Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30051) janeszgol


janeszgol
félisten

Hehh. Ez a játék (Ball Resurrection) tényleg 12.499 ft eredeti áron? Most le van árazva 249 forintra.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#30052) Bozek válasza janeszgol (#30051) üzenetére


Bozek
nagyúr

12 pálya, 1 éve nem frissítették. Mondjuk az ára alapján azon nem csodálkozok, hogy 100-500 a letöltések száma.

(#30053) Bozek válasza MikeWazowski (#30041) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mit szólnál ahhoz, hogy ha vennél egy telefont, de ahhoz, hogy használni tudd, még havonta fizetned kellene mondjuk 2-3000 Ft-ot (nem a szolgáltatói oldalra gondolok)? Az IAP-al is az a legfőbb gáz, hogy már fizetős játékokban is megjelent. És nem úgy, hogy egyszer fizetsz... Mert az, hogy plusz pályákért még egyszer fizetsz, az kevésbé probléma. A Zen Pinball-ban sem zavar, hogy az asztalokat meg kell vennem, de ha az lenne, hogy van 5 játék és utána mindig újakat kellene vennem, akkor az már zavarna.

[ Szerkesztve ]

(#30054) mark! válasza Bozek (#30053) üzenetére


mark!
őstag

zen pinball legalább magyarok keze közül került ki. (egyik legjobb játék szvsz)

>

(#30055) S e t h válasza no more (#30040) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem játszottam a "legtöbb" játékkal, főleg nem úgy, hogy azért kell több időt kellene velük töltenem, mert pénz nélkül ínhüvelygyulladást kell kapnom a sikerért.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#30056) Bozek válasza mark! (#30054) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha más jellegű IAP lenne benne, akkor az se érdekelne, hogy magyarok csinálták. De ezzel így nincs semmi gond, hogy asztalokat kell venni. Amit megvettem, azzal már akárhányszor játszhatok és bővül rendesen az asztalok száma.

(#30057) Delerium


Delerium
senior tag

Pár szó a South Park-ról, az agyamra megy, hogy muszáj PVP-zni, hogy tovább haladhass. Vagy én vagyok balfa@z, hogy a win ritka mint a fehér holló?

"I fight for the Users"

(#30058) #27441408


#27441408
törölt tag

Armored Aces - 3D Tank War Online

Elég komoly online tankos játék, aki szereti az ilyesmit szerintem nézzen rá. Armored Aces - 3D Tank Battles - Android
video a játékról.

(#30060) underdark válasza #27441408 (#30058) üzenetére


underdark
aktív tag

mi a jo ezekben a jatekokban?
pc-n se ertem azt a nagy felhajtast, pedig szeretem a tankokat😀

sry vmiert ket hsz sikerult😀

[ Szerkesztve ]

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#30061) Micsurin válasza #27441408 (#30058) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rápróbáltam, nekem a Blitz jobban bejön. A sok hülyesége ellenére is. De egy próbát mindenképpen megér! :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#30062) #27441408 válasza Micsurin (#30061) üzenetére


#27441408
törölt tag

A world of tanks blitz nekem nem jön be, marha gyors a játék, 3 gb-elvesz, és a kezelés is .... persze ez magán vélemény.

Amit lonkeltem abba egyszemélyes harc is van ha jól láttam nem csak team mind a world of tanks-be, és itt lehet választani azt is, hogy a világháborús tankokkal játszanál vagy modernkoriakkal.

underdark
pc-n én se szeretek tankozni, oda a wargaming hajós játéka az igazi! ;] :D

Mobilon nekem viszont tetszik ez a dolog, könnyen lehet vezetni a tankot és van 1 kis harc ill egyszemélyes módban nyílván az a feladat, hogy mindenki mást levadásszon az ember és őt ne.... ahol én játszom ott ranglista is van satöbbi. ]

war machines szintén tankos játék, viszont itt csak 3 perces meccsek vannak, szintén van single ill csapat mód ranglista stb nekem mindkét játék mást ad az előbb linkeltbe hosszú asszem 15 perces csaták vannak még ebben rövid 3 percesek, ezt bármikor előkaphatom, film alatti reklámblokkban stb..

