Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31451) Kasya válasza regener (#31450) üzenetére


Kasya
nagyúr

Igeretesnek es egyben IAP orientaltnak igerkezik :/

(#31452) jonnyjoker01 válasza Kasya (#31451) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Jah már a rewardokon látszik :/

Üdv. Johnny

(#31453) Saccco válasza regener (#31450) üzenetére


Saccco
nagyúr

Fallout után szabadon. ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#31454) felixo válasza Bozek (#31448) üzenetére


felixo
őstag

Mert gondolom van olyan androidos játék, ami támogatja a smart tv-t !?

Redmi Note 9

(#31455) WhiteWalker válasza felixo (#31454) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A tévéd az android OS alapú?

[ Szerkesztve ]

(#31456) felixo válasza WhiteWalker (#31455) üzenetére


felixo
őstag

Nem.

Redmi Note 9

(#31457) WhiteWalker válasza felixo (#31456) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Akkor nem fut rajta android app...

(#31458) icemad válasza felixo (#31454) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha a tv tudja a kijelző tükrözést, akkor átküldheted a telefon képét kompletten. Így azokkal a játékokkal játszhatsz rajta, amik a telefonon vannak. Az én tv-m régi, az nem tud ilyet, de a projektorom igen. Azon néha használom.

Segítene, ha leírnád a tv típusát.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31459) felixo válasza icemad (#31458) üzenetére


felixo
őstag

[link]

Redmi Note 9

(#31460) KFORboy


KFORboy
senior tag

Halihó

Keresnék valami olyan játékot ami még nagyon régen volt a SonyEricsson fisfos telefonomra.
3D-s volt (pixel poligon fisfos java graf persze :"D) űrhajóval repkedtél keresztül az űrben, különböző helyekre különböző küldetéseket teljesítve, Pl.: Űrkonvoj kísérése, támadó hajók kilövése, aszteroidák lelövése, más űrhajók/bandita hajók levadászása, stb...
Hajókat lehetett venni több fajtát és még fejleszteni is lehetett a lézert mint main folyamatosan puffogót és a secondary tűz meg valami rakéta ami akár célkövető is lehetett, a pajzsgenerátort, stb...

Nehogymár ne legyen ilyen doridra is... :))

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#31461) 5381 válasza KFORboy (#31460) üzenetére


5381
aktív tag

Ilyesmi? Ezzel én elég sokáig elvoltam.

(#31462) oAcido válasza KFORboy (#31460) üzenetére


oAcido
aktív tag

(#31463) Bozek válasza oAcido (#31462) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én is erre tippeltem volna. Igaz, JAVA-s verzióban még a sima Galaxy on Fire volt, nem a 2. Két dolgot sajnálok: 1. nem jelent meg a Deep Android-ra, 2. nincs kontroller támogatás a 2-ben. Mondjuk ez utóbbinál ha belevesszük, hogy a 3-nál ugyan van, de eszméletlen gagyi, akkor annyira nem is hiányzik. Megoldható részben a 2-nél is, de ahhoz már root kell sajnos.

(#31464) jonnyjoker01 válasza Bozek (#31463) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én azt sajnálom hogy elcseszték teljesen a 3-mat :O

Üdv. Johnny

(#31465) gergom91 válasza oAcido (#31462) üzenetére


gergom91
tag

Hú de szerettem ezt a játékot :)
Szomorú, hogy azok amik tényleg hosszú ideig lekötöttek /lekötnek, 90%-ban 3+ éves játékok. Annyi mindent próbáltam az újak közül, vagy teljesen érdektelen az egész úgy ahogy van, vagy annyira IAP éhes, hogy kis túlzással 10 perc után megakadok benne ha nem veszek meg egy kezdő pakkot 1-2 ezerért...

(#31466) KFORboy válasza oAcido (#31462) üzenetére


KFORboy
senior tag

Basszus, pontosan ennek az első részére gondoltam JAVA-ról... :")

Köszi !

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#31467) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#31468) jonnyjoker01 válasza gergom91 (#31465) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Akkor te imádnád a ppsspp-t (psp emulátor). Egy időben amikor elegem lett nekem is az új szar játékokból azt használtam, rengeteg klasszikus címet végigtoltam rajta :)

Üdv. Johnny

(#31469) sayCet válasza oriic (#31467) üzenetére


sayCet
aktív tag

APK+obb valakinek? :D

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#31470) Kasya válasza sayCet (#31469) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ott a link alján a hozzászólásokban.

