Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) beg válasza Predator2 (#13000) üzenetére


beg
veterán

Titanium Backup-al lemented sd-re. Vagy a heliummal, nem tudom 2.3 droiddal melyik barátibb és van-e root jogod.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#13002) Predator2 válasza beg (#13001) üzenetére


Predator2
addikt

Rootolt telefon.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#13003) vtomi2 válasza jonnyjoker01 (#12998) üzenetére


vtomi2
őstag

Nem tudom mennyire követed az EA-s pc-s játékokat, de egyiknek se volt zökkenőmentes startja, és nagy részük bughalmazzal jött ki. Nameg tuti, hogy lesz benne iap, ami eléggé el tudja rontani a játékélményt.

(#13004) Predator2 válasza beg (#13001) üzenetére


Predator2
addikt

Még valami. Rámentem a mentés->ellenőrzés->törlés opcióra!
Elméletben törölte és mentette is a játékot.

Szeretném a TB-t is törölni, mert mint említettem folyamatosan hely szűkében szenvedek.
Csak kimentem ezt a 3 fájlt (mini motor racing) egy másik mappába és kész is? [link]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#13005) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Modern Combat 5 ma frissült. Sokat optimalizáltak rajta, jobban fut. Kontrolleres irányításnál javult az érzékenység, és nem crashel annyit, mint eddig.

(#13006) Logeeen válasza Predator2 (#13004) üzenetére


Logeeen
senior tag

Így van. Aztán majd visszaállításnál visszamásolod a TB könyvtárába és visszaállítod a mentést.

#Xiaomi 13T#

(#13007) beg válasza Predator2 (#13004) üzenetére


beg
veterán

Igen, és majd ebből visszaállítod.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#13008) jonnyjoker01 válasza aizen92 (#12999) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

most már értem :)

Üdv. Johnny

(#13009) Predator2


Predator2
addikt

Köszönöm a segítséget!

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#13010) Bozek válasza vtomi2 (#12995) üzenetére


Bozek
nagyúr

Két éve volt már egy Simcity Deluxe az EA-tól, az mondjuk 50 ezer letöltést és 2,1-es átlagot hozott. De annyira rossz azért nem volt.

(#13011) tajner10


tajner10
tag

Valaki tudna ajánlani egy jó moba játékot androidra amihez lehetőleg nem kell internet :)

(#13012) beg válasza tajner10 (#13011) üzenetére


beg
veterán

Ennél több paramétert nem szeretnél megosztani velünk? Típus?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#13013) saelin válasza tajner10 (#13011) üzenetére


saelin
veterán

Plant Wars a gamevil-től, más offline mobáról nem tudok.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13014) vtomi2 válasza Bozek (#13010) üzenetére


vtomi2
őstag

Remélem, ez nem annak a sorsára jut.

(#13015) Tidzsimon válasza Predator2 (#13004) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Szerintem le kell menteni a játék egyéb adatait is az android obb mappából, már ha ment oda, bár ez nyilván játék függő.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#13016) tomee007007 válasza Tidzsimon (#13015) üzenetére


tomee007007
őstag

Az obb mappában a programok saját fájljai vannak, a data mappák tartalmazzák a mentéseket.

(#13017) tomee007007


tomee007007
őstag

Akciós a Star Horizon, 489 ft.
Illetve a Real Steel HD ingyenes ma az amazonon.

(#13018) saelin


saelin
veterán

50% akción a Star Horizon! [link]
Egy rail shooterhez képest nagyon jó. Fejleszthető fegyverek, megvásárolható hajók és története is van. Az irányítás egyszerű, de a pályák tudnak nehezek lenni még normál fokozaton is, vagyis van benne kihívás és rengeteg achievement. Szerintem megéri.

Szerk: Inkább kétszer mint egyszer sem! :D

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13019) tomee007007 válasza saelin (#13018) üzenetére


tomee007007
őstag

Ahogy mondod :D

(#13020) aizen92 válasza saelin (#13018) üzenetére


aizen92
addikt

Mennyi játékidő garantált ezért a pénzért?

Illetve a fegyverfejlesztés megijeszt..... Mert ez IAP gyanús, ha nem fizetsz vagy gürizel eleget akkor felrobbansz, mert erősebbek az ellenfelek.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#13021) ollie válasza tajner10 (#13011) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A mobanak (multiplayer online battle arena) az a lényege, hogy mások ellen játszol, azt elég nehéz megoldani internet nélkül.

