Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#777) ruti válasza Dany007 (#775) üzenetére


ruti
Közösségépítő

nem lesz ott semmi gond, fel fog zárkózni,
ha egyáltalán ilyen kis korban van értelme "felzárkózásról" beszélni

ahány gyerek, annyiféle, nincs recept, hogy "mit kell tudjon" pontosan 113 hetesen egy gyerek, ovi alatt szépen beállnak egy szintre...
(ezért nagy hiba fórumozni, meg utánaolvasni, mert rá lehet pörögni a hülyeségre)
oviban pl. 3-6 hónap korkülönbség kiscsoportban még létszik, de később lassan eltűnik
ugyanez van a viselkedéssel, képességek használatával - szépen tanul majd a többiektől

---

"Aztán ennek utána néztem és tényleg hihetetlen sok dolog adódhat a mászás elmaradása miatt."

én mondjuk nem nézegettem utána annak idején ilyeneknek, és milyen jól tettem...
a lányom 6 hónaposan nulláról felállt, egy percet sem mászott,, onnantól támaszkodva közlekedett, 9 hónaposan biztonságosan ment
amit észrevettem, mikor mászásra került sor (pl. játékból), azt lassan csinálta, mert nem volt meg benne a kéz-láb ellentétes agyfélteke használat, ezért nem tudott úgy kotorni a földön, mint a többiek...viszont járni már tudott ;)

a lényeg, hogy semmi hátránya nincs semmilyen területen (se mozgás, se értelmi képességek) a nagycsoportban mindenből a legjobb, okos, ügyes, modern tánc, néptánc, kangoo, angol, stb...

nálatok sem lesz a nem-mászás miatt képességbeli probléma :K

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.