Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30201) Bozek válasza #27441408 (#30200) üzenetére


Bozek
nagyúr

Te magaddal beszélgetsz? Szerintem inkább először játssz egy kicsit a játékkal és utána írd le a tapasztalataid. Nem kell óránként új infó a játékról...

[ Szerkesztve ]

(#30202) pocokxx válasza Amur (#30179) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Hát sokszor ugyanazokkal sorsol össze, úgyhogy gyanítom túl sokan nem vagyunk.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#30203) interstate76 válasza #27441408 (#30199) üzenetére


interstate76
addikt

Ez tényleg jónak tűnik! Feldobtam mini PC-re, kontrollert azonnal felismerte, lehet kanapéról játszani a gyerekekkel. :) Azt még én sem tudom, meddig lehet jutni IAP nélkül, de tőlem nem várhatnak nagy bevételt: a nappaliban lévő, "játszós" mini pécénken aktivált accounthoz nincs bankkártya rendelve (és nem is lesz). :N

Vajon a többi Stickman-játék is ilyen kontrollerbarát? Ha lesz időm/kedvem, rájuk nézek.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#30204) #27441408 válasza interstate76 (#30203) üzenetére


#27441408
törölt tag

A djinwork majdnem minden játéka jó. (szerintem) pénzt én sem költök SOSEM, a reklámokkal támogatom a gyártó céget, ha lehet pl pénzért nézni azt sokszor megteszem. Itt ahogy nézem lehet. (ez ma már alap) ezen kívül szerintem nem fog akadályozni a haladásban ha nem fizetsz igazi pénzt. Szerintem ez most tényleg 1 aranyos szószerint erőszakmentes game, a hangulata és a látvány is minden rendben van. (számomra előny ha van offline edző mód itt az is van) Remélem hamar lesznek rajta emberek is.

Stickman Cross Golf Battle Android GamePlay HD

ha valaki megnézné bővebben :)

Bozek közöd????!! Felraktam még a 14 órás snooker előtt, rápróbáltam a trainingre az alapján írtam 1 gyors véleményt, majd pár óra múlva 1 bővebbet.... (marhára nem érdekel ha ez téged zavar, keresd meg a nyugtatódat)

[ Szerkesztve ]

(#30205) mark! válasza Bozek (#30201) üzenetére


mark!
őstag

hallottad, keresd a xanaxot ;]

>

(#30206) interstate76 válasza #27441408 (#30204) üzenetére


interstate76
addikt

Én szoktam költeni (pontosabban játékokat vásárolni), de IAP csak akkor fér bele, ha egyszeri költéssel megkapom az egész játékot. Viszont a közös használatú, részben a gyerekeknek fenntartott mini pécén nincs olyan account, amivel fizetni is lehet (nem szeretném, hogy a nagylányomat valamelyik fejlesztő bevigye az IAP-erdőbe :N ).

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#30207) #27441408 válasza interstate76 (#30206) üzenetére


#27441408
törölt tag

Én több játékukkal játszottam a djinworknek, sose akasztott meg a pénz hiány, mostanába mennek rá a multplayer részre, eddig csak sima játékaik voltak , ha gondolod nézz ráa gördeszkás játékukra, az is multplayer. (az nekem nem tetszett, de ez magánvélemény)

[ Szerkesztve ]

(#30208) Bozek válasza mark! (#30205) üzenetére


Bozek
nagyúr

Keresem, keresem. :D

De arra készüljetek fel, hogy óránként hozom az infókat a Football Manager Mobile 2018-ról. :D

(#30209) CactuS válasza Bozek (#30208) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ne felejts el közben magaddal beszélgetni, különben nem ér! ;]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30210) mark! válasza CactuS (#30209) üzenetére


mark!
őstag

ha már együtt nőttek fel, néha illik magával beszélni ;]

>

(#30211) #33253120 válasza HoTaZo (#30194) üzenetére


#33253120
törölt tag

Samsung Galaxy S7 + Ewent EW3142 BT billentyűzettel felkel, és felold, ha bármelyik billentyűt kétszer gyorsan nyomom le.

(#30212) #33253120 válasza #33253120 (#30211) üzenetére


#33253120
törölt tag

S5 Minivel is felold dupla billre.

(#30213) HoTaZo válasza icemad (#30197) üzenetére


HoTaZo
őstag

Huawei G8-hoz. Megnézem, köszönöm az ötletet! :R

(#30198) sto1911: Ennek is utánanézek. Köszönöm Neked is! :R Egyre reménytelibb a projekt! :C

T_chris: Másik billentyűzetet már nem akarok, írni tökéletes az én kis nevesincs billentyűzetem. De azzal, vagy barmilyennel billentyűzettel vezerelni (menet közben :U ) macerás. De akkor már tuti, hogy működnek ezek a funkciók. Köszönöm, hogy megnézted nekem! :R

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#30214) icemad válasza HoTaZo (#30213) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azt se felejtsük el, hogy android rendszeren nincs olyan, hogy valamit nem lehet megoldani. Itt meg eléggé jó csapat van, biztos találunk megoldást. Csak kell pár nap...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#30215) #33253120 válasza HoTaZo (#30213) üzenetére


#33253120
törölt tag

Szivesen. Azóta az S7-re dugtam egeret OTG-n, kattintásra ébred, és bal gomb nyomva+húzás felold.

