Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30951) mark! válasza jonnyjoker01 (#30947) üzenetére


mark!
őstag

varyát nem nerfelték, koshka meg olyan buffot kapott lefosom a bokám, alpha 8mp-es stack buff, 3-as A-val teamfightot indít és jól pozícionál a nép 2kill megvan.

>

(#30952) #27441408 válasza Amur (#30932) üzenetére


#27441408
törölt tag

A nitro racing GO, tényleg jó játék, sok értelme nincsen (szerintem) de tetszik a játék egyszerűsége, az, hogy valahol agy pihentető kikapcsolós játék, mégis felpörgetős is mivel passzírozni kell a kijelzőt. :) :R

(#30953) jonnyjoker01 válasza mark! (#30951) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Alpha és koshka eddig is OP volt mondjuk ezt tényleg nem értem :(

Egyébként a guild FB csoportba ugyanazt írtam, mint te :P

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#30954) Amur válasza Kasya (#30938) üzenetére


Amur
addikt

Kezd alakulni a tiny miners, még a smarad utáni kőnél vagyok(fire valami).
Questek még nincsenek készen. talán 10k magic ore van most. Az még nem túl sok.
Gyúrok rá rendesen.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#30955) Amur válasza #27441408 (#30952) üzenetére


Amur
addikt

Idle game-ben ne keress túl sok értelmet. Ezek ilyenek. Nincs igazából sosem vége.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#30956) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Nem semmi ez a Tekken. Ha healelni akarod az embered mert leverték az energiáját, ahhoz venned kell valós pénzért hp-s dobozokat. Ha meghal még többe fáj a dolog. (a "gyémántok" meg nagyon nem olcsók, amit egyébként a játék nem is oszt.) Gondoltam jó lesz ez néha elpötyögni, de így részemről Delete.. Ez ebben a formában a pofátlanság netovábbja.

(#30957) #27441408 válasza Amur (#30955) üzenetére


#27441408
törölt tag

Tehát végig ilyen lesz, mindegy ha megunom pár nap után max törlöm egyenlőre tetszik. (arra jó amit lentebb írtam)

(#30958) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Van tervben mostanában valami normális (konzol vagy pc port) megjelenés? Planescape Torment óta nem volt semmi, és az sem tegnap volt...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#30959) mark! válasza jonnyjoker01 (#30953) üzenetére


mark!
őstag

mert ez az igazság :P

>

(#30960) icemad válasza Maxtreme (#30956) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az irányítás olyan, mint a mortal kombat x? Vagy rendes tekkenes?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#30961) underdark


underdark
aktív tag

nah megjelent a Game Dev Tycoon :R ha hozza a PC szintet, amire nagy az esely siman megeri az arat :D

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#30962) Slier válasza Rigormortiis (#30958) üzenetére


Slier
tag

Armello már béta fázisban van mobilon. Azt csapatom most én is.

Life is a game, go 4 it.

(#30963) Kasya válasza Amur (#30954) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nekem most 230.000 magic ore van, de úgy érzem kicsit elakadtam. Mármint több online aktív időt igényelne :)

Ez a Nitro Racing nagyon tetszik elsőre. Felüdülés.

(#30964) Maxtreme válasza icemad (#30960) üzenetére


Maxtreme
addikt

még annál is primitívebb :D (igen lehet olyat csinálni :D)

(#30965) jonnyjoker01 válasza mark! (#30959) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Egyébként visszatérve egy kicsit a korábbira, Varia nem olyan OP mint ahogy be van állítva. 'Sticky' hősökkel könnyen kivégezhető mint pl. Blackfeather, Alpha, Koshka stb... mivel nem mobilis. Összes képességének ereje egy chargeup idő után vethető akcióba, ami ad egy kis teret a taktikázáshoz. Egyetlen mobiilitása a B-jében van, ami csak akkor hatékony, hogyha chargeolja magát (dupla ugrás miatt).

