Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) citkar válasza krystman (#12000) üzenetére


citkar
addikt

"Nem tudom mi az ami még kell, hogy egy átlag felhasználásra elég legyen."
Ez az, Te nem tudod, miket próbáltam és mik az igényeim, mellesleg nem átlag felhasználás, hanem alapvetően játékos eszközökről volt szó.

"Nyilván nem váltsa ki egy Pc-ét 100% ra, de ezeket nem is erre tervezték"
Ez az egyik ok, amiért nem felel meg. Sok általam használt program/játék főleg Windowsos alapú és az egér (adott esetben + billentyűzet) alapú irányítást igénylem.

"Laptopot többet nem vennék mert az kb ugyan olyan lomha az új is meg a 3 évvel ezelőtti is, pedig rettentő sok volt már a kezem között, 80 ezerstől a 200 ezresig is de komoly teljesítményt nem tudnak nyújtani."
Valamit rosszul csinálsz, ha gyorsabbat szeretnél, vegyél gyorsabbat, hidd el, nem szégyenkeznek teljesítményben a laptopok sem, csak mélyen zsebbe kell nyúlni és tudni kell, mi van bennük (a 80-200 ezer nem biztos, hogy elég, elvárástól függ), de az, hogy teljesítményt nem tudnak nyújtani...az butaság, nézd meg ezt és ennél is vannak jóval erősebbek.

"Gamer laptop meg egy vicc."
Miért lenne vicc? Csak, mert neked nincs rá szükséged szerinted senki másnak sem? Nem körülötted forog a világ, másnak lehetnek más igényei.

"Abból a pénzből olyan asztali gépet össze lehet pakolni, hogy 3x gyorsabb mint egy laptop."
Nyilván drágább, de a célközönség is más. Az asztali gépet nem tudom magammal cipelni és mit érek a kb. fele annyiból összerakott asztali géppel az otthonomban, ha az éjszakáim felét távol töltöm és ha akad fél-egy órám játszani akkor csak merenghetek azon, hogy de frankó asztali gépem van, fele annyiból megúsztam, csak használni nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#12002) krystman válasza citkar (#12001) üzenetére


krystman
őstag

Még mindig nem írtad le, hogy miért is gyenge minden Tablet. Ha meg olyan programokat használsz ami windows alapú, akkor meg nem azt kell írni, és ráhúzni a Tabletekre, hogy gyengék. Akkor nem azt kell mondani, hogy gyengék, ha nem nincs olyan program, meg játék Androidra ami kiváltaná a windowsosat. Mellesleg belinkelsz egy félmillás laptopot amit szerinted ki engedhetmeg magának? Kb a laptoptársadalom 1-2% a. Ettől függetlenül az kari benne, még csak a felsőkategória alját súrolja. Nem vitázni akarok, de igazán leírhatnád, hogy neked miért gyenge, egy 100 ezer körüli Tablet. Csak konkrétumokra vagyok kíváncsi. Mert az nem egyenlő a gyengeséggel, hogy vannak programok, amik nincsenek Tableten.

(#12003) dzsidzsas


dzsidzsas
aktív tag

Ne offoljátok szét a fórumot meddő vitával. Köszönöm.
Különösen ilyen kijelentés után: A magam részéről is meghoztam ezt a döntést: nincs olyan tablet, ami az igényeimet kielégítené, ezért nem is vettem, sose volt tabletem, cserébe kerestem minél kisebb, de erős (játékos) notebookot. Ez egy androidos játékfórum.

https://rollerezz.blogspot.com/

(#12004) dzsidzsas


dzsidzsas
aktív tag

Kipróbáltam a Warhammer 40.000 Carnage-t. Hát nekem nem jött be. Szaladgálsz és lövöldözöl vagy kaszabolsz (a kettő közötti váltás 1 sec), és próbálod Hp-vel túlélni. Aztán a kapott pénzből vehetsz, jobb fegyvereket, kiegészítőket, páncélokat, valamint ezeket fejlesztheted is. Ami azt jelenti, hogy egy-egy pályát rengetegszer végig kell vinni, hogy haladj. Persze a könnyebb haladásért, gyakorlatilag rejtet pénzlopás, vehetsz sokkal, nem vicc sokkal jobb cumokat. És figyelem ezért a játékért fizetsz is, hogy utána a játékban vagy vért izzadj, vagy költekezz. Szerintem a játék hangulata gyatra, nem adja vissza a WH40K-t, a pénzlehúzás miatt pedig nem érdemes megvenni, én 5/2-adok rá. Természetesen egyedi véleményem.

