Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36542) Formaster válasza RP1980 (#36541) üzenetére


Formaster
Topikgazda

:N Szerintem ez nem okoskodás, a fórum arra való, hogy nézeteket megvitassunk emberi hozzáállás mellett, a legjobb szakamai megközelítésben :R Megnéztem a videót és javíts ki, ha tévedek, de azt mondja, hogy: -"az emberek azt hiszik, hogy a kerámiával később semmi dolgod nincs, pedig a vízfoltok megmaradnak a polimer tetején, de ezeket egyszerűen le tudod utána mosni."- Ezt magam is meg tudom erősíteni, amíg a kerámia jól működik, illetve nem keletkeznek újabb karcok, amikben a vízkő meg tud kapaszkodni, addig teljesen egyszerűen el tudod távolítani a vízkövet. Persze kell is, mert ha nem távolítod el, akkor elkezd rétegződni és akkor már nem biztos, hogy egy mosás segít.

Szerény véleményem szerint viszont azt sem mindegy, hogy mire kerül fel a kerámia. Itt nagyon lényeges az ékszeres polírozás, míg egy átlag autónál sokszor elég a 2 fázis. Itt minden esetben érdemes akkor is elmenni a teljesen finom anyaghasználatig, amikor látszólag már semmi értelme, mert a kerámia annál homogénabb kötést tud a felületen rétegezni. Vagyis később a szennyeződések annál nehezebben tudnak bármibe belekapni, magyarul "a légy is elcsúszik rajta" ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.