(#30216) HoTaZo válasza icemad (#30214) üzenetére


HoTaZo
őstag

Akkor belevágok, rendelek egyet valamelyik ilyen VR bigyulából, remélve, hogy nem maga a telefon okoz gondot (van egy bt gamepadom, ami kapcsolódik, de nem vezérli a G8-at, viszont gyerkőc Redmi 4A Projával jóban vannak), s majd meglátjuk. Amint megjön, jövök újra! :D

(#30215) T_chris: :C Megfékezhetetlen vagy! :D
De amíg nincs OTG-s mágneses csatlakozó, addig kiesik az egér. :N

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#30217) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nálunk már elérhető a családi könyvtár funkció a play áruházban. Maximum 5 családtagot lehet hozzáadni. 2016 július 2. után vásárolt dolgokat lehet megosztani, filmet, játékot, alkalmazást, zenét. Kifejezetten hasznos lehet, ott, ahol mondjuk több gyerek van, nem kell mindegyiküknek külön megvenni. Nem igazán játékhoz tartozik, de több embert is érdekelhet.

[link]

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#30218) beg válasza icemad (#30217) üzenetére


beg
veterán

Nem Magyarországon, úgyhogy nem igazán való sehogy sem ide.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#30219) icemad válasza beg (#30218) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ugyan miért? Meglepődnél hányan olvassák a fórumot külföldről. De akkor belehetne tiltani az angol, német vagy egyéb nyelvű cikkek linkelését is. Egyébként meg lehet, hogy holnaptól aktív lesz Magyarországon is. De ha ennyire zavar, akkor töröltesd.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#30220) mark! válasza icemad (#30217) üzenetére


mark!
őstag

igazából eddig semkellett megvenni, csak belépni azzal a fiókkal amig meg van véve, letölteni az adott alkalmazást, aztán visszalépni és teljesértékűen tudja utánna használni :D

>

(#30221) air válasza mark! (#30220) üzenetére


air
nagyúr

És még ez sem igaz.
Ha kilépsz, akkor ahhoz a fiókhoz kapcsolt fizetős alkalmazások nem működnek tovább.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#30222) mark! válasza air (#30221) üzenetére


mark!
őstag

akkor ez ios-en van.
utóbbi időben vadul váltogatok android és ios között, fel sem tűnik már.

szerk: igen, ios-en mutatja megvásároltnak. de androidon is lehet használni, viszont ha letörlöd, nem tudod újrarakni.

[ Szerkesztve ]

>

(#30223) air válasza mark! (#30222) üzenetére


air
nagyúr

iOS teljesen más.
Ha jól tudom ott iOS 8 óta van családi megosztás. Az pedig nem most jött ki.
Ráadásul régiótól függetlenül.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#30224) Amur válasza pocokxx (#30202) üzenetére


Amur
addikt

Skidstorm-ban melyik klánban vagy?
Eddig bármelyikbe jelentkeztem amit felkinált, egyikbe sem vettek be.
(tény hogy 2000+ játékosok min. mindben, én meg 400-on vagyok.)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#30225) pocokxx válasza Amur (#30224) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

[.hu] magyarok néven fut. Bár nem túl aktívak ők sem... :)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#30226) nyisziati válasza Bozek (#30208) üzenetére


nyisziati
veterán

"Keresem, keresem. :D"

Made my day, man. :D

(#30227) #27441408


#27441408
törölt tag

A Disney keményen odaszólhatott az EA-nek

Nem véletlenül kerültek ki a Star Wars Battlefront II-ből a mikrotranzakciók.

a cikk további része a linken,

(#30228) mark! válasza #27441408 (#30227) üzenetére


mark!
őstag

igen, ennek mi köze az androidhoz?

redditen már ezt is túltárgyalták, már vissza akarják rakatni a lootboxokat :D

[ Szerkesztve ]

>

(#30229) Micsurin válasza mark! (#30228) üzenetére


Micsurin
nagyúr

igen, ennek mi köze az androidhoz?

Ezt a szőrszál hasogatást. :D Egy xyjátékok topikban ennyi off más típusú gamer hírekről szerintem megfér. Ide "pihenni" és szórakozást keresni járnak a tagok. Számomra is pl érdekes volt elolvasni a cikket, ezt nem gondoltam volna Disneyről, hogy veszik a fáradtságot és kézbe kapják a gyeplőt egy tasli erejéig.....

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#30230) Kasya válasza #27441408 (#30227) üzenetére


Kasya
nagyúr

Akkor volt ertelme a Reddit kezdemenyezesnek. Orvendetes.

