Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31301) mark! válasza Kasya (#31300) üzenetére


mark!
őstag

úgy is kell csinálni, az nem ember aki képes végignézni 30 hirdetést ;]

>

(#31302) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Guns of Boom-ban megoldható valahogy a csapaton belüli kommunikáció? Lehet beszélgetni? Nem találok benne ilyen lehetőséget, pedig jó lenne...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31303) gergom91 válasza Kasya (#31299) üzenetére


gergom91
tag

Köszönöm :)
A ma reggelig összeszedett idle cuccal már sikerült tényleg haladni pár szintet.
Amikor a karakter eléri a 650es szintet elvileg lehet resetelni. - megéri azonnal, vagy várjak vele?

(#31304) Kasya válasza gergom91 (#31303) üzenetére


Kasya
nagyúr

En azt javaslom, hogy a lvl 650 után kiirja a kuldetest, hogy hanyadik palyat kell elerni, azt erdemes kovetni.

(#31305) #27441408


#27441408
törölt tag

Hali
MLB 9 Innings 17
játékot szeretném újra tenni, régen nyomtam, de van 1 joga amit nem értek. akkumulátorstatisztikák módosítása valaki legyen kedves megírni, mit jelent ez és mire jó stb. :R

(#31306) beg válasza #27441408 (#31305) üzenetére


beg
veterán

E-mail küldése: info@com2us.com
Ők fejlesztik, kérdezd meg mire használják fel az akksi statisztikákat.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#31307) #27441408 válasza beg (#31306) üzenetére


#27441408
törölt tag

Kell ettől tartani? Vagy nem? (marhára nem érdekel, ha nem kényes funkció)

(#31308) mark! válasza #27441408 (#31307) üzenetére


mark!
őstag

nem fogja megenni a telefont, ha ilyesmire gondolnál.

>

(#31309) csuzda


csuzda
aktív tag

Sziasztok!

Olvasgattam ezt a topikot és letöltöttem a Tiny Miners című játékot. Olyan 2 órát eljátszottam vele, amikor kaptam egy olyan küldetést, hogy használjak egy spellt. Végignéztem az összes épületet, hogy hol kell venni, szerezni, vagy használni spellt, és amikor rákattintottam a sárkány vermére befagyott egy kicsit a játék és ahogy próbáltam a sárkány vermet bezárni véletlenül vettem egy 1800 forintos csomagot... Hiába próbáltam a fizetést megállítani, nem tudtam, mert a jelszós védelem ki volt kapcsolva. Nagyon nem tervezek játékra költeni ezért szeretném a pénzemet visszakapni. Van rá valamilyen mód? Természetesen amit vettem azt nem költöttem el.

Előre is köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#31310) #27441408 válasza mark! (#31308) üzenetére


#27441408
törölt tag

Kackac, nem erre gondoltam, csak érdekelt ebből mit nyerhetnek ki, tudom itt sokan ilyennel nem törődnek, hogy mikhez jut hozzá a játék, engem viszont igen, szóval csak ennyit szerettem volna megkérdezni, hogy ebből kb mit nyerhetnek ki.

(#31311) mark! válasza #27441408 (#31310) üzenetére


mark!
őstag

nem viccnek szántam, tényleg nem csinál semmit.

>

(#31312) sto1911 válasza #27441408 (#31310) üzenetére


sto1911
veterán

Talán hogy mennyire eszi az akkut...?

(#31313) #27441408 válasza sto1911 (#31312) üzenetére


#27441408
törölt tag

köszi mindkettőtöknek.

(#31314) Narxis válasza csuzda (#31309) üzenetére


Narxis
nagyúr

:DDD

Ezért nem kapcsoljuk ki a jelszavas védelmet. A játék play store oldalán van a fejlesztő e-mail címe, írj neki levelet angolul.

Thanos was right.

(#31315) r0by válasza #27441408 (#31305) üzenetére


r0by
addikt

Ha tudsz angolul, akkor itt szépen taglalva van.
Az akksival kapcsolatos dolgokat lehet lekérni az engedéllyel. Például a töltöttségi állapotot vagy hogy éppen töltődik-e.

(#31316) #27441408 válasza r0by (#31315) üzenetére


#27441408
törölt tag

Köszi, csak ennyit szerettem volna.