https://rollerezz.blogspot.com/

(#12005) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Volt pár Androidos tabletem (és lesz is még), de a kijelző méretén kívül semmilyen, számomra lényeges pluszt nem kaptam ezektől. Szeretek Androidon játszani, de jelenleg tökre elégnek érzem erre az 5.5"-es telefonomat.
Ha PC minőségben szeretne játszani valaki tableten, akkor meg érdemes még 1-2 évet várni, mire megjelennek a komolyabb Windows alapú tabletek 150000 forint körül, komolyabb GPU-val.
CPU-val ugye nincs már sok gond, a mobil i5-ös, i7-es cuccok számítási teljesítményben ugye rommá verik bármelyik Snapdragon-t, Tegrát, akármit. A GPU a szűk keresztmetszet.

(#12006) barnabasss


barnabasss
tag

Sziasztok!
Gondolom 1000ilyen volt de lusta vagyok keresni.. Milyen játékokat ajánlotok z-re? Bármilyen típusú lehet..

(#12007) jozso1989 válasza Fitzgerald (#12005) üzenetére


jozso1989
őstag

Aki PC minőségben szeretne játszani szaggatásmentesen, 60 fps-sel, az vesz iPad-et, ennyi. Aki megelégszik azzal, ami van, az meg azt vesz, pont.

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#12008) Fitzgerald válasza jozso1989 (#12007) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Jah...azt megnézném hogy játszol PC minőségben iPaden. :D
A játékok technikai és tartalmi milyenségéről beszélek, nem arról hogy hány fps van iOS-en vagy Androidon.

[ Szerkesztve ]

(#12009) jozso1989 válasza Fitzgerald (#12008) üzenetére


jozso1989
őstag

Van olyan játék PC-n 2014-ben, amit minőségnek lehet nevezni? Na, ez érdekel...

(számomra a minőség ott kezdődik, hogy HL2, Metal Gear Solid-széria)

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#12010) Fitzgerald válasza jozso1989 (#12009) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Jah, meg a telefon is a One-nál kezdődik, tudjuk lol.
Van.

(#12011) jozso1989 válasza Fitzgerald (#12010) üzenetére


jozso1989
őstag

Mert van jobb telefon a One-nál? Igen, a One M8. Van olyan játék, aminek annyira zseniális története van mint az MGS-nek? Ha van, akkor engem érdekel (tuti nincs), szívesen játszanék végre valami normális játékkal, mert ezektől a COD-BF, meg istentudja micsodáktól már hülyét kapok.

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#12012) Silent77 válasza jozso1989 (#12011) üzenetére


Silent77
veterán

Van hát, note 3. :C

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#12013) saelin válasza jozso1989 (#12011) üzenetére


saelin
veterán

Elég legyen mostmár! Beszéljétek meg privátban vagy egy sör melett személyesen, de ne ide offoljatok! :(((

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#12014) Fitzgerald válasza saelin (#12013) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Áhh, ha besöröznénk és ezt kéne hallgatnom úgy elfenekelném, hogy csak na :D

MGS nekem is a szívem csücske, kevés hasonló játék van, tény.

(#12015) dragon1993


dragon1993
őstag

Mushroom Wars szerű játékot tudnátok ajánlani ?

(#12016) jozso1989 válasza Fitzgerald (#12014) üzenetére


jozso1989
őstag

ahahahhaaa :DDD

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#12017) Crytek


Crytek
veterán

Modern Combat 5-öt próbálta már valaki,ha igen milyen telefonon/tableten és milyen GFX szinte mellett megy?

