Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30151) MikeWazowski válasza CactuS (#30150) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Te veszel HP potit? Valamit nem jól csinálsz. Nekem 500 fölött van és egyet se vettem.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#30152) CactuS válasza MikeWazowski (#30151) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerintem sok dolgot ezzel kapcsolatban nem lehet elrontani. Plusz nálam éjszaka is ment az afk farmolás, így javarészt ott eszi meg a potikat, nem sima questek közben.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30153) MikeWazowski válasza CactuS (#30152) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jah, az lehet.
Egyébként úgy látom, hogy megoszlanak a kasztok, talán jól sikerült a balance. bár elég hosszú volt a béta időszak...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#30154) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Csináltam topicot a Lineage 2 Revolutionnak, hogy ne itt szemeteljük tele a fórumot.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#30155) #27441408


#27441408
törölt tag

Battle Break erősen addiktív miután rájön az ember a lényegre. Kicsit eszi az akku-t de gondolom mivel új a játék ezt még optimalizálhatják.

(#30156) Sonja


Sonja
veterán

Jön új Star Wars játék az EA-től, amire már lehet regisztrálni. Biztos ebben is lesz loot crate. :U

Star Wars: Rise To Power

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#30157) MikeWazowski válasza Sonja (#30156) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Regeltem, de nem tudom minek... ez is csak p2w lesz. EA...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#30158) #27441408 válasza MikeWazowski (#30157) üzenetére


#27441408
törölt tag

Miért most komolyan INGYEN mit vársz? Ezt nem csak az EA csinálja..

(#30159) mark! válasza #27441408 (#30158) üzenetére


mark!
őstag

szerintem nem ismered eléggé az ea-t :D 10 éve nem volt normális játékuk

[ Szerkesztve ]

>

(#30161) CactuS válasza #27441408 (#30158) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Gondolom kimaradt a Battlefront II körüli balhé.

Elég régóta ők a csúcs a lehúzásban, de az, hogy egy 60 dollárs ( Eurós) AAA címbe gyakorlatilag egy az egyben belevertek egy nyamvadt Free to play mobilos IAP rendszert, abból is az undorítóbb fajtát, na az már világrekord. Gyakorlatilag naponta x összeget kaphatsz (amiből veszel lootoboxot, amiből minden jöhet random), nem számít, hogy mennyire van jó, a legjobb és a legrosszabb is ugyanannyi kreditet kap. Fejlődés random, crafing random, crafing material csak lootboxból esik, ha átlag 15-tel számolunk, akkor ~700+ láda kell minden fegyver feloldásához. És ez egy AAAs PC-s cím, nem mobilos játék.

Szóval IAP és IAP között is van különbség, nem kell felháborodni. Én pl: elég régóta tolom a CSR2-őt, amiben van IAP, de teljesen boldogan elvagyok vele és haladok a játékban.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30162) #27441408 válasza mark! (#30159) üzenetére


#27441408
törölt tag

pl a tetris és a tetris blitz is az....

(#30163) WhiteWalker válasza #27441408 (#30162) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ezt most ugye viccnek szántad? :U
Mert elég vérre menően komoly dologról van szó, nem akarom eldramatizalni de mondhatni egy gamer jövőt meghatorozo "háború" van.

[ Szerkesztve ]

(#30164) Bozek válasza CactuS (#30161) üzenetére


Bozek
nagyúr

(#30165) #27441408 válasza WhiteWalker (#30163) üzenetére


#27441408
törölt tag

Csak válaszoltam, nekem ezek a játékok tetszenek.

(#30166) Rigormortiis válasza mark! (#30159) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Na azért ez is elég nagy ferdítés.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#30167) mark! válasza Rigormortiis (#30166) üzenetére


mark!
őstag

olyan ami hosszabb időre lekötött volna, egy sem volt.

>

(#30168) wayne1


wayne1
senior tag

Akinek van Gear VR szemcsije nézzen be a store-ba. Kiárusítás van. 3 Ft-okért is dobálnak játékokat :)
The Collector's Sale

(#30169) sto1911 válasza wayne1 (#30168) üzenetére


sto1911
veterán

Vajon ezeket fel lehet hackelni más készülékre?

(#30170) Maxtreme válasza wayne1 (#30168) üzenetére


Maxtreme
addikt

Köszi le is bányásztam őket. :D
wayne1: Sztem nem, mivel erősen samu hw specifikusak lehetnek.

