Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31751) icemad válasza Kasya (#31750) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm, várom már ezt a játékot.

Másik kérdés mindenkihez... Minecraftban lehet valahogy mások által kreált világot/kinézetet/stb. importálni, vagy csak a beépített fizetős megoldás van?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31752) Louro válasza _stick_ (#31747) üzenetére


Louro
őstag

Nem írtam le a játékot, csak eddigi tapsztaltok alapján csak a fizetős és grindelős játékosokban lesz potenciál. Aki csak néha, 1-2 naponta belép 10-15 percre, azok kb. lenyomnak pár pvp-t, meg elküldik trenírozni a hőseiket. Jah és adventures.

Ehhez hasonló a Marvel Contest of Champions is. De számos ilyen játék van. Gondolom a Dokkanban is elég sok volt a grindelés, hogy lehessen haladni sé legyenek újabb hősök, tartalmak, nagyobb kihívások.

Mess with the best / Die like the rest

(#31753) mark! válasza Louro (#31752) üzenetére


mark!
őstag

ha jó akarsz lenni, grindolni kell. ha szereted a játékot, fogsz is.

>

(#31754) thunder1991


thunder1991
tag

Sziasztok!
Elsőnek is bocsánat ha hülyeséget kérdezek :)
Zen Pinball-hoz táblákat nem lehet letőlteni és betenni a játékba? Vagy csak Play-ről lehet venni hozzá táblákat?

(#31755) mark! válasza thunder1991 (#31754) üzenetére


mark!
őstag

legális úton nem

néha viszont leakciózzák őket

[ Szerkesztve ]

>

(#31756) CactuS válasza Louro (#31752) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én nem tolom egész nap, de így is el lehet vele lenni. Van olyan küldetés, ami adventurehöz ad matikat, így nem feltétlen kell PvPzni. DBZ nekem nagyon nagy plusz, pedig már 30+ vagyok, időm nem sok, de el tudom fogadni, hogy nem leszek top 1000-es PvPben, PvEben meg haladok, ahogy tudok. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31757) kekesi132 válasza Kasya (#31750) üzenetére


kekesi132
tag

Köszi az infót! :)

Nagyon megtetszett a játék. Nem tudod, hogy várnak e visszajelzéseket az alfa verzióra jelentkezőktől? Ha igen inkább mellőzöm, mert nem hiszem, hogy lenne időm komolyabban elmerülni benne.

Továbbá azt lehet tudni, hogy milyen üzleti modellt fog követni? A hivatalos oldala csak az van feltüntetve, hogy nem lesznek mikrotranzakciók.

(#31758) jonnyjoker01 válasza kekesi132 (#31757) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Redditen azt nyilatkozta a dev, hogy úgy van az egész megtervezve, hogy IAP-al nem lehet gyorsítani a fejlődést/előnyös dolgokhoz hozzájutni. Valami olyasmit mondott hogy speciális tartalmat kapnak azok akik támogatják a játékot egyszeri IAP formájában.

Üdv. Johnny

(#31759) Saccco válasza icemad (#31751) üzenetére


Saccco
nagyúr

Hát már igazán megjelenhetne. :))

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#31760) MikeWazowski válasza Kasya (#31750) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Kaptam mailt tőlük. tesztelhetem. Most töltöm le.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#31761) jonnyjoker01 válasza MikeWazowski (#31760) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem is jött a link :)

Üdv. Johnny

(#31762) MikeWazowski válasza jonnyjoker01 (#31761) üzenetére


MikeWazowski
addikt

;)
Nagyon jó kis game :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#31763) Saccco válasza jonnyjoker01 (#31761) üzenetére


Saccco
nagyúr

:K

Nem saját kép.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#31764) KFORboy


KFORboy
senior tag

Halihó

Van valami tuti tipp Galaxy on Fire 2-ben kredit farmolásra?
Bányászni nagyon szeretek, de a legutóbbi frissítés óta nagyon szopatós lett, sose jutok el a core-ig, pedig abban lenne a tuti pénz...
Mellesleg most kezdtem elölről, tehát még az alap hajó, jobb radarral és fegyverrel oszt ennyi bár korábban se voltam sokkal magasabb szinten, csak telefon csere volt :")

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#31765) Saccco válasza Saccco (#31763) üzenetére


Saccco
nagyúr

Hát én ezt már most imádom. :C

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#31766) jonnyjoker01 válasza KFORboy (#31764) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én két dologgal farmoltam ahogy emlékszem: energiacellák olcsó vásárlásával és drága eladásával eleinte (naprendszerek között más az árfolyam, sok utazással jár) aztán amikor lett egy párszázezer kreditem és megszereztem a khador drive blueprintjét, akkor azt kezdtem el gyártani és eladni. Egy Khador drive rohadt sokat ér, nagyon jól lehet vele kaszálni.

