Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31651) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ys Chronicles I-II irtó occsó most akcióba a playen!

YS Chronicles I

A kettest keressetek meg :DDD

(#31665) Rigormortiis válasza WhiteWalker (#31651) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Anno psp-n sokat nyüstöltem, az első rész meg is volt droidra is, most meglett a második.

Teljesen jó kis akció jrpg. Ennyinpénzért ajándék.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#31666) WhiteWalker válasza Rigormortiis (#31665) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nekem ez totál kimaradt. Én csak Ps4-n futottam bele az újabb részbe és itt hallottam először róla.. Ciki nem ciki. Kicsit utána olvastam és nagyon dicsérik.
Aztán pont jókor jött ez a droidos akció, kicsit betekinthetek az első részekbe.

(#31667) Soulfly842 válasza ollie (#31639) üzenetére


Soulfly842
addikt

Átnézve... Ezekből egyik sem klasszikus értelemben vett stratégia. Egyik sem vett meg sajna... nagyon gyér etekintetben az android piac. :(

(#31668) S e t h


S e t h
nagyúr

Jézusom, itt már megint mi volt?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#31669) Narxis válasza S e t h (#31668) üzenetére


Narxis
nagyúr

Offtenger

Thanos was right.

(#31670) Amur válasza jonnyjoker01 (#31634) üzenetére


Amur
addikt

Egg Inc-hez kijött egy masszív frissítés, ha korábban próbáltad érdemes újra, ha még nem tegyél vele próbát.
Amolyan idle tycoon.
Van benne már co-op is, időnként beraknak un. contract-okat amit együtt kell teljesíteni, van ahol max 3 fő, van ahol akár 60 dolgozhat össze.(a cél bizonyos mennyiségű tojás leszállítása persze)(co-op hoz redditen tudsz társakat percek alatt keríteni)
IAP része korrekt, golden eggs-et venni csak úgy szabad hogy a perselyed töröd fel 1075ft-ért.(így én legutóbb 291ezer golden egget kaptam, az csomagban óriási összeg lett volna mert 7000 ft 6750 golden egg...)
Az epic fejlesztésekhez kell az aranytojás, vagyis itt azért tudsz haladni korrekt IAP-al.
Reklámnézés kevés kell(én csak a 398 golden egg-es vagy sok pénzest szoktam megnézni, napi 2-3 kb.)

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#31671) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok.
Ma az Implosion című játék akciós. Nekem 99 eurocent volt. Annyiért szerintem nagyon jó vétel. Tipikus hack n slash játék, szép grafikával, jó zenével. A történetről még nem nyilatkozom, mert nemrég kezdtem, eddig semmi extra. Aki szerette a régebbi Dungeon Huntert, az nézzen rá.
A demó ingyenes, a teljes játék 99 cent.
Amit fontos még megemlíteni, hogy eléggé nagy program, kb. 1.6 GB...
[link]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31672) Maxtreme válasza icemad (#31671) üzenetére


Maxtreme
addikt

:K
Pont most akartam beírni, anno nagyon szemeztem vele de a ~3200ft-ot sokalltam érte, ennyiért viszont ajándék.
szerk: Ha jól rémlik még IAP sincs benne. Vagyis azon kívül hogy 1x meg kell venni :)

[ Szerkesztve ]

(#31673) icemad válasza Maxtreme (#31672) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, ennyi benne az iap. Sajnos most nem volt időm játszani vele, de ennyiért én is behúztam. Jó lesz még későbbre.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31674) batai15


batai15
félisten

Sziasztok, nem tudom ismeritek e a dragon ball Legends nevű nyáron érkező játékot.
Sikerült béta játékhoz hozzá férést kapni, ha esetleg érdekel valakit írok véleményt, képeket stb vagy nyitok topikot.
Nem vagyok nagy mobil játékos , talán ez lesz az első amit normálisan fogok játszani .