(#30231) Bozek


Bozek
nagyúr

Jó kis akciók a Play Áruházban:
Mini Metro - 199 Ft
Don't Starve - 369 Ft
Aknakereső Pro - ingyenes

továbbiak

(#30232) Kasya válasza Bozek (#30231) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az aknakereso 700ft lenne? :o

(#30233) Bozek válasza Kasya (#30232) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igen. :)

(#30234) S e t h válasza #27441408 (#30227) üzenetére


S e t h
nagyúr

Megfogadtam, hogy soha többet EA, most volt egy éve, még tartom magamat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#30235) janeszgol válasza Bozek (#30231) üzenetére


janeszgol
félisten

Állítólag már ma elkezdődik a BF a Play Store-ban és egészen hétvégéig tart. Mindenre lesz leárazás: játékokra, felhasználói programokra, zenére, filmekre.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#30236) wayne1


wayne1
senior tag

Régebben játszottam egy játékkal ami egy Wow klón : Burning Blood
Most a play áruházban nem találtam, de máshonnan le tudtam tölteni az apk file-t. Viszont frissítésnél valami szerver gondot ír ki. Tud esetleg valaki valamit róla? Már elképzelhető, hogy nem megy a játék?
Valaki esetleg tud hasonló játékot ajánlani?

(#30237) Micsurin válasza Bozek (#30231) üzenetére


Micsurin
nagyúr

A Dont Starvet mindenkinek ajánlóm mind gépen igaz ott a Togethert, mind telon rongyosra játszottam! :K

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#30238) #27441408 válasza S e t h (#30234) üzenetére


#27441408
törölt tag

Szerintem észbe kapnak, hatalmas a botrány, amúgy az EU be akarja tiltani ezeket a lootbox akármiket, arra hivatkozva, hogy kb szerencsejáték.

(#30239) Micsurin válasza #27441408 (#30238) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Belgium akarná az és először csak maguknál aztán az Eu-ban ha jól olvastam. :) Tudom, a gamervilág Blikkje! ;] :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#30240) Amur válasza Micsurin (#30239) üzenetére


Amur
addikt

Ebben az a gáz hogy ha a ládák tartalma nem előre ismert és fizetsz érte, akkor az szerencsejáték.
(ezzel egyet is tudok érteni). Ezt kétféleképpen fogják tudni megkerülni:
1. olyan ládák lesznek aminek látszik a tartalma. Ami 0,5 dollárt ér azt annyiért, aminek a tartalma 1000 dollárt, azt annyiért veheted meg.
2. a korlátozás gyerekekre vonatkozik, tehát nyilatkoztat hogy elmúltál 18 éves, és nyugodtan bontogathatod a loot boxokat...
Amilyen szennyes világot élünk, én a kettes pontra tippelek......

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#30241) 313313


313313
addikt

Nem tudom jó helyre írok-e...
Adott a War Robots játék androidra. Huawei P9 Lite telefonom van. 2 napja jött egy frissítés, azóta nem indul a játék, próbáltam újratelepíteni is, de semmi.
Elindul, majd egy "Download failed" hibaüzenettel kifagy.
Valami ötlet, hogy újra elinduljon?

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#30242) #27441408 válasza Micsurin (#30239) üzenetére


#27441408
törölt tag

Ez nem jött be, 1 konkurens számítástechnikai oldalon olvastam ott azt írták szeretnék az EU területére is kiterjeszteni előbb vagy utóbb.

[ Szerkesztve ]

(#30243) Sonja válasza 313313 (#30241) üzenetére


Sonja
veterán

Gyorsan letöltöttem én is, nálam elinul. :K Le is játszottam egy kört vele, egész könnyű volt. :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#30244) Bozek válasza #27441408 (#30242) üzenetére


Bozek
nagyúr

És Micsurin mit írt? Segítek: "először csak maguknál aztán az Eu-ban". Ez mennyiben különbözik attól, amire kijavítottad?

(#30245) icemad válasza 313313 (#30241) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Support?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#30246) mark! válasza Bozek (#30244) üzenetére


mark!
őstag

mondtuk már Bozek, xanax ;] ;]

>

(#30247) Bozek válasza mark! (#30246) üzenetére


Bozek
nagyúr

És attól jobb lesz? Vannak mellékhatásai: "A Xanax szedése során érezhet ... ingerlékenységet, kialakulhat düh, agresszív magatartás." :D :D

(#30248) Amur válasza 313313 (#30241) üzenetére


Amur
addikt

megoldás lehet a komplett újratelepítés, és akkor már a friss verziót rakja eleve fel, ha a frissitéssel van gond ez megoldja.
Azért nézz rá hogy hány mega a frissités és van-e elég helyed!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#30249) 313313 válasza Amur (#30248) üzenetére


313313
addikt

Töröltem 2*, újra is raktam, de a hiba fent áll.
Van a telefonomon 4GB szabad hely, Huawei P9-en meg szépen fut a játék, a legújabbal is, nem értem...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#30250) Sonja válasza 313313 (#30249) üzenetére


Sonja
veterán

Nálam jó, szóval működik P9 Lite-on is (lásd aláírást). Lehet, hogy esetleg valami file-t fenthagyott, amitől műveli ezt. :F Csak egy ötlet. :B

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.