Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30101) mark! válasza kicsako (#30100) üzenetére


mark!
őstag

egyébként az iap csak itt mo-n aránytalanul drága. a legnagyobb csomagoknak 15k-nál kéne lennie, akkor egyenlőnek lehetne mondani.

>

(#30102) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Üdv!

Öcsém évekig játszott Clash of Kings-t, nemrég teljesen lenullázták, így abbahagyta, azóta nem is játszik semmivel. Olyan játékot keresnék, amiben hasonlóan építkezni, vagy legalábbis fejlődni kell, együtt tudnék játszani vele, de egyedül is élvezhető legyen, mentsen felhőbe, iap nélkül is játszható legyen hosszú távon, telefonról (5") is kényelmesen lehessen irányítani, és ne repetitív fos legyen. :DDD

(#30103) Bétaville válasza r0by (#30097) üzenetére


Bétaville
senior tag

Értem. Köszi! :R

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#30104) jonnyjoker01 válasza kicsako (#30100) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én letöltöttem a Final Fantasy game of war kopit, a top játékosok a szerver indulásakor már millió erő pontokban voltak amikor én mindent fejlesztettem folyamatosan ahogy lehetett 3-4 ezer erőpontom volt. A játék adott kb 20 dollárnyi játékpénzt az elején. El sem tudom képzelni mennyi pénzt költöttek a top játékosok.

@Ereshkigal: szerintem ilyen mobiljáték nem is létezik. Ami a fejlesztésekre van összpontosítva az mind ugyanilyen. Más játékstílusú játékot kéne keresnie ha nem akar hátrányba kerülni a többi játékossal szemben.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#30105) #27441408


#27441408
törölt tag

Hills of Steel

Nem tudom mennyire új játék, de szórakoztató aranyos kis végtelen ügyességi szerű játék. A lényeg megyünk előre a tankkal és a szaporán jövő ellenséget kilőjük. Tipikus pár perces agy kikapcsolós játék, én egy megunt game helyett tettem fel a jó értékelések miatt, de nem bántam meg. Offline is megy, ráköltés nélkül is vihető szerintem.

[Hills of Steel(By Superplus Games)Android Gameplay[1080p/60fps]
]

Szerintem annak aki szereti az ilyen döntsük meg a saját rekordunkat fajta játékokat, jó móka lesz :)

(#30106) kiraly.andra


kiraly.andra
aktív tag

Csak részben Android, de a másik (IOS) oldalt nem ismerem, ezért itt kopogok. Olyan játékokat keresek, amelyeket egy 13 éves gyerek és 74 éves nagyanyja tudna játszani online, tableten. A kézenfekvő kulcsszavakra keresve nincs jó eredemény, ugyanis nem elég az "online multiplayer", mert arra van szükség, hogy ne bárkit kapjak partnerül, hanem meghívhassak egy adott személyt. Mint mondjuk a Clash Royale játékban a Facebook kapcsolaton keresztül. Ráadásul az egyik oldal Android, a másik iOS, és elsősorban az idősebb személy miatt eléggé korlátozottak a lehetőségek. Nem jönnek szóba gyors reakciókat igénylő, sem összetett alkalmazások, de az is kizáró ok, ha több kell az alapfokú angolnál.

Olyasmire gondolok, mint régen a Skype Extras (GameXN) játékok voltak (http://www.gamexn.com/Games/8BallPool). Egyszerűek, pár mondat csak a szabályzat, nem kell kapkodni, minden korosztálynak megfelel.

Lényeges még, hogy a két tablet nincs egy hálózaton.

:a:

(#30107) icemad válasza kiraly.andra (#30106) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem facebookos játékokra kellene keresni. Hogy melyik elérhető mindkét rendszerre. Azok eléggé egyszerűek, és az online rész is kilenne pipálva. Én ebbe az irányba indulnék, sajnos konkrét játékot nem tudok mondani.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#30108) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Megjelent a Lineage 2 Revolution! :C

A régi karim nem látja, de nem is baj, úgy is újat akartam kezdeni:) Csak nem tudom melyik kaszttal... :( :F

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#30109) mark! válasza MikeWazowski (#30108) üzenetére


mark!
őstag

4 perce mennek a szerverek, én meg suliban rohadok. elfelejtetten leszedni a 800megát xd

>

(#30110) MikeWazowski válasza mark! (#30109) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Már mennek? Most néztem nemrég, de akkor lecsekkolom.
Én most melózok, de kicsit játszok:D

Még nem mennek...

