Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30651) jonnyjoker01 válasza Kasya (#30650) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Miiii már amazonon kapható is? :Y Egy hónapig nem eszek és következö fizuval meg is szerzem :DDD

Nekem a hangszóró + kijelző nagyon bejön, a tiszta AOSP hatalmas plusz, kamera pedig nem fontos számomra. Káva király Sony XZU-m van, szóval még az sem zavarna igazából, nekem bejön a kinézete :) Szóval az én szemszögömből többet nyújt mint egy samu :D Mondjuk nagyon gondolkoztam a Note 8-on is, eszméletlenül gyönyörű feketében. Majd ha megjön a fizu nehéz választásom lesz :(

Üdv. Johnny

(#30652) sharp4 válasza Kasya (#30650) üzenetére


sharp4
őstag

A Note 8 gondolom jobb. Az is hasonló árban van.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#30653) Kasya válasza jonnyjoker01 (#30651) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mar valamikor dec. eleje ota, csak nagyon limitalt volt a keszlet. Amazonon siman jo vetel.
Mindenkepp szolj ha megvesed, megnyomkodnam ;] :DDD

(#30652) sharp4: egyszerubb a garanciaztatasa Mo.n (bar ez nem biztos hogy epp elony), szolgaltatasban tobbet nyujt, valamint mar elege kidolgozott modell (nem erhet vele meglepetes). A GameTuner+Game Launcher itt is adott, tehat igazandibol a Note funkciok es Samsung egyeb funkcio (Dex, S Heath, stb) az amivel tobbet nyujt. Nameg a szexi kulso.

De aki itt van a forumon, annak siman vonzo lehet egy Razer Phone...ahogy nekem is :D

[ Szerkesztve ]

(#30654) Rickeffe válasza Rickeffe (#30645) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Duke nukem 3d is fent volt a playen most nem elérhető.
Ezek a programok esetleg átkerülnek valami másik storeba vagy ennyi volt oszt' szevasz? Hiába benne még az ember fia.

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#30655) janeszgol válasza jonnyjoker01 (#30648) üzenetére


janeszgol
félisten

Mielőtt megvennéd: Dugig van hibákkal a Razer Phone

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#30656) jonnyjoker01 válasza janeszgol (#30655) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

oh :c akkor marad a Note 8... ezek azért elég súlyos gondok...

Üdv. Johnny

(#30657) Bétaville


Bétaville
senior tag

A Note 8 az egy szuper telefon. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#30658) Rickeffe


Rickeffe
aktív tag

Nem tudom volt-e már.

Space Commander

Kicsit hasonlít a Starcrafthoz, de nem annyira rugalmas.
IAP-s de lehet anélkül is haladni.

Rickeffe

(#30659) Phülöp válasza Rickeffe (#30658) üzenetére


Phülöp
addikt

én elakadtam IAP nélkül, elég keményen
párbajban a kezdeti 2-3 győzelem után kb. 20x picsáztak el, nem kicsit - az utóbbi 2 napban esélyem se volt
a küldetésekkel nem tudok tovább haladni, a fejlesztések állnak
az igazán loot-os helyszínek napi 3x támadhatók csak
uninstall

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#30660) Rickeffe válasza Phülöp (#30659) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Node hol akadtál el?
Én sem vagyok sehol a top 10től de 35ös szint, mindhárom csapat 11000körül és az 5ik bolygó felénél és a 4ik bolygó végénél tartok. Most itt én is megtorpantam kicsit de szerintem haladhat vele az ember.

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#30661) Phülöp válasza Rickeffe (#30660) üzenetére


Phülöp
addikt

3 bolygó vége felé, 4. bolygó eleje
A hősök meg a csapattagok 18 szint körül.
Lehet, hogy 2 nap múlva megint jó lett volna a lendület, de ekkora megállások nálam nem férnek már bele (3-4 napig nem szeretném ugyanazokat a köröket futni).
A párbaj része meg nagyon gáz, aránytalanul sorsolt be folyamatosan.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#30665) Micsurin válasza #33253120 (#30636) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ha License checkkel akkor bukta. Akárcsak a Modern Combat Versus, ott találkoztam ezzel a problémával. ...persze van megoldás de ne menjünk bele....

