Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30601) Kasya válasza MikeWazowski (#30600) üzenetére


Kasya
nagyúr

Play link - Tiny Miners

Abszolút nem az. Ha hajlandó vagy videókat nézni, akkor ad kristályt, amivel tudsz iap helyettesíteni.
Amúgy az iap se drága. Van egy 3 eurós csomag, amiben folyamatosan gyűlik a kristály ahogy játszol. Bármikor kiveheted. Minden kivétel után nagyobb bónuszokkal fog gyűlni a kristály. Eddig 2000 forintot költöttem rá, de a java bónuszt mind kifejlesztettem.
Érdemes a hétvégét megvárni, akkor egy ideig minden kristályos fejlesztés féláron van.
Google mentés van, igen.

[ Szerkesztve ]

(#30602) MikeWazowski válasza Kasya (#30601) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm szépen!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#30603) mark! válasza DrJaka (#30593) üzenetére


mark!
őstag

simán, mivel moba.
én most olyan 300óránál és 30k-nál járok :D

>

(#30604) szildavid90 válasza mark! (#30603) üzenetére


szildavid90
aktív tag

Arena of valor-rol mi a velemenyed? Ez is moba, hasonlo a league of legendshez a kinezete.

(#30605) #33253120 válasza Amur (#30598) üzenetére


#33253120
törölt tag

Az szép. :) :C

(#30606) Amur válasza Kasya (#30599) üzenetére


Amur
addikt

Még több is mint egy év. Közelít a másfél évhez. :D

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#30607) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm a válaszokat Minecraft ügyben. Végül maradtunk az eredetinél. Soknak tűnt a 7 euró, de sikerült beaktiválnom a családi könyvtárat, így 3-an játszunk vele. Nem lenne rossz maga a játék, de minden fiszfaszért még pluszban fizetni kell. Eddig ez a legdurvább játék ilyen téren. 7 euró az alap, és minden egyes extra 2-3 euró plussz. De a srácoknak tetszik, szóval megérte. És van benne local multiplayer is. Yeah! :DD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#30608) Amur válasza icemad (#30607) üzenetére


Amur
addikt

minecraft,pluszban fizetni? te mire gondolsz?
Én megvettem a gyerekeknek, magamnak és azóta sem fizettem semmiért..
Biztos hogy az eredetit vetted? Nem valami kamu szerverre "belépőt"?
Mondjuk mi PC-n toljuk... androidos ilyen micro tranzakciós lett?

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#30609) ollie válasza Amur (#30608) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Minden verziójában, lévén, hogy közös a store, van egy rakás fizetős DLC. De tény, hogy azok csak extrák (skinek, textúrák, és előre kiépített pályák) azok nélkül is teljes a játék.

***

(#30610) jonnyjoker01 válasza szildavid90 (#30604) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szerintem irányításban és a hősök balanszolásában Vainglory közelébe sem ér.

@corvette: a régi modder, pályaépítős idők elmentek, mostmár mindent megvetetnek a gyerekekkel akarom mondani szülőkkel.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#30611) icemad válasza Amur (#30608) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A dlc-kre gondoltam. Nyilván így is játszható, ezzel nincs is baj. De pl. havidíjat kell fizetni, ha az egyik játékos telefonján elkezdett világot egy másik akarja folytatni. Az meg már sok egy kicsit. Felhőmentés is csak havidíjért van. Mindegy, a játék így is remek, csak meglepett ez a dolog. Én még valami 10 euróért vettem PC-re sok sok évvel ezelőtt, azóta nem is nagyon játszottam vele. Most újra kezdtük a fiaimmal, hát csodálkoztam rendesen. Sok sok újdonság van benne. Az irányítást szokni kell. Családi szórakozásra első osztályú, ennél csak a közös Wii játék jobb. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#30612) ollie válasza icemad (#30611) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az az online mmo világ, amiről írsz, nem egy mentést tárol a szerveren. Persze, hogy van havidíja, a szervert fel kell tartani valamiből.