(#31317) jonnyjoker01 válasza csuzda (#31309) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Itt leírtak szerint vissza tudod kérni a pénzt, 100 dollárig visszaadnak bármit azonnal. Nekem is volt már hasonló problémám (nem kaptam játékban semmit) és azonnal visszakaptam a pénzt.

Üdv. Johnny

(#31318) Danny365


Danny365
őstag

Látom páran játszotok a Light a Way-jel, a gyémántokat nehogy ladakra koltsetek! Perkekre meg pláne ne! A rúnákat kell velük "ujrahuzni" (reroll), amíg nem kap olyat az ember, ami kötelező ahhoz, hogy a leghatékonyabban tudj fejlődni. Sun (több aerolite/light up) és Portal (5 szörny a10 helyett/stage). Ez a kettő nélkülözhetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#31319) Kasya válasza Danny365 (#31318) üzenetére


Kasya
nagyúr

Pedig a lada eleg hatekony modja a staff-ok megszerzesenek, tekintve hogy min. 700 staffot kell osszegyujteni.
Csak hogy a staff milyen passziv extrat ad: egyik staffom lvl 8-as, +2835 % all flare bonuszt ad. Extra kepesseget nem is tekintve.

A reroll alatt az ujrakezdesnel a "megszerzett" extra tovabbvitelet erted? Az mondjuk tenyleg nem art, de minimalis, jatek kozben boven megszerezheto gyemantot igenyel.

[ Szerkesztve ]

(#31320) Danny365 válasza Kasya (#31319) üzenetére


Danny365
őstag

Szép az a +3000%, de sajnos hosszútávon nem nagyon visz előrébb. Amire te gondolsz még az a blessing lehet talán? Pár gyémántot el lehet rá szórni, de mindhármat megnyitni felesleges, mivel ugye csak a következő Light up-ig érvényes.

Amire én gondolok, azt a screenshoton bekarikaztam. A játékban (meg a legtöbb clickerben) a rúnák és azok fejlesztése fog téged a legjobban segíteni és minden egyes újabb rúna egyre több aerolite-ot igényel (ezeket kapod Light up-kor, konkrétan ezért resetelsz), ezért - és amúgy is - a legjobbakat érdemes a játék elején beszerezni.
Gondolj bele, hogy egy meneted végül nem 100 aerolite-ot ér, hanem ezret. Ezzel máris sporoltal magadnak 9! teljes menetet. Vagy nem 1000 szörnyet kell megolnod, míg elered az adott falat, hanem csak 500-at.

Reroll = veszel egy rúnát a gyűjtött aerolite-odból, a gép olyat ad, ami végül nem tetszik, ezért gyémántert húzhatsz újat. Lehet, hogy elkoltesz 500 gyémántot és még így se kapsz semmi jót, ez benne van, de mégis ez a legjobb módja a gyémánt elkoltesere. Sun és Portal, kötelezőek.
Még egy, hogy minél több rúnád van, a reroll annál többe kerül. Tehát az első párat 30 -40 gyémántert kicserélheted, míg a 20.-at már csak 100-ert mondjuk.

Itt egy lista a runakrol.

Azért írtam le ilyen szájbarágósan, mert hidd el, tényleg kulcsfontosságú ez a játékban.

[ Szerkesztve ]

(#31321) Kasya válasza Danny365 (#31320) üzenetére


Kasya
nagyúr

Koszonom, mar ertem, a listaert nagyon halas vagyok.
En eddig nem gondoltam ra, hogy disechantolni kellene a rnakat, mert a csillagkep bonuszhoz elobb utobb mindet ossze kell szedni.
De a listat atnezve, lehet kiprobalom ezt a taktikat is.

A kep sajat? :D

Jelenelg a staffokat farmolom, eddig van 450.

[ Szerkesztve ]

(#31322) Danny365 válasza Kasya (#31321) üzenetére


Danny365
őstag

Mindet össze kell szedni... Nagyon optimista vagy, ugye valami 34 vagy 36 rúna van, a 25. nem kerül kevesebbe, mint 45ezer aerolite és majdnem duplázódik az ára minden egyes után, szóval a vége féle nem kicsit kell majd farmolni. :DDD

Nekem lvl 3 a legnagyobb staffom... Szerintem nem ad annyi bónuszt, mint amilyen drága.