Ha veszélyesen nagy a sebzése akkor 100%, hogy nem épít defet, rá lehet tapadni és szépen ki lehet csinálni :)

Egyetlen hatalmas ereje a farmolásban van, de ha jó carry valaki és magas a CS-ja, ez sem jelent problémát. Counterpickelni és buildelni kell ellene és nem lesz gond! (soloqueue-ban azért ez okozhat némi problémát :D)

Üdv. Johnny

(#30966) mark! válasza jonnyjoker01 (#30965) üzenetére


mark!
őstag

viszont ha az ilyen trükköket az enemy nem ismeri, akkor elég op tud lenni.

ha tudok carryzni akkor varyát pickelek, az általában win (ha a csapat is úgy akarja :P )

>

(#30967) icemad válasza Maxtreme (#30964) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Kösz. Akkor felejtős... Marad a Blazblue RR...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#30968) szildavid90 válasza underdark (#30961) üzenetére


szildavid90
aktív tag

Magyar nyelvű?

(#30969) MikeWazowski válasza szildavid90 (#30968) üzenetére


MikeWazowski
addikt

képek alapján elég egyértelmű... :B

Egyébként jobb mint ez: Game Studio Tycoon 3 ? Ennek ahogy látom több része is van.

Meg itt van még ez is: Game Dev Story ezeknél ez az új ennyivel jobb lenne?

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#30970) Kasya válasza underdark (#30961) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ez vmi magyar fejlesztes, vagy csak magyar nyelvet is tamogat?

(#30971) MikeWazowski válasza Kasya (#30970) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Biztos nem magyar fejlesztés. Azt nem vennék ennyire.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#30972) Rigormortiis válasza MikeWazowski (#30971) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Miért? A Zen játékait is csípi a világ. Meg is érdemlik egyébként.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#30973) Bozek válasza Kasya (#30970) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ausztrál cégről van szó: [link]. Mondjuk érdekes, hogy ez az egy játékuk van, szerintem csak ezért alapították a céget 2012-ben. Aztán 5 év alatt portolták iOS-re és Android-ra és ennyi. Van még egy projekt, de ott nincs megjelenési dátum kitűzve.

[ Szerkesztve ]

(#30974) Jumbozorz válasza Slier (#30962) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Szia,

IOS-on?

(#30975) Reaper válasza underdark (#30961) üzenetére


Reaper
őstag

Jópofa játék, simán átéli vele az ember a legtöbb kiadó felemelkedését és bukását, eléggé rá lehet kattanni :)

(#30976) #81999360


#81999360
törölt tag

Sziasztok,

Barátnőmmel keresnénk egy telefonos MMO-szerűséget, vagy bármilyen co-op játékot amit tudnánk játszani.
Lineage-t és a Taichi Pandát próbáltuk de ott nem igazán lehet együtt játszani, csak egy-egy adott részt lehet (illetve kell) partyban csinálni.

Nekem iOS, asszonynak Android van, ez fontos. :D

Előre is köszönjük. :)

(#30977) Amur válasza Kasya (#30963) üzenetére


Amur
addikt

Akkor belehúzok! :)
Örülök hogy tetszik a Nitro Racing GO.
Tény hogy ritkaság Idle játékoknál az ilyen szép grafika, általában a stilizált, rajzfilmszerű megjelenítés jellemző.
Mondjuk az új kocsikhoz a tervrajzokat egyenlőre csak reklámnézegetéssel tudom gyüjteni...5 reklám =1 blueprint. Ez kicsit bosszant, de még bétában vannak, kiforrja magát. Jó alapra épül, remélem csak javítanak, nem rontanak rajta idővel!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#30978) Phülöp válasza Amur (#30977) üzenetére


Phülöp
addikt

Én is tolom, kivancsi vagyok, meddig fog lekötni.
Grafikája mondhatni hidegen hagy: böngészőben játszok olyan idle játékot, hogy csak a számok pörögnek.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#30979) Saccco válasza Phülöp (#30978) üzenetére


Saccco
nagyúr

Már én is telepítettem pár napja, lassan el is indítom. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#30980) Slier válasza Jumbozorz (#30974) üzenetére


Slier
tag

Egyelőre csak igen de jönni fog androidra is azért írtam.

Life is a game, go 4 it.