[ Szerkesztve ]

(#30063) Micsurin válasza #27441408 (#30062) üzenetére


Micsurin
nagyúr

3GB de mehet tejesen az Sd kártyára is. :K

Nekem a Blitz és a HS is a class 10-es Samun van és nem is befolyásolja a futást.

Kinek mi!

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#30064) #27441408 válasza Micsurin (#30063) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nekem kártyával együtt lett 85% a tárhely, mindegy nem tetszik a játék se de találtam másik tankosat, a wargaming hajós játékát nem viszi a telóm... :( (bár nemakkora baj van más hajós a playen, na pont fordítva van telón meg a hajós játék nem annyira jött be ott jobb a tankozás, nekem)

(#30065) Micsurin válasza #27441408 (#30064) üzenetére


Micsurin
nagyúr

"wargaming hajós játékát" Mi mi mi mi? Egy linket pls, azonnal töltőm le! Ha van Wargaming féle WoWS telefonra KELL.:D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#30066) mark! válasza Micsurin (#30065) üzenetére


mark!
őstag

nincsen telóra :N

>

(#30067) S e t h


S e t h
nagyúr

Hitman Sniper ingyenes.
Még így sem tudom megéri e.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#30068) icemad válasza S e t h (#30067) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Simán. Remek játék.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#30069) #27441408 válasza Micsurin (#30065) üzenetére


#27441408
törölt tag

World of Warships Blitz

a playen már fenn van ráadásul a magyar nyelvűn is, de nekem sajnos nem kompatibilis,,,, :( gondolom ha itt fenn van akkor már hivatalosan megjelent .

ZedMester de igen van. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30070) Bozek válasza #27441408 (#30069) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azért nem kompatibilis, mert régiózáras. Tehát hivatalosan még nem jelent meg nálunk.

(#30071) #27441408 válasza Bozek (#30070) üzenetére


#27441408
törölt tag

Akkor még ne adjam fel a reményt, hogy játszhatok vele? (gépen is ez a kedvencem és ez tényleg elszomorított, hogy nem megy, furcsáltam is mert a tankos simán fut,) azt nem tudni nálunk mikor lesz? Honnét tudod hogy rigió záras?:

(#30072) Bozek válasza #27441408 (#30071) üzenetére


Bozek
nagyúr

Böngészőben rányomsz a telepítésre, akkor kihozza az összes eszközödet (persze be kell hozzá jelentkezni, ha nem vagy). Ott lenyitod és mindegyik alatt ki van írva, hogy miért nem elérhető. Ennél az van, hogy nem telepíthető az eszköz országában.

[ Szerkesztve ]

(#30073) #27441408 válasza Bozek (#30072) üzenetére


#27441408
törölt tag

köszi, nekem a lényeg, hogy elképzelhető, hogy ki tudom majd próbálni. :)

(#30074) gergom91


gergom91
tag

Motorsport manager 2
Éppen most töltöttem le, 700ft akciósan jelenleg, az első rész is megvan, azt imádtam, mondjuk nem ugyanaz a fejlesztő, de hasonló a játék. Úgy látom sokkal összetettebb, több fajta gumi, és az üzemanyagra is oda kell már figyelni. Később ha valakit érdekel, majd írok még róla, ha jobban bele láttam.

Star Command ez mondjuk régi játék, még nagyon régen az Amazon app store-on volt ingyenes, nem bántam meg, hogy eszembe jutott, szórakoztató kis játék IAP nélkül! :) ;)

(#30075) #27441408


#27441408
törölt tag

4 nap után mondhatom, hogy a war machines amit alább linkeltem hihetetlenül szórakoztató játék, grafika nem annyira acélos, de a játékélmény az nagyon tuti, főleg így hogy 4-es szintű lettem és van team mód is.