Üdv. Johnny

(#31767) Kasya válasza Saccco (#31765) üzenetére


Kasya
nagyúr

+1 :K

(#31768) CactuS válasza Saccco (#31765) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jaja, beindult a dolog, miután gyártottam az exportos üzemeket, azóta kb. szétakad a telefonon. :D Classic simcity érzésem van, mikrótranzakció nélkül. Gyöngyszem.

KFORboy: Nekem ez a széria kimaradt, de elsőre ez is nagyon bejött. Bár core-t fúrni nem igazán sikerült még, bár még mindig jobban megy, mint a harc. :D

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31769) Saccco válasza CactuS (#31768) üzenetére


Saccco
nagyúr

Engem néha minden látható ok nélkül kivág. Alpha. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#31770) Saccco válasza Saccco (#31769) üzenetére


Saccco
nagyúr

Elég sűrűn összeomlik. Néha feketék a menük. Ha ez beérik ez lesz A városépítős játék, szerintem. :K

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#31771) MikeWazowski válasza Saccco (#31770) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nekem még egyszer nem csinált hasonlót se. Hibátlanul fut.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#31772) Sonja


Sonja
veterán

Jön a Project Cars GO!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#31773) Sonja válasza Sonja (#31772) üzenetére


Sonja
veterán

Itt már képek is vannak a játékból!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#31774) wayne1 válasza MikeWazowski (#31771) üzenetére


wayne1
senior tag

Nekem is folyamatosan kilép. Plusz ha pl a rendőrség vagy a tűzoltók kivonulnak valamiért akkor van, hogy addig nem hagyja abba a szirénázást amíg újra nem indítom a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#31775) MikeWazowski válasza wayne1 (#31774) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Fura. Bár még csak alpha, úgyhogy nem gond:)

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#31776) Saccco válasza Saccco (#31770) üzenetére


Saccco
nagyúr

A helyi versenyt láttátok már? :))
A helyi paraszttal. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#31777) Danny365


Danny365
őstag

Ha valakit érdekel és kicsit el akar húzni a többiektől, akkor 4pda-n fent van az Asphalt 9: Legends apk + obb (21-es hsz).
Annyi, hogy az oldalra regelni kell, ha le akarjátok tölteni (biztonságos, én régóta használom az oldalt). A játékhoz pedig Fülöp-szigeteki VPN kell, mert egyelőre ott jelent csak meg. A játék amúgy király, ha tetszett az NFS No Limits, ez is fog.

Nem minden telót támogat jelenleg, de elég nagy a lista, Gameloft oldalán megtalálható.

[ Szerkesztve ]

(#31778) Kasya válasza Danny365 (#31777) üzenetére


Kasya
nagyúr

Milyen vpn-t ajánlasz? Elég vegyesek a tapasztalataim.

(#31779) Micsurin válasza Danny365 (#31777) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Szóval itt is 30 seces futamok, és inapp miatt játékpénz csövezés 🤔😂🙄

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#31780) Phülöp válasza Kasya (#31778) üzenetére


Phülöp
addikt

NordVPN egész jó, gyors is, olcsó is, sok szerverük is van

de nincs köztük filippínó :(

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#31781) jonnyjoker01 válasza Micsurin (#31779) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

+ játékidő háromnegyede főmenüben és betöltőképernyőben való eltöltése :))

Üdv. Johnny

(#31782) MikeWazowski válasza Danny365 (#31777) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Fizetnének se próbálnám ki.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#31783) CactuS válasza Micsurin (#31779) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Bár már rég volt, mikor a 8-assal játszottam, de az így távolról már nem tűnik annyira IAP függőnek. Pl: CSR2 is elkezdett undorító lenni, amit művel vele a kiadó, abba is hagytam egy elég hosszú idő után. Egyre több a bug, egyre lassabban tölt (Egyébként ott ugye tényleg 6-20 sec egy verseny), egyre jobban rámennek az IAPra. Szóval még lehet jó is, ha azt nézzük. :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31784) Danny365 válasza Kasya (#31778) üzenetére


Danny365
őstag

Express VPN elvileg jo hozza. Illetve most már máshonnan is le lehet szedni, nem kell 4pda reg. Ha valakit érdekel, be tudom linkelni.

Más: igen, van benne IAP, de lehet haladni. Mindkét currency-ből ad bőven a játék, meg ezeket amúgy sem úgy tervezik, hogy fél nap alatt megnyiss mindent. A versenyek átlag másfél-két percesek.

