Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30351) WhiteWalker válasza Bozek (#30350) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Tudom.
De szerintem elég egyértelmű volt mire gondoltam. :U

A Clash of Clans, Clash Royal, Gladiátor Heroes, Heroes Tactisc kaptak egy kövér del gombot, pedig mindegyikkel szinte megjelenés óta játszottam. De az IAP miatt az elvezhetoseg mára eltűnt.

[ Szerkesztve ]

(#30352) ollie válasza WhiteWalker (#30349) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És akkor a nőkről is lemondtál? ;]

***

(#30353) WhiteWalker válasza ollie (#30352) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

"az kivancsukva mert aszt nem tudom" :DDD

(#30354) nyisziati válasza WhiteWalker (#30349) üzenetére


nyisziati
veterán

Komoly fogadalom! :DD
Majd egy hónap múlva kérnék élménybeszámolót.
Első játéknak mindjárt ajánlanám a Civilization Revolution-t. Kicsit tanulni kell a kezelését, nem egyszerű.
Én is csak azért tudom, mert Xbox360-on sokat játszottam vele. Szerintem kiváló cucc.

(#30355) 5381 válasza WhiteWalker (#30349) üzenetére


5381
aktív tag


Ebben egész jól lehetett haladni fizetés nélkül. Jelenleg a végén vagyok, de további pályákat ígérnek.

(#30356) Soybex válasza nyisziati (#30354) üzenetére


Soybex
őstag

+1
Én jómagam pedig az Xcomot ajánlom. Minden dlc-vel rendes teljes eredeti pc port. :)
Na meg Titanquest

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#30357) nyisziati válasza Soybex (#30356) üzenetére


nyisziati
veterán

+1!
Egyébként azt is megvettem, de egyszerűen nincs rá időm... :O
Pedig Amigán mennyit toltuk.

(#30355) 5381 : gamepad támogatás van?

(#30358) regener válasza nyisziati (#30357) üzenetére


regener
veterán

Van, PS4 dualshock 4-et viszi, de csak a sixaxis progival.
Xboxost viszi gondolom natívban, azt nem tudom kipróbálni anélkül :DDD

Igazából nincs sok gomb amit nyomnod kéne, csak a bal analóg a mozgáshoz és a négy gomb jobboldalt, védekezés magától megy ha nem nyomsz semmit.

[ Szerkesztve ]

(#30359) nyisziati válasza regener (#30358) üzenetére


nyisziati
veterán

Köszi! :K

(#30360) Micsurin válasza 5381 (#30355) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Meglep, a 2-ben voltak a gépnek néha magic csapásai. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#30361) WhiteWalker válasza nyisziati (#30354) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szavamon foghatsz, be tartom :DDD
Sok játékot vettem amikhez hozzá se szagoltam, mert ezek az iapos játékok beszippantottak.
Az elején lehet haladni majd később egyre lassabb, aztán már totál leáll az egész... Ilyenkor kezdtem másik játékot és elölről indult a folyamat...

Szóval itt van a telefonom a Dan the Man vagy a Magic Rampage amik remek offline játékok.
Van mivel elutni az időt.
Részemről az iapos cégek lehuzhatjak magukat :D

(#30362) nyisziati válasza WhiteWalker (#30361) üzenetére


nyisziati
veterán

Ja, már én is kész vagyok az iap-tól, a múlt hónapban horror összegű számlát kaptam. :Y
Muszáj vagyok én is leállni. Sose jártam játékterembe, max. tízévente egy-kétszer, erre ezzel behúztak a csőbe... Ha nem mész játékterembe, majd az megy hozzád. Na ennek vége, nincs több költés, bemérgültem. :((

Egy hónap múlva helyzetjelentés. :DDD

(#30363) r0by


r0by
addikt

Szerintem azért nem kell ilyen kemény elvonókúrára mennetek :DDD
Én is szinte csak iap-os játékkal tolom, főleg ugye multisokkal. Ha tetszik a játék, akkor élvezem egészen addig, amíg meg nem érzem rajta azt, hogy direkt arra megy ki a játék, hogy ha nem veszek semmit, akkor nem tudok előre jutni benne. Mert akkor gyorsan keresek másikat :)
Most épp a Castle Creeps Battle-val játszogatom. Ez is iap-os, de egyenlőre nem érzem hiányát. Max annyiban, hogy néha kétszer annyira erős ellenféllel dob össze. De volt már olyan, hogy simán nyertem. Mondjuk még kiadatlan game és valószínűleg nem is az iap az oka, de azért nem értem azt a logikát, hogy csak a kupaszám alapján kell ellenfelet találni. Ez az összes ilyen játékban így van és szerintem elég nagy fail..