(#30076) Bozek válasza gergom91 (#30074) üzenetére


Bozek
nagyúr

"mondjuk nem ugyanaz a fejlesztő, de hasonló a játék"

De, ugyanaz a fejlesztő. Christian West alapította a Playsport Games-t. :)

(#30077) gergom91 válasza Bozek (#30076) üzenetére


gergom91
tag

Valamit akkor jól félre néztem, bocsi :D
Amúgy pont azt rakták bele, amit hiányoltam az első részből: a részletesebb autó beállításokat, az alkatrészenként fejleszthető autót, csak mostmár többet állítok verseny előtt mint maga az egész futam időtartama :D

(#30078) DANDE22


DANDE22
tag

Sziasztok! Nem tudom Madden mobilozik-e valaki közületek??? Ha igen tud valaki valamit mondani erről a bannolási őrületről, ami most ott jelentkezett? Elvileg megszeghetem valami aukciós szabályt, de hogy pontosan mit, miért és hogyan????? Hiába írtam az elvileg megadott email címre, semmi válasz. Főleg az idegeseit, hogy akkor most ez meddig tartana? Helyxre állítják-e egyáltalán stb....

Köszi ha tud valaki valamit mondani ez ügyben.

(#30079) no more válasza icemad (#30044) üzenetére


no more
addikt

Azta, köszönöm! :) :R

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#30080) Sonja válasza DANDE22 (#30078) üzenetére


Sonja
veterán

Itt a topik erről!

Ha kereskedtél a coinnal, akkor bant kapsz.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#30081) DANDE22 válasza Sonja (#30080) üzenetére


DANDE22
tag

Igen, köszönöm, ezt láttam de mi az, hogy kereskedtem coinnal?????

Na nagyjából lefordítottam. Szóval ez nettó hülyeség.....................senkivel nem léptem kapcsolatba, senkitől nem vettem szabálytalanul coint stb............................

Egyet csináltam, valamit sikerült olcsóbban megvenni, és aztán drágábban eladni. Illetve pl összeraktam legutóbb az egyik játékost, akit jó pénzért eladhattam. Ez sem számított eddig bűnnek. Ez van, amióta játék a játék. Így tudok, pénzt szerezni magamnak. Szóval max ennyi a coin kereskedés, de ez nem az, amiről ők beszélnek ha jól értem. Akkor kb be is lehetne fejezni a játékot.

Tényleg az a bosszantó, hogy nem is lépnek kapcsolatba az emberrel, nem reagálnak, és nincs meghatározva, hogy mennyi ideig tart................

Látom, a hozzászólásokból sokan mások is annak estek áldozatul, hogy sikerült sok pénzt szerezni szimplán eladásokból, s egy kalap alá vették őket azokkal, akik tényleg csaltak. Akinek sok lett a pénze, kirakták....de hogy a francba bizonyítom, hogy nem csináltam ilyet, eszembe se volt....ez így....

[ Szerkesztve ]

(#30082) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

És EA nagyon félrelépett: az IAP az új starwarsban undorító, reddit felszólalt ellene és most az egyik legnagyobb téma lett, EA nyilatkozata az IAPról a legnegatívabb komment az egész oldalon jelenleg 90+ ezer downvote-al:
Link

Reméljük lesz nagy médiavisszhang, a játékkészítők pedig kinyitják a szemüket. Sajnos nem tudom hogy a mobilos játékipart ez érinteni fogja-e, de valószínűleg nem.

Üdv. Johnny

(#30083) jonnyjoker01 válasza jonnyjoker01 (#30082) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ez egy vicc, amióta megírtam a kommentet, 20 ezer ember downvoteolta még :C Undorító.

Üdv. Johnny

(#30084) Amur válasza jonnyjoker01 (#30082) üzenetére


Amur
addikt

Tartok tőle én is hogy a mobil játék piacra(még) nem lesz hatással, de hogy médiaviszhang lesz az tuti.
Ha pár politikus plusz szavazatért, a gyerekek (és szüleik pénztárcájának) védelmében kampányolni kezd majd amerikában, angliában akkor talán lesz hosszútávú hatása is, bár tény hogy a játékos közösség reakciója, és bojkottja a legerősebb visszatartó erő lehet.
Ha pár kisebb kiadó rendhagyó módon megjelenik olyan játékokkal amelyek a kevesebb ráfordítás ellenére is nagyobb játékélményt adnak, na az az igazi fricska majd.Mert mostani közhangulatban pár pozitív komment után piranha-ként rabolnánk rá!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#30085) Kasya válasza jonnyjoker01 (#30082) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az a baj, amig a bevetel igy is hozza az elvartat, nem fognak semmit sem tenni ellene. Marpedig biztos vagyok benne, hogy sokan fizetnek.
Tenyleg brutalis, hogy egy hos cca. 21k ft, amit amugy 40 ora grindelessel lehet megszerezni. Tehat 535 ft-os "orabert" jelent a grindeles.