Járható: ROOT -> build.prop átír. De Ha a P10 is kóddal nyitható (le kell kérni) mint a 8-asom, akkor bukta a garinak.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#30666) #33253120 válasza Micsurin (#30665) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ránéztem. Csak béta van fent, elindul, és sír a frissítésért. Tehát nem jó.

(#30667) #33253120 válasza #33253120 (#30666) üzenetére


#33253120
törölt tag

Na. A lényeg lemaradt. Az elem az országodban nem érhető el a Google Play szerint. Azaz, ha sikerül kompatibilissé tenni a készüléket valószínű régiózárba is ütközhet.

(#30668) Corleone33 válasza Rickeffe (#30654) üzenetére


Corleone33
aktív tag

Nem lepődnék meg ha inkompatibilitási gondok miatt került le

anno volt szerencsém azzal és a Painkiller androidos portjával játszani...a fostalicska szó nem elég kifejező arra, hogy mennyire élvezhetetlen volt mindkét játék. Szóval hadd nyugtassalak meg: semmiből sem maradtál ki azzal, hogy ez a két játék nem elérhető play-en.

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#30669) Rickeffe válasza Corleone33 (#30668) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

:D
Akkor nyugodtság van

Rickeffe

(#30670) Terraxx000


Terraxx000
csendes tag

Megjelent a Rusty Lake új része!
Aki nem ismeri annak ajánlom a sorozatot!

(#30671) r0by


r0by
addikt

Squarple

Paltformer játék, minimalista designnal, elvileg kontroller támogatással.
0.99$ helyett most ingyenes.
Éppen nem mai darab. Frissítve: 2015. október 26.

(#30672) #27441408


#27441408
törölt tag

Hali a honfoglalóhoz hasonló OFFLINE MŰKÖDŐ ÉS MAGYAR NYELVŰ játék van? Tudnátok linkelni? köszi.

(tehát ahol kérdésekre kell válaszolni stb..)

(#30673) Dilikutya válasza #27441408 (#30672) üzenetére


Dilikutya
félisten

Off: még mindig olyan fos a Honfoglaló app? 1-2 éve játszottam vele, örökké szétkapcsolt, kidobált.
Honfoglalóhoz hasonlót nem találsz offline, annak pont az online a lényege, a többiekkel versengés.
Legyen ön is milliomos? Bár azok sufni fejlesztések, a Honfoglaló kérdés-adatbázisa mögött nagyobb munka van szerintem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#30674) ilyr válasza Micsurin (#30665) üzenetére


ilyr
tag

EU-ban a bootloader felnyitása nem jár automatikusan a garancia elvesztésével. Ha garanciális problémád van a telefonoddal és a garanciát a felnyitott bootloader miatt akarják megtagadni, akkor bizonyítaniuk kell tudni, hogy az okozta a készülék problémáját...

(#30675) Soybex válasza Dilikutya (#30673) üzenetére


Soybex
őstag

Egész jó mostmár az app. Engem egyszer se dobott le, plusz hamar talál társakat is.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#30676) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!
Ezeket, hogy tudom elérni...? Ha belépek már nincs kedvezmény...

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#30677) Bozek válasza pocokxx (#30676) üzenetére


Bozek
nagyúr

Kiköltözöl abba az országba, ahol él a kedvezmény. Az AppSales-en keresés ebből a szempontból problémás, hogy ott fent van minden akció, így azokat is megtalálod, amik amúgy Magyarországon nem érvényesek.

(#30678) #27441408 válasza Dilikutya (#30673) üzenetére


#27441408
törölt tag

Napi 3-4 játékra nekem teljesen jó, nem dobál ki stb.

(#30679) #27441408 válasza Dilikutya (#30673) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nekem inkább annyi a gondom , hogy szószerint zabálja a játék az akku-t....

(#30680) Barell


Barell
senior tag

Egy kis Star Wars. 1 hete bosszankodtam hogy csak béta akármi található a neten, most már előregisztrálható a Play áruházban. :)

(#30681) Saccco válasza Saccco (#30264) üzenetére


Saccco
nagyúr

Lassan, de alakul...
Pocket City: Let's Play and First Impressions (Alpha Build)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#30682) Bétaville válasza Saccco (#30681) üzenetére


Bétaville
senior tag

Sziasztok!
Ez ilyen városépítős játék?

