Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31251) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Megjelent a street fighter,.
A játék maga nem lenne rossz (rendes "gombos" irányíthatóság egyszeri fizetés, nincs iap) de technikailag csapnivaló. 2018-ban azért sztem hanyagolni kéne a 2D-s grafikát ami olyan szinten darabos animációkat eredményez hogy (részemről) totálisan tönkre vágja a játékélményt.

[ Szerkesztve ]

(#31252) Ferenczi Áko válasza Maxtreme (#31251) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Egy linket tudnál adni hozzá? Nekem még nem hozza a Play Áruház..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#31253) Maxtreme válasza Ferenczi Áko (#31252) üzenetére


Maxtreme
addikt

(#31254) Bozek válasza Maxtreme (#31251) üzenetére


Bozek
nagyúr

"2018-ban azért sztem hanyagolni kéne a 2D-s grafikát"

Ha egy 2018-as játékról beszélnénk, még igazad is lenne, de itt egy 2008-as játék Androidos portjáról van szó, ami egy az egyben az eredeti PC-s játék. Legalábbis a képek alapján.

(#31255) Maxtreme válasza Bozek (#31254) üzenetére


Maxtreme
addikt

Hát a 2008-as pc/konzolos SF IV 1 nagyon kicsit máshogy nézett ki...
Persze lehet csak én vagyok vak..

[ Szerkesztve ]

(#31256) Octto1


Octto1
újonc

Tudna valaki csinálni nekem egy top 5 leginkább játszott gyerek játék listát? mobiltelefonra (lányoknak)!

(#31257) Ferenczi Áko válasza Maxtreme (#31253) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Köszönöm! Nem kompatibilis a telefonom a játékkal, azért nem adta ki a találtok között..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#31258) beg válasza Octto1 (#31256) üzenetére


beg
veterán

Az azért lenne jó, mert mehetne a falra az 5 legjobb autó és az 5 legjobb pasi lista mellé.
Teljesen szubjektív dolgot kérsz :)

Továbbá 5 vagy 18 évesek? Azért nem mindegy.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#31259) interstate76 válasza Octto1 (#31256) üzenetére


interstate76
addikt

Mennyi idős? Nálunk a nagyobbik most lesz 9, és kb. 7 évesen kedvelte meg a Township-et és - ha jól emlékszem, akkor - a Pou-t is. Ezeket mindig gyűri egy ideig, megunja, de aztán pár hét vagy hónap múlva újra kedvet kap hozzájuk.

De 1-1 rövid lazítás erejéig szereti a Traffic Rider-t, a Subway Surfers-t, az Alto's Adventure-t, a Banana Kong-ot és a Looney Tunes Dash!-t is.

A The Secret of Grisly Manor-t és a The Lost City-t pedig együtt játszottuk végig - nagyon bejöttek neki a rejtvények.

Hatalmas kedvenc a CLARC, a Pettson's Inventions Deluxe, a Cut the Rope, a Lost Journey és a Monument Valley is.

Fentiek mellett van még jópár játék a mini pécén, de fejből most ennyi jut eszembe.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#31260) mark! válasza interstate76 (#31259) üzenetére


mark!
őstag

én esetleg a hay day-t tudom ajánlani, hasonló mint a township, 5 éves húgom mindkettővel játszik.

>

(#31261) penge111 válasza Octto1 (#31256) üzenetére


penge111
addikt

Az én lányom a Minion rushra függött rá, és nagyon szereti a TOCA játékokat (City, Hospital, Pets stb.)

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#31262) WhiteWalker válasza interstate76 (#31259) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A Townshipre én most kattantam rá.
Nagyon élvezem, pedig IAP van benne... Eddig nem is tűnt fel, sőt teljesen jól lehet haladni fizetés nélkül. Végre nem egy klán résztvevős állandóan támadni kell vagy letamadnak játék.
Tök nyugis game, imádom.

(#31263) mark! válasza WhiteWalker (#31262) üzenetére


mark!
őstag

grepolist toltam egy ideig, na az volt az igazi akciódús játék ;]

egész nap figyelnem kellett, havi 15-20k el is ment rá :DDD

>

(#31264) interstate76 válasza WhiteWalker (#31262) üzenetére


interstate76
addikt

Én is toltam egy jó darabig, mindenféle fizetés nélkül. Valamikor nem sokkal azután vált számomra egy kicsit monotonná, hogy meglett az állatkert is (40-es szint környéke), de nem tudom, azóta milyen frissítéseket kapott a játék, biztos sok új elemet beletettek. Lehet, hogy megint felteszem a telefonomra!

Mindenesetre a Township részemről (is) a nagyon-nagyon ajánlott kategória.

