Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30551) #33253120 válasza mark! (#30549) üzenetére


#33253120
törölt tag

Capitalist már fent van sok éve a telefonomon, volt, hogy kettőn is.
A mai napig leköt. :)

Viszont egyre bosszantóbb irányba fejlődik. Mára ott tartunk, hogy míg régen csak az eventekhez kellett a net, ma már el sem indul nélküle. A napi bónuszt felváltotta a kétórás reklámnézős bónusz, eventekben a pack mellé bekerült a line boost azaz egyszeri 45 aranyért fel tudod gyorsítani az adott sort, de úgy van elhelyezve, hogy sima tap közben is rá tudj nyomni véletlen. Na meg az eventeken elég mókás végigmenni úgy, hogy nem veszel semmit a shopból. Time warp kötelező. Ok, ad is olyat, de nem minden eventnél elég.
Ja, és még mindig lelövi a zenelejátszókat induláskor...

Kasya: Én eddig nem vettem észre. Toltam este egy órát, aludtam 4-et, reggelre kapáltak annyi krumplit, hogy ne legyen nyögvenyelős a folytatás. :D Na és persze mit dobott a játék közben randomban a zenelejátszó? Hát persze, hogy ezt: [link] :DD

DrBubo77: :C

[ Szerkesztve ]

(#30552) Amur válasza Kasya (#30548) üzenetére


Amur
addikt

király akkor csak kozmetika..akkor a frászt érdekli milyen sárkány repked ott ...
Azt hittem ennél több fantázia van bennük.. de miért is lenne, elvégre az alapötletet is nyúlták az Egg Inc-ből.
Na mindegy a koppintások közül a legigényesebb az övék , azért maradok náluk.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#30553) r0by válasza felixo (#30543) üzenetére


r0by
addikt

Így, hogy beírtad kipróbálam :) Nem rossz, el lehet vele lenni :)

(#30554) mekker


mekker
őstag

Angry B 2-ben ki lehet valahogy iktatni a marha sok felesleges animációt/átvezetőt?
Komolyan mondom, ezeknek a freemium játékoknak már úgy meg van bonyolítva a felületük, hogy az már játszhatatlan.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#30555) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Sziasztok!

Volt régen ez a golyós ügyességi játék. Néhány évvel ezelőtt láttam ennek az Androidos verzióját, de sajnos lövésem sincs mi volt a neve. Ismerősnek ajánlottam volna most - kisgyereknek -, de így sajnos nehéz. Esetleg nem találkozott vele valaki, nem tudja a nevét? Keresés közben döbbentem rá, hogy ennek még régen sem tudtuk a nevét. :)

(#30556) DrBubo77 válasza Intruder2k5 (#30555) üzenetére


DrBubo77
addikt

Szia.

Ilyenre gondolsz? Hirtelen ezt találtam.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#30557) Intruder2k5 válasza DrBubo77 (#30556) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem. Ilyeneket találtam én is. Kimondottan mint a képen van, amit láttam anno telefonon, az is ilyen volt, hogy mondjuk volt két golyó, és egy állat két szemébe kellett betalálni vele. A képen is a béka szeménél van egy-egy lyuk a két golyónak.

[ Szerkesztve ]

(#30558) #33253120 válasza Intruder2k5 (#30557) üzenetére


#33253120
törölt tag

Tudom mire van szükséged, amikor bejöttek az első giroszkópos okostelefonok akkor volt ennek nagy divatja. "Teeter valami" keresőszóra is próbálj rá, és nézd át a találatok alatti ajánlót is.
Természetesen a teeter frog nem hozott sikert. :(

(#30559) Intruder2k5 válasza #33253120 (#30558) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Köszi, holnap átnézem.

(#30560) felixo


felixo
őstag

Honfoglalón kívül tudnátok ajánlani magyar nyelvű kvíz játékot ?

