Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31201) #27441408 válasza #33253120 (#31199) üzenetére


#27441408
törölt tag

Na erről beszéltem.... sejtettem, az effektek meg minden miatt,hogy ezt igaziba nem lehet megcsinálni.

(#31202) Kasya


Kasya
nagyúr

FF XV irányítása csak nekem macerás?

(#31203) underdark


underdark
aktív tag

egy újabb Last Day On Earth copy, Grim Soul , de egy remek sötét hangulatú korban, így akinek nem tetszenek a zombik, dinók annak itt van ez :D

[ Szerkesztve ]

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#31204) Phülöp válasza underdark (#31203) üzenetére


Phülöp
addikt

inventory full -> uninstall

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#31205) S e t h válasza underdark (#31203) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tetszik hogy az első hozzászólás úgy veti össze a Last day of Earth játékkal, hogy az egyre inkább pénzéhesebb, miközben ebben is van 37 ezer forintig terjedő iap.

Crashlands leárazva, az általam egyik legjobban kedvelt játék volt anno.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#31206) #27441408


#27441408
törölt tag

Üdv, tudna valaki olyan játékot amit linkelek, androidra, ahol ugyan ez a lényeg! (hexa puzzle, van ezer--- ) hex (online játék, html-es megy mobilról is, ilyet ahol ugyan ez a lényeg tud valaki?) bocsi, hogy linkeltem de így érthető milyet szeretnék. :)

[ Szerkesztve ]

(#31207) Kasya válasza #27441408 (#31206) üzenetére


Kasya
nagyúr

Amőba?

(#31208) Mefi60 válasza underdark (#31203) üzenetére


Mefi60
csendes újonc

Ez egész jónak tűnik. Le is töltöm.

(#31209) underdark válasza Mefi60 (#31208) üzenetére


underdark
aktív tag

én már 3 napja nyomom, érdekes a többi ilyen fajta játék nem tudott lekötni valamiért, pedig ugyan az, csak más köntösben :D

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#31210) #27441408


#27441408
törölt tag

Infinite Word Search Puzzles

Az adja a különlegességét (szerintem), hogy van 1-1 elleni online mód, ellenfelet hamar talál, mert az összes nagyobb platformra kiadták,a közösségi oldalon is játszható, 1 játékos módban elindul net nélkül. gondoltam akadhat itt akit érdekel,.

Kasya az amőba nem hasonlít a hexa játékokhoz, mindegy is, most a fentebbi játékkal el leszek jó ideig, mert a szókeresőt amúgy is szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#31211) #27441408 válasza #27441408 (#31210) üzenetére


#27441408
törölt tag

elnézést, nem offolni szeretnék de Facebookon nyomtam pár kört, elképesztően izgis a multiplayer rész (szerintem), ellenfélre szinte várnom se kellett. :DDD (mielőtt bárki megkérdezné droidon is kipróbáltam szép kényelmesen kezelhető de mivel a FB-t gépen használtam ott próbáltam ki jobban a játékot ha már fenn van. ) úgy tűnik a játékban sem pénz sem energia rendszer nincs, bármennyit lehet játszani.

[ Szerkesztve ]

(#31212) Mefi60 válasza underdark (#31209) üzenetére


Mefi60
csendes újonc

1-1ben LDOE. :P viszont ezek a tekercsek nem vágom mik... :F

[ Szerkesztve ]

(#31213) Kasya válasza #27441408 (#31210) üzenetére


Kasya
nagyúr

Kiprobaltam amit linkeltel. Nekem egy hexa amoba jott le, de egy jatek utan bezartam.
De ha ott a faxa online verzio, nem tudom minek kellene mas a Play-bol.