(#31471) gergom91 válasza jonnyjoker01 (#31468) üzenetére


gergom91
tag

Hmm :)
Na erre rá fogok lesni majd, köszönöm :)

(#31472) Bozek válasza gergom91 (#31471) üzenetére


Bozek
nagyúr

Milyen telefonod van? A PPSSPP már támogatja a Vulkan API-t, így ha a telefonod is tudja, akkor még jobb a dolog. A GoW is akadás nélkül fut nálam, igaz, a Test Drive Unlimited 2 diavetítés. Viszont ez utóbbi OpenCL-el még ennyi se volt, csak fekete képernyő. :D

(#31473) icemad válasza Bozek (#31472) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem sajnos nem sok jó tapasztalatom van a psp emulátorral. Egy játékot akartam volna játszani, persze pont az az egy játszhatatlan...
(Street Supremacy)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31474) Bozek válasza icemad (#31473) üzenetére


Bozek
nagyúr

Milyen telefon? Igaz, hogy nálam azért csúcshardver van (Xperia XZ1 Compact), de nincs gondom a sebességgel. Még OpenGL alatt sem, kipróbáltam úgy is.

(#31475) gergom91 válasza Bozek (#31472) üzenetére


gergom91
tag

Egy Xiaomi redmi note 4 3/32-es van most nekem.
Nem tudom meddig marad, mert nagyon szemezek a Mi mix2-vel, vagy egy Mi 6-al,amint a Mi7 bejelentése után tuti esni fog az ára picit :)

(#31476) Bozek válasza gergom91 (#31475) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Redmi Note 4-hez úgy látom, hogy csak külön felrakható Vulkan API támogatás van, valamint a 625-ös Snapi se egy erőmű. Az Mi Mix2 és az Mi 6 viszont már Snapdragon 835-ös processzorral van szerelve, annál biztos nem lesz gond a PSP emulátorral.

(#31477) icemad válasza Bozek (#31474) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

S8 plusz. Nem a sebességgel van gond. Csak verseny közben semmi nem látszik az autókból. Gondolom valami grafikai beállítás nem jó.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31478) Bozek válasza icemad (#31477) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én láttam az autókat (mondjuk csak 1-1 elleni verseny volt). A Select gombbal válts külső nézetre, hátha. Amúgy én semmit nem állítottam a Vulkan API bekapcsolásán kívül, csak felraktam és játszottam.

(#31479) icemad válasza Bozek (#31478) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor kipróbálom mégegyszer.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31480) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Akciós a Baldurs Gate 2, az Oddworld játékok és a The School: White day. A Baldurt senkinek nem kell bemutatni, az Oddworld játékok párját ritkítóan jók, a School pedig egy koreai horror. Egy óra játék után azt mondom, teljesen jó, gyakorlatilag az egyetlen konzol minőségű horror telóra, az irányítás is jó, szépen néz ki, úgyhogy aki vevő a horrorra, az adjon neki esélyt.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#31481) icemad válasza Bozek (#31478) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Na sikerült megoldani. Vulcan be, hardware transform ki. Így már megy szépen. Hétvégén felrakok még pár régi kedvencet, és mehet a móka. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31482) Bozek válasza Rigormortiis (#31480) üzenetére


Bozek
nagyúr

Hát, az Oddworld: New 'n' Tasty ugyan kapott 900 Ft-os akciót, de még így is 1599 Ft-ba kerül... Mondjuk megvettem, mert alapból szerettem ezt a játékot.

(#31481) icemad: Örülök, hogy működik. A Vulkan egy nagyon jó találmány. :)

[ Szerkesztve ]

(#31483) mustang08 válasza oriic (#31467) üzenetére


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Na, erre most ráfüggtem, pedig azt hittem már kinőttem a mobilos játékokból :D
A PC-s verzióban is ilyen könnyen meg lehet szerezni a csirkevacsorát?

(#31484) gaara01


gaara01
tag

Hogyan lehet fejleszteni a dákót? Mit kell csinálni?

(#31485) ollie válasza mustang08 (#31483) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azt mondják, hogy a PC-s változatnál rengeteg a csaló, amúgy ott már rengeteg tapasztalt játékos van, egy ideig valszeg nem sok esélyed lenne még akkor sem, ha nem csalnának. Viszont ott az xbox verzió, ott nem lehet csalni. Valszeg androidon is el fognak szaporodni a csalók idővel.

