Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30251) Micsurin válasza #27441408 (#30242) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ue ezt írtam, mert te azt írtaad az EU-ban akarják betiltatni, ezért akartam picit pántosítani. Sajnálom, just no offense. :)

Kint a Morphite. Első vélemény: Hub@zmeg! Mindenképpen próbáljátok ki! :Y :R Második: f...ért bír csak 2 óra 45 percet a P8 akkuja játékkal 80% fényerőn. :DDD

Az IAP-ba még nem ütköztem bele, igaz csak a tutorialt toltam de kegyetlen eltalált mind a hangok (valami hatalmas néha kicsit a régi játéktermekre emlékeztet. A grafika meg nem hinné az ember, de már a tutorial bolygón is szépnek mondható ezzel a stílussal, ilyet telon még nem láttam (ilyen komplex játéknál).

Más:

El se hiszem... megállt a játékok helyzabálása, Shadowgun Legends Beta is, már update is volt pedig mégse foglal 660MB-nél többet. Ideje volt már odafigyelniük a fejlesztőknek. (Bár a Madfingers pont teljesen korrekt és remek csapat az IAP se szokott zavaró lenni és a cuccaik is jól futnak.)

@corvette: Az első variáns maga lenne a halál. A második meg a kupacnak egy pofon, szóval biztos azt lépnék meg! :D (Főleg ha az EA-rók, vagy a Supercellről beszélünk. Bár a Kabamot se kell félteni......

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#30252) 313313 válasza Sonja (#30250) üzenetére


313313
addikt

Letöröltem 3*-ra, futtattam egy rendszer takarítást a telefonon, letöltöttem és azóta jó :D

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#30253) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hát ez a black friday akció eléggé gyenge lett. Ami érdekes volt, azt már megvettem, a többi számomra szemét.
Mondjuk ez az I'm bread érdekesnek tűnik. Valaki próbálta már?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#30254) nyisziati válasza Micsurin (#30251) üzenetére


nyisziati
veterán

"...2 óra 45 percet a P8 akkuja játékkal 80% fényerőn."
Na igazából itt hasal el az ÖSSZES telefon. Csinálhatsz te akármit, ha számításigényes feladat megy (pl. rendes grafikájú játék), akkor a SOC és a képernyő fogyasztása az átlagos aksikat pikk-pakk leszívja. 1000 MAh-ként kb. 1 órát lehet számolni, ahogy észrevettem, teljesen lehúzott fénnyel talán 1,5.

(#30255) #27441408 válasza Micsurin (#30251) üzenetére


#27441408
törölt tag

Én már elkönyveltem, hogy kiterjesztik az EU-ra is. (majd)

(#30254) nyisziati p8 lite-n én eljátszom 3-4 órát 1 töltéssel igaz kb 30-40 % a fény erő (automata igazodik a környezethez) és ha lehet leveszem a grafikát, igaz az ilyen nagyon komolyan rendszert dolgoztató játékokat nem igen játszom, mint pl a komolyabb autóversenyek stb.. (asphalt és társai és egyéb más témájú combosabb játékok).

[ Szerkesztve ]

(#30256) #27441408


#27441408
törölt tag

Sonic Forces: Speed Battle
gondoltam hátha kipróbálná valaki, nekem tegnap adta ki a play ajánlóba, hát rápróbáltam MULTPLAYER SONIC, 4 versenyző van értelemszerűen nyerni kell :DDD . Ha valaki szerette gyerekként a Sonic játékokat, szerintem nézzen rá, mert tényleg meglepően jó pofa játék. A manapság elterjedőben lévő nyisd ki a ládikát rendszer van ebben is. (ingyen azt hiszem 3 óra alatt nyit egyet)

(#30257) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Mafia Revenge
Egészen addiktív, jól el lehet vele ütni az időt.

(#30258) Kasya


Kasya
nagyúr

2018 februarban jon az X-aktak. Termeszetesen lathatoan semmi koze a sorozathoz. Se Mulder, se Scully, de meg a focimdal zenejet se implementaltak a videoba. De legalabb "energia" es iap jatekmenet varhato ...
Honlapja

(#30259) #27441408


#27441408
törölt tag

Találtam 1 szerintem remek, logikai mégis agypihentető játékot.Trigon FRVR

Trigon FRVR // Gameplay

A készítő weblapján weben is megnézhető kipróbálható a játék. [link]

Szerintem pihentető , remek játék.