(#31214) Amur


Amur
addikt

Közel állok hogy töröljem a tiny minerst..
Amióta a trophyk aktívak szórakozik a játék, elérem a 42 milliót(direkt felírtam pontosan hol állt mielőtt kiléptem, mert nem hittem el..), kövi belépéskor 37 millió törpe van már csak..
felmegyek 40 milla felé, aztán megint visszalép.. a felhőmentés nem szinkronizálna jól, vagy mi az oka nem tudom, de eddig nem csinálta. Pár napja viszont rendszeresen..(vagy csinálta korábban is csak nem volt fontos szám mint a trophyknál, ezért nem tünt fel..)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#31215) Kasya válasza Amur (#31214) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem vettem ilyet eszre. Ha kevesebb pontom van esetenként crash miatt, akkor is felajánlja hogy a másik mentest folytassam, ha az több ponttal bír.

(#31216) Amur válasza Kasya (#31215) üzenetére


Amur
addikt

Olyat hozott fel néha, de nem mertem rányomni.Akkor ezek után betöltetem vele.
Mondjuk crash volt párszor a reklámok elindításakor..azzal van valami bibi, mert ott sokszor lefagy...

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#31217) Kasya


Kasya
nagyúr

Új idle clicker játék jelent meg. Lightaway
Most meg megszerezhető extra ajándék is van.

[ Szerkesztve ]

(#31218) Kasya válasza Kasya (#31217) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ez valami brutál jó jatek, csak ajanlani tudom annak, aki szereti, vagy kevesbe szereti az idle clicker mufajt.
Lenyegeben egy kalandjatek. Menni kell elore a karakterrel es egyre feljebb jutni. A kozben szerzett penzbol lehet fejleszteni magunkat es "lényeinket".

Amiben kulonbozik a tobbi infinite jatektol:
- Ha jol latom, nem lehet/kell ujrakezdeni
- gyonyoru grafika (nem Amanita design, de lattam mar valahol ezt a stilust)
- IAP nem szukseges, sot, a lehetoseg sem ugy van kidolgozva hogy az szamitana
- AD watch system szinten kellemes, nem igenyel fel percenkent reklamok megtekinteset az elorejutas, mint pl. a Nitro Racing eseten

(#31219) busman


busman
addikt

Valami jó autós játékot keresek. Köszönöm.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#31220) MikeWazowski válasza busman (#31219) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Gear.Club - True Racing

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#31221) #27441408 válasza Kasya (#31213) üzenetére


#27441408
törölt tag

Androidon nem netezem,a böngésző is tiltva van. (nem kell, hogy egye feleslegesen a telót)

(#31222) icemad válasza #27441408 (#31221) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hogy érted, hogy ne egye? Az aksiidőre gondolsz?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31223) #27441408 válasza icemad (#31222) üzenetére


#27441408
törölt tag

Meg a ram-ot stb... nekem nem kell, hisz nem használom.

(#31224) Kasya válasza #27441408 (#31221) üzenetére


Kasya
nagyúr

Androidon nem netezem,a böngésző is tiltva van.
Wow. :o

(#31225) busman válasza MikeWazowski (#31220) üzenetére


busman
addikt

Megnézem ,köszönöm.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#31226) Phülöp válasza #27441408 (#31223) üzenetére


Phülöp
addikt

kijelzőt is koptassa

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#31227) #27441408 válasza Kasya (#31224) üzenetére


#27441408
törölt tag

Az ebben a topikban szokásos off cunami elkerülése végett, itt a PH-n az adott szaktopikba javasolták m indent tiltsak le amit nem használok, sajnálatos, hogy te kezded a cunamit, számomra még a topik közönség normálisabb feléhez tartoztál. a téma részemről lezárva. tiltva van mert ezt javasolták és kész!! (mérget vettem volna rá, hogy valaki nem haggya szó nélkül....)

Phülöp
befejezted ugye? Mivel nem használom felesleges és kész, a telónak meg jót tesz ha nem fut minden féle használatlan dolog, és a beépíttett böngésző nálam az, megkérnélek a felesleges topik rombolás elkerülése végett ne írj válasz, KÖSZI. ui: ahhoz meg aztán végképp semmi közötök, hogy netezem e a telón vagy sem....

