Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabe_


gabe_
őstag

Sokan fikázzák az Asrock alaplapokat. Másoktól meg jókat hallok róluk...
Itt meg lehetne osztani a lappal kapcsolatos tapasztalatokat, problémákat meg ilyesmi.

A közeljövőben vásároltam egy P4i65PE típusú alaplapot Bővebben: link erről írnám le a tapasztalataimat:

- A szereléssel nem volt semmi problémám, minden simán ment, elsőre elindult a cucc.
- Aztán a csodás biosban furcsán éreztem magam, de azért megszokható az elrendezés, úgy látszik, hogy minden megvan...
- Rendszertelepítés sima ügy, kellemes meglepetés, hogy elsőre a régi lapomhoz képest (Abit IS7-E), nem éreztem lassabbnak. :)
- Aztán az Everest progival megnéztem a memóriateszteket, (512/400 Hynix) és eléggé hátul végeztem... :(
- Egy picit sz@rul esett, hogy hiába kerestem a cd-n, nem találtam semmi egyebet, csak a drivereket, és manuálokat. :(
- A P4 3ghz/1mb/800fsb Prescott magos procim viszont csak 32-35 celsius fokon megy, amit telepítés közben/után kísértem figyelemmel. Nagyon jó! :C (Persze itt gondolom közrejátszhatott a rendesen kitisztított hűtő, meg a frissen szilikonpasztázott procogó...)

Szal a rendszer egyenlőre stabil, még további tesztelgetés alatt...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#2) csibor válasza gabe_ (#1) üzenetére


csibor
őstag

Olcsó és jó.A minimál cuc van rajta,persze kellöen alacsony árcédulával.

(#3) gabe_


gabe_
őstag

Hát tömören összefoglalva... igen... :(

Sovány szakácsban sose bízz!

(#4) Rover623 válasza gabe_ (#1) üzenetére


Rover623
félisten

A közeljövőben vásároltam egy P4i65PE típusú alaplapot

Vazz...még egy időutazó...:U

primus inter pares

(#5) pbujna


pbujna
aktív tag

nekem megmondaná valaki, hogy milyen lapot fogok vásárolni?:D Nem szeretnék bukni rajta. Így legalább érdemes használtan vásárolni:D...

Nálam is volt már ilyen: Vettem egy IC7-MAX 3 alaplapot, a proci 50-51 fokon ment, aztán egy az egyben átraktam mindent egy P4C800-E dlx lapba. Nagyon meglepődtem, mert a proci csak 43 fokon ment. Az örömöm nem tartott sokáig, mert feltettem a legújabb bios-t, és kiderült, itt ugyancsak 50 fokos a proci. Az ASUS lap a frissítésig jóval alacsonyabbat mutatott, mint a valós hőmérséklet!

Szerintem ez lehet az egyik válasz arra, hogy miért alacsonyabb a hőmérséklet. A másik meg talán az alaplapon található integrált dolgok miatt lehet. Ha nincs sok kiegészítő hülyeség, talán kevesebbet kell dolgoznia a procinak is, talán a hidak sem melegednek fel annyira...


szerk.: Mailben jöhetnek a jövő heti lottószámok is...:DDD

[Szerkesztve]

(#6) gabe_


gabe_
őstag

Huvazz!! :Y De láma vagyok, ilyeneket írok! :DDD Beszélni fogok a pszichológusommal, és azt mondta, hogy csak rémeket látok... :DD

Láttam az 1.20-as biost, nemtom frissítsem-e. Az enyémen most 1.10-es van, ha jól látom...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#7) WEBER válasza gabe_ (#1) üzenetére


WEBER
tag

arock alaplapock
szarock

na jó ennyire azé nem megfordult már nálam 1-2

tuningra nem jó

de ugy éreztem hogy viszonylag stabil
de olyat nem szabad venni amin van integrált vga mert azzal sok a probléma

Ne mássz fára ha nem tudsz úszni mert könnyen elüthet a villamos. http://www.aaaah.dreamworld.hu/