Xiaomi Mi2-ön optimal van és nem lehet állítani.

Next PC Upgrade: 2022

(#12018) bostone válasza Crytek (#12017) üzenetére


bostone
addikt

Túl vagy az első pályán? Azt hiszem csak azok után lehetséges bárminemű beállítás.

(#12019) Crytek válasza bostone (#12018) üzenetére


Crytek
veterán

Úgy még nem néztem rögtön a legelején néztem az első pálya kb 0. percében ,mert mennem kellett melóba és ugye sajnos only wifis a game :(

Next PC Upgrade: 2022

(#12020) Crytek válasza bostone (#12018) üzenetére


Crytek
veterán

Better Quality arra fel tudta rakni.Nem tudom ez-e a max grafika de ennyit enged.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#12021) eastone1


eastone1
senior tag

Mikor jön már a civ. rev. ? :DDD

(#12022) bostone válasza Crytek (#12019) üzenetére


bostone
addikt

Először egy note2-re töltöttem le. Majdnem sírva fakadtam, hogy erre a minősíthetetlen kinézetű izére költöttem el 1500Ft-ot. Pixeles, elmondhatatlanul ronda kép fogadott. Az opciókban, az optimális volt az alap, ezt átváltva (összesen két lehetőség közül választhattam) már jóval barátibbá, korszerűbbé vált a látvány.
Asus tf300-on nem volt probléma az optimál, de nem is volt kiemelkedő, viszont erősebb felbontáson beszaggatott. Körbe sem tudtam nézni, máris halott voltam. (Mellékesen megjegyzem, hogy a MC4 felcserélte a tengelyeket, ami által teljesen használhatatlanná vált a gyro a tf300-on. Itt minden patent.)
A játékmenet, a sorozattól bőven eltér, ami szerintem nem hátrány, ha betöltési idő nem válna zavaróvá egy idő után. Mivel elsősorban a multi miatt érdekelt, nem is akartam végigvinni, de azt állítom, hogy mobilon elég jól összerakták a sztorit, bár még csak a 10-20%-ánál tartok.
A multi sajnos most sem megy wifi nélkül, de a fő folyamhoz elég a mobilnet is. Sokkal jobb a felhőbe való mentés, mint az elődökön. Két eszközön próbálva sem okozott gondot a saját account hurcolása. A social rész is korrektül ki van gondolva, könnyen elérhetőek az ismerősök.
Többen megjegyezték, hogy visszasírják a MC4-ben megszokott kezelhetőséget, de szerintem, idővel hozzásimul a felhasználóhoz.
A kérdésed lényegét tekintve, nem tudom sikerül-e választ adnom.

(#12023) Bozek válasza jozso1989 (#12009) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mindenkinek más a minőség. A Te általad leírt játékoknak a stílusa nekem például nem jön be. Nálam a minőség PC-n a Football Manager. :)

(#12024) eastone1


eastone1
senior tag

A fiamnak meg minden gagyi csak a fifa2014 az istencsászár. :R

(#12025) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Levan árazva a monument valley
Má veszem is :D

(#12026) aizen92 válasza Cseri0058 (#12025) üzenetére


aizen92
addikt

Végre! Köszi! :R
Nagyon bejött gameplayvideók alapján, csak ugye kicsikét rövidke lesz :(

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#12027) Narxis válasza eastone1 (#12024) üzenetére


Narxis
nagyúr

Pfff mi jó abban a fifában? Inkább menjen ki focizni ha egészséges. :D

Thanos was right.

(#12028) Ereshkigal válasza Cseri0058 (#12025) üzenetére


Ereshkigal
őstag

:R Köszi!

(#12029) ollie


ollie
MODERÁTOR

Amazonon ingyenes a Dolphins of the Caribbean, egy kalandjáték.

Playen le van árazva:

AAAAaAaAAAAAAaAAAAaaaaaa
Order & Chaos Online
The Amazing Spider-Man 2
Where's My Water?
Double Dragon Trilogy
Final Fantasy V (még így is aranyárban van)
R-Type II
Toca Cars
Tentacle Wars
Jewellust
Ninja Village
Éés a már említett, Monument Volley

***

(#12030) Silent77 válasza aizen92 (#12026) üzenetére


Silent77
veterán

Nagyon rövidke, 30 perc alatt megvan. :(
Unalmamban már többször kijátszottam.
Nem tudom miért nem frissítik...