(#30364) WhiteWalker válasza nyisziati (#30362) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

En nagyon ritkán fizettem. Szinte sose. Inkább az frusztrál hogy egy idő után már fizetés nélkül lehetetlen előre jutni, fejlődni. A raforditott időt sajnálom... Bár addig szórakoztató volt, nyilván azért játszottam az adott játékkal. :U

De most itt van az utolsó iapos játék amit még meghagytam a Hustle Castle.
Kell a fa nyersanyag, de 1 termelő van, ami óránként termel 790 db-ot és mondjuk a nagyobb upgrade-ekhez kell 150 000...
Szóval esélytelen fizetés nélkül ennyit össze haracsolni.

[ Szerkesztve ]

(#30365) nyisziati válasza WhiteWalker (#30364) üzenetére


nyisziati
veterán

Igen, nekem is pont ez a bajom velük, a Tiny Minertől is ezért van ki a hócipőm. Tolja az ember az első néhány pályát, aztán egyszercsak bámm, többnaposra nő a szintlépés. Ráadásul alapból csak két órányi játékot tárol a rendszer, ha 10 órát akarsz (hogy tudj dolgozni, aludni), máris 1800 Ft.
Az meg külön vicc, hogy kb. egy-kétmillió (!) bányász is alig termel nagyobb összeget (szextilliótól fölfelé), míg ha folyamatosan előtted van, akkor a főnixek karmaiból akár szeptilliónyi összeget is kiverhetsz - egyszerre! :Y
Plusz a kilencedik szinttől már a prestige is elég keveset segít... :(
Ki van ez találva. Vagy konzol, vagy offline. Esetleg retro. :))

(#30366) Kasya válasza nyisziati (#30365) üzenetére


Kasya
nagyúr

Vedd úgy hogy a jatek ara 1500 ft. Szvsz kifizethető. Én kifizettem mert élvezem a játékot. Ennyin ne múljon részemről.

(#30367) nyisziati válasza Kasya (#30366) üzenetére


nyisziati
veterán

Na tessék, itt hullana az ember újra az IAP-gödörbe.
Éppcsak megfogadtam, hogy "de sose", erre máris jön a kísértés, " ugyan már, csak 1500". :DDD
Egyébként 1800. ;]

Mondjuk vettem (a hétvégén!) egy ezresért egy csomag drágakövet, hogy gyorsabban haladjak, de pikkpakk elkölthető, és alig halad az ember. Pláne, ha a prestige gombot is nyomogatja.
Na mind1, mostmár tényleg nincs IAP, halad, ahogy halad.

(#30368) Amur válasza nyisziati (#30367) üzenetére


Amur
addikt

Én rátudok idle game-nél hogy lassan haladós. Egg Inc. több mint egy éve van fenn a telón, és most lesz kimaxolva pár héten belül.
Egy multiplayer megint más, ott idegesítt ha erős ellenfél nyom le, és én hibátlanul játszva bukok, ott tényleg frusztráló, de egy idle game az eleve lassú, feszkómentes dolog. Ezért is szeretem az ilyen jellegűeket.
Írtam korábban 50 prestige-nél tartok Egg Inc-ben, de lehetett volna 100 is.
Lehet haladni, de az itt nem napokat jelent.
Viszonyításképpen Clash Royale-ban másfél év alatt nem maxoltam ki egy paklit sem, pedig az arena pakkokat megvettem.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#30369) #27441408


#27441408
törölt tag

Tud valaki normális dominót, ahol lehet gép ellen muggin-t játszani?

(#30370) Kasya válasza nyisziati (#30367) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ja, bocsi, nem tudtam higgy épp lebeszélni kellene :D ;]
USD-ben fizetek mindent a Play-en, olcsóbb az átváltás. Jelen esetben 300 forinttal.

