Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45001) Slyer


Slyer
senior tag

Hali! Vettem ma egy Asus Z87M Plus lapot, és nem nagyon akar rajta net lenni... Egy másik gépen letöltöttem az asus oldaláról a lan drivert, feltettem, nem jó. Feltelepítettem a gyári cd-ről a lan drivert, úgy sem jó.. Jobb alsó sarokban piros kereszt..

/az audi driver feltelepül, és működik is/

Help! :R

[ Szerkesztve ]

(#45002) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

erre valaki?

(#45003) TechN7ne válasza jacint78 (#44997) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Meddig kell még ezt csinálnom,mit kell rajta néznem? :U

Szerk,:

1x leesett alacsonyra:

2x magasra 20 alatt:

[ Szerkesztve ]

(#45004) Smktrooper válasza rostiron (#45000) üzenetére


Smktrooper
senior tag

Ez computer bontó lesz...Bpn belvárosban Blaha környékén van pár----

Reboot

(#45005) Smktrooper válasza TechN7ne (#45003) üzenetére


Smktrooper
senior tag

Az ott a piros a gond. Valószínű a vírusirtós megoldás lesz. Valamelyik fájl fogja.

Reboot

(#45006) vj0c1 válasza jacint78 (#44967) üzenetére


vj0c1
aktív tag

az elem nem lett cserèlve, vagy ilyesmi, ha erre gondoltál.. először azt vettem ki, és ezt követte a jumperes, majd a hátlapi gombbal történő clr cmos művelet.. változást egyik sem hozott, viszont a hátsó clr cmos gomb, ami eddig nem világított, most azóta világít.

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#45007) Vesa


Vesa
veterán

Üdv,

Olyan gondom van, hogy az USB időnként ledob -minden USB-s eszközömnél-. Csak 1-2 másodpercre, aztán 1-2 óráig megint mennek.
Az alaplap egy Gigabyte GA-H97-HD3

Alaplaphiba lehet? Hogyan deríthetném ki, az-e?

A tudomány a valóság költészete!

(#45008) Str33tWise


Str33tWise
csendes tag

Sziasztok srácok!

Komoly segítséget szeretnék kérni, szóval kéretik nem széttépni egyből!

Naszóval. AMD-s FX konfigurációm van, akárcsak egy jóbarátomnak - minimális különbségekkel.

Az enyém:
- FX-8350
- ASUS Sabertooth fx990 r2.0
- Kingston HyperX RED 8GB 1600 CL9 - 2 slotban
- Samsung 840 SSD
- ASUS GTX 660 DC2T

Cimboráé:
- FX-6300
- MSI 970 Gamming
- Corsair Vengeance 8GB 1866 CL9 - dettó 2 slot

Nemrégiben problémák adódtak az Ő gépével, ezért összeröffentünk egy kis társasági életre - egyúttal szétszedtük, kitakarítottuk, és újratelepítettük az enyémet is. Ha már úgyis barkácsolunk.

Újratelepítés előtt került be az én deszkámba tesztelés céljából az Ő procija (tökéletesen ment), az Ő ramja (tökéletesen ment), majd jött a szerelés, tisztítás, újrapasztázás, és a Win7 újratelepítése. (Nem klónozás, nem frissítés, mélyformázás és újra-rakás.)

Ez volt nagyjából 3 napja.

Azóta már felpakoltam minden fontos szoftvert, drivereket (mindenből a legfrissebb, stabilan működő verziót), ami csak kell. (Ja, igyekszem nem összelomolni a gépet!!!)

Viszont problémák adódtak a teljesítménnyel.

Az első gond akkor jött - még reinstall előtt - amikor kicserélgettük a ramokat, ugyanis a BIOS - mint aki "resetelte magát", az 1866-os ramokat nem akarta csak 1333-on kezelni. Igazából itt még nem nagyon kaptam fel a fejem, mert csak annyit akartunk tesztelni, hogy nem -e halott valamelyik modul - de nem volt az.
Viszont, amikor visszakerültek a saját, 1600-as moduljaim, azt is 1333-on hajtatta a gép, és nekem kellett manuálisan beállítani a D.O.C.P. opciót, valamint az 1600 MHz-et. (Node, ez megtörtént, utána már jó értékeket írt a rendszer. Japp, időzítés alap 9-9-9-24.)