(#31261) penge111 A Minion Rush tényleg jó, csak nálunk mini pécén mennek a gyerkőcnek a droidos játékok, és a döntögetős irányítást sajnos nem tudom kontrollerrel megoldani. Emiatt esett ki a Rail Rush is (amúgy telón/tableten az is nagyon hangulatos kis endless running game).

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#31265) S e t h válasza penge111 (#31261) üzenetére


S e t h
nagyúr

Így van, Toca összes.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#31266) WhiteWalker válasza interstate76 (#31264) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én nem ismertem előtte a játékot. De tény hogy eléggé kezd repetitiv lenni.
Mint ahogy a legtöbb ilyen bázis építős game.
Viszont ami tetszik benne, mint írtam is hogy halál egy nyugodt gamma, nincs benne támadás, kötelező klanba lépés (ebbe is lehet klanba csatlakozni de nem érzem letfontossagunak).
Szóval nem kapsz agyverzest, hogy több napig gyűjtesz valamire aztán egyszercsak betamad valaki és viszi a lootot.

(#31267) interstate76 válasza WhiteWalker (#31266) üzenetére


interstate76
addikt

Így van, szerintem is nagyon laza. :K Tegnap ránéztem, kerültek bele új dolgok, szóval nem tudok érdemben nyilatkozni róla, hogy mennyire repetitív. Engem korábban sokáig (negyvenvalahányas szinten hagytam abba, ami IAP nélkül nem jön össze 1-2 nap alatt) lekötött - ha minden játék ennyi idő után válna repetitívvé, akkor nem lehetne mellényúlni a választással! :-) Ráadásul akkor sincs semmi gond, ha néhány hét után nem lépsz be minden nap, hanem tartasz egy több napos/hetes szünetet.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#31268) batai15


batai15
félisten

Sziasztok! Tudnátok ajánlani hosszú távra játékot, amire viszont nem kell folyamatosan időt szakítani. Tehát inkább ilyen rpg vagy ehez hasonló jellegű érdekelne. Köszönöm

(#31269) #27441408


#27441408
törölt tag

Stickman Disc Golf Battle
Tegnap vettem észre, hogy új játékot adott ki a sport játékairól híres Djinworks, bár van most játékom ami leköt, mégis kipróbáltam mivel a repülőkorong sportot nem ismerem azt se tudtam mi az, gondoltam kipróbálom, a Djinworkst-tól megszokott aranyos kis stickman es játék, van offline edző rész is. (egyenlőre kevesen vannak az online részen, de gondolom ez betudható annak, hogy új játék) szerintem aki szereti a nyugis multiplayer sport játékokat tegyen 1 próbát.

Kellemes látvány és hangok tipikus pár perces relax játék.

Stickman Disc Golf Battle - Android Gameplay
itt megnézhető, miről is szól ez a játék,.

[ Szerkesztve ]

(#31270) underdark válasza WhiteWalker (#31262) üzenetére


underdark
aktív tag

én WIN10-en tolom, nem tudom, hogy azonos-e az android verzióval, de sokkal élvezhetőbb így, hogy monitoron tudok vele játszani :D
full screen, teljen bill+egér támogatás

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#31271) interstate76 válasza underdark (#31270) üzenetére


interstate76
addikt

Én próbáltam win 10-en is, és amit láttam belőle, az olyan volt, mint a droidos.

Viszont droidos mini pécé segítségével is játszható monitoron, vagy akár nagyképernyős TV-n is. Van egy egér üzemmódba kapcsolható kontrollerünk, teljesen jól tolható vele.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#31272) WhiteWalker válasza underdark (#31270) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ha már itt tartunk, az aranybányabol bányászott köveket hol tudom felhasznalni? Vagy csak eladni lehet?

(#31273) interstate76 válasza WhiteWalker (#31272) üzenetére


interstate76
addikt

Az öntödében (Foundry) tudsz belőlük rudakat (Ingots) készíteni, utóbbiakkal pedig a kikötőben tudsz hajókat indítani és vásárolni ezt-azt a környező szigetekről, ha jól emlékszem.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#31274) WhiteWalker válasza interstate76 (#31273) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszönöm, én még nem tartok azon a szinten ahol az megnyilik. Akkor azért nem tudtam hova kell felhasznalni.

(#31275) mark!


mark!
őstag

így 43óra játékidő után ki merem jelenteni, hogy a light a way jobb mint a tap titans. 86-os szinten járok, bossok nehezednek, de 10óra alatt kifarmolnak annyit, hogy tudjak fejleszteni egy 25-30 szintet a karakteremen, amivel simán leütök 5-6 bosst.
most lett meg az első rúna, 3 staffom van, bár az elsőnél még nem dobott jobbat.

mindjárt meglesz az első light up, kíváncsi vagyok mennyit nehezedik tőle a játék.