Redmi Note 9

(#30561) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Most ingyenes a Mirage című puzzle játék. Hagyományos optikai illúzión alapszik, de a jobbik fajtából. Nem sok helyet foglal, és gyengébb telefonon is szépen fut. Szerintem egynek jó...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#30562) #33253120 válasza icemad (#30561) üzenetére


#33253120
törölt tag

Zsákolva. Köszönöm. :R

(#30563) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Dragon Quest játékok akciósak. Most 10$ körüli áron van.

(#30564) Kasya


Kasya
nagyúr

Ingyenes az infinity loop premium. Nem tűnik túl nehéznek, de elvezetés.

(#30565) air válasza Kasya (#30564) üzenetére


air
nagyúr

Köszi. :R
Na, ezek értelmes, idő kitöltő játékok, nem ezüst csillag szarságai. :DDD

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#30566) Kasya válasza air (#30565) üzenetére


Kasya
nagyúr

Tegnap este azert meg kiprobaltam.

Infinity Loop Premium

A puzzle jatek premium az ingyeneshez kepest annyi elonyt kinal, hogy reklammentes.
12-14 ora jatekoidot iger. Alvas elott fel orat nyomkodtam, jelenleg a 45-ik palyanal tartok. Tehat boven kinal palyakat a jatek.

Maga a jatek bitang egyszeru. Kulonosebben menu sincs, csak rogton maga a jatek indul...ott, ahol abbahagytuk. Termeszetesen van lehetoseg visszatekerni, ha akarunk. Nem idore megy, nincs semmi kenyszerito ero arra vonatkozolag, hogy mielobb vegezzunk. Kenyelmes idotoltest garantal.

A grafika bar bitang egyszerunek mondhato, kimondottan szep. Minden puzzle egy egy kreativ kep linearis formaja. A hatter szinei is valtozatosak, folyamkent valtoznak.

A jatekmenetben ket szabalyt tarthatunk szemelott, de egy fo szabaly van: a vonalakat ugy "osszekotni", hogy folytonos legyen es ne legyen szakadas benne. A masodlagos szempont az lehet, hogy "ertelmezheto" format kapjunk.

Aki konnyed puzzle jatekot keres, vagy nem szeret idore megoldani feladatokat, esetleg elege van a "fizess, hogy atlepj egy palyan" jatekokbol, annak kivalo szorakozas lehet.

[ Szerkesztve ]

(#30567) ollie válasza Kasya (#30566) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem csak a reklámmentesség a különbség, hanem a pályák is mások. Ez a verzió konkrétan csak rajongók által készített pályákat tartalmaz.

Az eredeti játék végtelen számú pályát tartalmaz, vagyis random generált: Infinity Loop

Ez a változat tartalmaz pályaszerkesztőt: Infinity Loop Blueprints

És azóta még pár változat megjelent:
Infinity Loop: ENERGY
Infinity Loop: HEX

Egyébként elvileg 2 különböző fejlesztőcsapatról van szó, de nagyon hasonlít a design (kvázi ugyanaz), így lehet, hogy csak nevet változtattak valamikor.

[ Szerkesztve ]

***

(#30568) Kasya válasza ollie (#30567) üzenetére


Kasya
nagyúr

Pedig ott szerepel a leirasban, csak elmentem felette :R

(#30569) Bozek válasza ollie (#30567) üzenetére


Bozek
nagyúr

"így lehet, hogy csak nevet változtattak valamikor"

Meg elköltöztek Portugáliából Lettországba? Kétlem. :)

[ Szerkesztve ]

(#30570) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

Sziasztok!

Olyan jatekot/jatekokat keresek, mint psp-re volt a killzone liberation, multiplayer lehetoseggel! Tudtok ilyen jellegu jatekot?

(#30571) Bozek válasza Balázs1621 (#30570) üzenetére


Bozek
nagyúr

Miért nem használod a PPSSPP-t? Ez egy PSP emulátor Android-ra, ami nagyon jól működik, ha a telefonod támogatja a Vulkan API-t, akkor meg főleg. Multiplayer-t nem próbáltam, de elvileg van benne ilyen lehetőség is.