(#30086) Amur válasza Kasya (#30085) üzenetére


Amur
addikt

majd jönnek a kinai,indiai,vietnami bér grindelők 200 ft-os órabérrel. :D
Mint annakidején diablo3-ban.(igaz ott komplett belső market volt még a goldra is. Farmolták is rendesen, majd adták el, igazi ropogós dollárért)
A blizzard viszont akkor lereagálta a negatív fellépést, és megszüntette a játékon belüli kereskedést.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#30087) obligat válasza jonnyjoker01 (#30082) üzenetére


obligat
senior tag

-270000+? vagy benéztem? vagy tényleg annyi? ezt nem teszik zsebre :D

--==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

(#30088) Kasya válasza obligat (#30087) üzenetére


Kasya
nagyúr

Benezted. Mar -295k és "csokken" :D
Kozel 3000 komment es tobb hivatkozas is van.

[ Szerkesztve ]

(#30089) Frod


Frod
addikt

Sziasztok!
Az miért van, hogy az istenért sem találom az áruházban az új South Park játékot?
(Xiaomi Redmi 4A, Android 6+)

Do you see the white shadow?

(#30090) Narxis válasza Frod (#30089) üzenetére


Narxis
nagyúr

Valószínűleg nem kompatibilis vele a telefonod.

Thanos was right.

(#30091) Frod válasza Narxis (#30090) üzenetére


Frod
addikt

Eddig oké. De miért?
Lokalizációs gond?
Mert, hogy követelmény a 4.4-esnél nagyobb droid, nekem pedig 6-os van...
És nem az van, hogy látom a Store-ba, csak valami miatt nem engedi, stb... Egyáltalán ki sem hozza találatként sem. Valakivel hasonló?

Do you see the white shadow?

(#30092) ollie válasza Frod (#30091) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Még mindig az előbbi válasz az igaz, vagyis nem kompatibilis a telefonod.

A kompatibilitási listát a játék/app fejlesztője/kiadója adja meg, szóval velük kell tárgyalnod ez ügyben.

[ Szerkesztve ]

***

(#30093) Frod válasza ollie (#30092) üzenetére


Frod
addikt

Áhh értem!
Nem tudtam, hogy az Android-rendszer verzióján kívül szokott lenni bármilyen másik követelmény is. Akkor valószínű tényleg ez lesz.
Egyszer akarok 10 év után mobilos játékkal játszani akkor is ez van :DDD
Köszönöm akkor a választ mindkettőtöknek, akkor ez ennyi volt. :(

Do you see the white shadow?

(#30094) mark! válasza Frod (#30093) üzenetére


mark!
őstag

apkmirror-ról le tudod szedni.

>

(#30095) Narxis válasza Frod (#30093) üzenetére


Narxis
nagyúr

Különböző hardveres szempontok is lehetnek amik alapján szűrik a telefonokat. Megpróbálhatod apkmirror-ról letölteni és telepíteni, lehet működni fog.

Thanos was right.

(#30096) Bétaville


Bétaville
senior tag

Mit jelent az IAP? :B

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#30097) r0by válasza Bétaville (#30096) üzenetére


r0by
addikt

In App Purchase. Appon belüli vásárlás.

(#30098) icemad válasza Frod (#30093) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nézd meg PC-n böngészőből. Ott általában kiírja, hogy mi a gond.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#30099) jonnyjoker01 válasza Kasya (#30088) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Már -400k :C

Üdv. Johnny

(#30100) kicsako


kicsako
őstag

Amíg vannak olyan gazdag emberek, hogy heti szinten többezer dollárt költenek egy mobiljátékra, addig lesznek IAP alapú játékok. Magic Rush: Heroes-ben az egyik szerveren volt egy arab sejk, meg egy amerikai válallat főnöke, és eventeknél ahol írta is hogy mennyit vettek az adott cuccból, volt hogy 2-3ezer dollárra jött ki amit elköltöttek egy nap alatt fejenként..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.