[ Szerkesztve ]

(#31228) Kasya válasza #27441408 (#31227) üzenetére


Kasya
nagyúr

Felreertesz, nem cunamit inditok, sot, szemelyed ellen sem megjegyzes volt a cel (eddig sem tettem ha emlekeim nem csalnak). Viszont te vagy az elso a forumon az utobbi evekben, akinel azt latom, hogy Androidot nem hasznal netezni, vagyis gondolom a mobileszkozodon nem netezel.
Ezen meglepodtem, hogy meg van valaki aki nem netezik telefonon...tekintve hogy a media epp a mobileszkozok fele tendal es a mobil netezes knovekszik.
Azert is lepodtem meg, mert linkeltel egy online jatekot, ami bongeszobol jatszhato. Nekem evidensnek tunt, hogy ha ott jo, akkor nem kell alternativa offline verziora a Play-bol.

Csak mert rovid hsz-t adok, nem azert van mert beszolni akarok, hanem mert nincs idom ... es gondoltam a meglepettsegemet a rovid hsz is atadja.

(#31229) akooos válasza Kasya (#31228) üzenetére


akooos
veterán

Át is adta, nyugi. Mondjuk én nem is veszek támadásnak minden hsz-t.

(#31230) Phülöp válasza #27441408 (#31227) üzenetére


Phülöp
addikt

órrájt

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#31231) #27441408 válasza Kasya (#31228) üzenetére


#27441408
törölt tag

Csodálkoztam is... na mindegy akkor bocsi azt hittem azér szólsz be mer le van tiltva a chrome (amit tényleg itt 1 másik topikban írtak, hogy tiltsam le ha nem kell a teló meghálálja) otthon neten elég a gépen a net fb cset meg külön van a telóra ennyi, nincs ingerem se arra, hogy netezzek (feleslegesen se akarom veszélyeztetni a telót vírusokkal, és az akku-t is teljesen feleslegesen húzná a netezés úgy, hogy ott a net a gépen) még a telón is, az nekem a nyílvánvaló funkciói mellett játékra kell (gyenge laptop stb itt meg "ingyen" játszhatok jó játékokkal meg a messengerre kell. :) ) a játékot azért linkeltem mert tudom, hogy beindul a html5 miatt telón is, és szemléltetni akartam milyen játékot kerestem.

UI : a kikötős játék amit alább linkeltem szerintem neked tetszene telóra nem tettem fel de régen a FB 2-3 évig nyomattam. (egyébként talán elnézeds, hogy támadásnak vettem amit írtál, tekintve, hogy én vagyok a topik kedvenc kikezdeni valója... )

[ Szerkesztve ]

(#31232) air válasza #27441408 (#31231) üzenetére


air
nagyúr

Még szerencse, hogy az offline cunamihoz semmi közöd. Megint. :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#31233) mark!


mark!
őstag

miért kell amúgy belekötni abba is, hogy mit tilt le a telefonon? :D

nekem is van +2 telefonom amit csak bizonyos dolgokra használok, az egyiken csak zene van, a másik pedig filmnézésre van használva. (4s a zenehallgatós, és egy xperia z a filmnézős. csak hogy ne legyek leszólva hogy megtehetem hogy 3 telefont használok :) )

ez már tényleg csak azért volt, hogy bele tudjatok kötni, nem kell magyarázkodni.

[ Szerkesztve ]

>

(#31234) air válasza mark! (#31233) üzenetére


air
nagyúr

Senki sem kötött bele senkibe, csak SS-ke megint sértődősre vette a figurát.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#31235) WhiteWalker válasza #27441408 (#31231) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Amúgy miért érzel minden hasonló kommentet támadásnak?

(#31236) #27441408 válasza #27441408 (#31210) üzenetére


#27441408
törölt tag

Jó pár menetet letoltam a játékkal, most vagy kegyetlenül gyorsak az emberek, vagx csalni lehet szó keresőben, pedig telón még egyszerű is megkeresni a szavakat, egyébként a játékban offline módban rengeteg kategória van, de csak kb a fele ingyenes a többi fizetős, vagy 1 reklám videóért cserébe 24 óráig lehet játszani.