Azonban a ramok, valamint a procik cserélgetése szerintem állíthatott valamint a BIOS-omban...

Történt, hogy visszatelepítettem a Borderlands 2 c. játékot, és az alatt vettem észre, hogy a gép, a nevezetes "AMD throttlinghoz" hasonló tüneteket produkál. A játék mind minimum, mind maximum grafikán ugyanúgy akadozik néha.

Első dolgom volt ellenőrizni a hőmérsékletet, de semmi. Üresben 17 fok a CPU és környéke (VRM, stb...) Terhelve még 100%-on sem megy stabilan 34 fölé. (El ne felejtsem, egy egész jó kis vizesblokk van a gépen.)

Következő lépésben fogtam magam, és az összes, energiatakarékos BIOS beállítást kikapcsoltam, úgy mint:

- AMD Turbo Core Technology
- APM
- Cool 'n Quiet
- Core C6 State
- C1E

(Az ajánlottak közül az "Enhance Halt State" opciót nem találtam meg, valamint a "Load Line Calibration-t" bekapcsolva hagytam.)

Ezek a "kármentő opciók" ÉREZHETŐEN JAVÍTOTTAK a játék futási sebességén, azonban az akadozási probléma nem szűnt meg, ugyanúgy jelen van.

A VGA-t teljesen kizárnám a képletből, minden ösztönöm azt súgja, hogy vagy memória, vagy CPU lehet a problémaforrás, és / vagy valamilyen BIOS opció... Több teszterprogrammal - pl AIDA - is néztem a rendszert - a szokásos 4000 Mhz helyett most pl 4017-et ír a procira, ami 20x200-as képletből igen érdekesen jöhet ki...

Mindegy.

Volna -e valakinek valamilyen ötlete, hogy mit tehetnék még a mikro-akadások megszüntetésének érdekében? (Grafika állítgatása semmit sem számít, ráadásul futott már nálam ez a játék, ugyanebben a közegben tökéletesen, kicsontolt Vsync-es 60 fps-sel...)

Még egyszer bocsánat a "kisregényért", és a segítő szándékú válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!

(#45009) varmi2 válasza Str33tWise (#45008) üzenetére


varmi2
nagyúr

Ha tényleg a bios szaródott el, a cserélgetés miatt, csinálj egy bios resetet.

[ Szerkesztve ]

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#45010) Str33tWise válasza varmi2 (#45009) üzenetére


Str33tWise
csendes tag

Na hát épp ez az! Sejtéseim szerint ezt már elvégezte helyettem a processzor / memória-cserélgetés. Én legalábbis úgy kezeltem a rendszert - mert nem egy olyan opciót találtam a BIOS-ban utólag, amiben biztos voltam, hogy én konkrétan más értéket állítottam be, és mégsem úgy jött fel. (Lásd, energiagazdálkodási opciók.)

Egyébiránt BIOS-t nem frissítettem még egyszer sem a deszkán, holott lenne hozzá... De ez most mellékes.

A lényeg marad: Ezen a konfigon hibátlanul futott a játék, most meg mikro-akad... És lövésem sincs, miért... :(

(#45011) varmi2 válasza Str33tWise (#45010) üzenetére


varmi2
nagyúr

Játék közben monitorozd a cpu és a vga kihasználtságát, hátha kiderül valami.
Ettől függetlenül, csinálnék egy bios resetet.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#45012) FingR86 válasza varmi2 (#45011) üzenetére


FingR86
őstag

Hali mindenki

a segítségeteket szeretném kérni egy kérdésben

van egy lap: Asrock G31M-GS
benne 2x2GB DDR2

BIOS-ban látja a 2x2-t [link], de post screen-ben és win-ben csak 3319MB-ot integrált vga-val.
ha bele teszek PCI-E VGA-t, akkor ez a szám változik 3264MB-ra. [link]

egy e4600 procival is ugyanez a felállás.

vmi ötlet ?

(#45013) varmi2 válasza FingR86 (#45012) üzenetére


varmi2
nagyúr

Milyen windosod van 32 vagy 64 bites? Mert, ha 32, akkor azért, illetve az integrált vga-nak foglal le memóriát, és csak a maradékot jelzi ki, tegyél bele vga-t, és a biosban tiltsd le az integráltat.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#45014) Str33tWise válasza varmi2 (#45011) üzenetére


Str33tWise
csendes tag

Az lesz... Első körben hál istennek a billentyűzetem applikációja nagy segítség.

