Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31851) Rigormortiis válasza Fitzgerald (#31833) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Hogy rohadnának meg. Teljes árért vettem anno. Hova a f.szba lett?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#31852) Rigormortiis válasza ollie (#31837) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Onnan is eltűnt.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#31853) Fall-N válasza Rigormortiis (#31851) üzenetére


Fall-N
veterán

Én is megvettem annó.

Inkább az lehetett az oka, hogy az újabb Androidokkal már nem teljesen kompatibilis és úgy ítélték meg, hogy nem éri meg nekik fejleszteni. Inkább törlik.

Sajnos a Jade Empire sem működik Android Oreo alatt, pedig szívesen megvettem volna a KOTOR után (ugyanaz a cég Aspyr Inc. portolta). 2016 óta nem kapott update-et.

[ Szerkesztve ]

(#31854) CactuS válasza jonnyjoker01 (#31850) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kiegeket egyébként szokták akciózni? Nem nagy pénzek, de amúgy se haladok túl gyorsan, mert limitált az időm (storynál még csak most kéne visszamennem a wormholeba, hajoban pedig Anaan-nál tartok, szóval messze még a vége. :)

Jelenleg bányászok Hiroto ultrasxan + imt 4.0 fúró párossal, de valahol olvastam, hogy az ellenséges frakciók hajóinak kifosztása jobb pénz, ha pedig túl rossz a repu, akkor váltani kell az oldalt. Ez igaz?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31855) ilyr válasza Rigormortiis (#31852) üzenetére


ilyr
tag

Nem lehet, hogy a Shadowrun Returns tartalmazza azt is és azon a néven tudod letölteni?

(#31856) jonnyjoker01 válasza CactuS (#31854) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Igen azt úgy lehet csinálni, frakciók között ugrálni. Terranokkal mondjuk nem érdemes összeveszni, ha csinálod a sztorit, de igazából olyankor bármikor átmehetsz midorianokat ölni.

Bányászatból akkor jön sok pénz ha van magasabb szintű scannered és a magas szintű "magos" aszteroidákat bányászod ki 100%-ban (így kapod meg a 'core'-t, ami sokat ér). Legjobb pénzszerzés szerintem a kereskedés drága cuccokkal vagy blueprintek alapján drága dolgok gyártása és eladása.

Szerk. a kalózoskodás akkor éri meg a legjobban, ha nagy konvojokat támadsz és nagy a rakodó kapacitásod.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#31857) CactuS válasza jonnyjoker01 (#31856) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Anaan-ba most 420t fér, bányászatnál jól jön, a kalózkodást még nem próbáltam vele, kalózokból csak néhány t cucc szokott esni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31858) DrBubo77 válasza B******** (#31849) üzenetére


DrBubo77
addikt

Én is kipróbáltam:
Nem könnyű becélozni a jószágokat. De sikerült eljutni odáig, hogy az első csatám is megvolt. Ebben a pörgetős pontok sűrűbben vannak, mint a Pokemon Go-ban.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#31859) icemad válasza CactuS (#31857) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A kalózkodást szerintem úgy értette, hogy te támadsz meg jó nagy hajókat és konvojokat.

A kiegészítők szerintem is megérik a pénzüket. Ha csomagban veszed, akkor olcsóbb... Akciózva nem láttam még sosem, de lehet, hogy csak nem figyeltem.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31860) Rigormortiis válasza Fall-N (#31853) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ezt jó tudni. S7E-re szerencsére még nem jött Oreo, Jade Empire is fent van.

Most néztem, hogy a Fahrenheit sem kompatibilis már a keszülékemmel. Még 6-os droiddal vittem végig.

Amúgy meg tehetnek egy szívességet, ezek közül egyik játék sem volt olcsó, oszt nesze neked android, egyikkel sem tudok már játszani.

De a Dragonfall pont hogy működött 7-es droiddal, pár hónapja még játszottam vele.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#31861) Rigormortiis válasza ilyr (#31855) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Kizárt, eddig is külön volt, és azóta sem frissítették a Returnst.

Amúgy érdekes kérdés ez, konzolon is ha valamit digitalisan megveszek, hiába vezetik ki a storeból jogi hercehurca miatt, de ha már benne van a könyvtáramban, utána bármikor elérem (vannak kivételek, de amiről tudok az eleve ingyenes volt)

Itt meg kiadtam érte par ezrest, aztán volt-nincs.