A hétvégén volt felező akció. Igazándiból amúgy nem éri meg kristályt venni, akkor inkább már reklámot nézni. A kristályt még gyűjteni kell és felezős eventeken elhasználni.

(#30371) nyisziati válasza Amur (#30368) üzenetére


nyisziati
veterán

Egy év?! Az kemény. Na legalább ezt is tudom. :D
Persze, amúgy jó dolog a feszkómentesség, csak valahol zavar, hogy pont kemény munkával jutok a legkevésbé előre, és egy bányászatra koncentráló játékban kb. kétmillió melós egész éjszakás melója nem ér annyit, mint kb. fél órán át kiverdesni néhány főnix karmából a pénzeszsákot.

Bár most jövök rá, lehet, hogy ez a kapitalizmus allegórikus szemléltetése. :DDD
Akkor viszont kéne egy komcsi változat is. :D

(#30370) Kasya: egy pár hsz-szel feljebb fogadkoztunk Giinos-szal, hogy "soha többé IAP!" :D
Nekem a Telenor számláz, így sajna az ő váltási rátájukkal kell számolnom.

Amúgy nézném én a reklámot, de sajna ritkán jön, ahogy a főnixek is. Bár már belenyugodtam ebbe az egy évbe, végülis a Galaxy Life-ot is 3 évig toltam. Bár az izgalmasabb volt, csatákkal, klánokkal, szintnek megfelelő ellenféllel. Na mindegy, majd lesz ezzel is valami.

(#30372) icemad válasza nyisziati (#30371) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Tessék:
USSR Simulator [link]

;]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#30373) nyisziati válasza icemad (#30372) üzenetére


nyisziati
veterán

:DDD

(#30374) underdark


underdark
aktív tag

Titeket milyen játék köt le hosszabb időre? Nem öt perc a buszig stb. Van egyáltalán ilyen?:D

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#30375) 5381 válasza nyisziati (#30362) üzenetére


5381
aktív tag

Csak át kell gondolni rendesen a fizetés lényegét. Azért fizetsz, hogy ne kelljen játszanod. Tehát, aki kihasználja ezt a lehetőséget, az fizetni szeret, nem játszani :D

(#30376) Soybex válasza underdark (#30374) üzenetére


Soybex
őstag

Hearthstone köt le egyedül hosszabb távra le úgy 45percig kb. De volt mikor a nonstopra ráfeküdtem hogy meglegyen az aktuális event akkor 2.5 óra egyhuzamban :D

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#30377) nyisziati válasza 5381 (#30375) üzenetére


nyisziati
veterán

Tévedés. Azért fizetek, hogy nyerjek, mivel egy játéknak ez a célja, és ezt szeretném elérni. Innen kapta a "pay-to-win" elnevezést ez a struktúra.
Ezt a módszert azonban nem én választottam, egyszerűen rámkényszerítették, hiszen más játékokban (lásd Civilization Revolution) nincs erre szükség. Egyszer kifizeted, aztán a stratégiádon/taktikádon/ügyességeden múlik a győzelem - nem a pénztárcádon.

[ Szerkesztve ]

(#30378) darkrock válasza underdark (#30374) üzenetére


darkrock
aktív tag

Sorcery! sorozat, most meg az Iron Marines amire egy kicsit ráfüggtem.

(#30379) icemad válasza underdark (#30374) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Day R.
Nagyon rá lehet függni...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#30380) felixo válasza icemad (#30379) üzenetére


felixo
őstag

Mi a különbség az ingyenes és a fizetős verzió között ?

Redmi Note 9

(#30381) jonnyjoker01 válasza underdark (#30374) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Don't starve és GTA: San Andreas. Bár utóbbit letöröltem, hogy minél kevesebb "kísértés" legyen tanulás közben, csak az a baj, utóbbi időben a Redditezésre isbrákaptam :( Akaraterőmet fejlesztenem kéne :DDD

Üdv. Johnny

(#30382) icemad válasza felixo (#30380) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Fizetősben bárhol tudsz menteni, nem csak a mentési pontokon. Meg talán kapsz 2000 pénzt is. És nincs reklám. Nemrég volt akciós, 80 cent volt. Instant buy... 5 eurót nem adtam volna érte. Igazából az ingyenes is jó, nyugodtan próbáld ki.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#30383) WhiteWalker válasza underdark (#30374) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Most hogy letoroltem az iapos játékokat, amik amúgy tök jók , csak nahhh :DDD
Én elkezdtem a Dan the Man és a Magic Rampage játékokat.
Nagyon adja mindkettő, nem is értem miért nem ezekkel jatszottam eddig.

