt tag

ez urban legend.

ryzennek annnyi a lényeg h 4 rank legyen összesen. az mindegy h 2x dual rank vagy 4x single rank modulokat használsz.

(#77037) $R64


$R64
tag

Sziasztok!
Egy régi gépet javítgatok családon belül. Adott volt egy asrock 960gm-vgs3fx (szerintem hulladék), egy jó régi phenom x4 955, 4 gb ram, és egy gt 710. Fortnitera kellett volan 3-4. gépnek... Gt710re tippeltem, hogy az a gyenge pont, full low grafikán 40 fpsel elment amúgy szaggatás nélkül.
Pár napja kicseréltem a gt710 egy gt1030-ra, fullhd mediumra kalibrala játék de szaggat mint állat, folyamatosan laggolgak időközönként, akármire állítom a beállításokat.
Úgy gondolom, hogy a régi proci és az alaplap lehet most a ludas.
A fő gépembe egy 10400 proci van most ezért mivel azzal meg vagyok elégedve, egy új proci beszerzésére szántam el magam, 10100f (ár értékben van jobb?)+8gb memó. Ez alá a proci alá néztem ki egy Asrock H510M-HDV (én se vagyok asrock párti), de low budget alaplatól szerintem nem kell több egy 10100ft gt1030 mellé? vagy igen? nagyon gáz ez a lap?
(még ezek vannak ár érték alapján kedvező áron Gigabyte H410M H V3, Gigabyte H410M S2H V3, Asrock H470M-HDV) 510 mellett szól hogy esetleg pár év múlva egy 11 gen i3at befogadja. Köszi a segítséget

[ Szerkesztve ]

(#77038) Starchm válasza $R64 (#77037) üzenetére


Starchm
őstag

Erre jobb lehet. Am a random cuccok vasarlasa helyett lehet ertelmesebb otlet lenne valamivel merni jatek kozben a proci/gpu hasznalatot.

(#77039) $R64 válasza Starchm (#77038) üzenetére


$R64
tag

Merhetem én bármivel ha szaggat a játék így is úgy is :D
(szerintem nem jó linket küldtél, de azért köszi)
de valóban lehet nem a proci a gond, hanem a 4gb memória

(#77040) leviske


leviske
veterán

Sziasztok!

Valaki próbálta már a legalsó PCIe foglalatot kihasználni 2 slotos kártyával? A házon való kimenet nem lenne gond, mert 10 kivezető van rajta 7 helyett, viszont kissé aggaszt, hogy a hűtés miatt a ház I/O csatlakozói vagy megégnének, vagy be se lehetne őket dugni.

(#77041) Walter_White válasza BigFish® (#77035) üzenetére


Walter_White
senior tag

Nem lehetett hogy esetleg frissítette a Biost mielött eladta?

(#77042) BigFish® válasza Walter_White (#77041) üzenetére


BigFish®
csendes tag

Bármi lehet de azért nincs szerintem jelentősége mert 2700X-et bármelyik bios Alaplap oldala szerint az van ALL... támogatja tehát mindegyikkel kell mennie.

:R

Másnak esetleg valami tipp még előre is köszi lehet délután ha más nem lesz lesz veszek egy olcsóbb lapot helyben már csak azért is mert a lap gyanús nekem... :R

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják a Moderátorok életét feldolgozó rapszódiát ? JóBann és RoszBann :-) -- Nagyfater szerint fiatalon az élvezet hiánya fájdalom, öregen a fájdalom hiánya meg kifejezetten élvezet

(#77043) Walter_White válasza BigFish® (#77042) üzenetére


Walter_White
senior tag

ezért kérdeztem:
2.50-es Biostol felfele: *ASRock do NOT recommend updating this BIOS if Pinnacle, Raven or Summit Ridge CPU is being used on your system.
*Before updating this BIOS, please also read the description in previous BIOS version.
2700X pedig Pinnacle Ridge. Ha pedig le lett frissítve a Bios, akkor lehet hogy az uj Biosban már nincs benne az a mikrokód.

(#77044) Walter_White válasza BigFish® (#77042) üzenetére


Walter_White
senior tag

lapnak a biosát viszont csak ugy tudod így megnézni, és kizárni, hogy ha egy 3xxx-es Ryzent próbálsz beletenni.
Lehet hogy a biossal van valami, én arra gyanakodnék először.

(#77045) #12516608 válasza Walter_White (#77043) üzenetére


#12516608
törölt tag

Na, pont emiatt nem nyúlok Asrockhoz semmilyen értelemben. Csak MSI forever.
A B450 ... MAX lapjaik kapásból eszik 1000-2000-3000 szériát.

(#77046) BigFish® válasza Walter_White (#77044) üzenetére


BigFish®
csendes tag

Köszi a választ nah erre rákérdezek nála sajnos nyilván nincs itt hegyekben Ryzen proci meg még csak olyat sem ismerek akinek lenne így kipróbálni frissíteni átírni sem tudom így ha az is lenne a baj de ez lehet Köszi utána kérdezek de akkor jobban járok ha másik lapot veszek 15K körül ... :R

Hogy hívják a Moderátorok életét feldolgozó rapszódiát ? JóBann és RoszBann :-) -- Nagyfater szerint fiatalon az élvezet hiánya fájdalom, öregen a fájdalom hiánya meg kifejezetten élvezet

(#77047) BigFish® válasza Walter_White (#77044) üzenetére


BigFish®
csendes tag

Na kaptam is választ valóban nem ez a proci volt benne hanem másik Ryzen ezzel nem látta működni a gépet csak összerakta nem is gondolta volna... én sem mondjuk de akkor 90% BIOS baja lesz a lapnak óó de jó Procim nincs hozzá frissíteni marad az hogy másik lapot veszek amire tutti megy a Ryzen 15K már találtam is a közelben, eladó meg visszaveszi ezt a lapot korrekt nagyon amúgy szval KÖSZI szépen a hasznos infót :R :R pár óra szívást megspóroltál lehet előbb kellett volna írnom 4 óra megmaradt volna tesztelések miatt.... :W

Hogy hívják a Moderátorok életét feldolgozó rapszódiát ? JóBann és RoszBann :-) -- Nagyfater szerint fiatalon az élvezet hiánya fájdalom, öregen a fájdalom hiánya meg kifejezetten élvezet

(#77048) dav<3


dav<3
tag

Sziasztok!

A lap egy MSI Z490 MEG UNIFY.

A képen látható kis “valami” le van törve. Befolyásol ez bármit is? Épített víz megy a gépre, így nem tudom kipróbálni, de azt sem akarom, hogy összerakom és rossz legyen. Előre is köszi!

Előre is köszi! :R

Üdv.
Dávid

10+ éves Prémium! tagság, 1400+ pozitív és 0 negatív értékelés. Megbízható, rugalmas, precíz, gyors, aktív és csalódásmentes üzletfél! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

(#77049) Benhill válasza dav<3 (#77048) üzenetére


Benhill
senior tag

én a helyedben, nem raknék bele semmit az alaplapba, főleg így hogy látod is hogy valami nem oke.

Azt hogy működne e, passz

(#77050) Starchm válasza dav<3 (#77048) üzenetére


Starchm
őstag

esetleg a kis valami is megvan ami letort / olyan kep amin megvan minden? akkor lehetne azonositani h micsoda. Tippre vmi kis szuro kondi lesz, ami nelkul is 99% h megy a lap.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.