Azt, hogy valami nem kompatibolis az újabb android verziókkal, lenyelem, bár attól meg nyasgem a fejlesztőknek, mert ezek közül egyik sem párszázas játék volt.

Mondjuk ezt a minden évben új droid főverzió-dolgot sem értem.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#31862) Fall-N válasza Rigormortiis (#31860) üzenetére


Fall-N
veterán

Ráadásul most akciós a The Amazing Spider-Man 2 és eddig le lehetett szedni, most meg egy - két napja nem elérhető nekünk Magyarországon. Akkor ezt sem tudjuk megvenni, pedig meg akartam.

Ahogy írod a Jade Empire és a Fahrenheit sem olcsó, de nem képesek pár sort átírni a kódban, hogy menjen az újabb telefonokon. Ez aztán a support. Pedig az Aspyr portolta a SW: KoToR-t is ami szépen megy Oreon is, pár napja vettem meg féláron. De a GTA-k is mennek szépen, (megvettem mind a Chinetown-on kívül) pedig azok sem kaptak frissítést mostanában.

A Mass Effect játék is törölve lett inkább, minthogy átírják az indító apk-t.

[ Szerkesztve ]

(#31863) Micsurin válasza Fall-N (#31862) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Valamelyik nap vettem meg, Nougaton gond nélkül ment, megy. :)
Oreon remélem nem lesz c...opo. :(

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#31864) Fall-N válasza Micsurin (#31863) üzenetére


Fall-N
veterán

Tegnapelőtt még nálam is meg lehetett volna venni, ma már "Ez az elem nem áll rendelkezésre a te országodban." felirat fogad. Régen is simán meg lehetett venni, amikor nem volt akciós az ára.

Jártam már úgy régebben, hogy egy segédalkalmazás ingyenes volt 7 napig és letöltöttem, majd valami miatt letöröltem. Később ez a felirat fogadott és nem endegte telepíteni, hiába "vettem meg" 0 Ft-ért.

Ha a Jade Empire-re gondolsz, akkor az elvileg nem megy Oreo alatt. Legalábbis stock módosítatlan Android allatt biztos nem. Azt írják Play Store-on.

[ Szerkesztve ]

(#31865) Phülöp válasza Fall-N (#31862) üzenetére


Phülöp
addikt

Jade Empire-t megvettem sok pénzért. Bevezető tutorial-t lenyomtam, aztán valahogy elsikkadt. Pár hete eszembe jutott, rányomtam, nem indul. Homokóra, világvége.
A legdrágább játékom eddig.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#31866) Micsurin válasza Fall-N (#31864) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Fack yah.... akkor mentem az APK-t és az OBB mappát....
Pedig ez az igazán kevés tényleg jó Marveles game egyike.

A Sötét Lovag volt még ilyen jó, azzal ki is haltak a jó DC gamek... :(

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#31867) Fall-N válasza Micsurin (#31866) üzenetére


Fall-N
veterán

Én is ezért vettem volna meg. Utálom az energia szintes, meg az egy-két perces pályás játékokat is. Jobban szeretem az olyan játékokat, amibe órákat bele lehet mélyedni. De sajnos az egykori PC-s játékok portjain kívül nem nagyon készül már ilyen, csak IAP-os freemium, állandó online vackok és más szemetek.

Phülöp: Még jó hogy nem vettem meg korábban. Pedig meg akartam.

A Titan Quest még a kiszemeltem, de kérdés, hogy fut-e normálisan, mert ez sem kapott két éve semmi update-et.

[ Szerkesztve ]

(#31868) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Fasza. Akkor nem csak én jártam így. Nem szarrágásból, de esküszöm ráírok a fejlesztőre, hátha kapok ingyen BattleTech kódot pécére kárpótlásként. :C
Kb. az egyetlen taktikai játék mobilon XCOM mellett, amivel szívesen játszottam (meg amúgy is közel áll a szívemhez a Shadowrun, '96-tól sokáig játszottam az eredeti paper/pen rpg-t).

(#31869) Micsurin válasza Fall-N (#31867) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az nem számít... a spiderman Novemberben volt frissítve.... :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#31870) dudzsi


dudzsi
tag

Sziasztok. Van egy Umidigi A1 Pro telom aminek 720X1440 293 PPI a felbontása. Régen Samsung S3on tökéletesen ment a Inside Out Thought Bubbles de ezen kilog a széle a játéknak. Lehet ezzel valamit csinálni vagy igy jártam? Köszi

(#31871) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Bár anno pc-n hülyére játszottam, de most háromszázé' bezsákoltam droidrta is. ;)
Mai akcio: Crimsonland

(#31872) ollie


ollie
MODERÁTOR

Siege of Dragonspear most féláron (1890 Ft) van!