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#12031) F-ECT$ válasza ollie (#12029) üzenetére


F-ECT$
titán

A 450 Ft már a leárazás utáni ár?

Dive ever, work never.

(#12032) Silent77 válasza F-ECT$ (#12031) üzenetére


Silent77
veterán

Igen, adóval 540ft.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#12033) tomee007007 válasza F-ECT$ (#12031) üzenetére


tomee007007
őstag

Gondolom igen, mert alapból 1200 körül volt sztem...az első rész nekem óriási csalódás, erre max 1 dolláros leárazásnál teszek kísérletet :D

(#12034) eastone1 válasza Narxis (#12027) üzenetére


eastone1
senior tag

Oda is jár. Egyébként gőzöm sincs mit eszik rajta. Néha sikerül elcsalni egy kis Halo party ra. :K

(#12035) jozso1989 válasza Cseri0058 (#12025) üzenetére


jozso1989
őstag

Na, ez jónak tűnik! Nagyon szép! Már jön is lefele, köszi! :)

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#12036) jozso1989 válasza jozso1989 (#12035) üzenetére


jozso1989
őstag

Na, úgy az első 5-10 perc után azt kell mondanom, hogy baromira jó kis játék! Nagyon szép grafikája van, gyönyörűek a színek és hatalmasak benne ezek az optikai csalódások! Azon ritka 3D játékok egyike, amik nem lassulnak be Adreno320-on (eddig legalább is). :DDD

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#12037) assemble


assemble
addikt

Learazva: The Game Of Life

(#12038) tomee007007 válasza assemble (#12037) üzenetére


tomee007007
őstag

ennyiért nem rossz:)

valakinek tapasztalat?

(#12039) ollie válasza assemble (#12037) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

+

Need for Speed Most Wanted
Nun Attack Origins
ExZeus 2

***

(#12040) Tidzsimon válasza ollie (#12039) üzenetére


Tidzsimon
őstag

+double dragon
Order and chaos
ff v.
Double dragont meg kellett vennem, már csak egy golden axe kéne, a nosztalgiához.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#12041) tomee007007


tomee007007
őstag

Akciós a Zombie Driver THD.

Már pár pályát megcsináltam, jó kis játék, nagyon részletgazdag a grafika, jó a játékmenet, de az irányítást szokni kell.

Ja, és ami rossz hír, hogy Tegra only:(

(#12042) Maxtreme válasza tomee007007 (#12041) üzenetére


Maxtreme
addikt

akkor már inkább PC-n.. :D

(#12043) Cseri0058 válasza tomee007007 (#12041) üzenetére


Cseri0058
őstag

Nekem tetszik kár h nem kompatibilis a nexus 4 el...

(#12044) ollie válasza Cseri0058 (#12043) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert csak Tegraval megy...

***

(#12045) jonnyjoker01 válasza ollie (#12044) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

A tegra only játékokat csak marketing miatt nem írják így?

Üdv. Johnny

(#12046) saelin


saelin
veterán

Jacob Jones Prologue Jó kis kalandjátéknak néz ki.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#12047) Maxtreme válasza jonnyjoker01 (#12045) üzenetére


Maxtreme
addikt

szerinted a THD mit jelent? :)

(#12048) jonnyjoker01 válasza Maxtreme (#12047) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Total Harmonic Distortion? :D

Am passz... Ne röhögj pls.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#12049) Viktor77 válasza jonnyjoker01 (#12048) üzenetére


Viktor77
titán

Nekem is ez jutott eszembe.

Talán TegraHD?
Vagy Tegra akármi Devices?

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#12050) assemble válasza jonnyjoker01 (#12048) üzenetére


assemble
addikt

tegra hd...
(eleg hulye nev, es eleg hulye szokas kulon igy kiadni jatekokat sztem...)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.