[ Szerkesztve ]

(#30260) air válasza #27441408 (#30259) üzenetére


air
nagyúr

Ennek kb. annyi értelme van, mint a Piano Tiles-nek.
Ebben semmi logika nincs, és játéknak sem nevezném.
Eszetlen, értelmetlen, tapicskolás.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#30261) beg válasza air (#30260) üzenetére


beg
veterán

És miért lepődsz meg ezen? :U

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#30262) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Lineage 2-ben mi a maximális elérhető szint?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#30263) air válasza beg (#30261) üzenetére


air
nagyúr

Szó sincs róla, hogy meglepődtem volna. ;)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#30264) Saccco


Saccco
nagyúr

Pocket City - Official

Ha minden igaz lesz végre egy nem P2W városépítős játék. Kíváncsian várom. :DDD
Klasszikus SimCity hasonmás lesz. Területkiosztás, gazdaság.

Cikk: Pocket City is a city builder without microtransactions - angol




Megjelenés 2018 eleje.

Saját blog bejegyzésük:
Mobile Gaming without Microtransactions - Pocket City's Monetization Strategy

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#30265) Kasya válasza icemad (#30262) üzenetére


Kasya
nagyúr

180 ha jól emlékszem.

(#30266) Kasya válasza Saccco (#30264) üzenetére


Kasya
nagyúr

Néztem már én is, kíváncsian várom, jól hangzik.

(#30267) jonnyjoker01 válasza Saccco (#30264) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ránézésre azt hittem, hogy kijött, :( már nagyon várom :C Redditen hallottam róla először és nagyon megtetszett az ötlet, főleg amiket a dev írt IAPról.

Üdv. Johnny

(#30268) Septum15 válasza icemad (#30262) üzenetére


Septum15
aktív tag

260

(#30269) MikeWazowski válasza icemad (#30262) üzenetére


MikeWazowski
addikt

260 a max, jelenleg.
Van topikja.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#30270) icemad válasza MikeWazowski (#30269) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm. Attól még messze vagyok. Meg ahogy elnézem előbb fogom megunni...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#30271) Saccco válasza jonnyjoker01 (#30267) üzenetére


Saccco
nagyúr

Hát, írhattam volna az első sorba is, hogy mikor jelenik meg... :B

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#30272) #27441408


#27441408
törölt tag

Neten véletlenül futottam bele a nonogram nevű logikai játékba, magyar neve Grafilogika
, a játék szabályai: [link] (wikipédia link csak az nyissa meg aki olvasni akarja.)

Persze , hogy megnéztem tudok e telón is játszani, találtam 3 remek offline is működő játékot, nekem mind a 3 fenn van, nyílván különböző példák miatt.

Nonograms Katana
Kicsit nyomott látványvilága van szerintem de ez legyen a legnagyobb baja, viszonylag sok feladatot ad ingyen, offline módban a reklámcsík helyét sajnos nem tölti ki fekete csík van.

[Nonogram King]

Itt van a legtöbb ingyenes példa, viszont nem magyarázza el a játékot. (nem láttam legalábbis)

Logic Pic ✏️ - Solve Nonogram & Griddler Puzzles

Itt ingyenesbe viszonylag kevés feladat van, cserébe könnyen kezelhető és zene szól a játék alatt.

Szóval hajrá agytorna ;)

[ Szerkesztve ]

(#30273) mark! válasza #27441408 (#30272) üzenetére


mark!
őstag

kicsit hasonlít a sudokura. (tudom hogy nem az, de hasonlít rá)

>

(#30274) #27441408 válasza mark! (#30273) üzenetére


#27441408
törölt tag

Igen, de én azt nem szeretem , nem nagyon megy nekem, erre viszont ráéreztem a grafilogika az megy, és ez tényleg egy olyan valami amit bárhol elő lehet venni.