Viszont valami fura.

Most, Win7 asztal alatt megnéztem a memo-kihasználtságot. Az app azt mondja, hogy 37-38%, vagyis 3 giga... Létezik ez? Én roppantmód sokallom.

(Háttérben nem megy semmi, akkor még a böngésző sem ment, csak az általános driverek, illetőleg a RAZER Synaps... )

(#45015) FingR86 válasza varmi2 (#45013) üzenetére


FingR86
őstag

64-es win7 van fent, csak azt használok. a bios-ban pedig nem igazán látok letiltásra opciót.
talán ez van csak [link]

néha előugrik vmi DVMT mode is, ott lehet auto, 128 és 256 MB. [link]

128-nál már csak 2800-at lát a rendszer :))

[ Szerkesztve ]

(#45016) FingR86 válasza FingR86 (#45015) üzenetére


FingR86
őstag

megoldva: csak ezt az opciót kellett engedélyezni: [link]

(#45017) Str33tWise válasza varmi2 (#45013) üzenetére


Str33tWise
csendes tag

Oké, egyvalami kizárva - játék alatt is LEGFELJEBB 3,6 GB memóriát használ a rendszer. Tehát nem futok ki a nyers ramból...

Közben lekapcsolgattam egy nagy halom Win7 opciót és beállítást (Távoli asztal szolgáltatás, hibernálás, meg a a többi felesleges sallang...), de egyelőre nem érzek különbséget.

És a játék még mindig mikro-akadozik... Nem értem... :(

(#45018) TechN7ne válasza Smktrooper (#45005) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Semmi virus nincs a gepem mondtam, szep tiszta minden, W. Defender mindenrol gondoskodik.
Am ez mar amugy sem XP meg Win7 korszak, itt mar nincsenek virus veszelyek ha oda figyel az ember.

Meg mindig nem tudom mire van ez a program, egy piros csik nem hiszem hogy nagy dolog lenne, sztem mindenkinek kijon ennyi legalabb ha feloraig legalabb fut.

(#45019) zolynet válasza Smktrooper (#44986) üzenetére


zolynet
addikt

Kösz, neked is jacint78.
Ennyi volt a hiba, a kevés fesz.
Most +0.3V-ot kap (2.1V), hibátlanul működik, teszt lefutott.

Life is too short to stay stock!

(#45020) kasza blanka válasza kasza blanka (#44985) üzenetére


kasza blanka
aktív tag

Megvan a bűnös: az Asus Xonar Phoebus az. Ha kiveszem, akkor faszán felkel sleepből, ha bent van, akkor b2 post code-nál meghal. próbáltam Asus 6870-nel, HD2600XT-vel, de mindig ez volt a vége, ha a hangkártya bent volt. Kipróbáltam másik táppal, mert ugye a hangkártyának is külső tápcsatija van, de semmi.

Azért érdekes, mert u.ez a hangkártya M4785TD-V EVO + Phenom II-vel nem produkált ilyesmit.
A b2 post code-ra hiába kerestem, nem jutottam előrébb.

(#45021) jacint78 válasza TechN7ne (#45003) üzenetére


jacint78
addikt

Itt alapban nem stimmel valami, végig 1000us környékén van. Most próbáld kezdetben a vírusirtót és minden más hasonló álandóan futó szoftvert leállítani egyesével, közben menjen a program. Ha nem változik semmi, akkor a hang, lan stb eszközöket tiltsd le, amelyiknél megjavul, az a bűnös. Ha egyiknél se javul, változík az szívás. :D

Slyer

Akkor a LAN-ja verekszik a routereddel, szívás, vagy eleve hibás.

[ Szerkesztve ]

type your text here..

(#45022) TechN7ne válasza jacint78 (#45021) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

2 napja Windows Media Player helyett Winamp-ot használok zene hallgatásra,eddig nem jött elő semmi jelenség (nem akarom el szólni),remélem így marad.

Van egy olyan érzésem,media player használata volt a probléma (nagyon remélem).