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#30111) CactuS válasza MikeWazowski (#30108) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Melyik szerver? Gondolom EU, de azon belül van jelentősége?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30112) MikeWazowski válasza CactuS (#30111) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Amelyiket ajánlja. Reccomend-esre menj.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#30113) MikeWazowski válasza MikeWazowski (#30112) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nekem mostantól más game nem is lesz a telefonon. Igaz, már volt 100+-os karim, de most mégjobban élvezem mint annó. Most warlord-ot kezdtem, duallal fogok benne harcolni.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#30115) jonnyjoker01 válasza MikeWazowski (#30113) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ránézek én is ha ennyire jónak tűnik :D Vicces, hogy azt írja a play hogy 0+ downloads :C

Valahogy sikerült a dupla szerkesztés helyett

Nem engedi hogy fent legyen az xposed framework :(

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#30116) MikeWazowski válasza jonnyjoker01 (#30115) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Próbáld ki, én ezzel elleszek pár évig, az tuti. Full IAP nélkül játszottam a bétaval hónapokig... nyilván, ha a top 500-ba akarsz kerülni, kell fizetni, de ki akar ott lenni? :F

azt se tudom mi a bánat az... :B

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#30117) Phülöp válasza #27441408 (#30105) üzenetére


Phülöp
addikt

elég lassú iap nélkül
2-3 óránként van free upgrade reklámnézéssel, inkább hagyom 1-2 napig magától haladni, utána talán izgalmasabb lesz
amúgy jól lehet taktikázni a lejtőkkel/domboldalakkal, bár az nem tetszik, hogy az ellenfelek tudnak célozni, én meg csak a talaj állászögétől függően tudom a lövésmagasságot belőni - ehhez viszont túl gyorsan jön az ellen

(Hills of Steel)

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#30118) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Miért nem engedi a Lineage 2 maxra állítani a grafikát s7e-n? A leírás szerint vulkan api kell neki, azt meg tudja a telefon. Nehogy már elavult legyen neki :D

Tudtok egy jó klánt ajánlani?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#30119) #27441408 válasza Phülöp (#30117) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nekem is az tetszik benne, hogy lehet benne taktikázni, természetesen vannak hibái, de mivel nem igényel netet sem, szerintem pár perces kikapcsolódásnak teljesen alkalmas annak akiszereti az ilyen játékot.

HA gyors lenne szerintem inkább az lenne a baj, sok játékot azért húznak le a playen mert gyorsan meg lehet mindent szerezni és kb annyi a játéknak....

[ Szerkesztve ]

(#30120) CactuS válasza MikeWazowski (#30116) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Healer/Support közül melyik jó választás? Anno az eredeti L2-ben sokat nyomtam Dominator / Overlorddal, bár ott kellett a multibox meg még pár másik karakter, ami hozta az XPt. Arra akarok kilyukadni, hogy melyik az a healer, amelyikkel azért lehet haladni is soloban, de segít a partynak is?

Bishopra azt írják, hogy auto questnél sose fog mana/hp potit inni, Eldernek jók a hotjai, viszony 4 aktív skillből csak 3at használ, a sagenek van a legkevesebb Atkja, viszont állítólag a legjobbak a passzívjai.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30121) #27441408 válasza Phülöp (#30117) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nekem ez olyan mint az Angrybirds vagy a ketchapp cég játékai stb sok értelme nincs mégis 1 kis ideig ha néha előkapodom leköti az agyam.