Elfelejtettem írni, hogy a Logic Pic ✏️ - Solve Nonogram & Griddler Puzzles játéknak megvásárolható a VIP verziója értelem szerűen az összes rejtvénnyel, korlátlan tipekkel stb.... bár szerintem aki még nem látott ilyet, az ingyenes rejtvényekkel is el lesz 1 darabig. :) illetve fontos! ez a játék el is magyarázza hat lépésben, hogy miről is van szó elmutogatja és angolulé írja is, Szóval aki tud angolul, és nem tudja mi ez a játék, és persze nem akar wiki-t olvasni telón, az előbb ezt töltse le.

[ Szerkesztve ]

(#30275) Bozek válasza #27441408 (#30272) üzenetére


Bozek
nagyúr

A legjobb nonogram játékokat a Mobile Dynamix csinálta eddig szerintem.

CrossMe Nonograms: free, premium
CrossMe Color Nonograms: free, premium

Utóbbinál még a színekkel is kell variálni, nem csak rakosgatni egymás után a pöttyöket.

(#30276) #27441408 válasza Bozek (#30275) üzenetére


#27441408
törölt tag

köszi, azokba is lehet szinezni amiket betettem, azokat nem próbáltam még, kb tegnap ótaa játszom ezt, a 3-ból kettőben biztosan van szines mód is. Az 1400 feladvány az benne van az ingyenesbe is? Illetve itt akkor külön programban van a színes verzió?
Ezeket azt hiszem még kipróbálom, Aztán majd választok, nyílván 5 program nem kell.

Tegnap óta ismerem ezt a játékot, ergó nekem új, érdemes feltenni a színes verziót vagy egyenlőre gyakorlásnak jó a másik?

Ha szereted ezt a játékot, és még nem láttad a logic pic-et szerintem ne hagyd ki, megtudod venni a VIP verziót.

[ Szerkesztve ]

(#30277) #27441408 válasza Bozek (#30275) üzenetére


#27441408
törölt tag

Kipróbáltam a normál verziót, ez nagyon jó! Elmutogatja leírja mi történik, és a zene is kellemes, .

Szóval ha valaki szeretné ezt a játékot kipróbálni mindenképpen a Bozek által írt játékot ajánlanám. (meg az általam eddig favorizált logic pic-et) én személy szerint töröltem is a nonogram king és katana nevű
játékokat.

mielőtt megint valaki kötekszik, hogy magammal beszélgetek, most volt idő kipróbálni a játékot, és mivel nagyon tetszik és ez a fajta játék mást is érdekelhet aki nem ismerte gondoltam leírom a tapasztalataimat.

[ Szerkesztve ]

(#30278) Bozek


Bozek
nagyúr

Na, újra elővettem a PPSSPP-t és az új verzió már támogatja a Vulkan API-t. Érezhetően gyorsabb lett vele a játék, a GoW is már csak néha-néha röccen meg, de 99%-ban folyamatos a játékmenet. Ez OpenGL ES-nél ugyanezekkel a beállításokkal sok esetben diavetítés volt.

(#30279) #27441408 válasza Bozek (#30275) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nem tudsz olyan nonogram-ot ahol lehet versenyezni is emberekkel? (mondjuk időre )

(#30280) Bétaville


Bétaville
senior tag

Sziasztok Srácok! :)
Tudtok olyan játékokat ajánlani, amit lehet offline-ba is játszani? :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#30281) Kasya válasza Bétaville (#30280) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mit keresel?

(#30282) mark! válasza Bétaville (#30280) üzenetére


mark!
őstag

elsősorban color switch, ha suliban unatkozok elég sokszor azzal játszok :DDD
hitman sniper van még fent a telómon, más minden netes.

>

(#30283) Soybex válasza Bétaville (#30280) üzenetére


Soybex
őstag

Nonstop Knight, Titanquest, Mad Dex, Fallout Shelter.
Nálam ezek vannak offline esetekre

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#30284) Bétaville válasza Kasya (#30281) üzenetére


Bétaville
senior tag

Nem is tudom, csak most egy darabig nem lesz net a telómon...
Valami olyasmi kellene, ami szórakoztató és leköt. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#30285) Bétaville válasza Soybex (#30283) üzenetére


Bétaville
senior tag

Köszi! ;)
Megnézem őket. :)

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#30286) Bétaville válasza mark! (#30282) üzenetére


Bétaville
senior tag

Köszi neked is! :)

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#30287) Phülöp válasza Soybex (#30283) üzenetére


Phülöp
addikt

Nonstop Knight elég kellemes, most ütöm meg másodszor a floor 1000-et.