***

(#31873) Amur


Amur
addikt

aki egg inc-en a friss co-op contracthoz akar csatlakozni(Time tourism) :leggomyeggo
Első két reward már megvan!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#31874) Rigormortiis válasza ollie (#31872) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Erősen gondolkozom rajta főleg, hogy a bg1 pörög most úgyis tableten.

De az eladásokon (letöltéseken) látszik, hogy az embereknek már több kell.

Hátha kihozzák a nwn-ot is androidra.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#31875) janeszgol


janeszgol
félisten

489 forintra van leárazva az Alter Dogma. Ilyen RPG-szerűnek néz ki. Nem most fogok vele játszani, csak megvettem, mert olcsó volt.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#31876) Vikthor válasza janeszgol (#31875) üzenetére


Vikthor
nagyúr

hááát ezért, ha még fizetnének is, hogy játszak, inkább a harakirit választanám...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#31877) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

A Galaxy on Fire 2 HD esetén, ha megveszem a kiegeket, akkor az új cuccok bekerülnek az alapjátékban is? Most ugye az alap storyt tolom, de pl: az automata turreket a Valkyrie addon hozza magával. Ilyenkor azok is bekerülnek a kínálatba újrakezdés nélkül vagy az csak az adott kieget játszva érhető el?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31878) Micsurin válasza CactuS (#31877) üzenetére


Micsurin
nagyúr

HD mennyivel szebb mint az alap?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#31879) icemad válasza Micsurin (#31878) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem ebből az "alap" még a java verzió volt. Ahhoz képest sokkal szebb. Mondjuk érdekes, hogy abból volt magyar verzió is, ebből meg nem.

Egyébként meg ingyenes a teljes verzió, szóval ha tetszik ez a stílus, akkor azt javaslom próbáld ki. Nem fogsz benne csalódni, tényleg szuper játék, még mai szemmel is.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31880) jonnyjoker01 válasza CactuS (#31877) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ha jól emlékszem, az alapjátékhoz adódik hozzá minden.

Üdv. Johnny

(#31881) Micsurin válasza icemad (#31879) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ismerem csak emlékeim szerint már nem ütné meg azt a szintet amire azt mondom szívesen tolom. Nem pixel kergetés csak na. :)

Ismerem a szériát ha a 2 úgy nézne ki mint a 3 vagy a 3 lenne mechanikára hasonló a 2-höz akkor örök darab lenne számomra. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#31882) Bozek válasza icemad (#31879) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerintem így volt belőle magyar verzió, hogy valaki lefordította. Eredetileg nem hinném, hogy volt benne. Legalábbis nem emlékszem.

Java verzióban még a Deep is jó volt, kár, hogy abból nem adtak ki Androidos változatot.

(#31883) jonnyjoker01 válasza Micsurin (#31881) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ha a 3 olyan lett volna mint a 2, csak hosszabb sztorival, több cuccal és jobb grafikával, már nem lenne életem. :DDD Kár hogy ennyire szétcseszték.

Üdv. Johnny

(#31884) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

GoF 2-t még Sony Ericsson K800i-n toltam anno vagy 10 éve, az egyik legjobb, legszebb, legtartalmasabb java játék volt még a hülyetelefon-éra vége felé.

(#31885) icemad válasza Fitzgerald (#31884) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Volt már abban az időben is rengeteg szuper játék. Gameloftos címek pl., oldalnézetes Splinter Cell (ilyet azóta sem találtam droidra...), Tower defense játékok, stb.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31886) Fitzgerald válasza icemad (#31885) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Jah, a pay to win-éra előtt a Gameloftnak is voltak jó játékai.
Azt a Splinter Cell-t még talán 2005-ben láttam először, szintén valamelyik SE telefonon volt előre telepítve gyárilag (talán K500i). Egyik első 3D-s játék volt mobilon.
A java-s Prince of Persia ugrik még be hirtelen tőlük régi Siemens telefonokról. Az volt talán az első Gameloft játék amivel játszottam vagy 15 éve.