[ Szerkesztve ]

>

(#31276) interstate76 válasza WhiteWalker (#31274) üzenetére


interstate76
addikt

Bányászgass csak, később jól fog jönni! :K

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#31277) Mefi60 válasza batai15 (#31268) üzenetére


Mefi60
csendes újonc

Ilyen engem is érdekelne!
Meló és a 4 hós kislányom mellett csak néha-néha jut idő játékra :)

(#31278) Amur válasza mark! (#31275) üzenetére


Amur
addikt

Igen egyértelműen jobb!
Tap Titansban örült mennyiségű játékidőm volt, benne voltam az egyik top clanban is(ahol elég komoly teljesítményt kellett lerakni hogy ne vágjanak ki a heti értékelésekkor), de egy bizonyos szint felett megakadtál, és nem volt semmi ami miatt érdemes lett volna tovább tolni.
A light a way felépítése sokkal átláthatóbb, és bár a téma erősen "kislányos", ezt teljesen félre tudtam tenni, mert a játékélmény messze jobb mint a tappolós "versenytársaié".
Nálam is ajánlott kategória!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#31279) Kasya válasza Amur (#31278) üzenetére


Kasya
nagyúr

+1.
Félte is tettem a Nitro Racing és Tiny miner játékokat, annyira meggyőző.

Én most a 140. palya körül nulláztam elosor és kezdtem újra.

[ Szerkesztve ]

(#31280) WhiteWalker válasza interstate76 (#31276) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Kicsit turtam a földet, aztán a következő indításor be is adta a Foundryt. :D

(#31281) interstate76 válasza WhiteWalker (#31280) üzenetére


interstate76
addikt

:C

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#31282) Kasya


Kasya
nagyúr

Megjelent egy ujjabb PUBG stílusú játék.
Grand Battle Royale

(#31283) #33253120


#33253120
törölt tag

Ezt most csak úgy itthagyom.
[link]

Jó szórakozást. :)

(#31284) Sonja válasza #33253120 (#31283) üzenetére


Sonja
veterán

Csak nem te is olvasod a HUP-ot és a hozzászólásokat?! :D

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#31285) Zoli04


Zoli04
újonc

Sziasztok!

A 4 éves kisfiam is szeret játszani telefonon, persze meg van szabva, hogy mennyit nyomkodhatja a telefont.
Csináltunk youtube-n egy csatornát, ahol elsősorban gyetekeknek való játékokat próbálunk ki, a legtöbbön a kisfiam játszik.
Remélem nem tiltja a szabályzat, hogy ki tegyem ide, hogy hol lehet elérni a csatornát. Ha van kedvetek nézzetek rá, esetleg iratkozzatok fel, a kosfiam nagyon örül minden egyes megtekintésnek. Hátha nektek , vagy a gyereketeknek is megtetszik valamelyik játék, és kedvet kap hozzá. Próbálunk rendszetesen feltölteni videót!

https://www.youtube.com/channel/UC0-U7OkTTjASni3R2rRgXHA

(#31286) interstate76 válasza Zoli04 (#31285) üzenetére


interstate76
addikt

Látom, a dínók rendesen megmozgatták a fantáziáját! :)

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#31287) #33253120 válasza Sonja (#31284) üzenetére


#33253120
törölt tag

Dehogynem. Hamarabb olvastam ott, mint itt. :)

(#31288) Zoli04 válasza interstate76 (#31286) üzenetére


Zoli04
újonc

Igen a dinók mindenben nagy kedvencek! 😀
Köszi, hogy ránéztél! 😀

(#31289) interstate76 válasza Zoli04 (#31288) üzenetére


interstate76
addikt

Igazán nincs mit.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#31290) DrJaka válasza mark! (#31275) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Gyémántból ládát, vagy "perk"-eket éri meg venni inkább szerinted?

Lassan összegyűlik az 500 gyémánt, gondoltam veszek egy ládát!

Huawei Mate 20 prO

(#31291) mark! válasza DrJaka (#31290) üzenetére


mark!
őstag

én lightstoneokat veszek, kell az a kis +flare.

>

(#31292) Kasya válasza DrJaka (#31290) üzenetére


Kasya
nagyúr

A legnagyobb lada éri meg, valamint újrakezdésnél egy két extra megtartása...10 diamond.

(#31293) Amur válasza Kasya (#31292) üzenetére


Amur
addikt

Én is a legnagyobb ládát néztem ki. De igazából minimálissal ad többet mint 3 db 500-as láda.
Lehet inkább kövekre költöm én is a diamondot.