(#8) gabe_


gabe_
őstag

Hála ABnormal kollegának, megvan az asrflash.exe fájl is, amivel tudom majd frissíteni a biost. Hátha úgy jobb lesz valamelyst...
Bővebben: link

Néha csinál olyat a gép, hogy ha már régóta van bekapcsolva és elkezdek rajta csinálni valamit (zenét hallgatnák, vagy csak neteznék), egyszerűen beszaggat! Már az egér húzgálásakor is akadozik, de a zenelejátszás is. A vinyó nem kerreg, a proc terhelés normális (15-30% között ingadozik), a memóriahasználat sem magas. aztán egy újraindítás, és minden oké. A hőmérsékletek is normálisnak látsznak. Ez valyon miért lehet... :F
(Most vagy az oprendszer szopat, vagy valami hardverdolog lehet?)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#9) BlueAthlon


BlueAthlon
senior tag

boltosként elmondhatom jó sok asrockot eltolok manapság

és ár érték arányuk kitűnő.
Hibás példányom alig volt.

Hát nem tuningosak? és? ezek nem arra vannak tervezve. Ezek egy irodai/családi gép alaplapjaként alapbeállításokkal évekig mennek gond nélkül.

ASUS-XX szemétjeit váltottuk fel a termékpalettán velük és nagyon jól tettük.

én általtam használt változatok: p4i45GV, p4m800, p4v88+, p4i65gv

AMD fronton most próbálgatom, egy k8upgrade-vm800 ról idáig csak elismerően tudok nyilatkozni... fix PCI/AGp alapból, 266 os FSB vel zavarta alapfeszen a 2800+ sempront :D

Annak a statisztikának hiszek, amelyet én hamisítottam -Winston Churchill

(#10) emery2


emery2
tag

Sziasztok!

Jelenleg Asus A7V600-X alaplap van a gépemben, de az egyik barátom cserélni szeretne velem, úgy hogy ő ideadná nekem az Asrock K7Upgrade-880 lapját.
Egy az egybe cserélnénk. Mi a véleményetek erről a lapról? Meg lehet tornáztatni
benne a 2500-ös barton procit? Játékra mennyire alkalmas? Stabilitás?

Hozzászólásokat előre is köszönöm.

Üdv:))

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#11) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Nekem egy Asus P5P800 as lapom, van és szerintem nagyon jó vásárt csináltam vele, mert egy nagyon stabil szinte alig fagy vele valami az i csak szoftwares probléma.Meg nekem eddig semmi problámám nem volt az asus alaplapokkal

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#12) permet


permet
csendes tag

A VIA chipset-es az jó de SYS változat...

(#13) F_Johnson


F_Johnson
csendes tag

Sziasztok!

Nemrég vettem egy asrock P4VM800 microATX-es lapkát
(az integrált vga miatt vettem a microatx változatot, nem szoktam játszani)
Tetszik, hogy van rajta minden jó, ami nekem kell és tényleg elég stabilan megy minden.
A hőmérsékletek, ahogy írtátok tényleg elég alacsonyak, aminek nagyon örülök is.
De van vele egy nem is olyan kis problémám.
A biosom szeret törlődni csak úgy. Szóval beállítottam, save changes, exit, aztán ment is. De ha kikapcsolom aztán újra be, akkor a bios vissza áll az eredeti beállításokra, ami nem túl jó, mert pl. a ramot 333MHZ-n kezeli, annak ellenére, hogy 400-as... stb.
szóval kicsit idegesítő, hogy állandóan bios-t kell beállítani, arról nem is beszélve, hogy néha beállítás után nem is indul el a gép, csak, ha kikapcsolom, aztán újra be.
Én csinálok valamit rosszul, vagy vihetem vissza a lapot?
Minden hozzászólásnak nagyon örülnék, mert nagyon jó lenne ezt megoldani.
Előre is köszi.