Am soha semmi baj nem volt vissza gondolva ha nem ment a media player,játék vagy akár milyen program használata közben nem jött elő a jelenség,remélem jól emlékszem.
Teljesen hibátlannak titulálom a gépet,sztem biztosan nincs semmi baja semmilyen hardver-nek.

1000us a normál a színek szerint,nagyon ritkán ugrott meg 2000-re,félórában 2x összesen,sztem annyit neked is ugrana.... :)

Továbbra sem áll fent a jelenség media player nélkül,akkor nem lesz alaplap csere,rémélem megúszom szerelés és csere nélkül,meg szerettem ezt a lapot.... :R

(#45023) jacint78 válasza TechN7ne (#45022) üzenetére


jacint78
addikt

Az 1000us közel sem normál, legfeljebb határeset!

Ez a normál.

type your text here..

(#45024) TechN7ne válasza jacint78 (#45023) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Pontosan ez mit jelezz,feszültség adagolás a tápegységből,vagy inkább alaplap probléma? Eddig semmi baja a gépnek,minden király vele.....

Mutatok mostani képeket...

Tápegység AIDA szerint:

(#45025) jacint78 válasza TechN7ne (#45024) üzenetére


jacint78
addikt

Nagyvonalakban ez azt jelzi, hogy milyen gyorsan dolgozik a gép, vagyis mennyit késik. Amúgy a szoftver oldalán jelzik, hogy W8-ban nem mutat pontos értéket. A winamp-os megoldással csak annyi változtt, hogy gondolom nagyobb pufferrel dolgozik és amíg épp lefoglalódik a gép, addig pufferből játszik. Elég egyértelmű azért így is, hogy annyira nem király valami, mert igen tekintélyes kiugrások vannak, valami nagyon lefoglalja időnként a gépet.

type your text here..

(#45026) TechN7ne válasza jacint78 (#45025) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nagyon remélem nem feszültség értékek és a tápegységem rendben! :F
Nem tudom mennyire érinti ez a többi alkatrészt,de inkább kicserélem az alaplapot,azt megoldom simán.

Proci,ram,vga biztosan hibátlan,ASUS lapokkal meg eddig mindig csak szívtam,állandóan ASRock lapm volt amiknek soha semmi bajuk nem volt,egy kis változatosságra vágytam.

Őt fogom elhozni.

(#45027) HeavyToys


HeavyToys
senior tag

Sziasztok!

Gigabyte H170M-D3H alaplapot vettem Crucial DDR4 16GB/2133 KIT Value (CT2K8G4DFD8213) rammal. Dual Chanelben nem hajlandó elindulni a gép. Nem ad képet, csak felpörögnek a ventik utána újra indul magától és folytatódik végtelenül a kör.

Viszont külön-külön is elindulnak a memóriák és emellett még külön chanelbe rakva is. 1-3-as 2-4-es chanelben is mennek. Dualban viszont mint írtam nem. Frissítettem a legújabb BIOS-ra, akkor is ez a végeredmény.

RAM hiba gondolom nem áll fenn, inkább alaplap a ludas.

Valami tippetek esetleg van?

(#45028) Picturemaker válasza HeavyToys (#45027) üzenetére


Picturemaker
őstag

Üdv!

Processzorfoglalatban elhajlott láb esetleg?

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#45029) HeavyToys válasza Picturemaker (#45028) üzenetére


HeavyToys
senior tag

Gyárilag lehet elhajlott lába a lapnak?

Nagyon óvatosan helyeztem be, most lett beletéve először proci.

Kiveszem a procit, de hogy tudom megállapítani, hogy melyik láb hajlott el? Nagyon szembetűnő? Valamint házilag ez javítható?

Proci elhajlott lábat már ugye csináltam meg. Az nem lenne gond.

[ Szerkesztve ]

(#45030) jacint78 válasza TechN7ne (#45026) üzenetére


jacint78
addikt

Jézusom hogy lenne már feszültség, nemigaz, hogy nem tudod mi az a usec (mikroszek, mikroszekundum, másodperc.) A feszültség mértékegysége a V vagyis Volt. Kipróbáltad amiket javasoltam? Hogy letiltogatod a hardvereket és figyeled a változást? Az ASUS lapot gagyibájtra cserélni pedig hát, csak gratulálni tudok. :)

HeavyToys

Az elhajlott lábat a szemeddel látod, iszonyatosan feltűnő szabadszemmel, de, mivel külön külön megy mindkét csatorna, nem erről van szó. Reseteld a BIOS-t, lehet, hogy a memóriavezérlő nem kap elég feszültséget, mondjuk ez akkor játszik, ha használtan vetted.