(#30572) Balázs1621 válasza Bozek (#30571) üzenetére


Balázs1621
senior tag

Tudom, van psp-m, csak gondoltam hatha van telefonra valami hasonlo jatek jobb grafikaval.

(#30573) Bozek válasza Balázs1621 (#30572) üzenetére


Bozek
nagyúr

Hogy jön ide, hogy van a PSP-d? Androidra van PSP emulátor, amivel tudod használni az említett játékot. Az emulátorban van multiplayer, ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#30574) mark! válasza Bozek (#30573) üzenetére


mark!
őstag

úgy jön ide, hogy semmi értelme az emulátornak ha van psp-d, mert sokkal jobb a psp mint az emulátor.

>

(#30575) Balázs1621 válasza Bozek (#30573) üzenetére


Balázs1621
senior tag

Á, hagyjuk... :W

(#30576) tihibaby válasza Bozek (#30573) üzenetére


tihibaby
senior tag

Ha elolvasod,mégegyszer,nem a Killzone Liberation-nel akar játszani telefonon,hanem valami hasonló jellegű játékot keres telefonra.
Nem mindegy... :U

(#30577) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Minecrafthoz hasonló játékot keresnék a fiaimnak, amiben van local multiplayer opció. (Vagy netes, a lényeg, hogy könnyen megtalalják egymást.) Első körben valami ingyenes érdekelne, csak tesztelni. Köszönöm és BUÉK mindenkinek.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#30578) mark! válasza icemad (#30577) üzenetére


mark!
őstag

terraria free verziójában asszem van local, meg kell nézni.

>

(#30579) icemad válasza mark! (#30578) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi, a Terraria már megvan amazonról, de az 2d-s. Pár ingyenest már megnéztem, de vagy nincs benne multi, vagy túlélni kell benne, nem építkezni. Most a közös építés lenne a lényeg. De úgy látszik, muszáj lesz megvenni a Minecraftot...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#30580) Micsurin válasza icemad (#30579) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Régebbi verziós Trial APK-t keress apkmirrorról, régen még volt belőle free trial, csak kreatív volt, és már lehetett azt hiszem multizni! :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#30581) szildavid90 válasza icemad (#30577) üzenetére


szildavid90
aktív tag

Growtopia

(#30582) Kasya


Kasya
nagyúr

Most futottam bele egy "true story" videoba. Mi lenne, ha a Yu Gi Oh-t az EA keszitette volna. :DDD

(#30583) #33253120 válasza Kasya (#30582) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ez jó. :)

(#30584) lkksioskdl3


lkksioskdl3
aktív tag

Hali!

Akciós az Out There: Ω Edition- 300FT

Nem volt még enyire akciós.

(#30585) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Kicsit kiestem az androidos játékok világából. Milyen játékok vannak, amik szépek, és nem lootparádék, meg eszetlenül farmolósak, hogy 24 óra alatt lemehessen egy fejlesztés akciósan? Fizetős is jöhet. FPS, TPS, platform, verseny, bármi, ami nem puzzle, meg 1-2 pixeles kisállatos szar, csak a minőségiek érdekelnek. Galaxy A5 (2017) telefonom van, az bírni fogja most. Még. :)
Az a baj, hogy a Google Play toplistái továbbra is értékelhetetlenek.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#30586) jonnyjoker01 válasza Dilikutya (#30585) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Game of War

;]

No de viccen kívül én most az Adventure Communistet tolom pár napja, de esélytelennek látom hogy megfelelő mennyiségű kutatópontot gyűjts fizetés nélkül. A lényeg, hogy lecserélték a visszaállítós-angyalos módszert olyanra, hogy medálokat kell teljesítened amiért pontokat kapsz és akkor tudsz resetelni, de amit a reset ad, nem elég, hogy teljesítsd később a medálokat, így fizetés nélkül megrekedsz. :(