(#30981) underdark válasza MikeWazowski (#30969) üzenetére


underdark
aktív tag

szerintem jobb
ezeket erről a játékról másolták, próbáltam őket, de nem fogott meg egyik se. meg is vettem a 2. részét, mert akkor nem tudtam, hogy androidra is jönni fog a GDT, de 10 perc után kukában landolt😀
kairosoft játékok meg nem jönnek be, mindegyiknek jó az ötlete, de ez a kezelőfelület nem jön be, meg az, hogy álló helyzetben lehet csak játszani őket

lehet, hogy ha nem játszok a Game Dev Tyconnal PC-n akkor mást mondok... ott is tartalmazza a magyar nyelvet, gondolom azért van ebben is (ez plusz pont)

készül nekik valami kocsmás tycoon játékuk, de nem tudom, hogy állnak vele

de a Don't Starve után, megint van egy korrekt játék :)
ezeket a kis jatékfejlesztőket többre tartom, mint azokat akik hetente fossák a játékokat...

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#30982) penge111 válasza #81999360 (#30976) üzenetére


penge111
addikt

Én csak magam tudom ismételni, Crusaders of light MMORPG (olyan mint a warcraft), crossplatform van Pc-re, Androidra, iOsre. Együtt tudtok küldizni, fejlődni, van egy rakás raid, event, reputáció, pvp stb...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#30983) MikeWazowski válasza Rigormortiis (#30972) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Azért mert tudok olvasni... meg ahogy le is írták. ;]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#30984) Rigormortiis válasza MikeWazowski (#30983) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ezt nem értem :D

Én arra írtam, hogy nem zárja ki egymást a tény, hogy magyar a fejlesztő és hogy népszerű legyen a játék.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#30985) #81999360 válasza penge111 (#30982) üzenetére


#81999360
törölt tag

Hallottam róla, de az értékelések elbizonytalanítottak. Pay to Winként állították be.
Esetleg te is játszod? Mi a véleményed? Akár privátban is érdekelne ha időd engedi.

:R

[ Szerkesztve ]

(#30986) gergom91 válasza underdark (#30961) üzenetére


gergom91
tag

Aztaa
Hosszú idő óta nem leltem ilyen jó játékra, ami úgy lekötött, hogy egyszer csak azt vettem észre, hogy hajnal 2 lett az este 8-ból :DDD
Bevallom először lekalózkodtam, mert csak ki akartam próbálni (plusz egyéb anyagi gondok voltak 31-én még :DDD), de rendesen szíven ütött amikor kaptam az üzenetet hogy milyen jó fej vagyok hogy támogatom a fejlesztőket, de tényleg... :)
Illetve szerintem valamit bele rakhattak a játékba, ami ha nem tudja a saját felhőjébe tölteni a mentést (és ezt gondolom csak eredeti teheti meg), akkor a játékmenet közepe felé a nagyon jól össze rakott játékok amik szuper értékelést kaptak semmi pénzt nem hoznak, majd az egyetlen angol üzenet itt jelenik meg, hogy : sajnos a játékunkat kalóz támadás érte, így sajnos nem lesz mit enni, csődbe megyünk stb :D, ami nem sokkal ezután valóban végbe megy, mert bevétel nélkül hamar el lehet benne bukni.
Azóta természetesen már megvásároltam én is, tényleg megéri a pénzét, megérdemlik a fejlesztők. Inkább fizetek egyszer, de kapok egy IAP mentes szuper játékot :)

(#30987) zozyk válasza gergom91 (#30986) üzenetére


zozyk
addikt

Ilyen ajánló után, gondoltam ránézek este.
Basszus, en is így jártam.
Ez egy időgép, játszol aztán csak hirtelen reggel lett. :DDD

(#30988) Amur válasza gergom91 (#30986) üzenetére


Amur
addikt

A két google playen lévő ingyenes tycoont próbáltam, meg volt egyik akcióban is párszázért, azt is, de tény hogy hosszú távon egyik sem kötött le. Nem volt eléggé kidolgozva.
Ha ez az "eredeti" akkor én is bepróbálom, mert régen keresek ilyen témájú tycoont!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#30989) Reaper válasza gergom91 (#30986) üzenetére


Reaper
őstag

Hasonló, nekem 2 napom tűnt el teljesen, csak kár, hogy rövid a játék, illetve talán kicsit túl gyorsan jönnek az új technológiák és így hamar eljutunk a jelen korba, ahol a játék ad egy trófeát és lehet tovább nyomni, de semmi nagy változás nem lesz már a piacon.
Emellett persze nekem nagyon megérte, pedig én előtte semmilyen tycoon játékkal nem játszottam, pcn se.