Northwood 2,4GHZ

(#14) Zethepolee


Zethepolee
tag

Egy hete vettem AsRock K8Upgrade NF3 lapot 2600+ 64bit Sempronnal. Ráment az új BIOS, fix agp/pci.... nagyon jó (Jelenleg 2GHz-en szalad). Az XP-t sem kellett újra raknom, csak a driver-eket toltam újra. De nemsokára megy rá új XP. Viszont a RAM-ok nem mennek DDR400-ként, csak 333. 512 Kingmax DDR400. NF7-ben 450-en simán ment. Milyen beállítás segít a ramokon? Ha DDR400-at állítok be a BIOS-ban, akkor 307-en megy a RAM.
Ja. Post képernyőn csak F1 lenyomása után enged tovább, mert nem tetszik a LAN MAC címe. Letiltott LAN vezérlőp esetén is. Másnak volt/van ilyen problémája?

(#15) Bigi válasza F_Johnson (#13) üzenetére


Bigi
tag

Próbálad már cserélni az alaplapi aksit/gombelemet?
Attól, hogy fiatal a lap az elem még lehet valami raktárkészletből beszerzett.

E-mailt ne írj, nem olvasom!!!

(#16) F_Johnson


F_Johnson
csendes tag

az elemet próbáltam már, ill. kimértem (3,3V ez azthiszem jó kell, hogy legyen)

Northwood 2,4GHZ

(#17) F_Johnson


F_Johnson
csendes tag

Biost már én is frissítettem rajta, mert nem tudtam elképzelni mi lehet a gond és reméltem ez megoldja, eddig 1.1-es verzió volt, most 1.3-as van fent, ez elvileg jobban támogat 1-2 ramot,de nem vettem észre változást.

Northwood 2,4GHZ

(#18) Borisz76


Borisz76
veterán

Hali mindenkinek !

Nem is oly régen ( 3 hónapja) vettem egy AsRock P4v88+ -os alaplapot.
Benne 1 P4 3GHz -es prockó.
Eddig semmilyen jellegű gondom nem volt vele....
Mondjuk nem húztam semmit minden alapon megy benne....
A leghosszabb üzemidő kb 18 nap volt folyamatosan,de ez is több lett volna ha nem kell restartolni driverfrissítés miatt.

Nekem bevált.
Biost még nem frissítettem benne pedig már van frissebb.....

Üdv.: Borisz76

[Szerkesztve]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#19) F_Johnson


F_Johnson
csendes tag

Valakinek valami ötlete?

Northwood 2,4GHZ

(#20) TBC válasza F_Johnson (#19) üzenetére


TBC
tag

Szia!

Valószínüleg nem a bios felejti el a beállításokat...
Sokkal inkább maga az alaplap ilyen. Nézegesd meg a kiskönyvét, mert valószínüleg abban is le van írva: Ha pentiumod van legalább 800MHz FSB-s legyen különben csak 333MHz-en fognak menni a ramok. Illetve láttam már olyat is, hogy nem volt mindegy hány oldalas az adott memória...

(#21) F_Johnson


F_Johnson
csendes tag

Köszi szépen a hozzászólást.
Még pár kérdésem lenne ezzel kapcsolatban.
Nekem most egy Northwoodom van, ami ugye 533-as fsbvel megy. Ezek szerint akkor e miatt áll be a memóriám 333MHZre? Ha igen, hogy tudok tenni ez ellen? (proc vásárláson kívül) Hány oldalasnak kéne lennie a ramomnak?
A baj még az, hogy nem csak a ramom áll vissza 333ra, hanem minden visszaáll, pl. letiltottam a floppyt, de ezt is elfelejtette stb... Nézegettem a kis könyvét, de nem segített sokat, mert össz-vissz 15 oldal van benne angolul, az is ábrákkal együtt és a biosról szinte semmi.

Northwood 2,4GHZ

(#22) TBC válasza F_Johnson (#21) üzenetére


TBC
tag

Hali!

Időközben megnéztem neten a lapod ''könyvét'', de amit leírtam, az nálad nem igaz. Másik alaplapnál érvényes ez. Egyébként ha mást is elfelejt a bios, tuti hogy nem ez a probléma. Sajna én is csak az alaplapi aksira tudok gondolni, de azt mondtad azt már lepróbáltad. Bár a fesz mérés nem perdöntő, szerintem rakj bele egy újat kb.:300HUF. Ha ezután sem jön helyre frissíts biost, az talán helyrepofozza. Sajna kifogytam az ötletekből....