Szóval most letöröltem minden ilyen szir-szar játékot és újra Vaingloryzok inkább. Legjobb MOBA androidra.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#30587) mark! válasza jonnyjoker01 (#30586) üzenetére


mark!
őstag

jólteszed :K

lépj be facen a vainglory community hub-ba, van egy kis csoport akikkel csináltunk egy guildet és most vszeg kell majd egy másik annyira tele vagyunk :D

>

(#30588) jonnyjoker01 válasza mark! (#30587) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Évek óta tag vagyok, most toboroz Rakit (Krisz). Mi az IGNed? Lehet már találkoztunk :DDD

Üdv. Johnny

(#30589) mark! válasza jonnyjoker01 (#30588) üzenetére


mark!
őstag

velük játszok :D

játszottunk mi régen, akkor mazY néven futottam, most MarkleeAHS.

>

(#30590) Amur válasza jonnyjoker01 (#30586) üzenetére


Amur
addikt

Adventure communist-ot mazohista módon ki akartam próbálni.. de nem kompatibilis a xiaomi MI3mal..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#30591) Dilikutya válasza jonnyjoker01 (#30586) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem. Vagy egyszeri fizetős, vagy valami ésszerű ingyenesség. Semmi kedvem monoton bizbasz pontokat gyűjtögetni, és venni sem zsák forintért. Pl. Angry Birds Transformers, szintről szintre drágább a fejlesztés, bizonyos tárgyakat a robotokhoz jóformán csak sok pénzért lehet venni, mivel a gyűjthető bizbasz lassan gyűlik. Ha ritkán lehet robotot venni, az meg 6000 Ft. És ebben a farmolós műfajban ez még civilizáltnak tűnik. Egy darabig.

Ahogy hallom, a Real Racing 3 is sokat pusztult.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#30592) jonnyjoker01 válasza Dilikutya (#30591) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Akkor Vainglory ;) 700 órám van benne ( :O :W ) és csak jókat tudok mondani róla :K

Üdv. Johnny

(#30593) DrJaka válasza jonnyjoker01 (#30592) üzenetére


DrJaka
aktív tag

700 óra IAP nélkül?

Huawei Mate 20 prO

(#30594) MikeWazowski válasza jonnyjoker01 (#30592) üzenetére


MikeWazowski
addikt

te jó ég :Y

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#30595) Kasya


Kasya
nagyúr

Tiny Miners frissult es sikeresen elrontottak egy ket "research" altali bonuszt. A Supportnak jeleztem es mar dolgoznak is a hiban. Meglepoen baratsagosak es konnyen elerhetoek a fejlesztok. Remelem mielobb javitjak at Az Timer Bonus-t

Basszus, mar 71 ora jatekom van benne 1 honap alatt.

(#30596) jonnyjoker01 válasza DrJaka (#30593) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Egyszer 500 óra körül vettem egy ládát mert már lelkiismeret furdalásom volt hogy ennyit játszottam vele de egy fillért nem hagytam ott nekik :DDD

Más:

Downwell

Eszméletlen jó 2D platformer, a hangok, az irányítás, a gameplay tökéletes. Ma felhozta nekem a Play hogy néhány indie játék leárazás alatt van (ez is 1000 forint helyett 400 forint), azonnal lecsaptam rá és nem bántam meg. Tegyetek vele egy próbát!

Üdv. Johnny

(#30597) jonnyjoker01 válasza jonnyjoker01 (#30596) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Jaj, emlékszem nem láda volt hanem egy új exkluzív hős. 1500 forinba került :DDD

Üdv. Johnny

(#30598) Amur válasza Kasya (#30595) üzenetére


Amur
addikt

Lassan áttérek én is tiny minersra.
Egg Inc kimaxolva!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#30599) Kasya válasza Amur (#30598) üzenetére


Kasya
nagyúr

Wow, grat! Végül mennyi idő volt? Egy év?

[ Szerkesztve ]

(#30600) MikeWazowski válasza Kasya (#30595) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Tudsz linket adni hozzá esetleg?
Ám mennyire IAP-os? Felhőmentés van benne?

corvette - Grat! Viccesek a végén a tojások nevei:)

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.