(#30171) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Globálisan is megjelent a Shadow Fight 3

(#30172) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Asphalt 8, hill climb 2 és CSR2-n túl van még olyan autós játék, ami említésre méltó?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30173) Phülöp válasza CactuS (#30172) üzenetére


Phülöp
addikt

RE-VOLT Classic Premium
Hill Climb Racing (igen, az első rész)
Colin McRae Rally
Vertigo Racing

Nálam ezek mennek (meg az Asphalt 8, de az benne van a te listádban is).

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#30174) Bozek válasza CactuS (#30172) üzenetére


Bozek
nagyúr

Horizon Chase

Én általában csak ezzel tolom az autós játékok közül, bár most megvettem az F1 2016-ot, de egyelőre még barátkozok az irányítással.

(#30175) Amur


Amur
addikt

Egyik google play linkre ezt kaptam be:

:D
A google szerint a google play veszélyes! :DDD

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#30176) mark! válasza Amur (#30175) üzenetére


mark!
őstag

nekem is volt ma több ilyen.

>

(#30177) #27441408 válasza Amur (#30175) üzenetére


#27441408
törölt tag

Légyszives és ne telepítgessél mindenfélét onnét. ;] :DDD

(#30178) pocokxx válasza CactuS (#30172) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Skidstorm-ra függtem rá nagyon. Nem egyszerű, inkább nehéz. Földhöz csapkodós, de addiktív... Kiadatlan, de játszható.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#30179) Amur válasza pocokxx (#30178) üzenetére


Amur
addikt

toltam sokáig. tényleg nehéz. Már nem emlékszem mi volt az ucsó csepp hogy leszedtem.
Ja tudom! Alig voltak játékosok online!
Ha ez már változott újra felrakom!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#30181) akooos válasza Maxtreme (#30171) üzenetére


akooos
veterán

A második részét imádtam, iap nélkül végig lehetett tolni a story. Ebben kicsit félek, hogy a legolcsóbb IAP is elég drága. A 40k pedig kifejezetten sok. Remélem nem lesz nagyon éhes.

(#30182) Micsurin válasza #20749568 (#30180) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Pénz nélkül élhetetlen. Kb az Accolade Open (R8LMS, ACR Viper, Porsche GT) onnan esélytelen értelmesen haladni.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#30183) r0by


r0by
addikt

Castle Creeps Battle

Tiszta Clash Royale, csak itt álló mód helyett fekvő módban zajlik a játék.

(#30184) felixo


felixo
őstag

Üdv !
Melyik a legjobb foci menedzser játék szerintetek ?

Redmi Note 9

(#30185) Bozek válasza felixo (#30184) üzenetére


Bozek
nagyúr

A legjobb kell vagy ingyenes? :) A legjobb a Football Manager széria, abból is szerintem a 2018-as. Viszont ez nem a legolcsóbb.

(#30186) CactuS válasza Phülöp (#30173) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi, ebből a Vertigo Racing nagyon bejött kinézetileg. :)

pocokxx: köszi, ránézek arra is.

Aweriot: Köszönöm a tippet, ismerem, de az nekem már túl sok mobilon, gépen meg lusta vagyok felrakni a kormányt. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30187) felixo válasza Bozek (#30185) üzenetére


felixo
őstag

Ingyenesre gondoltam.

Redmi Note 9

(#30188) Bozek válasza felixo (#30187) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor kérdezd úgy, hogy melyik a legjobb ingyenes focimanager játék. Ingyenes sose lesz olyan jó, mint az FMM 2018, főleg, hogy sokat változott az FMM 2017-hez képest.

(#30189) Kasya válasza Bozek (#30188) üzenetére


Kasya
nagyúr

Erteni/ismerni kell hozza a valos foci helyzetet?

(#30190) Bozek válasza Kasya (#30189) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha ismered, akkor tudod, hogy melyik játékosokkal kezdjed a meccset. Ha nem, akkor meg nézed az értékeit. Én se ismerem mindegyik csapatot, úgyhogy az értékekre hagyatkozok például az angol 6. osztályban. :)

Egyébként teljesen valós, nem kamunevekkel van tele.

[ Szerkesztve ]

(#30191) #27441408 válasza felixo (#30187) üzenetére


#27441408
törölt tag

Top Eleven 2018 - Be a Football Manager

Weben is és facebookon is játszható.