A kép saját, mondjuk ez majdnem a plafon volt már, 981 után nincs értelme erolkodnom. Ez a legnagyobb fal a játékban, de idővel majd csak megugrom. Mondjuk most nem tudok játszani, mert telefont cseréltem és valamiért nem menti el az allasom többé. :((

[ Szerkesztve ]

(#31323) Kasya válasza Danny365 (#31322) üzenetére


Kasya
nagyúr

A staffokat reklambol farmolom. Ugye 100 reklam egy staff. AdGuard tiltja a reklamokat, ezert a reklamra azt irja ki, hogy "nem betoltheto", de a jutalmat megadja. Megjegyzem, ha a netet lovom ki, akkor nem adja meg a bonuszt, mas hibauzenetet dob. Innen mar csak egy lepes volt, hogy makrot csinaljak.
Kevesebb valamivel mint 4p alatt 100 reklamot lenyom a makro. Tehat 700 staff (achievement szerint ennyi) = 700x4p=47 ora. :DDD Az nekem pont 7 alvasi ciklus, tehat egy het alatt varom az eredmenyt.

Durva és gratulálok. Mennyi idő volt odaig eljutni?
Én még csak a World 8 alatt vagyok, valami 340 lvl kell most. Eddig megondom oszinten, nem akadtam el. Ha folyamatosan jatszottam, vegigtudtam tolni egy-egy world-ot. A World 7 asszem 7 ora jatekido volt (pont egy Salzburgi ut alatt megvolt, szerencsere nem kellett vezetnem).

(#31324) Danny365 válasza Kasya (#31323) üzenetére


Danny365
őstag

Jaa, de hát az csalás. :DDD Persze a helyedben én is azt csinálnám. Itt van a statom, az utolsó Light up óta eltelt idő csak azért ilyen sok, mert mint mondtam, nem tudok most játszani. Egyébként pedig három és fél óra nulláról ~960-ig eljutni, szóval nem olyan vészes. És ilyenkor kapok 25 ezer aerolite-ot.

Amúgy ha már csak spellekkel tudsz haladni, akkor érdemes inkább resetelni, mint órákat elcseszni plusz 1-2 levelért.

(#31325) Kasya válasza Danny365 (#31324) üzenetére


Kasya
nagyúr

Koszi a tippet. Nem semmi stat, szep teljesitmeny :K

Nem tartom csalasnak, nem szokasom. Elveszi a jatekelmenyt. De a staff az tipikus az a dolog, amire sokat lehetne kolteni. Ladat nyitva is cca. 12 premium elofizetes, tehat 24 het es 20k forint lenne.
Vasarlas nelkul megszerzni 700 botot, 70.000 reklam megtekintesevel.... na ne :D
Es annyit nem szamit, ahogy mondod is.

[ Szerkesztve ]

(#31326) Octto1 válasza beg (#31258) üzenetére


Octto1
újonc

Nem kérdeztem volna meg ha nagy lányokról lenne szó, akik saját döntésekkel rendelkeznek. Természetesen az ötleteket kislányok miatt kértem. Mégsem engedhetem meg, hogy játszanak a gaminatoron

(#31327) Danny365 válasza Kasya (#31325) üzenetére


Danny365
őstag

Amúgy mi is ez a reklám blokkoló pontosan? Adguard alatt én csak olyat találtam, ami böngészőben tiltja a reklámokat.
Illetve kell hozzá root?

(#31328) Kasya válasza Danny365 (#31327) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem, pont az a lenyege, hogy nem kell root. VPN-t futtat a telefonon, ugymond azon szuri kapcsolatot. Bongeszoben, programokban igeny szerint blokkolja a reklamokat.
Vannak mas alternativak is, korabban nagyon jo aron vettem es nekem bevalt. Siman kivaltja a "root adaway"-t.

(#31329) #27441408 válasza Octto1 (#31326) üzenetére


#27441408
törölt tag

Ez játékpénz csak móka, Facebookon tonna szám vannak ilyenek.

(#31330) Danny365 válasza Kasya (#31328) üzenetére


Danny365
őstag

Wow, király, tényleg működik! Mondjuk jó lassan megy, hiába csinálja magától, így is kb. 5 perc egy darab saff.
Egy-ket szintet azért próbálok rajtuk húzni azért, köszi a tippet!
Amúgy én csak azért vagyok ám nálatok előrébb, mert én már január elseje óta tolom többé kevésbé minden nap.

(#31331) Kasya válasza Danny365 (#31330) üzenetére


Kasya
nagyúr

Basszus, ha elobb tudtam volna a jatekrol :D Mindegy is, eddig a Tiny Miner-t toltam ezerrel, abban is mar szep eredmenyeim voltak/vannak.