(#23) F_Johnson


F_Johnson
csendes tag

Kössz amit írtál
Én is megnézem még, mi van a neten róla
amúgy beállítottam a ram frekvenciáját autómatikusra, és így most nem csinál olyanokat, hogy nem indul a gép bios beállítás után, úgyhogy legalább ennyi, csak így most sajna 333mhz, ami mondjuk azért zavar, mert mégiscsak 400mhz-s a ram, de mindegy.
Az elemet majd kipróbálom, elmegyek venni,de én nem hinném, hogy az lenne rossz.
Biost meg már toltam rá újat, de hát ez sajnos nem segített.
Mindenesetre kössz, és bármi ötlet eszedbe jut még, annak nagyon örülnék

Northwood 2,4GHZ

(#24) F_Johnson


F_Johnson
csendes tag

ha még bárkinek bármi ötlete van, annak nagyon örülnék

Northwood 2,4GHZ

(#25) Lortech válasza Zethepolee (#14) üzenetére


Lortech
addikt

Ugyanilyen lapom van. Kiszámolgattam, hogy különböző beállításokkor hogyan változik a memória tényleges órajele a különböző fsb és mem beállítások hatására.
4 beállítás van ugyebár a memóriára. A 266-osnál az fsb 2/3-át osztja a memóriára, 333-nál ez 4/5, míg 400-nál természetesen szinkronban van az fsb-vel, az auto nem érdekes.
Ennyiből már be lehet lőni optimálisan a rendszeredet, de tegyük fel, hogy 2GHz-en akarod használni, mint írtad. Ekkor 250-es az FSB, célszerű lenne a ht órajelét levenni ''600''-ra (3*200, tehát a 3-as szorzót szimbolizálja gyakorlatilag, ami ezesetben az fsb tuning hatására 3*250 lesz, és ez atombiztosnak mondható.), majd kiszámoljuk a megfelelő memória órajelet, ami ''333''-as beállításnál 250*(4/5)=400, ''400''-asnál pedig 2*250=500. Valószínűleg 500-on már elhasalna a memóriád, a 333/ tényleges 400 beállítás jónak tűnik, de ha teljesen ki akarod hajtani a ramjaid, akkor célszerű megcélozni a 275-280 körüli fsb-t 333-as beállítással.
LAN MAC miatt nálam nem problémázik.

Thank you to god for making me an atheist

(#26) zsborbas


zsborbas
aktív tag

Én épp most gondolkodom egy Asrock K8Upgrade NF3 beszerzésén. Külföldi fórumon láttam 2600+-os proci 2400MHz-en ment benne, 300-as FSB-vel. Nagyon meggyőző. A mostani ASUS K8VSE deluxom meg szépen eladom. Tuningra teljesen alkalmatlan. :( Amint emelem az fsb-t, az IDE vezérlő elkezd hibázni. SATA úgyszintén. Nincs rajta AGP/PCI fixálási lehetőség. szóval sux.

ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

(#27) Lortech válasza zsborbas (#26) üzenetére


Lortech
addikt

Az enyémnek (asrock k8 nf3 + 2600+ ) 280 a vége, bár ez csak D0-s Sempron, de lehet, hogy a lap miatt nem megy feljebb, ezt nem nagyon lehet eldönteni. Arra még felhívnám a figyelmedet, hogy vcore-t csak akkor emelhetsz, ha cnq-s procit veszel. Én 12x00-ért vettem a lapot kiskerben, nem bántam meg.

Thank you to god for making me an atheist

(#28) eziskamu


eziskamu
addikt

Kapható valami nem upgrades (kevés nekem a 2 pci csati ) s754-es asrock lap olcsón Debrecen vagy Budapest térségében? Az se baj ha sis-es!

[Szerkesztve]

(#29) Lortech válasza eziskamu (#28) üzenetére


Lortech
addikt

Az nf3-asban speciel 4 van, és elenyésző a különbség a többihez képest árban.