[ Szerkesztve ]

(#30990) gergom91 válasza Reaper (#30989) üzenetére


gergom91
tag

Igen, vége lesz hamar, amikor megvan a rajongó tábor, már semmilyen rossz játék nem lesz már mínuszos, lehet tolni a fejlesztéseket, de ahogy láttam az összesítőben, csúcskategóriás játékokig és a saját konzolokig el se jutottam, sok téma van, amikhez nem tudom melyik lenne a jó kategória, párszor bele futottam a rossz kombinációba, a játék elején igencsak rosszul jön egy ilyen.
Játék elején amúgy lehet választani a lassabb játékmenetet, majd kipróbálom azt is :)

(#30991) jonnyjoker01 válasza gergom91 (#30986) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

5,0 értékelés több ezer embertől az jónak számít? :DDD

Én most kicsit spórolok, megvárom míg akcióban lesz :)

Üdv. Johnny

(#30992) underdark válasza gergom91 (#30990) üzenetére


underdark
aktív tag

nekem az a kedvenc részem, amikor az ember elér oda, hogy már elég fullos fejlesztő csapata van és kiadhat egy MMO-t és azt fent tartani 😀

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#30993) gergom91 válasza underdark (#30992) üzenetére


gergom91
tag

Uhhh, ilyen lehetőséget nem is láttam benne mire befejeztem, megvan az esti programom. :DDD
Nagyon sokat segít viszont, hogy új játék kezdetekor megmaradnak a tippek, hogy melyik téma milyen korosztálynak, vagy milyen játéktípus milyen platformra jó, illetve játék fejlesztés közben milyen részekre fordítsanak több időt. Sok dolog egyértelmű benne pl: katakomba-szerepjáték, történelem-stratégia, repülős-szimuláció, kisállat-alkalmi stb, de futottam már bele nagyon rossz kombóba is.
Az alkalmazottak terén vagyok még sokadik nekifutásra is tanácstalan... Az elsők, akiket felveszek nem nagyon lehetnek (pénzügyi okokból) magas szintűek, de szép lassan ahogy halad az idő, nő a szintjük, vele a fizetés, de a tudásuk csak ha oktatom őket. Nem tudom mikor lenne érdemes elküldeni őket és újat toborozni.
A 25. év körül jutottam el odáig, hogy már a pénz nem számít, folyamatosan csak emelkedik bármit adok ki, a kutatási pont lesz a szűk keresztmetszet. És mivel az oktatás is kutatási pontba kerül, nem tudom mennyire éri meg az alkalmazottakat oktatni.
Egyszerű játék, mégis mennyire bonyolult :D

(#30994) underdark válasza gergom91 (#30993) üzenetére


underdark
aktív tag

ha van elég pénz, fel kell tolni a labor költségét és akkor jönni fog a kutatás pont
de csak több száz milliónál érdemes, mert gyorsan eltudja szívni a pénzt 😀

engem még az is motivált, hogy exluzív játékokat csináljak, általában PS4/5re 😀
nekem a játék folytatások nem szoktak sikerüni, valamiért nem tudom felülmúlni az első részeket vagy csak minimálisan

[ Szerkesztve ]

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#30995) gergom91 válasza underdark (#30994) üzenetére


gergom91
tag

Huh, laborom sem volt még :DDD
Viszont valamit most benéztem, tökéletes kombókat rakok össze, 8+ pontok jönnek folyamatosan, de 10 év után is 1 millió pénzen stagnálok, egyszerűen nincs pénzem felvenni egy harmadik embert, hogy egy közepes játékot egy kiadónak össze tudjak rakni, 2 emberrel pedig nem sikerül jót, mert túlterhelik magukat...