(#31675) mark! válasza batai15 (#31674) üzenetére


mark!
őstag

egy pár képet dobhatnál, kiváncsi vagyok :K

>

(#31676) batai15 válasza mark! (#31675) üzenetére


batai15
félisten

Privátba /ide fórum, vagy linkesítve? Párat lőttem, elég szép a grafika maxon

(#31677) mark! válasza batai15 (#31676) üzenetére


mark!
őstag

jöhet ide, lehet mást is érdekel.

szerintem linkesítve

[ Szerkesztve ]

>

(#31678) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Akit érdekel, az Icewind Dale már frissült 2.5(.13.2)-re, hamarosan a Baldurs Gate 1-2höz is érkezik frissítés.

Tök jó, hogy ps4re megvettem a Pillars of Eternity-t, nagyon jó az is, de megint rákaptam tableten a Baldurs Gate-re :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#31679) jonnyjoker01 válasza Amur (#31670) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Köszi, ez most nagyon bejön :R Gyűjtöm is az aranytojásokat a piggy bankbe :D

Üdv. Johnny

(#31680) batai15


batai15
félisten

[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
Sokkal több jó minőségű képem volt , de az új telefonra való állás miatt úgy néz ki sok elveszett

[ Szerkesztve ]

(#31681) CactuS válasza Amur (#31670) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi én is, ránéztem, úgyis most teszem le a CSR2-őt, mert kezd undorítóba átmenni az, amit a fejlesztők csinálnak. Eddig bejön, viszont a Contractsnál nincsen valami szerver kereső? Egyedül nekem esélytelen ezeket letolni (Tachyon tojás, 2758 soul eggs).

IAP rész szokott esetleg leárazást kapni agy az fix áras? :B

Illetve, ha lehet, akkor még pár kérdés: a drónok, ajándék ládák, reklámok feltűnése kötött valamihez vagy teljesen véletlenszerű?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31682) Amur válasza CactuS (#31681) üzenetére


Amur
addikt

Reddit-en szoktam vagy megosztani az én contractom nevét, vagy belépni másokhoz.
Itt a topic:reddit egginc topic
itt a legelső topic mindig a daily contract(hogy ne floodoljuk össze ezzel)
itt mindig találsz co-op-hoz társakat!

Szokott lenni leárazás, de én mindig végigfarmolom a "kis" tojásokat is(végigpörgetem az össszes feljesztést, akkor is ha tudnék 2-3 tojást lépni egyszerre, mert azokért járnak ugye a golden egg-ek)
A persely feltörése 1075? Ft-ért nem nagy összeg ha legalább 100ezer van már benne.

A dronók random, kivéve a gyors sok pénzt adó, az ha jól néztem kb. 10percenként tűnik fel.
Ládák is bizonyos idő után csak, megnyitva kell hagyni(én úgy szoktam filmet nézni hogy mellettem fut, néha ránézek. a ládák ugye nem tünnek el, de a szemem sarkából sokszor kiszúrom a drónokat is, és levadászom filmezés közben)
Drónokhoz tipp: ne rátappolj! Hanem húzd végig a képernyőn az ujjad az lehetséges útvonalon, nagyobb eséllyel kapod el a gyors drónt! Ezekre érdemes vadászni, mert több lovét dob mint amit órák alatt összefarmolnál...
Epic fejlesztésekből ezeket told fel minnél hamarabb:
epic int.hatcheries rate(gyorsabban szaporodnak a csirkék)
cheaper contracts(olcsóbbak lesznek a házak)
lab upgrade(olcsóbb fejlesztések)
internal hatchery calm(mikor offline vagy gyorsabban szaporodnak a csirkék)
accounting tricks(a farm értékét növeli, hamarabb tudsz jobb tojásra váltani)
soul food(egyik legfontosabb!! soul eggek utáni bevételi bónuszt növeli)
prestige bonus(másik legfontosabb, prestige után kapott soul eggek mennyiségét növeli)
drone rewards(nincs olyan nagy hatása mint tűnik a leírás alapján, de mégis a fontosak közé raknám)
epic comfy nests(több tojást hoz egy csirke, ezzel nő a farm értéke is. Drága fejlesztés, ezért ne ezzel kezd, de később, főleg a co-op-hoz elengedhetetlen!)
propechy bonus(a speckó co-op-al nyerhető tojások bonuszát növeli. szintén elég drága inkább end-game fejlesztés!)
Többiből csak mértékkel szemezgess. Vannak még hasznosak, de a fenntiek a legfontosabbak, azzal kell kezdeni.
Mialatt megírtam ezt a hsz-t, kaptam két ládikót is, így az gyakoribb mint a gyors drón..

