Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31351) #27441408 válasza mark! (#31350) üzenetére


#27441408
törölt tag

Szerintem az arra fogégony játékosokat megfoghjatja, ha nem nett függő és nincs nagyon túl tolva az IAP.(azért írom, hogy ne legyen net függő mert mi van ha valaki wifin tolja mint én is, akkor ha nincs net , vagy net mentes helyen van, nem táplálható a karakter? ez szerintem marhaság lenne)

(#31352) mark! válasza #27441408 (#31351) üzenetére


mark!
őstag

tudod jól, hogy bármire képesek :D

iap tuti lesz egy tonna, de talán nem lesz netfüggő.

[ Szerkesztve ]

>

(#31353) Kasya válasza mark! (#31352) üzenetére


Kasya
nagyúr

Azert ilyen kinalat mellett ... :D

(#31354) #27441408


#27441408
törölt tag

Segítséget kérnék, linkelek 1 játékot, nem jövök rá, hogyan kell elütni a labdát, nem igen tudok angolul de azt nagyjából értem mit ír a tutorialon, videót is néztem a játékról de nem segített. MLB Home Run Derby 17
valaki megtenné, hogy ránéz? köszi már kétszer feltettem 1 év alatt de nem jöttem rá játék lényegére. (mármint a lényeg okés a labdát nem bírom elütni)

[ Szerkesztve ]

(#31355) Bozek válasza Kasya (#31346) üzenetére


Bozek
nagyúr

Itt van az a verzió, ami nálunk is elérhető, és ebben nincs IAP. Amit te linkeltél, az elvileg csak az USA-ban és Kanadában elérhető.

(#31356) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Miután végigvittem PC-n az X-Com Enemy Unknown-t Ironman+Impossible nehézséggel azt hittem ezt nem tudom még überelni, de most hogy telefonokra is van már X-Com Enemy Within, így gondoltam megnézem mennyivel tud többet az EU-hoz képest...
Nos, amikor belekezdtem, akkor nem hittem, hogy összejön (és nem is 1-2 nap volt), de kivégezve a PC-s EU után telefonon is az EW Ironman+Impossible módban, ráadásul úgy hogy 4 fős csapatot nem bővítettem :)
5 achievement ugrott fel a végén, sajnos más achievement megcsinálása miatt kilőttem a Ain't No Cavalry Comin'-t :(

:Y :C

[ Szerkesztve ]

(#31357) sultansmith válasza Darth_Revan (#31356) üzenetére


sultansmith
senior tag

Működik hozzá a magyarítás esetleg? Nem próbáltad?

Grat az achievmentekhez!

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#31358) Kasya


Kasya
nagyúr

Light a way
Kimaxoltam a staffoat. A tulajdonságok miatt csináltam képeket. Egy staff kimaxolása 100 staff. A 10 staffhoz így kicsit több mint 1000 staffot kell összegyűjteni.
A staffok random dropja közel egységes. Nagy difi nem volt a végére.

Nekem a Renewal és a Twilight jön be a legjobban.

[ Szerkesztve ]

(#31359) Amur válasza Kasya (#31358) üzenetére


Amur
addikt

Én is a twilight-ot használom. Renewal azért haszontalan mert ott a jó öreg hiro macro, tappol helyettem, ezer éve használom telóra.(annyi hátránya hogy root jog kell neki)

Más: tiny miners megint kiakasztott, írtam is a fejlesztőknek.. Volt update, mondom akkor essünk megint neki..
Tény hogy a laggolás megszünt teljesen. Viszont a mentés még mindig gáz..
Kilépek, 3 óra múlva visszalépek és 23 millióval!! kevesebb törpe van...Fejlesztések sehol..
Feldobja hogy talált másik felhő mentést, töltse-e vissza, rányomok, erre egy még régebbi állást tölt be..
Tolnám, de mindig csak felbosszant..
Várom már az Egg Inc húsvéti nagy update-et, remélem nem csak kacsa!