***

(#13022) saelin válasza aizen92 (#13020) üzenetére


saelin
veterán

Nincs iap, a játékidő meg passz. Ha jól láttam van néhány pálya, ami 10 pluszra tehető, talán pár óra. A fegyver fejlesztés inkább annyiból áll, hogy minden hajóhoz van pár darab fegyver amiket meg lehet hozzá venni. Ha haza értem, akkor többet tudok mondani, de eddig kellemes maga a játék.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13023) aizen92 válasza saelin (#13022) üzenetére


aizen92
addikt

Köszi az infót! Pár gameplayt megnézek még azért.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#13024) saelin válasza aizen92 (#13020) üzenetére


saelin
veterán

No, nézzük a tapasztalataim. De előbb hozzátenném, hogy még nem vittem végig normálon sem, a 6. pályán tartok és ezt egy vagy másfél óra alatt érhettem el. Ebbe bele veszem azt is, hogy töbször is nekifutottam egy-két pályának.

Pro
- Szép grafika (unity engine hajtja)
- Kézre álló irányítás (kis mértékben "testreszabható")
- Van benne kihívás (a hard tényleg hard)
- Play Achievement-ek
- Van story, még ha nem is túl bonyolult

Contra
- Csak 10 pálya van, amik hosszúsága változó
- John (a főhős) állandó juhúzása
- Kevés fejlesztési... nem... Pontosabban a fejlesztés hiánya. 3 féle fegyver van (gun, rocket, swarm), aminek van két erősebb változata, ezeket a játék előrehaladtával unlockolnak és az összeszedett pénzből vehetjük meg az erősebbet.
- 3 féle hajó, ebből egy már alapból megvan.

Összességében megérte a hatszáz forintot, mert a kevés pálya ellenére van benne újrajátszási faktor, az acsik megszerzése eleinte könnyű, de sok secret van köztük amik már bonyolultabbak . A harcok nem túl izgalmasak és eddig csak 2 "boss fight-al" találkoztam, ami azért elég gyatra... Talán a starfox hasonlóság az, ami miatt nem bánom a vételét és a szép grafikája. Ajánlottnak nem mondanám, egy próbát megér, ha nem tetszik ott a két órás visszatérítés.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13025) Bozek válasza saelin (#13024) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor már inkább a GoF2, annak még a képeket elnézve a grafikája is szebb.

(#13026) Andriska20a


Andriska20a
csendes tag

Sziasztok. Olyan kérdésem lenne van egy galaxy note 3 szeretnék egy gyári vissza állítást csinálni, nincsen rootolva a telefonom 4.4.2 android vaj rajta. És az lenne a kérdésem hogy van a Boom Beach nevű játék meg oldhato valahogy hogy ha újra teszem a telefont onnan folytassam a játékot ahol abba hagytam? Mert elég sok pénzt bele öltem már és nem szeretném ha elveszne benne amit eddig csináltam. Köszönöm előre is a választ.

(#13027) ollie válasza Andriska20a (#13026) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A topik összefoglalót olvasd el.

[ Szerkesztve ]

***

(#13028) saelin válasza Andriska20a (#13026) üzenetére


saelin
veterán

Jelentkezz be a google profilodba és a játék oda fogja menteni az állásod. Tesztelve.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13029) ollie


ollie
MODERÁTOR

Humble Mobile Bundle 7

A Kingdom Rush Frontiers is benne van!

***

(#13030) raziel01 válasza ollie (#13029) üzenetére


raziel01
veterán

Benne van de csak így:
Pay more than the average of $4.01 to unlock!

(#13031) tomee007007 válasza Bozek (#13025) üzenetére


tomee007007
őstag

Vagy az Iron Sky...

(#13032) Tidzsimon válasza tomee007007 (#13017) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Star horison fasza, egyszerű az irányítás, azt hittem szimulátor jellegű lesz. Controllerrel még jobb.

Bozek a Gof2-nél az irányítás a bajos szerintem, meg nincs (vagy nem volt mikor próbáltam) controller suport.

A real steel meg kritikán aluli, kikapcsolhatattlan reklám a képernyő közepén...

[ Szerkesztve ]

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#13033) jonnyjoker01 válasza Tidzsimon (#13032) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Gof 2 vel én 50+ órát játszottam mobilon és szerintem semmi baj az irányítással.

Üdv. Johnny

(#13034) ollie


ollie
MODERÁTOR

Spider-Man Unlimited

Runner játék, szép grafika, Gameloft, IAP... szóval minden bizonnyal felejtős.