(#30192) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Használ valaki ilyen vagy hasonlót játékokhoz?
Szeretném kamionban a telefonomhoz (G8) távirányítóként használni. Videókat nézve tudja azokat a funkciókat, melyekre alapvetőleg szükségem van (zenelejátszó kezelése, egér funkció alkalmazások kiválasztása, elindítása, még a kamera kezelés is jól jöhet). Viszont nem derült ki számomra, hogy lezárt képernyőt fel tudok-e nyitni vele, hogy az alkalmazásokhoz férjek érintés nélkül?

Tudnátok ajánlani ilyen kontrollert (ami esetleg ezt az utolsó igényemet is ki tudná elégíteni)?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#30193) mark! válasza HoTaZo (#30192) üzenetére


mark!
őstag

feloldani fel tudod, de felébreszteni nem. (mármint meg kell nyomnod hozzá a power gombot).

>

(#30194) HoTaZo válasza mark! (#30193) üzenetére


HoTaZo
őstag

Köszi! Hihetetlenek ezek a fejlesztők, programozók! Van egy bt billentyűzetem, bármely gomb lenyomására felébred, de feloldani egyikkel se lehet. Ezzel meg felébreszteni nem. Ilyen alapvető dolgokat nem beletenni ilyen cuccokba... nem is értem! :W

Neked van ilyened, vagy más típus?

[ Szerkesztve ]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#30195) mark! válasza HoTaZo (#30194) üzenetére


mark!
őstag

nincsen, viszont egeret használok, azzal sem lehet.
lehet hogy valahogy be lehet állítani, mondjuk hogy gombnyomásra felébredjen, de az is lehet, hogy tudja ezt a funkciót. (valamelyik gombot power gombként kezeli)
és ha egy sima egeret otg kábellel csatlakoztatnál? billentyűzettel felébreszted, egérrel feloldod.
mondjuk azt nemtudom hogy kamionban mennyire férnek el a kábelek, gondolom pont azt akarod megúszni hogy keveset kelljen szarakodni a kábelekkel.

bluetooth-os egér vevőjét otg kábelba, úgy lehet működne.
ha jár erre egy szakértő, majd megmondja, ennyire nem folytam még bele az ilyenekbe :D

[ Szerkesztve ]

>

(#30196) HoTaZo válasza mark! (#30195) üzenetére


HoTaZo
őstag

Bt egeret, gombot, numerikus padot már ajánlottak másik topikban. Azok után kutatva futottam ebbe és variánsaiba.
Fél méter előrehajolgatást szeretnék kiváltani vele. Még ezek vannak olyan arban, amit megér nekem. Kábelezés kizarva, így is sok van körülöttem.
Alapból mágneses csatlakozót használok, abból pedig még nem találtam OTG-st. Így az ilyen megoldás is bukott.
De köszi a segítséget! :) :R
Hátha téved erre ilyen kütyü tulajdonos, aki tudna segíteni. :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#30197) icemad válasza HoTaZo (#30192) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Milyen telefonhoz kellene? Mert szerintem az is járható út, ha keresel a telefonodhoz való hang asszisztenst és azzal ébreszted a telefont, a többit meg csinálod a távirányítóval. Nekem s8 plusz van, ott a Bixby bőven jó ilyenekre, bár én autóban használom. De ha jól emlékszem az Google asszisztens is tud ilyet.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#30198) sto1911 válasza HoTaZo (#30196) üzenetére


sto1911
veterán

Ha nem zárod le a képernyőt?
Vagy smart lockot használsz?

(#30199) #27441408


#27441408
törölt tag

Stickman Cross Golf Battle

Megjelent! :)

Kellemes aranyos játék, bár még csak a tutorialt nyomtam végig de ez alapján remek a hangulata a képi világ stb,azt nem tudom mennyire van rajra ember (tekintve,hogy új) , van offline edző mód is.

[ Szerkesztve ]

(#30200) #27441408 válasza #27441408 (#30199) üzenetére


#27441408
törölt tag

Ember vs Ember módban még nagyon kevesen vannak, ez gondolom majd javul mivel a Djinworks nem csak androidra ad ki játékot hanem iOS re is, a játék könnyen kezelhető és szép, kevés induló zsetont ad, de ahogy néztem videózni lehet ha elfogy. Aranyos kellemes játék töltsétek. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.