Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33001) Narxis


Narxis
nagyúr

Sega Heroes-al játszik itt valaki?

Thanos was right.

(#33002) Sonja válasza Narxis (#33001) üzenetére


Sonja
veterán

Én igen. :K Bár elég lassan haladok a többi játék mellett. :B Az Era of Celestials MMORPG nagyon lefoglal. :D

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#33003) Narxis válasza Sonja (#33002) üzenetére


Narxis
nagyúr

Van olyan küldetés, hogy Loot run 0/10, Loot 10 stages from a campaign. De ez sose növekszik. Bugos lenne?

Thanos was right.

(#33004) Phülöp válasza Louro (#32998) üzenetére


Phülöp
addikt

OnePlus 3T-n tolom az X-COM-ot, nem kényelmetlen egyáltalán. Az iPad-en azért más volt az élmény.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#33005) Sonja válasza Narxis (#33003) üzenetére


Sonja
veterán

Az nálam simán ment. Lehet, hogy tényleg bebuggolt?! :F Node mit lehet így kezdeni vele?! :o Kilépés-belépés gondolom megvolt?!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#33006) Narxis válasza Sonja (#33005) üzenetére


Narxis
nagyúr

Meg. Akkor ez gondolom durván bebuggolt. :(

Thanos was right.

(#33007) jonnyjoker01 válasza Sonja (#33002) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én agybajt kapok már a reklámjától. YouTube 10 alkalomból 5x berakja annak ellenére, hogy az AdSense beállításainál kiütöttem már mindenféle olyan témakört ami játékhoz köthető.

Na de amiért zavar a reklám, hogy rohadtul nem köthető a gameplayhez, ez zavar a mostani mobilos játékokban, aztán olyan hülyességekkel maradnak legálisak, hogy "Try the real game" és társai.

Gondolom a játék maga viszont nem rossz, ha ennyit tolod :D Régen a Legacy of Discord-dal játszottam ami kb ugyanolyan mint ez (leszámítva az open-world-séget), el lehetett nyomkodni :)

Csak könyörgöm lassan álljanak már le ezekkel a félrevezető reklámokkal, mert rohadtul idegesítő.

Másik kedvencem valamilyen klánrendszerű Game of War kopi, ahol egy csajt mutatnak miközben játszik. Össze vissza nyomkodja a kijelzőt pedig csak 1-2 gombnyomás van az egész reklámban :W Ja és persze totál nem igazi gameplayt mutatnak, hanem valami renderelt fost.

/RANT OFF :R

Üdv. Johnny

(#33008) Sonja válasza jonnyjoker01 (#33007) üzenetére


Sonja
veterán

Szerintem a legjobb MMORPG, amit eddig androidon próbáltam! :K Jelenleg 334. szinten járok, szóval jól haladok. :D Egy forintot se költöttem, de sok rubintom volt játék közben (több ezer). :) Az eventek szvsz nagyon jók, ha meg guildbe is bekerülsz (ami tényleg értelmesekkel is van tele), akkor még jobb (pl. napi guild eventek, stb.). :))

Így állok jelenleg:

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#33009) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Most ingyenes az Infinite Flight.
Könnyed repülőgép "szimulátor". A gépek kidolgozása nagyon szép, a hangok is rendben vannak. Egyedül a táj nem valami szép,de talán még javítják. Akit érdekel, próbálja ki.

[link]

(#33010) Narxis


Narxis
nagyúr

Ki hol tart a Kingdom Rush Vengeance-ben?

Thanos was right.

(#33011) Vikthor válasza Narxis (#33010) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Végigjátszva. Már csak az ironmode és az elit hiányzik 1-2 achievmentel.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#33012) Kasya válasza Vikthor (#33011) üzenetére


Kasya
nagyúr

Hány óra?