Thank you to god for making me an atheist

(#30) zsborbas válasza Lortech (#27) üzenetére


zsborbas
aktív tag

A VCore-al nem lesz probléma, a mostani procim 2200-on ment alapfeszen, többet nem tudtam neki adni, mert nem bírta a magasabb fsb-t az agp/pci. Meg a fórumon is alapfeszen ment a srácnak a proci 2400-on.

ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

(#31) Zethepolee válasza Lortech (#25) üzenetére


Zethepolee
tag

Köszi. Este teszt. Elég bonyolult, de csak elleszek vele. Jelenleg 245-ös FSB-n megy.

(#32) misu


misu
aktív tag

Hy!

Nekem K7S8X-em volt kb 2 évig.
Semmi bajom nem volt vele!
Mindent tudott, amit kellett, BIOS frissítéssel a sempronok is szépen mentek benne!
Nekem olyan alsó-közép kategóriát sugalt...

Ja és minimális tuningot is engedett!
1600-as duron@1900MHz....a sempron is ment gyorsabban, de nem sokkal...:U

Stabil jó kis lap.
De akinek a masszív tuning kell és a pénz nem számít...annak ez a gyümölcs erősen kerülendő...:B

Szép napot!


Bye!

Bűn az élet.

(#33) krokk


krokk
senior tag

üdv

bocs ha nemjó helyre írok de egyszerüen nemtudom eldönteni hogy hol lenne jobb...

a probléma:
van egy asrock k7nf2 alaplap teljesen új
és egy használt 2800+os semptron proci bónusznak szépen le van sarkazva és ez utólag derült ki amikor már elhoztuk. nem az enyém nem én fizettem haver vette vmi ismerősétől boltban ahol azt állították hogy új. most meg a boltos rám akarja kenni hogy én sarkaztam le...

a lényeg hogy beleraktam és 1200Mhzn 12*100on vszínűleg mivel a szorzót nem találtam igy elsőre a 100at állíthatom de ha 200ra raktam nem indult el

a kérdés(ek):
a lesarkazástól lehet ilyen probléma? vagy inkább az alaplappal való összeférhetetlenség?...
vagy az alaplap alapból nem kezeli a 2800+ost rendesen?
köszi előre is



[Szerkesztve]

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#34) aXXon válasza krokk (#33) üzenetére


aXXon
senior tag

hat rakd 166ra, mert ennek aprocinak azt hiszem ez az alaporajele :))

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#35) krokk válasza aXXon (#34) üzenetére


krokk
senior tag

166ra se reagál...
attól lehet mert le van sarkazva?

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#36) aXXon válasza krokk (#35) üzenetére


aXXon
senior tag

attol lehet

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#37) krokk válasza aXXon (#36) üzenetére


krokk
senior tag

kösz a segítséget:)

ma a srác kicserélteti a procit remélhetőleg... ha nem cserélik akkornemtom mi lesz de hogy a boltosnak nem lesz jó az tuti:D

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#38) aXXon válasza krokk (#37) üzenetére


aXXon
senior tag

hajra :)) ha megsem cserelik, akkor ird azert be ide, hogy melyik boltrol is van szo

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#39) krokk válasza aXXon (#38) üzenetére


krokk
senior tag

nem pesti bolt:) vidéki de van itt nálunk vagy 20-30számtech bolt:) nemtom hogy férnek meg... 1-2 havonta nyílik egy új egy meg tönkremegy...

amúgy kicserélték egy 3200+osra elvileg... (erről már szólt hogy használt...) mivel 1600Mhznél többet nem sikerült belőle sehogy kicsikarni...

új gépvétel lesz ezt meg anyuka fogja használni mert ő is akart gépet venni aztmondtuk több kavarást nem akarunk úgyhogy ez eladva és hétfőn vagy kedden új gép:)

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#40) MiZso676


MiZso676
csendes tag

Sziasztok!

Ha már Esrokk topik, akkor feltennék egy kérdést...
Szóval vettem egy P4VM800-at. Létezik, hogy nem támogatja az automatikus kikapcsolást(''most már biztonságosan kikapcsolhatja a gépet'' képernyő), vagy csak win kakizik és csak beállítás kérdése...?