[ Szerkesztve ]

type your text here..

(#45031) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Sziasztok! Van egy 2010-ben vásárolt ASUS P7H55-M Pro alaplapom, benne egy első generációs Core i5-650 (LGA1156-os). 2 nappal ezelőtt bekapcsoláskor se kép se hang (a proci hűtő, a HDD és a táp zúgásán kívül). Kivettem belőle már minden egyéb perifériát, csak alaplap, proci és memória maradt a gépben, de a képernyő így is sötét, a billentyűzet a Num Lock nyomogatására sem villog. Ha a RAM-ot is kiveszem, azt érzékeli és sípol, és a RAM is biztosan jó.

Nem tudom eldönteni, hogy az alaplap vagy a proci a bűnös, de hajlok a lap felé, viszont ilyet (1156-osat) már szinte egyáltalán nem kapni. Van esetleg valakinek elfekvőben egy ilyen foglalatú (működőképes) lapja, amivel kideríthető lenne, hogy legalább a CPU jó-e? Egyéb ötlet?

Előre is köszi.

(#45032) TechN7ne válasza jacint78 (#45030) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

[link]

Említett "gagyibájtra" alaplap meg nem hiszem,hogy rosszabb lenne,sokkal jobban fel van szerelve,és nem anyaszült meztelen deszka.
Am nálam az Asus lapok mindig problémásak volta,pedig volt már egy pár,Asrock is sokkal jobban megbízhatóbb,nem mindig a "névre" kell menni,először vedd szemügyre az adott alaplapot.... :)

(#45033) Smktrooper válasza TechN7ne (#45032) üzenetére


Smktrooper
senior tag

Még az jut eszembe, hogy az alaplapi chipset driver ütközik valamivel. Esetleg az említett audio problémák is ezt jelenthetik. Illetve még eszembe jut a "GREEN LAN" a biosban ami lehet felelős a nagy latencykért...

Haverral a minap LAN ozás közben szét laggolt a windoz neki is nekem is. Bosban kikapcsoltuk a Green LAN t és megszűntek ezek a problémák.

Reboot

(#45034) TechN7ne válasza Smktrooper (#45033) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Win 10 csinálja,kolléga gépe: [link]

:DDD

(#45035) Smktrooper válasza TechN7ne (#45034) üzenetére


Smktrooper
senior tag

:C :P :U

Az szép...Hát az minden csak nem egészséges. :D

Reboot

(#45036) Czimby


Czimby
addikt

Sziasztok!

Adott egy Intel Atom 525MW alaplap amire a jelenlegi 2Tb-os helyére egy 4Tb-ost szeretnék kötni.

Állítólag nem minden lap működik 2+ Tb HDD-vel.

Lehet tudni, hogy konkrétan az én lapom kezelné-e?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#45037) tankal


tankal
tag

Sziasztok!
Ha nem jó helyre írok légyszíves küldjetek a jó fórumra köszönöm!
A kollégám vett egy phenon x4 965 procit és az alaplapja msi k9n neo v3. frissítette a biost 2.9 verzióra ahogy írta a support . Ezek után csak 2 maggal indul a gép 4-el el sem indul megtudná valaki mondani esetleg mit kell még állítani vagy mi a teendő ilyenkor.

(#45038) #65675776 válasza tankal (#45037) üzenetére


#65675776
törölt tag

Frissítés után nyomtál egy CMOS Clear-t?

(#45039) tankal


tankal
tag

ok rendben és azt hogyan kell nekem asrock lapom van az msi hez nem értek

(#45040) tankal


tankal
tag

van rajta gomb vagy át kell pakolni azt a kis áthidalót

(#45041) tankal válasza #65675776 (#45038) üzenetére


tankal
tag

köszönöm megtalálta a reset gombot bocs csak vele telón keresztül értekezek!

(#45042) #65675776 válasza tankal (#45040) üzenetére


#65675776
törölt tag

Kézikönyvben biztosan benne van...