A Tiny Miners nekem is félretéve, várok egy frissítést mert lassan játszhatatlan amúgy is..
Már minden belépésnél azt csinálja hogy a bányász populáció 2-3 óra alatt csökken nem nő..
Legutóbb pl. 7 millióval volt kevesebb bányász..és nem kinált fel visszatöltést, úgy is maradt.. A furi hogy a pénz meg nőt.. Valamint egy idő után úgy belaggol hogy azért muszáj kilépnem, olyankor meg is fagy és erőszakkal kell bezárnom, aminek köszönhetően legközelebb megint nem tudja honnan kellene folytatni.. nagyon gáz.
Azt látom hogy vérszemet kaptam a fejlesztők, és annyi féle verziót csináltak belőle.. hogy ennyit lehetetlen normálisan supportolni.. Szerintem várom az Egg inc update-et, addig hanyagolom ezt a vonalat, inkább a clickereket tolom,abból van két erős is ugye(light a way és Nitro racing GO)

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#31294) Kasya válasza Amur (#31293) üzenetére


Kasya
nagyúr

Valamint egy idő után úgy belaggol hogy azért muszáj kilépnem,
Ezt en s tapasztalamon, mar szinte a kezdtektol.
Varok en is frissitest. Mondjuk 3 honap alatt beleoltem 3000 ft-ot, az boven megterult jatekidoben (308 oram van benne eddig).

A Nitroval az a gondom, ami a fejleszto mas jatekanal is elojott (a dino vadaszosnal pl.), hogy merhetetlen video megnezese szukseges. A legjobb autot megszerzem videok altal, de utana is vegtelensegig lehet nezni a minimalis extra bonuszok miatt (ami az ismertelt autokbol jon).

(#31295) jonnyjoker01 válasza Kasya (#31294) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nitroban nekem nem mukodnek a reklamok :( Bronze III-ig amugy nem ereztem ennek hatranyat de azert jol jonnenek az ingyen blueprintek, collector's coinok.

Üdv. Johnny

(#31296) Amur válasza jonnyjoker01 (#31295) üzenetére


Amur
addikt

Nálam megy a reklám rendesen. Nem tiltja valami neked?

Kasya, a videók mennyiségét azért te szabályozod. Én közepes mennyiséget nézek(nem mindent amit bedob).
Így is level 3 a garage, és már 3 autóm van. diamondból meg tudnám venni a 4.-et, de pont azt ami semmilyen bónuszt nem ad, az offline cash bónusz pedig kell, az magasan a legjobb!
Idle-nél amúgy sem gáz a reklám, ilyenkor lerakom a gép mellé, közben filmet nézek,mást csinálok, néha rápillantva, vagy addig játszva amíg nem dob reklámot: amíg megy a reklám,én meg filmezek. :D

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#31297) mark! válasza Amur (#31296) üzenetére


mark!
őstag

én is úgy csinálom :D

mostanában megint egyre több sorozatot nézek, aztán telefon ittvan mellettem, néha nyomogatom, ha jön a phoenix és hirdetésest dob be akkor azt megnézem, amúgy nem szoktam hirdetéseket nézni, utálom a reklámokat, mert mindig ugyanazt dobja be.

>

(#31298) gergom91


gergom91
tag

Sziasztok

Megtetszett nekem is a Light a way játék, viszont úgy érzem megakadtam. 60 szint körül tartok, egy sima szörny is kb 60-70 tap, talán több is, a boss pedig esélytelen. Az idle bevétel egy este alatt annyi volt, mintha kb 10 percig játszottam volna, semmit sem számított... A restart pedig még nagyon messze van. A diamondot nem költöttem még, mit ronthattam el vajon? :(

(#31299) Kasya válasza gergom91 (#31298) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ami nekem bevalt:
- A Fairy-ket szinlepesenkent lehetoleg Crit-re erdemes fejleszteni
- A Lumi Lantern kis szornyecskeit, ha az ember elakad, erdemes a legalso (legdragabb), esetleg uj szornyecskeit fejleszteni. Egy uj szornyecske akar 3-4 boss-szos tovabbjutast is jelenthet.

[ Szerkesztve ]

(#31300) Kasya válasza Amur (#31296) üzenetére


Kasya
nagyúr

Igen, en szabalyzom, de bennem kenyszert ebreszt az, hogy a jatekban elerjem azt penz nelkul, amit amugy csak penzzel lehet.
Ha a legjobb auto megvan, utana mar lenyegi szukseg nincs ra, mert a garazs bonusz olyan minimalis, hogy szvsz nem eri meg azert reklamokat nezegetni. A legjobb auto kivetelehez szukseges reklam viszont sok.
Persze, annyira nem nagy gond, ha az ember filmezik kozben. En is ugy csinaltam...

Viszont annyira megtetszett a Nitro Racing, hogy leszedtem mas jatekoat is a fejlesztonek. A Dino jatek szinten gyonyoru es elvezetes, viszont ugyanezt (sot, durvabb) Ad mechanics rendszert koveti. Talan ezutan huztam fel magam a Nitron is :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.