(#30122) asdasdasd


asdasdasd
tag

Hali!
Tudnátok ajánlani olyan játékokat, amik elfutnak Androidos TV Box-on (S912, ARM Mali-T820MP3, 3G ram) és többen is lehet egyszerre játszani (2 kontrollerrel) ?
Kösz

(#30123) MikeWazowski válasza CactuS (#30120) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nem tudom, mert nekem a mobilos l2-be csak paladinom volt eddig. Nem tudom, hogy melyik a jó healer.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#30124) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Lineage 2-ben hogyan lehet kilépni az elite dungeonokből? :D Eddig csak úgy ment, ha bezárom a programot.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#30125) CactuS válasza Rigormortiis (#30124) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

jobb felül a fehér ikonsoros menü. 2. sor balra az első gomb. Én a lényegét nem értettem meg. Amíg megy az idő, addig kell ott farmolni? Vagy elég a questet megcsinálni? :B

Amúgy ennek nem kéne egy külön topik? Vagy elfér a közösben?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30126) Narxis válasza CactuS (#30125) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ez elég komoly játék ahhoz, hogy legyen külön topikja szvsz. :K

Thanos was right.

(#30127) Rigormortiis válasza CactuS (#30125) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én sem. Amíg visszaszámol, addig több xp-t ad. De hogy a questen kívül mi a lényege...az passz :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#30128) Delerium


Delerium
senior tag

Játszik valaki Xiaomi-ról, south parkot? A mai frissítés után a telefonom nem támogatott lett, eddig működött rendesen. Elindul, betölt, a főmenüben nagy betűkkel, hogy not supported.

"I fight for the Users"

(#30129) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Miért van az hogy otthoni wifi vel nem tudok játszani a lineage 2vel? Maxon a wifi jel mégse jelentkezik be. Mobilnettel jó...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#30130) mark! válasza MikeWazowski (#30129) üzenetére


mark!
őstag

nekem 100%-on megáll a letöltésnél, 2 órán keresztül volt ott.
ráhagyom, ugyan az mint az első része.

>

(#30131) kiraly.andra válasza icemad (#30107) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Kösz, de azok jellemzően minősíthetetlenül igénytelen dolgok, melyek ráadásul megbízhatatlanul működnek (néha sehogy). Érdekes véletlen, hogy most olvastam egy új alkalmazásról, amely pontosan ilyesmit tud. Még nem próbáltam, de hátha: Plato.

:a:

(#30132) obligat válasza jonnyjoker01 (#30115) üzenetére


obligat
senior tag

a fájlrendszer gyökérből
data/data -> de.robv.android.xposed.installer mappát átnevezed mondjuk de.robv.android.xposed.installer2-re, és megy is. A modulok működnek, de az xposedet nem tudod elindítani. NEM SZABAD ÚJRAINDÍTANI, míg játék végeztével nem nevezed vissza.

ennyit találtam, de ez működik.

--==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

(#30133) csp01


csp01
tag

Tudna valaki segíteni Hitman Sniper játékban? Get 3.000.000 without killing any other target, képtelen vagyok megcsinálni. 1.500000 felé nem nagyon sikerül mennem.

(#30134) Sonja


Sonja
veterán

Rules of Survival

Végülis egy PUBG mobilra. :)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#30135) wayne1 válasza Rigormortiis (#30118) üzenetére


wayne1
senior tag

Nekem is S7e van és nekem sem engedi. Valahol azt írták, hogy ez csak az európai kiadásban van így, az amerikai kiadásban engedi a max grafikát.

(#30136) Rigormortiis válasza wayne1 (#30135) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Akkor lehet, az Exynos miatt van. Bár más Vulkan-os játék meg használja a teló api-ját, úgyhogy passz.

30-as szint fölött hol érdemes fejlődni?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#30137) felixo


felixo
őstag

Ma jelent meg a Mighty Battles. Kicsit hasonlít a Clash Royale-ra, de szerintem annál sokkal jobb. Be lehet állítani azt is, hogy automatikusan lőjjön, vagy manuálisan. Egy próbát mindenképp megér.