(#33013) Vikthor válasza Kasya (#33012) üzenetére


Vikthor
nagyúr

6-7 eddig

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#33014) sayCet válasza Narxis (#33010) üzenetére


sayCet
aktív tag

Én is végigtoltam, nem igazán mentem achievementekre, veterán módban sokszor nehéz, de baromi izgalmas. Nálam elnyerte a legjobb Kingdom Rush rész címet.

[ Szerkesztve ]

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#33015) penge111 válasza Sonja (#33008) üzenetére


penge111
addikt

Crusaders of Light-hoz volt szerencséd?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#33016) Johnny_vT


Johnny_vT
senior tag

Srácok, nem nagyon töltödik a táblázat. Felveszem a kapcsolatot a topikleírás készítöjével, hogy tegye bele :)

[Android játékajánló]

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#33017) Sonja válasza penge111 (#33015) üzenetére


Sonja
veterán

Igen, de azt csak PC-n próbáltam ki. Nagyon hasonló a játék az Era of Celestials-hoz. Viszont azt nem sokáig játszottam (csak pár órát), mivel nem fogott meg akkor. Lehet teszek vele egy próbát most androidon is. :K :R

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#33018) akooos válasza Johnny_vT (#33016) üzenetére


akooos
veterán

Ő nem tudja, csak moderátor, mivel nincs TG.

(#33019) Louro


Louro
őstag

Bár nem fizetős, de ahogy látom nem feltétel. Nekem pl hatalmas favorit az 1-2 perces menetekre, ha utazok a Lapse: A forgotten future.

Magyar nyelvű, humoros néhol, egyszerű a kezelőfelülete és egyszerű a szabályrendszere. Ha jól tudom, ezt hívják rogue-like stílusnak.

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#33020) DrBubo77 válasza Johnny_vT (#33016) üzenetére


DrBubo77
addikt

Vertigo Racing (free)
Egyedi stílusú autóverseny, ahol nem tudsz jobbra-balra irányítani, csupán a gáz és fék használatával tudsz kormányozni.
Minimum casual játékidő: 2-4 perc
Mikrotranzakció: játékpénz
#játékajánló

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#33021) Johnny_vT válasza DrBubo77 (#33020) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Munkahelyről nem tudom szerkeszteni, ezért kapott hozzáférést Kasya, Amur és johnnyjoker01. Nekik privátban mehet a dolog, de figyelj rá, hogy minden oszlophoz adj infót.

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#33022) Kasya válasza Johnny_vT (#33021) üzenetére


Kasya
nagyúr

Kozben lett egy újabb 10-es listám, csak még időm nem volt este beírni, de ma pótlom. Solgard, Sorcery sorozat, Hungry Dragon, Crunch Time...

(#33023) jonnyjoker01 válasza Johnny_vT (#33016) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Már van egy szép kis listám, részletesen megírni még nem volt időm (és szöveges értékelést is akarok írni a játékokhoz) hétvégén szerintem be tudnám írni a táblázatba. ZH-k miatt most kicsit megváltoztak a prioritásaim :O

Üdv. Johnny

(#33024) Phülöp válasza DrBubo77 (#33020) üzenetére


Phülöp
addikt

+ kellemes a muzsika is alatta

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#33025) Amur válasza DrBubo77 (#33020) üzenetére


Amur
addikt

Ez tényleg jó kis árkád játék. Kiszedtem belőle az összes acsit. Nálam is ajánlós!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#33026) Sonja válasza Sonja (#33017) üzenetére


Sonja
veterán

Játszottam most már 1-2 órát androidon, de továbbra se tetszik. :N Maradok az Era of Celestials-nál! :K :R

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#33027) Sonja


Sonja
veterán

Megjelent a Star Trek Fleet Command! :)

Még nem próbáltam, de már feltelepítettem. Aki kipróbálta írna róla egy kicsit?! :R

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#33029) tupacamaru válasza stopposdave (#33028) üzenetére


tupacamaru
veterán

Tud felhő mentést a játék? Én csak Megapolis-ozok, de nincs semmi probléma, mondjuk én még csak a 3-as verziónál tartok.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#33031) Kasya válasza Sonja (#33027) üzenetére


Kasya
nagyúr

Klanhaboru szerusegnek tunik.