(#31237) #33253120 válasza air (#31234) üzenetére


#33253120
törölt tag

+1

(#31238) mark!


mark!
őstag

a napokban valaki ajánlotta a light a way-t. elkezdtem reggel, és nagyon jó eddig, megpróbálok haladni benne egy jó pár száz szintet, aztán írok róla megint. most még nincs meg a light up, nincsenek rúnáim, a segítőknek kevés fejlesztése van.

tap titans óta ez a legjobb idle game :D

[ Szerkesztve ]

>

(#31239) #27441408


#27441408
törölt tag

NASCAR Rush
hasonló mint a Daytona rush, csak ezt hivatalosan is támogatja a NASCAR szövetség, ezért a 2018-as naptárban szereplő összes pályán lehet menni, nem csak 1 darabon mint a daytona rush-on.

a daytona rusht készítő invictus game, ebbe a játékba is részt vett, szóval akad magyar vonatkozás :)

[ Szerkesztve ]

(#31240) Kasya válasza mark! (#31238) üzenetére


Kasya
nagyúr

Én voltam asszem.
Akkor toljuk együtt. Én is most kezdtem és valami teljesen új élményt nyújt.

(#31241) mark! válasza Kasya (#31240) üzenetére


mark!
őstag

most nézem, hogy van 80 achievement. igaz már rég 50-es vagyok, de kifarmolok minél többet. végülis csak játszani kell :D

>

(#31242) #27441408 válasza #27441408 (#31239) üzenetére


#27441408
törölt tag

Egész jó pofa ez a nascar game, az a fajta semmi értelme tapicskolós végtelen autós game, viszont itt már vannak eventek is. mondjuk nem értem 1 ilyen egyszerűjáték miért követel állandó netet. :(((

[ Szerkesztve ]

(#31243) Kasya válasza mark! (#31241) üzenetére


Kasya
nagyúr

Én meg csak a 45os pályán vagyok de belassultam épp :D

(#31244) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Egy év után újra leszedtem a Kingdom Hearts Union Cross-t, és azt kell mondjam, még mindig ugyanolyan jó. Már van benne multiplayer is, meg rakat új küldetés, szépen fejlődött.

Ja, és habár van benne iap, én még nem találkoztam jatékkal, ahol ennyire jól lehetne haladni nélküle is. Igazából bármit ki lehet szedni nélküle is, nem bánik szűkmarkúan a fizetőeszközzel a gamma, és ami a legjobb: maga a jaték is jó. Alapból imádom a KH sorozatot, és ez egy nagyon szép mobilos mellékhajtás.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#31245) mark! válasza Rigormortiis (#31244) üzenetére


mark!
őstag

annyiszor eszemben volt már, de most megkérdezem, hogy van valami oka amiért hullamerevség a neved? 😂😂

még régebben silkroadban futottam rigormortis néven, mondjuk annak az volt az oka hogy csak pvp-t toltam és nem nagyon volt aki el tudott volna verni, ezért a második karim neve rigormortis lett, mert milyen menő már ;]

>

(#31246) jonnyjoker01 válasza mark! (#31245) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem a silkroadról más jut eszembe :(

Üdv. Johnny

(#31247) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. A PUBG-t próbálta már valaki telefonon? Van kontroller támogatás?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31248) mark! válasza icemad (#31247) üzenetére


mark!
őstag

csak ios-en, az army assaultot.

az a baj hogy még csak kínai nyelv van, root-tal lehet force english-t csinálni, de még csak ios-en próbáltam ki, és amúgy sincs rootolva a telóm.

>

(#31249) icemad válasza mark! (#31248) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Rootolni én sem akarom a garancia miatt. Valószínűleg megvárom a hivatalos megjelenést. Most nagyon rákattantam erre a battle Royale cuccra. Évek óta az első olyan játék típus, ami szórakoztat.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31250) mark! válasza icemad (#31249) üzenetére


mark!
őstag

elvileg itthon nem fog megjelenni, marad kína only.

>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.