(#45043) jacint78 válasza TechN7ne (#45032) üzenetére


jacint78
addikt

Nem is gondolnád, hogy mennyit szoktam szemügyre venni (javítom is őket). :) Amúgy ezekszerint a Windows-al van a baj, vagy talán a rá készült driverekkel még, tehát sokra nem mész a cserével.

type your text here..

(#45044) Kolosszus01


Kolosszus01
tag

Sziasztok.
Szeretném kérdezni a hozzáértő társaktól,hogy ez az alaplap milyen videokártyákat kezel?(PCIe-et ezt tudom) :DDD

Fujitsu Siemens D2581-A1 alaplap.

Chipset iQ33

A kérdésem azért jött elő,mert bizonyos kártyák elindúlnak benne,mások meg nem.
Szóval,nekem egy olyan válasz kellene,hogy tudjam a közeljövőben,hogy milyen kártyák működnek a lapban 100%-an..(mi alaján keressek hozzá videokártyát)

Előre is köszönöm,hogy szántok egy kis időt.. :R

[ Szerkesztve ]

Nagyon kell vigyáznom magamra,mert belőlem csak egy van,mások többen vannak,azokat könnyebb pótolni. ///////Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#45045) jacint78 válasza Kolosszus01 (#45044) üzenetére


jacint78
addikt

100%-ra lehetetlen megmondani, általában az NV kártyák szinte mind, az AMD kártyáknál előfordul, hogy nem megy, vagy instabil, vagy csak másodjára indul, főleg a HD5XXX széria.

type your text here..

(#45046) intelMMX válasza Kolosszus01 (#45044) üzenetére


intelMMX
senior tag

Én egy ennél régebbi intel chipes (i945G) lapba tettem hétvégén egy Geforce GT730 kártyát. Semmi gond nem volt vele. Én is úgy tudom, hogy inkább AMD esetében lehetnek ilyen problémák.
(Esetleg olyan kártyákkal lehet baj, amik éppen súrolják a PCI-E tápkapacitás határát, de még nem igényelnek külön tápellátást. Pl a Gigabyte GF 8600GTS)

[ Szerkesztve ]

(#45047) nemethchek19


nemethchek19
aktív tag

A következő probléma megoldását lehet nem az alaplapnál kell keresni, de ez volt az első gondolatom.

Van 2 usb midi kontrollerem. Az áramot usb-n keresztül kapják. A gép kikapcsolása után is áram alatt tartja őket. Elnézést ha butaságot kérdezek, de ezt ki lehet valahogy kapcsolni az alaplapnál? Illetve valakinek valami ötlete, hogy merre keressem a probléma okát?

Alaplap: Gigabyte H97M D3H

Midi kontrollerek:
Novation Launchkey Mini
Korg Nanokontrol 2

(#45048) jacint78 válasza nemethchek19 (#45047) üzenetére


jacint78
addikt

Régen jumperrel lehetett álítani, hogy az USB a készenlétről kapja a feszt, vagy a kapcsolt tápról, de már az 1366-os lapomon sem találtam ilyesmit.. Mert annyira nagyon fontos, hogy kikapcsolt PC-vel lehessen telefont tölteni... :W

type your text here..

(#45049) Kolosszus01


Kolosszus01
tag

Köszönöm a válaszokat.. :R
Akkor AMD kártyák felejtősek.. :K

Nagyon kell vigyáznom magamra,mert belőlem csak egy van,mások többen vannak,azokat könnyebb pótolni. ///////Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#45050) Smktrooper válasza jacint78 (#45043) üzenetére


Smktrooper
senior tag

Erre esetleg van valami ötleted?

Sziasztok. Egy olyan kérdésem lenne, hogy kb 1 hónapos WDC WD10EZEX-22BN5A0 (931 GB) és a hálózatom TP-LINK 150Mbps Wireless N Adapter(Atheros AR9285 802.11b/g/n Wireless Network Adapter) összeakad Win7 Ulti alatt, mitől lehet?

Néha 30mp ig no answeret eredményez az explorerben.

AHCI bekapcsolva, windowsos regeditorban allitottam be....

ha valamelyik eszközt leválasztom közülük, megszűnik a hiba.
Bittorent a torrentezős progi.

Valami támpont jól jönne merre induljak el. Előre is köszi a tanácsokért. ;)

Reboot

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.