(#33032) Johnny_vT válasza akooos (#33018) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

ollie elintézte :R

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#33033) RetepNyaraB válasza stopposdave (#33030) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Néha késik a szerver oldal. Gondolom nem egyszerre van nyitva a játék mindkét eszközön (akkor azért adódhatnak grimbuszok); negyed óránál ritkán több a lag. Megpróbálhatod a play games-t újrarakni, vagy opcionálisan az adatait törölni és reboot.
Más ötletem nincs.
Emulátorból a noxplayer talán még a legjobb a bl4 mellett. Reklám legalább nincs benne:)

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#33034) jonnyjoker01 válasza Sonja (#33027) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Azt írják értékelésekben hogy átlagos p2w klán háború. Hacsak nem akarsz tízezreket / százezreket költeni, felejtsd el :N

Mostanában megnéztem a toplistákat és sírhatnékom van :( Egyedül a top selling az ahol igazán minőségi játékok vannak.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#33035) nyisziati válasza jonnyjoker01 (#33034) üzenetére


nyisziati
veterán

Na ez az. Nincs egy normális stratégia, mint pl a Civilization Revolution 2. :(
Vagy nem p2win RPG (turn based).

[ Szerkesztve ]

(#33036) Amur válasza jonnyjoker01 (#33034) üzenetére


Amur
addikt

Azok a toplisták valósak?
Néha olyan címek vannak a topban amiről egyszerűen nem hiszem el hogy olyan sikeresek lennének..
De lehet a generációs különbségből adódik hogy így gondolom..
Én aki C-16-on játszott először és még játszott a heroes1-el is, nehezen veszi be ezeket az idiótaságokat..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#33037) Louro válasza nyisziati (#33035) üzenetére


Louro
őstag

Nagyon erősen XCom koppintás, de minőségi és én szerettem. (Free, bár van fizetős része, ha jól emlékszem, de simán játszható anélkül is.)

Mercs of boom

Mess with the best / Die like the rest

(#33038) Johnny_vT válasza Amur (#33036) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Ne is mondd, nekem nagyítóval kell keresni a normális címeket, pedig azt hiszem fiatalabb vagyok nálad. A Play Store játékfelhozatalának 90%-a a szememben hulladék. Ebben mondjuk szerepet játszik, hogy se a tower defense, se az idle "game", se az mmo-k, se a telefonos fps-ek (stb...) nem kötnek le és a maradékból is rengeteg a gyenge minöségü cashgrab.
Ezért is kezdeményeztem a topikleírásban található ajánló elkészítését.

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#33039) nyisziati válasza Louro (#33037) üzenetére


nyisziati
veterán

Köszi, megnézem! :)

(#33040) Kasya


Kasya
nagyúr

Holnap indul a RebirtM "Oceanic" szervere csak Europa szamara.

(#33041) Sonja válasza jonnyjoker01 (#33034) üzenetére


Sonja
veterán

Közben kipróbáltam a Star Trek Fleet Command-ot, és ott ragadtam 2 órára. :B Nekem bejött, bár tényleg rengeteg a valódi pénzköltési lehetőség. :( Egyébként maga a játék tetszik, annak ellenére is, hogy nem szeretem a Star Trek világot. :))

Assassin's Creed Rebellion se lenne rossz egyébként, de ez is tele van fizetési cuccokkal. :U A kérdés, hogy mennyire lehet majd így haladni benne.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#33042) jonnyjoker01 válasza Amur (#33036) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Valami algoritmus alapján vannak kiválasztva, hogy mi az amit a legtöbben vesznek éppen. Tehát nem az összes letöltést nézi hanem hogy mostanában (nem tudom milyen időközönként) mennyien töltötték le.