[ Szerkesztve ]

(#31887) jonnyjoker01 válasza Fitzgerald (#31886) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Rengeteg gameloftos játék volt, kedvenceim a Splinter Cell és Prince of Persia szériák voltak, de aztán ott volt még a Rainbow Six sorozat, a Chuck Norris játék, Gangstar sorozat, Asphalt sorozat. Még tudnám sorolni :DDD Kár, hogy mára ilyen fos lett (pedig eleinte csináltak jó játékokat androidra is, csak aztán jött az IAP-őrület).

Üdv. Johnny

(#31888) mark! válasza jonnyjoker01 (#31887) üzenetére


mark!
őstag

az új gangster már egy kaki, pedig a rio-t és a vegas-t mennyit toltam :(

[ Szerkesztve ]

>

(#31889) Micsurin válasza mark! (#31888) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Dungeon Hunter dettó, Modern Combat Versus meg halott ötlet, Havok enginnel :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#31890) mark! válasza Micsurin (#31889) üzenetére


mark!
őstag

a versus speciel tetszik, de ipaden kényelmetlen, se-n szintén, a telóm meg gyenge hozzá 😂

>

(#31891) Micsurin válasza mark! (#31890) üzenetére


Micsurin
nagyúr

H8-on szépen korcol, nekem kevés... a fegyver gyűjtős, fejlesztgetős rendszer jobban bejött.
Megvan Blaze, A toxic szórós guy, velük még csak kihívás sincs, instant kill mindenki... :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#31892) jonnyjoker01 válasza Micsurin (#31889) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Mc5-öt anno megvettem és rohadt jó játék volt, aztán hopp egyszer csak free to play lett és bevezettek egy olyan rendszert, hogy új fegyvereket nem kaphatsz meg úgy mint régen, fejlődéssel, hanem csak is kizárólag lootboxokból tudod a darabjait összeszedni, és egy fegyverhez kell vagy 10-20 olyan cuccos. 600 órát játszottam a játékkal, de amint kijött ez a szar ápdét, nyomtam rá rezzenéstelen arccal az uninstallt. Kár is volt érte, olyan jó kis magyar közösséget összekovácsoltunk pedig :(

Ja azt hozzátenném, hogy pay to win fegyvereket is bevezettek a játékba (követő lövedék meg ilyen faszságok :DDD ) és annak ellenére, hogy 20 ezer forintot toltam a játékba a megszerezhető cuccok kb 10%-a volt meg, de még az eventeken is top5ben végeztem mindig, úgy is esélytelen volt ez az egész :))

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#31893) kicsako


kicsako
őstag

(#31894) Kasya válasza kicsako (#31893) üzenetére


Kasya
nagyúr

Aki nem akar klikkelgetni:
Returners
Szvsz egy ujabb bőr...

Mas:
Megjelent az "uj" Might & Magic (a HOMM-hoz semmi koze). Egy kezdetleges Summoner Wars-nak tunik. Mivel meg fiatal, es ha valaki azt szerette, lehet erdemes elkezdeni ezt is. Ugyanakkor a fejleszto neve Ubisoft, ami sok remenysugarat nem ad :D

[ Szerkesztve ]

(#31895) janeszgol válasza Kasya (#31894) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez csak multi? Azt sajnálnám. A játék szép és szeretem ezt a körökre osztott stílust. De csak single jöhet nálam.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#31896) Kasya válasza janeszgol (#31895) üzenetére


Kasya
nagyúr

Online, igen. Nem egy gyors jatek, tekintve hogy rengeteg fejlesztest igenyel a meglevo hosokon, az ujakat pedig ujra ugyanugy fel kell fejleszteni, hogy a csapatba erdembe betehessem.
IAP eddgi nem jott elo, bar amilyen arak vannak, eselytelennek erzem hogy valaha is koltsek ra.
A gyenge pont az energia lesz, mert sok farmolast igenyel.

(#31897) kicsako válasza Kasya (#31894) üzenetére


kicsako
őstag

Miért is újabb bőr? A legtöbb hasonló játék p2w, itt meg simán top100 vagyok pedig 1ft-ot nem költöttem rá, és gondolkodni is kell egy kicsit.

(#31898) mark! válasza kicsako (#31897) üzenetére


mark!
őstag

50000 ugyanilyen játék van..

>

(#31899) ollie válasza kicsako (#31897) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Majd 1 hónap múlva rájössz, hogy ha nem költesz, le fogsz maradni.

***

(#31900) plejik


plejik
addikt

Tudtok anajnalni valami jó építős játékot? Ami nem is annyira penzrablo... :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.