[ Szerkesztve ]

***

(#30613) icemad válasza ollie (#30612) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Eddig csak helyi hálózaton játszottunk, ahhoz nem hiszem hogy kell dedikált szerver. Egy egyszerű példa: kisebbik fiam elkezd egy új világot. Ahhoz csatlakozom én is. Szépen haladunk, csinálunk házat, bányásszuk az anyagokat, stb. Elmentjük, kilépés. Ezután én már nem tudom folytatni, csak akkor ha a fiam is belép az ő telefonján. Szerintem az lenne a normális, ha a fiam kilép, akkor a világot elmenti mondjuk Google playen, és onnan én vissza tudom tölteni. Én is csinálok benne valamit, és kilépéskor megint elmenti. A fiam ha visszalép, akkor meg onnan folytatja.

Kicsit bonyolult így leírva, de remélem érthető. Ha erre tudsz megoldást, az még jobb.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#30614) jonnyjoker01 válasza icemad (#30613) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

A wifin keresztüli játék úgy működik, hogy a host feltölti magánhálózatra a világot, csatlakozáskor az letöltődik a telefonra minden ami a kommunikációhoz kell, addig marad meg míg ki nem lépsz. Ha azt akarod, hogy te is fel tudj menni magadtól az ő világába, ahhoz egy külön szervert kell futtatni a folyamatos online kapcsolathoz. Értelemszerűen nem túl ésszerű egy androidos játékba olyan funkciót rakni, ami a wifi szervert folyamatosan hajtja (akksiidőt és teljesítményt eszi mint állat), nem beszélve arról, hogy nem életszerű, fiad lerakja a telefont és android doze módba rakja magát, megszűnik a kapcsolat. Külső szerverrel, mint a Realm ez kiküszöbölhető, de a szervereket fent kell tartani, nem ingyen futnak.

Szerk. ezt a google playes mentés dolgot pontosan azért nem csinálják, hogy a realmra előfizessenek az emberek. Plusz egy világ terjedelme 30+ mb és mehet a végelenségig attól függően mennyi chunkban módosítottátok a terraint, építettetek valamit stb... Egy átlagos google playes mentés mérete pár kilobájt, mindössze pár ezerszer ekkora méretű egy világ, amiből több is lehet egy karakterhez kapcsolva, plusz még ott a tény, hogy milliók játszanak a játékkal nap mint nap. Ezért kellenek a külön szerverek :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#30615) ollie válasza icemad (#30613) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lehet Mojang felhőbe menteni kilépésnél, ehhez persze be kell lépni Mojang accountba. Ha több eszközön vagy belépve ugyanabba az accountba, természetesen ugyanazokhoz a mentésekhez férsz hozzá.

***

(#30616) janeszgol


janeszgol
félisten

Uciana
4X stratégiai játék. Még nem szerepelt itt a fórumban, ha jól kerestem rá.

Szerk.: ezt is megvettem mellé. Codex of Victory Állítólag 20+ órás a single kampány!

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#30617) Kasya válasza janeszgol (#30616) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ez IG hasonmas lenne? Milyen a jatek?

(#30618) janeszgol válasza Kasya (#30617) üzenetére


janeszgol
félisten

Bocsánat, csak megvettem őket, de még nem játszottam velük. :R

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#30619) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Nem volt régebben a Vainglory-nak vulkan-os változata?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#30620) mark! válasza Rigormortiis (#30619) üzenetére


mark!
őstag

nemrég lett megszüntetve. (november vége azthiszem)

>

(#30621) Kasya válasza Rigormortiis (#30619) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem fejlesztettek es sok bugja volt. Kicsit ugy ereztem, hogy csak a Vulkan es a Samsung tamogatas miatt dobtak ki.

[ Szerkesztve ]

(#30622) Bozek válasza Kasya (#30621) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem csak a Samsung telefonok támogatják a Vulkan API-t. Egyébként meg hasznos lenne, a PPSSPP is gyorsabban fut Vulkan módban, mintha OpenGL-t használna.