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#31683) felixo válasza Amur (#31682) üzenetére


felixo
őstag

Üdv !
Annyit írtatok már erről a játékról, hogy kedvet kaptam hozzá. Még nem játszottam vele soha, leírnád, hogy miként is álljak neki ? Köszi.

Redmi Note 9

(#31684) ollie válasza felixo (#31683) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

1. lépés: telepítsd a play store-ból

;]

***

(#31685) MikeWazowski válasza ollie (#31684) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Utána izommal nyomd a nagy piros gombot. Kb. annyi a lényege.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#31686) Amur válasza felixo (#31683) üzenetére


Amur
addikt

Idle tycoon , nagyon nem kell hozzá szerintem leírás. Lényeg hogy ahogy van pénz nyomd a fejlesztéseket, vadászd le a drónokat, az aranytojásokból pedig az elöző hsz-ben részletezett epic fejlesztéseket told(ezek prestige-újrakezdés után is megmaradnak, a sima fejlesztések nem.)
Amint tudsz prestige-elj, mert utána még könnyebb lesz mert a prestige-ért kapott soul egg-ek plusz bevételt hoznak.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#31687) #33253120 válasza Amur (#31686) üzenetére


#33253120
törölt tag

Mikor érdemes prestige-t nyomni szerinted?

(#31688) Amur válasza #33253120 (#31687) üzenetére


Amur
addikt

kb. amikor a meglévő soul egg-ek 20%-át kapnád, az már elég jelentős bevételi plusz.azért érdemes újrakezdeni.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#31689) #33253120 válasza Amur (#31688) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ahham....
Akkor ezért haladok lassan. Nagyobb ciklusokban gondolkodtam. Tehát mimimum duplában mint pl az AdVenture Capitalist esetében.... :D

(#31690) jonnyjoker01 válasza Amur (#31682) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Köszi a tippeket! :R

Üdv. Johnny

(#31691) #27441408


#27441408
törölt tag

Tudna valaki erős combos AI val rendelkező offline backgamon-t? :U

Free Backgammon Go: Best online dice & board games online játékra ez szerintem kiváló.

[ Szerkesztve ]

(#31692) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egyelőre Kína only úgy tűnik:

Red Alert Online

Live-Die-Respawn

(#31693) Kasya válasza oriic (#31692) üzenetére


Kasya
nagyúr

A linkben valami Titanfall szeruseg van (ArchAngel).
Azt hiszem erre gondoltal .

(#31694) jonnyjoker01 válasza oriic (#31692) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Erre kíváncsi leszek :)

Üdv. Johnny

(#31695) oriic válasza Kasya (#31693) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sry, a vagolap megkevert.:(

Live-Die-Respawn

(#31696) mark! válasza oriic (#31692) üzenetére


mark!
őstag

:Y
mennyit toltam még a 2-t gépen :D

>

(#31697) icemad válasza mark! (#31696) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Inkább azt adnák ki... :(((

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31698) dorten válasza oriic (#31692) üzenetére


dorten
tag

:Y Woah! A kepek alapjan elegge rendben van a latvany.

(#31699) mark! válasza dorten (#31698) üzenetére


mark!
őstag

red alertet sosem a látvány miatt játszottak :D

de tényleg elég szép :K

[ Szerkesztve ]

>

(#31700) dorten válasza mark! (#31699) üzenetére


dorten
tag

Nem amiatt, de itt, egy mobilon ez nagyon okes. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.