Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1036) kontar válasza Savage5 (#1034) üzenetére


kontar
csendes tag

Szia! Visszaraktam azt a 600W satut, és a probléma megoldódott. Ezek szerint a boltokban közepes minőségünek mondott 400W Eurocase nem bírta! Mentségére legyen mondva hogy piszok halk, és lehet valami védelem is benne ugyanis sokszor próbálgattam mi lehet a gond, és mikor elindítottam egy 3D-s alkalmazást mindig nyöszörgött egy kicsit majd mindig 7-8mp múlva leállt az egész gép, nem újraindult, vagy magával rántott volna valamit, hanem leállt. Ráadásul 2hónapja 2db-ot vettem belőle mert a gyerek gépébe is ez van, ott egymagos 3800+Orleans meg silent8600GT-t vel eddig remekül kiszolgál a piszok halkat meg azért mondom, mert ha nem sipolna a gépe bekapcskor észre sem lehetne venni hogy működik. Tényleg jól meg kell nézni milyen tápot vesz az ember mert ebből az Eurocase-ből a 450W már 9000ft felé klappol na de milyen bizalmat rakjon az ember abba a +50Wattba ha a 400W-as ennyire nem bírja. 9rongyér meg egy kis a+apróér azért már lehet válogatni. Ebből az a tanulság, van egy szint ezek szerint egymagos, amíg tökéletesen halkan kiszolgál, ha egy kicsivel többet kívánok vijjog egy kicsit és leáll. Mindenesetre köszi szépen a segítséget! Üdv! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.