(#30623) Rigormortiis válasza Kasya (#30621) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Sokat dob a vulkan a játékokon, de mivel csak pár flagship teló kiváltsága, gondolom nem éri meg rá fejleszteni.

Más: Vainglory esetén megéri a starter bundle?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#30624) Kasya válasza Bozek (#30622) üzenetére


Kasya
nagyúr

Tudom, de mikor bejelentettek a Vulkant, nagyon nyomtak azt a par jatekot, amelyek eloszor reprezentaltak. Aztan azota se nagyon tortent elorelepes.
A Vainglory raadasul valami kulon "szerzodesben" lehet a Samuval, mert a Vulkan tamogatasu telefonokon a felhasznalok kezdocsomagot kapnak ajandekba. A vicc az, hogy a Samsung Store-ba se kerult be a Vulkan verzio.

(#30625) mark! válasza Rigormortiis (#30623) üzenetére


mark!
őstag

megveheted, de számolj vele hogy komoly pénzeket fogsz otthagyni 🤣

>

(#30626) Rigormortiis válasza mark! (#30625) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Miért? :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#30627) Rigormortiis válasza Rigormortiis (#30626) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Kiszaladtam a szerkesztési időből...

Tudtok ajánlani egy jó magyar klánt?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#30628) mark! válasza Rigormortiis (#30627) üzenetére


mark!
őstag

amíg nem tudsz rankedezni, nem értesz a játékhoz, nincs meg a main helyed, ne lépj be sehova, nincs értelme.
facen van egy csoport, vainglory community hub, oda lépj be, onnan tudnak irányítani

>

(#30629) jonnyjoker01 válasza Rigormortiis (#30627) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hungarian Lads-ban most toborzás van. Keress rá facebookon: Vainglory Hungary Community Hub. Ott írj a csoportba vagy küldj üzenetet az adminnak és kapsz majd Discord szerver meghívót és ott beosztanak egy csoportba aztán kapsz játékon belül is meghívót.

@ZedMester: ne ijeszd el, segítünk neki ;]

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#30630) mark! válasza jonnyjoker01 (#30629) üzenetére


mark!
őstag

nem elijesztem, de kezdőként heti 1000 fame necces, főleg ha nem ismer senkit.

beszélek majd apollonnal, másik guild ügyben.

gyertek át a vainglory topicba, leheljünk bele életet :K

[ Szerkesztve ]

>

(#30631) Rigormortiis válasza mark! (#30625) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ezek szerint csak iap-al lehet fejlődni?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#30632) mark! válasza Rigormortiis (#30631) üzenetére


mark!
őstag

dehogyis :D
csak ráfüggsz a ládanyitásra

>

(#30633) jonnyjoker01 válasza Rigormortiis (#30631) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Egyáltalán nem. Kezdők folyamatosan kapják az ingyen hősöket/skineket :K A ritkább skineket nehezebb már megszerezni, de nem lehetetlen. A hősök pedig ugyanabban az árban vannak (kivéve az alap megjelenéskor berakott hősöket, akik olcsóbbak) - szerk. ár alatt az ingyenes játékpénzt értem.

Mégegy: itt nincs olyan, hogy egyik hős erősebb a másiknál. Mindegyik egy bizonyos játékstílust képvisel, ezt nagyon eltalálták a készítők.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#30634) icemad válasza jonnyjoker01 (#30614) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm a részletes választ, így már érthető a dolog.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#30635) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok. Most találtam rá a Star Wars Rivals nevű játékra és hát nemkicsit bezsongtam. Viszont a Google Play nem engedi leszedni mert nem kompatibilis P10-el. Valaki tudna segíteni honnan tudom letölteni hogy tegyek úgy egy próbát telón? Előre is köszönöm, remélem ez nem warez. :)

(#30636) #33253120 válasza Barell (#30635) üzenetére


#33253120
törölt tag

apkmirror?