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#31360) Kasya válasza Amur (#31359) üzenetére


Kasya
nagyúr

Köszi, akkor varok egyelőre a Tiny Miniers-sel. Remélem azért lesz még jobb verziója.

A Renewal úgy tappol hogy te nem tapsolsz és nem is számolja. Úgy velem, afk mellett számíthat. Bár merni nem tudom.

(#31361) gergom91 válasza Amur (#31359) üzenetére


gergom91
tag

Gondolom root nélküli tap macro nem nagyon van :)
Csak emiatt pedig nem akarom rootolni. Egy kicsit kezd fárasztó lenni..
Egg inc-bem tetszett hogy elég volt fejleszteni azt, hogy ott hagyom a kijelzőn az ujjam aztán tolja a csirkét :D

(#31362) Saccco válasza gergom91 (#31361) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én is ezért hanyagolom kicsit. Görcsbe áll az ujjam. :((( :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#31363) MriXYon


MriXYon
csendes újonc

Battle Boom. play.google.com/store/apps/details?id=com.ftt.battlecmd.gl Kb egy hete jelent meg hivatalosan, még ma él a promoció amivel jár 100k gold, 500 gems es egy premium pack a kezdéshez. (egy adag kártya).

Van egy hosszú kampány mód, ez egyszemélyes. Illetve 1v1 pvp, ranglistával.

Mindkét félnek van egy bázisa azt kell beütni a lehívott egységek, épületek, varázslatok segítségével. Egy meccs max 6 perc, ha addig nem nyer egyik fél sem akkor az győz akinek kevésbé sérült a főépülete. A lapokat nem lehet ész nélkül dobálni, max 30 hívható le egy játékban ha kifogysz akkor bukó.

A kártyák fejleszthetők a hasonló játékokban szokott módon. Ha klán tag vagy a felesleges lapokat át tudod olyanná alakítani ami kell. A csapattagok álltal gyüjtött pontokkal lehet még plussz ládát nyitni amivel további kártyákhoz lehet jutni.

Ha érdekel benneteket és klánban akartok játszani gyertek a United Army ba.

[ Szerkesztve ]

(#31364) rejtettlampa


rejtettlampa
tag

Sziasztok! Játtszik itt valaki a Worms 4-el? Én nemrég kezdtem hozzá, de a 15 pályán nem tudok tovább jutni! Ha kilövöm az ellenséges kukacokat, akkor mindig újra élednek! Tudja esetleg valaki, hogy hogyan lehet innen tovább jutni?

(#31365) Bozek válasza gergom91 (#31361) üzenetére


Bozek
nagyúr

AutoInput-tal és automatizálóval (Tasker, E-Robot, Macrodroid, AutoMagic, stb.) megoldható akár ez is. Én csináltam olyant, hogy a hangerő fel gombra nyomkodta a kijelzőt. Legalábbis 10-szer egymás után, aztán újra meg kellett nyomnom a hangerő fel gombot. De akár beállíthattam volna 100-ra is.

[ Szerkesztve ]

(#31366) Krill77


Krill77
őstag

Hi. Van valami platform ajánlott? Ninja arashi tetszett. Feltennék valamit potyogni neha.

(#31367) Ereshkigal válasza MriXYon (#31363) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Mennék, de tele vagytok. :)

(#31368) MriXYon válasza Ereshkigal (#31367) üzenetére


MriXYon
csendes újonc

Az masik klán lesz. Még csak négyen vagyunk tuti beférsz. :-)

Valaki inditott egyet ugyanezen névvel.
ID alapján megtalálsz, #72F

Vagy ha lejjebb görgeted listát.:-)

(#31369) Danny365


Danny365
őstag

Új rekord, valahogy nem láttam értelmét tovább nyomatni, meg kezdett is belassulni a haladás. 600 gyémánt után végre megkaptam a -50% upgrade cost runat, remélem meggyorsítja majd a elkövetkező játékokat.