(#30280) Bétaville
Ajánlom mellé a Robotek-et, a Vertigo Racing-et meg a Last Hope TD-t.
Jah, meg a Find a Way-t, azt nagyon.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#30288) Tibko8 válasza mark! (#30282) üzenetére


Tibko8
senior tag

Ha már Color Switch és suli.

:D

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#30289) mark! válasza Tibko8 (#30288) üzenetére


mark!
őstag

erre hajtok énis, talán 1700pálya van meg 😂

>

(#30290) Árpitallica


Árpitallica
csendes tag

Sziasztok! Tudnátok ajánlani olyan online /offline, ingyenes /fizetős játékokat, ami hasonlít a Rainbow six siege játékhoz? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

(#30291) nyisziati válasza Tibko8 (#30288) üzenetére


nyisziati
veterán

+ZedMester:

te jószagú... :Y :Y :Y

Ezért teljesítünk olyan rosszul a PISA-teszteken. Ti még puskázás helyett is játszotok. :DDD

(#30292) mark! válasza nyisziati (#30291) üzenetére


mark!
őstag

azért az prioritást élvez ;]
először a kötelesség utánna a szórakozás :DDD

[ Szerkesztve ]

>

(#30293) Micsurin válasza nyisziati (#30291) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Erre de szívesen válaszolnék de mint tudjuk nem illik politizálni itt. :D (Na meg lehet téli nyaralásra lennék fogva a modik által.)

Nálunk etika órán a Drive AHead a nyerő, 2 playerben! :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#30294) Bozek válasza nyisziati (#30291) üzenetére


Bozek
nagyúr

Már 2004-ben is volt rossz teljesítményünk a PISA-teszten (gy.k.: Fazekas Róbert). :D

[ Szerkesztve ]

(#30295) Bétaville


Bétaville
senior tag

Offline pokerből melyiket javasoljátok? :)

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#30296) air válasza Bétaville (#30295) üzenetére


air
nagyúr

Andy papa kaszinóit. ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#30297) #27441408 válasza Bétaville (#30295) üzenetére


#27441408
törölt tag

Poker World - Offline Texas Holdem

Amikor kipróbáltam még rég, nekem tetszett, gépi pókerhez képest egészen élethűen játszott. (de ennek a cégnek már a póker kormányzós játékát is dicsérték anno, hogy meglepően élethűen pókerezik természetesen ahhoz képest, hogy pókerből szinte lehetetlen jó gépi játékot csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#30298) Bozek válasza Bétaville (#30295) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én PPSSPP emulátorral játszok PSP-s offline pókerrel, Android-ra nem találtam igazit.

(#30297) silver star: Ez is úgy csal, mint a Governor of Poker? Mivel ugyanaz a cég adta ki, gondolom igen.

[ Szerkesztve ]

(#30299) #27441408 válasza Bozek (#30298) üzenetére


#27441408
törölt tag

Szerintem nem csal, van azért pár év real poker a hátam mögött, én inkább azt mondanám, hogy érezhető, hogy gép. (de ez szerintem sakkon is érezhető ha géppel játszik az ember akármilyen okos program is) Anno én elvoltam vele nekem a célnak megfelelt a játék hangulata és minden jó volt, itt városról városra kell menni és versenyezni. (hely hiány miatt bontottam le anno, azóta nem játszottam vele, de nekem arra, hogy net nélküli időkben meglegyen a póker hangulat arra jó volt)

(#30300) Bozek válasza #27441408 (#30299) üzenetére


Bozek
nagyúr

És milyen real póker tapasztalatod van? Játékpénzes? :)

Amúgy egy pókernél egyszerűbb megalkotni az AI-t, mint egy sakknál. Na meg egyszerűbb csalni is, mivel ott azért a program tudhatja, hogy milyen lapokat osztott neked...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.