(#30384) S e t h válasza underdark (#30374) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szex.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#30385) Narxis válasza S e t h (#30384) üzenetére


Narxis
nagyúr

Az tele van IAP-al. :(

Thanos was right.

(#30386) beg válasza Narxis (#30385) üzenetére


beg
veterán

Cserébe offline és ha szerencséd van, multiplayer is lehet benne :D

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#30387) Bozek válasza S e t h (#30384) üzenetére


Bozek
nagyúr

Írta, hogy nem 5 perces elfoglaltságot akar. :D

(#30388) underdark válasza Bozek (#30387) üzenetére


underdark
aktív tag

:C

érdekes játékok vannak itt

Day R nekem nem tetszett anno, valahogy nem tudtam beleélni magam

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#30389) CactuS válasza beg (#30386) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ja, csak a multival akkor vannak gondok, ha te vagy a host én mindenki rád joinol. ;]:DDD

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30390) jonnyjoker01 válasza CactuS (#30389) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Addig még azzal sincs probléma ha "women only"-ra állítod a csatlakozási feltételeket :DDD

Üdv. Johnny

(#30391) Amur


Amur
addikt

Beg feje mellett a kis plecskit 16-os karikának láttam, lehet csak az aktuálisan hostolt multitplayer jellegű kifejezetten nem okostelefonra tervezett játék téma miatt. :D

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#30392) interstate76 válasza WhiteWalker (#30383) üzenetére


interstate76
addikt

Magic Rampage tényleg tök jó kis játék, ráadásul kontrollerrel és billentyűzettel is játszható, szóval TV-re kötött mini PC-n is királyság - köszi a tippet!

(#30389) CactuS A belépők játszhatnak egymással is... :D A lényeg, hogy a srácokat ki kell tiltani a szerverről (ahogy azt már jonnyjoker01 kolléga is jelezte)!

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#30393) WhiteWalker válasza interstate76 (#30392) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nincs mit :D
Én meg ezt nem tudtam hogy billentyűzettel és kontrollerrel is megy.
Be kéne egy ipegat szerezni végre :D

(#30394) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!

Ha valaki játszik a Gaminator-al, nálla a Csengőhang hangerőt állitja ha állitom a hangerőt a gombokkal?

Tudomásom szerint a Médiát kellene olyankor.

(#30395) interstate76 válasza underdark (#30374) üzenetére


interstate76
addikt

Hogy ne csak a szex témakörét karcolgassuk: :D

Trainyard.

Ötletes, szépen kivitelezett, kihívást is ad - az egyik kedvencem volt, amíg a végére nem értem (de biztos vagyok benne, hogy végig fogom vinni legalább még egyszer). Offline is játszható.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#30396) Kasya


Kasya
nagyúr

Wow mit tálaltam.
Abe android
És van kontroller támogatás is.

[ Szerkesztve ]

(#30397) Kasya


Kasya
nagyúr

Megjelent androidra a Hidden Folks is.

(#30398) MikeWazowski válasza Kasya (#30397) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Na, ezt sanszos hogy megveszem.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#30399) #27441408


#27441408
törölt tag

Ha lehet a szokásos off egymást csesztetését kerüljük, lenne egy kérdés.

Biztonságos kiadatlan játékkal játszani? Dominoes PlayDrift (Unreleased)

Ezt szeretném megnézni minden nagy platformra elérhető Available for Web, iOS, Chrome, Windows.a készítő weblapja

Androidra még valamiért nem adták ki, szóval szerintetek származik belőle hátrányom ha felrakom?

azt a mondatot természetesen tudom értelmezni, hogy instabil kiadatlan.

köszi

[ Szerkesztve ]

(#30400) Kasya válasza MikeWazowski (#30398) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ah, en nem tudok donteni, hogy Abe, vagy Hidden...csak egyet vehetek meg :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.