(#30996) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok!A Nova Legacy-val játszom.Hogy lehet teljessen törölni a játékadatokat?Szeretném teljessen elölről kezdeni a játékot de nem tudom hogy csináljam.A telefonon az alkalmazásoknál töröltem az adatokat az sem segített.Kitöröltem a google játékok alkalmazást így sem volt jó.

(#30997) S e t h


S e t h
nagyúr

Nem ajánlanék játékot, ellenben felhívom rájuk a figyelmet, beléjük botlottam, nem tudom mekkora potenciál rejtőzik bennük.

Az első esetében nem is igaz a botlás, mivel célirányosan "kalózos" játékot kerestem, régen nagy Pirates fan voltam.

Folyamatosan a Homes Net Games két játéka jött fel a keresőben, a hozzászólok egy része nehezményezte is, hogy a két játékuk nem tér el annyiban egymástól, de kérdezem én, mi van akkor? A játék ingyenes és persze tartalmaz iap-ot, de valamiből meg kell élnie a fejlesztőnek, és ránézésre a játék gyönyörű. Nekem a második rész szimpatikusabb, talán mert ott nincs multiplayer lehetőség, fejlett campaign rendszerrel rendelkezik és gyakran is frissítik.
Ami viszont gáz, sokan jelezték, hogy iap esetén, amikor jobb hajóba invesztálnak be, egyszerűen nem kapják meg a hajót és a fejlesztő sem reagál, ami valljuk be kicsit ront a megítélésén a játéknak.

A második rész címe The Pirate: Plague of the Dead, az elsőé, The Pirate: Caribbean Hunt.
(elnézést, az első angol nyelven maradt, most már nem javítom, az angol értékelések miatt felejtettem úgy)

A másik játék egy űrstratégia, ebbe viszont tényleg úgy botlottam bele, a magas értékelések gondolkodtattak el a kipróbálásán( ha lesz egyszer annyi időm haha).
Ingyenes ez is, benne az elmaradhatatlan iap és talán ez bizonytalanított el a legjobban, mivel a kritikák alapján a játékmenet erősen tereli az embert a vásárlás felé, lassan termelődő kristályok esete forog fent, az iap-os játékok örök démona.
Páran az egyik legjobb űrbéli kolonizációs játéknak tartják, de a negatív visszhangok között vezetnek a lassú, időigényes játékmenet, hibás döntések miatti nulláról való kezdés és kristályok lassú "termelődése".
Hades' Star

Aki fenti játékokkal játszott már, az oszthat meg róluk véleményt, hátha kedvet kapunk hozzájuk.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#30998) Delerium válasza S e t h (#30997) üzenetére


Delerium
senior tag

A Hades star-t próbáltam, az IAP nyitja a többi bolygót is, ingyen csak az első van. Gondolkodtam megvegyem-e, de elvetettem inkább.

Nem szóltam, összekevertépem egy másik hasonlóval

[ Szerkesztve ]

"I fight for the Users"

(#30999) Bozek válasza S e t h (#30997) üzenetére


Bozek
nagyúr

Pirates! csakis emulátorral és kontrollerrel. :) Annál jobb nosztalgia nincs, régebben én is nagy fan voltam.

Amúgy az Assassin's Creed Pirates se egy rossz játék, bár már régebben játszottam vele. Akkor még fizetős volt, aztán átváltott ingyenesre, nem tudom, hogy most mennyire IAP igényes.

(#31000) Micsurin válasza Bozek (#30999) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Abban semmi nincs ami IAP ha a hajó festések nem kellenek, 3 napos hosszú hétvégén esténként 1,5-2 óra játékkal a Briggik jutottam majd valami kisebb Cruiserig vagy miig.

Coin, ha csákjázól akkor nem fogsz komolyabban kifogyni, fa, érc stb meg szintén nem kell olyan sok, hogy ne legyen játékkal kigyűjthető. Az a bovli csata mechanika már inkább zavaró szerintem.

Egyedül a Temple Run rész idegesítő, hogy benyomja "Retry for xy coin."

Motorsport manager 2 megvan valakinek? Megéri? Az első részét rommá játszottam anno.

Elme roggyant percekhez ezt mindenképpen, nem lövőm le a poént érdemes megnézni ha valaki nem ismeri. :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.