(#31785) jonnyjoker01 válasza MikeWazowski (#31782) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Na jó, ha fizetnének akkor talán :D De játékpénzzel és Google Play utalvánnyal nem lehetne megvenni :DDD

@CactuS

Pedig a CSR2 milyen jó volt régen :( Nagyon sokat játszottam vele, sajnálom, hogy ilyen lett.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#31786) CactuS válasza jonnyjoker01 (#31785) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

nekem elegem lett abból, hogy egyre jobban szívatják a népet; folyamatosan egyre több lett a bug, nőtt a töltési idő, új tartalom nincs, tempest kb. 7 hónapot késett, de az is olyan lett, hogy ha nem fizetsz, akkor a hajad kitéped, mert kényelmesen csak a fizetős autókkal lehet megcsinálni. Ezen túl csak fizetős eventek jöttek ki, fizetős autókkal, megszűnt a gold forrás az új daily rendszerrel, egyre teljesíthetetlenebb Gold Cup-ot hoztak össze (régen kb. alap autóval végigverted, most átlagban 2-4 S6 kell autónként, szóval szinte fullos gép, hogy sikerüljön). Persze droidon mai napig bent van a visszatöltős nyitogatás, hogy legyen a szűk silver keyből autó/s6. Esténként a live másról se szól kb. csak töltés, disconnect, betöltött hurrá, á f*szom, nem indul a számláló után, void stb...

Kár érte, itt is az IAP fogja megölni a játékot, meg az, hogy nem figyelnek a készítők a communityre.

Saccco: Jogos, akkor ~ 1 év max és jön a CSR3. :D

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31787) Saccco válasza CactuS (#31786) üzenetére


Saccco
nagyúr

Figyelnek, amikor mindenkinek elege van, kiadják az új részt. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#31788) Viktor77


Viktor77
titán

Durva a Vulkan. A PSP-s Gran Turismo játszhatatlan volt OpenGL-lel, most Vulkannal 60fps, egy S7-en.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#31789) Bozek válasza Viktor77 (#31788) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ezt már korábban is írtam, bár én a GoW-ot próbáltam így. A TDU is elindul, bár az játszhatatlan. OpenGL-el mondjuk csak fekete képernyő volt, úgyhogy ez is haladás.

(#31790) Viktor77 válasza Bozek (#31789) üzenetére


Viktor77
titán

Na igen, a cím azért beszédes. :) [link]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#31791) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Hát ez nagyon jó pofa :)

Cat Quest
Nincs iap, megy offline is, és eléggé addiktív. Mi kell még? :)

(#31792) WhiteWalker válasza Maxtreme (#31791) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jajjj ez van Ps4 re is, nagyon jó kis mini gyerek rpg játék :C

(#31793) Micsurin válasza CactuS (#31783) üzenetére


Micsurin
nagyúr

No limitbe tolj bele pár órát és megérted az undorom tárgyát! :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#31794) ollie válasza Maxtreme (#31791) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valami több infót tudnál írni róla. Kicsit sokba kerül ahhoz, hogy csak úgy megvegyem.

Pl. milyen a harcrendszer, sztori, mi a célja a játéknak, milyen a játékmenet, stb.

***

(#31795) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Portal Knights

Nemrég rákerestem a legjobb grafikájú Android játékokra és ezt a gyöngyszemet találtam. Sandbox RPG, nagyon jó szerintem. Pár órát beletoltam és nem bántam meg azt az 1000 forintot rá. A grafika nagyon szép, a játékmenet élvezetes, a harcrendszer konkrétan a witcher 3-ra emlékeztet, nagyon pöpecül van megcsinálva. Az irányítást meg lehet szokni, annyira nem vészes, mint ahogy az elsőre tűnik, és van kontroller támogatás is. Ajánlom mindenkinek!

Üdv. Johnny

(#31796) CactuS válasza Micsurin (#31793) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Néztem, a CSR2 után alternatívát, a no limitet is és igen, már az elején érződött, hogy nem leszünk barátok. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31797) Micsurin válasza CactuS (#31796) üzenetére


Micsurin
nagyúr

A másik amitől én freak outóltam az a Drift, az az animáció, az valami... mintha a zsíros paraszt deszkát csúsztatnád a linóleumon. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#31798) Kasya válasza Maxtreme (#31791) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szuper, es DeX-en is hibatéan. :R

(#31799) Kasya válasza Maxtreme (#31791) üzenetére


Kasya
nagyúr

A barlangok vegen hogy lehet a nagy ladakat kinyitni? Jelzi, hogy kulcs kell, de sose talalok.

(#31800) mark!


mark!
őstag

most töltöm a pocket city-t, kíváncsi vagyok :K

>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.