@Sonja: a legtöbb ilyen RTS MMO játékkal pont ez a bajom, hogy egyébként egyáltalán nem rossz játékok ezek, de az iap szétcseszi őket.

Legdurvább példa erre a Millennium Wars, iszonyat jó játék volt, a 2-es szerveren csak magyarok játszottak, mindenki közel volt egymáshoz erőben mert nem költött senki százezreket a játékban. Aztán jött egy két update és úgy lelassították a pénz nélküli fejlődést, hogy játszhatatlan lett az egész. Szerver szintű sztrájkot nyomtunk, kb 3-400 aktív játékos odaköltözött a map egyik sarkába. A devek semmit sem csináltak, tovább nyomták a pay to win dolgokat és szép lassan meg is halt a játék.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#33043) kicsako válasza jonnyjoker01 (#33042) üzenetére


kicsako
őstag

Huuu ne is mondd. Millenium Warsban 1x koltottem valami 500 ft-ot es akkora elonyt adott magyarok kozott hogy top3 lettem :D

Star Treket enis kiprobaltam, de masfel nap utan offoltam. Jo kis jatek, de a kesobbiekben ugyis csak balnavacsi lettem volna.

AC mivel full pve szerintem teljesen jatszhato iap nélkül. Egyetlen baja hogy 1x becrashelt a jatekom es nincs meg a tobbnapos mentesem ugyhogy azt is otthagytam :(

(#33044) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

Valaki nem próbálta a Legend of Solgard-ot? Nem rég kezdtem és nagyon jó stratégiai játék, de egyre több jelet fedezek fel a P2W modellre. Valaki nem játszott vele huzamosabb ideig? Játszanék vele, de "feleslegesen" nem akarok energiát fektetni bele, ha úgy sincs értelme.

köszönöm :R

(#33045) Kasya válasza Jumbozorz (#33044) üzenetére


Kasya
nagyúr

En az elmult heten hagytam abba (bar a telefonon meg fent van), mert IAP csapdaba kerultem.
Jelenleg a 123-as palyan vagyok, itt ereztem meg eloszor a "gyenge csapat" fogalmat. Gold-ot kellene farmolnom, talan egy picit meg tudnek fejleszteni a hosokon, de lenyegi szintlepes kellene inkabb...vagy uj hos.

Hol tartasz? Sokszor eleg a gyengebb, de jobb strategiaju csapatosszeallitas is.

[ Szerkesztve ]

(#33046) Jumbozorz válasza Kasya (#33045) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Most kezdtem 52. pályán. Nagyon tetszik a koncepció, de az a fránya IAP.

Véges időm van, de szeretek játszani, viszont "értelmetlenül" nem. Be kell látnom, hogy nincs értelme a free játékokat elkezdeni, mert előbb-utóbb mindig az IAP csapdájába kerülök akármilyen típusú játékkal kezdek el játszani. Természetesen vannak fizetős játékok amik tök jók, de szeretem, ha online összemérhetem a tudásomat a játékostársakkal.

No mindegy. Köszönöm. Szerintem abbahagyom, mert mióta feltettem a kérdésemet máshol is olvastam, hogy a 100+-os pályákon "megáll" a játék...

(#33047) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Csak nekem új, hogy van van már felhőmentés a Subway Surfers-be? :Y

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#33048) Narxis válasza MikeWazowski (#33047) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem facebook-os?

Thanos was right.

(#33049) MikeWazowski válasza Narxis (#33048) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nem. Az volt régen is mármint fb integráció, de nem mentett. Most google playbe ment, azt hiszem. De ki is próbáltam.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#33050) kicsako


kicsako
őstag

Sziasztok,

Tudnatok ajnalani valami skill-based nem p2w jatekot androidra? Rpg, turn based rpg, vagy bármi hasonlo johet. Pubg fortnite es hasonlo szennyjatekokkal hagyjatok, fps egyaltalan nem erdekel arra van pc/ps.
Koszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.