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#30683) Saccco válasza Bétaville (#30682) üzenetére


Saccco
nagyúr

Igen. SimCity szerű. Megkeserítő IAP nélkül, viszont egyelőre még nem került kiadásra.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#30684) WhiteWalker válasza Saccco (#30683) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Neeee nincs benne IAP? Akkó nem köll :D

(#30685) icemad válasza Saccco (#30681) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Kiadhatnák már.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#30686) ollie válasza WhiteWalker (#30684) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Viszont akkor nem lesz olcsó.

***

(#30687) Czmorek


Czmorek
aktív tag

Helló!
Keresnék egy játékot, ami remélhetőleg android-on futott.
itt-ott láttam másokat játszani vele metrón, buszon, stb...

Egyszerű mint egy faék, sötét a háttér és világos színű sávok jönnek lefele 1000el és ezeket meg kell érinteni.
Néha jöttek arany színűek is, ezeket teljes hosszukban érintették a játék közben.

Mi lehet ez?

(#30688) icemad válasza Czmorek (#30687) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Piano Tiles valami ilyesmi...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#30689) Saccco válasza Czmorek (#30687) üzenetére


Saccco
nagyúr

Magic Tiles keresőre ad ilyeneket a play.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#30690) Czmorek


Czmorek
aktív tag

Köszönöm mindkettőtöknek!

(#30691) Dilikutya válasza ollie (#30686) üzenetére


Dilikutya
félisten

IAP-vel sem feltétlenül az. Egy idő után úgyis minden sok bizbaszba kerül, amiből nem tudsz eleget farmolni úgyse, csak pénzért, és a konkrétan pénzért vehető dolgok is lehetnek drágák. Most kezdem feladni a WC-n lazulós Angry Birds Transformers-t, mert a játékmenet annyira repetití­v, 1-1 fejlesztés egy napig tart, az azt gyorsító bizbaszból meg az elég mennyiség sok ezer forint. Egy új robot kampányos akcióban szintén akciós AAA játék ára. És lássuk be, ezek a játékok nem érik meg egy minőségi PC játék pre-order CE árát...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#30692) WhiteWalker válasza Dilikutya (#30691) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mint a mobilos játékok túlnyomó többségeben ez van. Ezért töröltem múltkor az összes IAP játékot a telorol. Kapják be, nem fizetek ezért a hulladékokert.

Eskü maradok a tetrisnel ;]

[ Szerkesztve ]

(#30693) Saccco válasza WhiteWalker (#30692) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ezért lesz jó a Pocket City. :K
Kíváncsian várom. Nem P2W és nem P2P (pay to p(l)ay - most találtam ki, vagy nem tudtam, hogy már más kitalálta ;] ).

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#30694) Kasya válasza Dilikutya (#30691) üzenetére


Kasya
nagyúr

WC-n lazulós Angry Birds Transformers-t,...1-1 fejlesztés egy napig tart
Gondolom nem orankent mesz WC-re lazulni ;]

(#30681) Saccc: kiprobalhato mar esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#30695) Saccco válasza Kasya (#30694) üzenetére


Saccco
nagyúr

Szerintem még nem.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#30696) icemad válasza Saccco (#30695) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet jelentkezni a honlapon tesztelőnek. Nekem még nem írtak vissza.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#30697) jonnyjoker01 válasza ollie (#30686) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ingyenes lesz, de támogathatod a fejlesztőt a teljes verzió megvásárlásával, amiért azt mondta, speckó cuccokat fog adni. A teljes játékmechanizmus más, mint a mostani városépítős játékokban, direkt úgy találta ki, hogy pénz nélkül lehessen csak fejlődni.

Üdv. Johnny

(#30698) underdark válasza Saccco (#30681) üzenetére


underdark
aktív tag

remélem támogatni fogja a dőlt nézetet... mostanában a legtöbb játék azon hasal el nálam, hogy táblagéppel álló helyzetben kell szenvedni

nah már csak a lassan befutó Game Dev Tycoon androidos verziója kell és végre lehet két játék ami lekötheti az embert 😀

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#30699) szildavid90 válasza Saccco (#30681) üzenetére


szildavid90
aktív tag

Nagyon várom. Nincs infó, hogy kb. mikorra várható?

(#30700) jonnyjoker01 válasza szildavid90 (#30699) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Még nem tudni, itt követheted a fejlesztést.

Üdv. Johnny

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.