***

(#13035) gabor0077 válasza ollie (#13034) üzenetére


gabor0077
tag

Kipróbáltam. Az elején kapsz 5 zsetont, amivel 5 pályát játszhatsz, majd várhatsz 10 percet, hogy folytathasd. Meg random bizonyos pályák után letöltést kér, ami mondjuk a buszmegállóban mobilnettel annyira nem szerencsés. Töröltem is le egyből. Grafika, játékmenet amúgy nagyon rendben lenne, kár, hogy a pénzéhség elrontja. Akkor már inkább fizetnék érte 5 eurót, csak ne kelljen már várni 10percet 2 pálya között.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#13036) aizen92 válasza gabor0077 (#13035) üzenetére


aizen92
addikt

Kár érte, mert tetszenek az ilyen grafikájú játékok :(

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#13037) tomee007007


tomee007007
őstag

Igazi csemege:
R-Type ingyenes ma az amazon-on!

(#13038) raziel01 válasza tomee007007 (#13037) üzenetére


raziel01
veterán

Nagy király az amazon, erre vártam. :-)

(#13039) tomee007007 válasza raziel01 (#13038) üzenetére


tomee007007
őstag

Igen, azért hetente-két hetente fel-fel bukkanak nagyobb címek, szóval érdemes nézegetni.
Mondjuk a jobbakat mindig linkelem:)

(#13040) #13110016 válasza tomee007007 (#13037) üzenetére


#13110016
törölt tag

:R :R

(#13041) saelin válasza tomee007007 (#13037) üzenetére


saelin
veterán

Ezt nevezik hc game-nek! :P Elég nehéz.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13042) tomee007007 válasza saelin (#13041) üzenetére


tomee007007
őstag

bizony a retro játékok ilyenek...én pl az Another World-nél dobtam majdnem ki a tabletet:)

(#13043) Vikthor válasza tomee007007 (#13037) üzenetére


Vikthor
nagyúr

ez olyan mint a Xenon - Megablast nno 90-es években PC-re, emlékszik vki rá? Nagy fun volt az.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#13044) saelin válasza tomee007007 (#13042) üzenetére


saelin
veterán

A retroval semmi bajom, de a retro action gamekkel... a flappy bird tud csak idegesítőbb lenni. :D Régen is jobb szerettem a nem reflex játékokat és ma is így van ez, anno a contra volt amit naponta játszottam, de sosem vittem végig. Ja, és a márió. :D Nem tudom hogy bírtam idegekkel... öregszem.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13045) Delerium


Delerium
senior tag

Nem tudtok a SpinTires-hez hasonlító, teherautós, terepjárós játékot? Free ride nem hátrány. Amiket eddig néztem 4X4, meg trial extreme mega hiper szuper simulatornak még a kipróbálása is hiba volt.

"I fight for the Users"

(#13046) bostone


bostone
addikt

Hasonló játékot keresek, mint a global outbreak. Tud valaki esetleg ajánlani egyet, ami nem igényli az alkalmazáson belüli vásárlást és picit pörgősebb, látványosabb?
Tetszett benne, hogy lehetett fejleszteni a katonákat, fegyvereket, miegyebet, de sajnos csak az alacsony szintű küldetéseket lehetett teljesíteni, illetve némi pénzbedobással kaptam volna csak normál csapatszállítóhelikoptert.

(#13047) szezso15


szezso15
addikt

Sziasztok!
Olyan játékot keresnék, ami olyasmi, mint iOS-en az Infinity Blade. Szóval egy szereplővel nyomulok, és harccal jutok előrébb a sztoriban.

Remélem érthető volt... :B Sajnos minden játékot hamar megunok, de anno i3Gs-en sokat Infinity Blade-eztem, és az sokáig lekötött. :)

Köszi előre is!

*Hajrá Loki!* i15+

(#13048) Fitzgerald válasza szezso15 (#13047) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Hello, nem sok ilyen van. Glu-nak van 1-2 hasonló játéka, de IAP nélkül felejtősek. Ha viszont érdekel egy igényes akció-RPG, ahol a csatákat 3D-ben kell lejátszani, akkor Joe Dever's Lone Wolf.

(#13049) gdavid007 válasza szezso15 (#13047) üzenetére


gdavid007
tag

I Gladiator, ez nem glu féle

"Ha azt hiszed a kaland veszélyes, próbáld ki a megszokást. Az halálos"

(#13050) szezso15 válasza Fitzgerald (#13048) üzenetére


szezso15
addikt

és (#13049) gdavid007:
Köszi srácok! :R Ez az I, Gladiator egy picit már durvának tűnik, de a másik jól néz ki! :K

*Hajrá Loki!* i15+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.