(#30637) Kasya válasza Kasya (#30595) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szuper, a fejlesztok tovabbra is hallgatnak a jatekosokra. Hoztak be Trophy-kat, avagy achivement-et. Lehet farmolni hozza rendesen :D
Ugyan az Ad Timer Bonus bugot meg mindig nem tudtak javitani es ugy erzem instabilabb lett a jatek is. Elegge kapkodnak...

[ Szerkesztve ]

(#30638) Amur válasza Kasya (#30637) üzenetére


Amur
addikt

Wow a trophy nagyon kellett! Egg inc. konkrétan azzal kötött le másfél évre hogy mind kiszedjem!
Hol látom a trophykat? Nem találom...

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#30639) Kasya válasza Amur (#30638) üzenetére


Kasya
nagyúr

Alul, balrol a harmadik kupon ikon. Minden szinten bonuszokat ad. Egy sztintet ha elersz, utana mutatja a kovetkezot.

[ Szerkesztve ]

(#30640) Amur válasza Kasya (#30639) üzenetére


Amur
addikt

A questek vannak ott még nekem. Akkor valószínüleg itt is úgy van mint az Egg inc.-ben hogy ha minden questet megcsinálok akkor adja be a trophyt..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#30641) Kasya válasza Amur (#30640) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az lehet. Azokat pont a frissítés előtt fejeztem be, ezért erre nem is gondoltam.

(#30642) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Háj mindenkinek! :D

Az összefoglalóban is felsorolt Doom3 : BFG Edition-höz miféle hardver szükséges, mert a pár napja vett Xiaomi Redmi 4X-emre azt írja, hogy nem kompatibilis eszköz?

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#30643) Rickeffe válasza Bogyó bá' (#30642) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Én is rácuppantam. Csak nvidia shielden fut szerintem .
Ezzel kapcsolatban: létezik erre valami "megoldás" vagy hardveres korlátozás van tehát máson lehetetlen futtatni?

Tud valaki a Warframe-hez hasonló játékot ami nem "fantasy" stílusú? Ilyen fantasys cucc a jáékok 99%-a. Kissé egyhangú.
Az imposion majdnem olyan de mégsem.

Quake 3 arénához hasonlót is keresek.
Találtam párat de vagy nincs auto shot vagy limitált a haladás.

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#30644) Kasya válasza Rickeffe (#30643) üzenetére


Kasya
nagyúr

(#30645) Rickeffe válasza ADAM1337 (#191) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Ezek amúgy hova lesznek? Eltűnik egy csomó játék, közben meg lehet megvenné az ember.
Photoshopot is megvettem anno, csak azért tudom letölteni.

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#30646) Rickeffe válasza Kasya (#30644) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

A portokat láttam. Rosszul írtam egyébként mert akkor már inkább a quake livehoz hasonlót keresek, tehát aktív mp bázisút. A q3 megvan steamen de a multi része értelemszerűen halott.

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#30647) Kasya


Kasya
nagyúr

Megvan a lista, mik tamogatjak a 120hz-es Razer kijelzot.

(#30648) jonnyjoker01 válasza Kasya (#30647) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Kicsit off, de 100000% hogy ez lesz a kövi telóm játszástól függetlenül. Egyszer kipróbáltam a 120hzes ipadet istyleban és eszméletlen jó felhasználói élményt biztosít még az alap használat esetén is.

@sharp4: $700 amcsiban, magyaroszágon még kérdéses az is, hogy hivatalosan megjelenik-e,
szerintem netről majd 250 ezer körül juthatsz hozzá (áfával meg szállítási költséggel rászámolva), ha az ára nem megy le.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#30649) sharp4 válasza jonnyjoker01 (#30648) üzenetére


sharp4
őstag

Hivatalos árát lehet már tudni?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#30650) Kasya válasza sharp4 (#30649) üzenetére


Kasya
nagyúr

750 Euro

(#30648) jonnyjoker01: Erdekesnek tunik, de egyelore a kijelzon kivul nem tud tobbet ajanlani, mint a Samsung. En varok meg egy generaciot. De nagyon jo uton kezdtek neki.
Nameg azt az also - felso ertelmetlen kavat eltuntethetnek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.