Redmi Note 9

(#30138) #27441408


#27441408
törölt tag

Battle Break - Multiplayer

Friss meleg ropogós! Vadonat új game, ma jelent meg, ugyan nem akartam mostanában játékot telepíteni, de a kiadó miatt (miniclip) rápróbáltam. Azt nem igen tudnám leírni miről szól, röviden 1-1 elleni falbontós szerű játék.(van offlline mod BOT ellen) 1 menetet játszottam, nekem bejön kellemes játék.
Szerintem mindenképp megér 1 próbát, a szokásos IAP van benne, tehát játék díj van, de lehet videózni aranyért, meg ahogy néztem néha ad.
Battle Break Multiplayer Balls (by Miniclip) - Android Gameplay HD

(#30139) #27441408 válasza #27441408 (#30138) üzenetére


#27441408
törölt tag

Ha valaki rájön mi alapján osztja azt, hogy ki nyer kérem írja be, nekem két menet után még nem esett le. :U :DDD

(#30140) Bozek válasza #27441408 (#30138) üzenetére


Bozek
nagyúr

Milyen az a "vadonat új"? :D

(#30141) #27441408


#27441408
törölt tag

Inkább jöjj rá mi a lényege és oszd meg velem, hogyan kell nyerni. :DDD

(#30142) Kasya válasza Rigormortiis (#30136) üzenetére


Kasya
nagyúr

S7E es Note8 is tudja a full grafikat nalam. Igaz, en kulso forrasbol szedtem le. Nekem meg mindig nem elerheto mondjuk.

(#30143) gergom91


gergom91
tag

Lineage 2

Jelenleg így állok. Nem találtam még neki külön topicot szóval itt osztottam meg. :)
Életemben először játszok magával a Lineagel is, nem tudom hogy mennyi köze van a PC-s verzióhoz. Egyelőre leköt, tetszik, szépen fut közepes grafikán Xiaomi redmi note 4-en.

(#30144) CactuS válasza gergom91 (#30143) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Engem néha elkapnak az emlékek, ha meglátok 1-1 mobot vagy NPCt. Nyilván más az eredeti PCs változat, más kor, más igények. R-es fegyver? Az nem rossz. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30145) gergom91 válasza CactuS (#30144) üzenetére


gergom91
tag

Kaptam egy rakat piros gyémántot vagy mit a játék elején, gondoltam egy olyan 1200-as pakkot megnézek magamnak vele :)
Minek tartogassam, főleg ha ajándék volt, és ki tudja mennyit játszok vele majd, és jól jön ha jót ad. :D

Mellesleg szívesen fogadok tanácsot attól aki ért hozzá, mit csináljak máshogy, gyűjtsek e valamire stb... ;)

(#30146) CactuS válasza gergom91 (#30145) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Itt igazából össze van gyűjtve minden, ami kellhet, a Beginner's Guide résznél nagyon sok hasznos dolog van. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30147) MikeWazowski válasza CactuS (#30144) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Hát engem is... 9 évig l2-ztem.
Reggel lettem warlord, dual karddal nyomom Végül mit kezdtél?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#30148) CactuS válasza MikeWazowski (#30147) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Maradt a Sage, bár még csak lvl 29. Itt a játékban az adena mindig ilyen nehezen jön? Az esett cuccokat ha jól láttam nem lehet kristályokra bontani, eladásért viszont szinte semmit nem kapok.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30149) MikeWazowski válasza CactuS (#30148) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Szerintem jól jön az adena. Itemeket meg ne add el, hanem azzal fejleszd a saját szetted.
Itt enchant faild-nél nem törnek a cuccok, csak lejjebb esnek. Kivétel +10, és +20-nál. Ott nem esik lejjebb. Tehát ha 11-re vagy 21-re nem sikerül, akkor marad 10 ill., 21.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#30150) CactuS válasza MikeWazowski (#30149) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem inkább fogyóban van, főleg az uppok miatt, bár még csak A-s armor és S-es fegyvernél tartok. Azért próbálok néha eladni, mert alig jut SS-re plusz HP potira. Gondolom azért a Class váltás után egy fokkal jobb lesz. Sage állítólag a leggyengébb támadós statokkal rendelkezik, viszont nagyon jók a passzív képességei, plusz a healje, így betudom ennek a lassabb haladást.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.