(#31370) #27441408


#27441408
törölt tag

Farkle Blitz
facebookon akadtam rá, eléggé addiktív 1személyes amolyan letehetetlen kockajáték. Szabáléyok a neten elolvashatóak.

(#31371) Slier


Slier
tag

Ha sikerült valakinek működésre bírnia az Asphalt 9-et az jöjjön a Speed Hunters Clubba. Szedjük össze a magyar játékosokat

Life is a game, go 4 it.

(#31372) Kasya válasza Slier (#31371) üzenetére


Kasya
nagyúr

Milyen a jatek? Megeri "tesztelni"?

#31373) ZedMester: tenyleg :D
Csak App store Philippines-ben van, ha jol olvasom.

[ Szerkesztve ]

(#31373) mark! válasza Kasya (#31372) üzenetére


mark!
őstag

még nincs is androidra :DDD

vagy miért nem találok róla sehol infót? :F

[ Szerkesztve ]

>

(#31374) Danny365 válasza Slier (#31371) üzenetére


Danny365
őstag

Videók alapján nekem egy az egyben NFS: No Limits kopinak tűnik. Azzal sokat játszottam, de nem vagyok benne biztos, hogy ez az Asphalt 9 megéri a macerát: új profil, vpn...

Mennyire korlátoz az, ha nem költesz IAP-ra?

(#31375) Kasya válasza Danny365 (#31374) üzenetére


Kasya
nagyúr

De jol latom, hogy Androidra meg nincs?

(#31376) MikeWazowski válasza Slier (#31371) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Most ezt minek írtad be egy androidos fórumra? Ennyi erővel írd be az új alto odysseyt is...

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#31377) Danny365 válasza Kasya (#31375) üzenetére


Danny365
őstag

Oh, valóban, azt hittem csak azért nem jelenik meg Play Store-on, mert más régióban érhető el, de úgy néz ki a soft launch is csak iOS-en volt meg.

(#31378) Kasya válasza Danny365 (#31377) üzenetére


Kasya
nagyúr

Akkor megnyugodtam. Mar kezdtem felspanolni magam az uj jatek lattan :DDD

(#31379) Slier


Slier
tag

Állítólag már van .apk. Bár lehet fake... 😕 van androidos telóm is csak az gyenge így nem tudom tesztelni

Life is a game, go 4 it.

(#31380) Slier válasza Danny365 (#31374) üzenetére


Slier
tag

Chapter 2-nél járok eddig megy a dolog vásárlás nélkül, viszont szerintem jobb élményt nyujt mint a no limits. Nekem az olyan vontatott volt

Life is a game, go 4 it.

(#31381) mark! válasza Slier (#31379) üzenetére


mark!
őstag

:N

hogy lenne apk ha ki se adták még a játékot? :D
ami van, az tuti fake

>

(#31382) beg válasza Slier (#31379) üzenetére


beg
veterán

Szerintem ezt ne erőltesd tovább. Ha lesz hivatalos forrásból játék droidra, akkor térjünk vissza rá, addig meg az ios verziót használd egészséggel, de az nem ide való.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#31383) MikeWazowski válasza Slier (#31380) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Viszlát!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#31384) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A Baldurs Gate EE akciós most! 890ft

(#31385) Kasya válasza WhiteWalker (#31384) üzenetére


Kasya
nagyúr

Epp a napokban neztem, de sokalltam az arat :R

(#31386) WhiteWalker válasza Kasya (#31385) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én is így vagyok vele. Ennyiért best buy.
És ahogy olvastam van magyar felirat is hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#31387) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Tölthető a sims mobile

(#31388) #27441408 válasza Maxtreme (#31387) üzenetére


#27441408
törölt tag

két kérdés, kötelező a net?

ami még fontosabb ha csak icipicit tudok angolul érdemes megpróbálni? (vegyük úgy nem tudok) köszi

(#31389) Bétaville válasza #27441408 (#31388) üzenetére


Bétaville
senior tag

Na erre én is kíváncsi vagyok. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#31390) #27441408 válasza Bétaville (#31389) üzenetére


#27441408
törölt tag

Én felrakom majd aztán meglátom, ha gondolod beírom majd a tapasztalataimat pl, hogy játszható e ha nem értem a nyelvet.