Előre is köszönöm a válasz(oka)t! :R

Most még látod amit írok, most már

(#41) amajom válasza Lortech (#29) üzenetére


amajom
tag

Halihó! Megfogadtam a tanácsod és RAM csere történt! A Samsung RAM volt a bibis. Eljutottam én is 280 MHz FSB-ig, de már ezt se nagyon szereti. 250 MHz ideális.
Ha 3400+os Sempi-t veszek a lapba, akkor majd tudok Vcore-t emelni a BIOSban?

ASRock voltmod: www.asrocktuning.fw.hu

(#42) kosarob8


kosarob8
aktív tag

Sziasztok!

Nekem kis gondom van, az egyébként megbízhatóan működő ASRock alaplappal.
Asrock 775V88+ alaplapba van egy 2,93-as Celeron és rajta egy GlacialTech Igloo5070PWM. No most a gondom az csak az h a hűtőventi állandóan 3800-at pörög ami borzasztóan sok. És sehogy sem sikerült lentebb venni, próbáltam SpeedFannal is, de nem :( vkinek esetleg vmi ötlete lenne?? :F

(#43) amajom


amajom
tag

Ez a legjobb eredményem eddig: [link] ;]

ASRock voltmod: www.asrocktuning.fw.hu

(#44) tomesto válasza amajom (#43) üzenetére


tomesto
aktív tag

Nem rossz...
Pontosan milyen lapba is érted ezeket az eredményeket :F

(#45) kosarob8 válasza kosarob8 (#42) üzenetére


kosarob8
aktív tag

Szasztok!

Nah, írtam az ASRock-nak és válaszoltak is, kiderült h az alaplap nem szabályozza a ventit :( :O az magát szabályozná, de az az érdekes h elméletileg fordulatszámszabályzós a dolog, nah mindegy ......

(#46) amajom válasza tomesto (#44) üzenetére


amajom
tag

ASROCK K8Upgrade NF3.

ASRock voltmod: www.asrocktuning.fw.hu

(#47) Halek


Halek
csendes tag

Ahoi!
Kéne gyors segítség... AsRock vacak... VIA chipset... hiba: USB nyomtatótámogatás baxik működni... Van egy scanner is a gépen, hibátlanul működik, viszont a nyomtató ...akár a scanner helyére is bedughatom, max. első újraindításig működik, de többnyire addig sem... hja, a nyomtató HP LajerJ 1020 és a legújabb drivert a netről szedtem hozzá. Ötletek?
Üdv
H

(#48) Lortech válasza amajom (#41) üzenetére


Lortech
addikt

Elvileg igen, 3000-től felfelé van cnq, így feszemelés is. Garantálni nem tudom, mert nincs ilyenem sajnos. Egyébként nekem is 280 körül fullad ki, itt már nem teljesen stabil, ugyanolyan a cucc (még a stepping is), csak neked +128kb cache.

[Szerkesztve]

Thank you to god for making me an atheist

(#49) celeron


celeron
senior tag

Léci segítsetek!
Alaplapot szeretnék újítani, de nem toom milyet. :F
Én az ASRock775Dual-880Pro LGA 775-ös típusra gondoltam, de sokan lebeszélnek róla, pedig olcsó és gazdagon felszerelt. Írjatok ezzel kapcsolatban!

(#50) tomesto válasza celeron (#49) üzenetére


tomesto
aktív tag

Szerény véleményem szerint jó válsztás lehet a számodra, ha nincs sok pénzed...
Tényleg elég felszerelt lapocska...
Az asrockról annyi a vélemyénem hogy,jó,olcsó,stabil,megbízható,
Pár asrock megfordult már nálam,és évről évre egyre jobbakat gyárt...
Szóval le a kalappal előtte.Aki meg azt mondja hogy nem jó lap,az szerintem nincs tisztában a dolgokkal,és nem járt nála 1 darab sem...
A tapasztalat beszél belőlem... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.