***

(#31486) CactuS válasza ollie (#31485) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, kb. minden ismerősöm azért állt le a játékkal, mert már játszhatatlan volt, főleg TPSben. Fortnite pedig a grafika miatt esett ki nekik.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31487) Amur válasza gaara01 (#31484) üzenetére


Amur
addikt

a kép alapján a jobb oldalon nem aktív az upgrade gomb, valószínüleg nincs rá elég cash!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#31488) Tibko8 válasza mustang08 (#31483) üzenetére


Tibko8
senior tag

400+ óra után azt tudom mondani hogy nem. PC-n meg kell rendesen küzdeni főleg ha lövöldözni is akarsz.

A mobilos annyira könnyű hogy első kör 11 kill és második hely. Aztán meg volt a csirke is második neki futásra 6 kill-el. Itt rendesen keresni kell az ellenfelet. PC-n soha nem kezdek el körbe körbe rohangálni a legvégén, itt mobiloson 4x mentem körbe a körben mire megtaláltam az utolsó 2 embert is.
Ja és azt vettem észre nincs olyan nagy különbség fegyverek között.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#31489) gaara01 válasza Amur (#31487) üzenetére


gaara01
tag

166 millióm van.

(#31490) icemad válasza gaara01 (#31489) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Megmondom őszintén, hogy nem ismerem ezt a játékot, de ha a többi hasonló játékból indulok ki, akkor megkell szerezni a következő dákó darabjait, és a 42000 fogaskereket. Hogy a darabokat hogy tudod megszerezni, az jó kérdés. Talán versennyel, talán a pénzért nyitható dobozokból. Melyik ez a játék?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31491) Mefi60 válasza icemad (#31490) üzenetére


Mefi60
csendes újonc

8 ball pool :)

(#31492) Blazkowicz


Blazkowicz
tag

Sziasztok.
Egy kis technikai segítséget szeretnék kérni. Pár napja frissíteni kellett a South Park: Phone Destroyer játékot. Furcsa volt mert több több mint 200 MB-ot szedett le. Ezután a játék nem lépett tovább az "applying configs" résznél, majd jön az üzenet, hogy a program nem válaszol. Uninstalláltam de semmi. Az App Backup & Restore programmal archiváltam a probléma után. A Google Play Játékokból nem töröltem ki. Tapasztalatlan mobil játékos vagyok :)

(#31493) Danny365 válasza Blazkowicz (#31492) üzenetére


Danny365
őstag

Ha Play Store-ról ismét felteszed, akkor ugyanúgy nem indul? Illetve milyen telefonod van?

[ Szerkesztve ]

(#31494) Blazkowicz válasza Danny365 (#31493) üzenetére


Blazkowicz
tag

:( Amikor újból letöltöttem, jött a Redlynx és UbiSoft képernyő, majd a töltőképernyőnél mutatta hogy tölt még le ezt-azt, de utána az "applying configs"-nál nem megy tovább. Egy Xiaomi Redmi Note 4 (Android 6.0) telóm van.

(#31495) Danny365 válasza Blazkowicz (#31494) üzenetére


Danny365
őstag

Utána olvasva nem vagy egyedül ezzel a problémával. Esetleg megpróbálhatod azt, hogy letöltöd megint, majd kikapcsolod a WiFi-t/mobil netet és így indítod a játékot. Mikor panaszkodik, hogy offline vagy, bekapcsolod a mobil netet és retry. Persze ez eléggé félmegoldás (ha egyáltalán működik) de amíg ők nem javítják, nem tudsz mit csinálni.

(#31496) #19784448 válasza Bozek (#31482) üzenetére


#19784448
törölt tag

Nem tudod a huawei p10 támogatja ezt a vulkan api-t?

(#31497) Bozek válasza #19784448 (#31496) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ezzel nézd meg.

(#31498) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
Titan quest vagy diablo szerű hack&slash-t keresek, ami gyengébb telefonon is elfut. (asus zenfone 2)
Olyat szeretnék, ami nem cibál folyton a telefon elé határidős eventekkel, meg clan questekkel, leginkább single legyen és a fejlődéshez ne legyen szükség az előbbiekre. Akár idle is lehet, de ne non stop knight szerű legyen, kelljek a haladáshoz én is (skill rendszer stb), max pénz gyűjtés.
HIT-stílusúak nem jönnek be, az eternium tetszett, de nem bírta a telefon.
Köszi! :R

(#31499) Kasya válasza _stick_ (#31498) üzenetére


Kasya
nagyúr

Dungeon Hunter 4 esetleg?

(#31500) _stick_ válasza Kasya (#31499) üzenetére


_stick_
őstag

Próbáltam, de az is elég lassan futott, pedig nem volt rossz.
Sajnos a telóm gyengesége, ami jelentősen szűkíti a kört... :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.