(#31391) #27441408 válasza Bétaville (#31389) üzenetére


#27441408
törölt tag

Bétaville egész jó, netet "természetesen" követel, én minimális angollal a bemutatót csinálom az megy, mindent elmutogat nyíllal stb, egyenlőre ha már feltettem,nekem maradós aztán majd meglátom mennyire tetszik a műfaj, anno gépen már sokan rá akartak erre berszélni.

(#31392) Bétaville válasza #27441408 (#31391) üzenetére


Bétaville
senior tag

Köszi! :R

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#31393) Reaper válasza WhiteWalker (#31384) üzenetére


Reaper
őstag

Ez tényleg csak tableten játszható, vagy azért el lehet vele lenni 5''en is? (Galaxy S7)

(#31394) #27441408 válasza Bétaville (#31392) üzenetére


#27441408
törölt tag

Sokszor nem értem amiket ír, de nyilazza, hogy mit kell csinálni és nyílván látom, így értelemszerűen nem az igazi de amíg újdonság el leszek vele.már csak azért is mert a pc-sre rengetegen rá akartak beszélni

[ Szerkesztve ]

(#31395) gergom91


gergom91
tag

Nem nagyon találok semmit, hátha tudtok segíteni.
Settlers 2 szerű nem túlságosan bonyolított építős, fejlődős stratégiai játékot szeretnék IAP nélkül, ha offline szintén előny. A townsmen-t sokat játszottam, tetszett is de meguntam. Sim city build it full IAP...
Annyi szemét van a play áruházban, hogy hihetetlen.

Más : a Game dev tycoon még sokadik játszásra is nagyon adja, néha azért tud érdekes lenni. Új rekordot állítok be, tökéletesen passzol a téma és a műfaj, a platform is stimmel, aztán kapok egy 4-es értékelést.... Egymás után 2-3 ilyet beadott ma, elég is volt a csődhöz :(

(#31396) sto1911 válasza gergom91 (#31395) üzenetére


sto1911
veterán

Theotown?

(#31397) Saccco


Saccco
nagyúr

Junkyard Tycoon, egész jópofának látszott kép alapján, na mondom lássuk csak az IAP részt... Hát rekord gyanús 132.999ft... :Y

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#31398) Mefi60 válasza Saccco (#31397) üzenetére


Mefi60
csendes újonc

Jó játék csak egy idő után iszonyat monoton...

(#31399) Amur válasza Saccco (#31397) üzenetére


Amur
addikt

Én is próbáltam mert régóta keresek autós témájú tycoont, de semmi jót nem sikerült eddig(ez is elég gáz egy idő után..)
Talán az Idle Car factory volt ami legtovább lekötött [link] (lengyel fejlesztők egész jól összerakott játéka),
de a szokásosnál is lassabb fejlődési lehetőségek full monotonná tették..(az hogy egy hónap játék után egy új autót tudtam kifejleszteni... no comment

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#31400) #27441408


#27441408
törölt tag

2048 by Gabriele Cirulli
az eredeti kicsit újra gondolva, amiért betettem, a time mód szerintem durván addiktív pár perces kikapcsra remek, elvileg ez az eredeti játék, Cirulli neve is rajta van a játékon, megvette valami cég az ő nevük alatt fut, Új funkciókat és egyebeket ígérnek, én kíváncsi vagyok, hogyan élesztik fel ezt a játékot. A time mód elég nehéz, folyamatosan jönnek fel a kockák, nem úgy van mint a normál játéknál, hogy húzásonként 1 új. Bár gondolom sokatok szerint 1 lefutott játék,szerintem az új módot megéri kipróbálni. én eddig 56 mp-et bírtam

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.