Game Tunert hasznalsz? Akkor megtudom osztani a makromat. Nekem 3p40s a makro.

[ Szerkesztve ]

(#31332) mark!


mark!
őstag

uhh én most vagyok world 2 50. pályánál :D
keveset játszottam utóbbi napokban, volt más dolgom. de most nekiállok, jó hogy van subredditje is :K

>

(#31333) Kasya válasza mark! (#31332) üzenetére


Kasya
nagyúr

Dobsz egy linket, ha megkerlek? Akkor is, ha google elso talalat? :D

(#31334) ZedMester: koszi. Kesobbre jo lesz itt jegyzetnek.

[ Szerkesztve ]

(#31334) mark! válasza Kasya (#31333) üzenetére


mark!
őstag

reddit.com/r/lightaway

>

(#31335) Amur válasza Danny365 (#31320) üzenetére


Amur
addikt

Nekem egy kis clicker heroes múlt segített hogy a runákból mit gyüjtsek be.
Mondjuk malacom is volt mert első rúna a Sun volt, a másodikat pedig 2x változtatva Portalt kaptam.
Még a saggitariust akarom begyüjteni és meglesz az alap hármas.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#31336) Amur válasza Kasya (#31328) üzenetére


Amur
addikt

Nekem gyárilag rootolt Xiaomi MI3-on nem müködik az adguard(elindítva a blokkolás,vpn minden engedéllyel, de ugyanúgy mennek a reklámok a játékokban, sőt a light a way 5 reklám után beszól hogy mára elég volt..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#31337) MikeWazowski válasza mark! (#31332) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Kb. nincs olyan fogalom, aminek ne lenne. Ezért jó a reddit.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#31338) mark! válasza MikeWazowski (#31337) üzenetére


mark!
őstag

tudom, de eddig csak dankmemest meg nosleepet néztem. ja meg /r/4chan, onnan a karma :D

[ Szerkesztve ]

>

(#31339) Kasya válasza mark! (#31338) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nekem tok kimaradt a reddit. Lehet jobban meg kellene ismerkednem vele.
Oh, 4chan. Mennyit voltam ott az animes reszben :D

(#31340) Amur


Amur
addikt

Egg Inc rajongóknak jó hír:
húsvétkor jön update! :)
(kihagyhatatlan is lenne egy tojásos játékot húsvétkor nem frissíteni! :D )

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#31341) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Most ingyenes a Panda restaurant második része. Gyerekeknek kellemes szórakozás.
[link]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31342) mark! válasza Kasya (#31339) üzenetére


mark!
őstag

imádom 4chant, bár még underage vagyok ezért csak olvasni járok oda :P

>

(#31343) Saccco válasza icemad (#31341) üzenetére


Saccco
nagyúr

Pont az előbb próbáltam ki. Ennek nagyon fog örülni a csemete. :DD
Főleg, mivel bármit össze lehet főzni... ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#31344) #27441408


#27441408
törölt tag

CIKK de szerintem be illik ide. Mi a véleményetek erről?Szerette a tamagocsit? Hamarosan megérkezik a telefonjára

(#31345) Danny365 válasza #27441408 (#31344) üzenetére


Danny365
őstag

Ezzel én már hónapokkal ezelőtt játszottam, semmi extra. Tudom, hogy alapból nem az izgalmakrol szól egy ilyen játék, de ez baromi unalmas volt. Nem olyan, amibe érdemes időt ölni.

(#31346) Kasya


Kasya
nagyúr

Meg 13-ban linkeltek itt, nem tudom hova tunt a store-bol.
Azert az eredeti feelingjet biztos nem fogja hozni. Foleg, ha iap is lesz benne...marpedig lesz.

(#31347) #27441408 válasza Danny365 (#31345) üzenetére


#27441408
törölt tag

Én nem játszottam ilyennel, de iskolás koromba láttam. Azért kíváncsi vagyok telefonos környezetbe mit hoznak ki belőle, a lehetőségek tágabbak, vegyél ezt azt, nézd a reklámot stb az eredetibe úgy tudom, ha meghalt a kis bigyó akkor a játék kuka volt, gondolom androidon ios-en ez nem lesz, hogy meghal az állat vagy mi, (pénzért feléled).

Kasya az valami nevenincs cég volt,,, régen én is láttam, de úgy emlékszem a kommentelők se szerették.

[ Szerkesztve ]

(#31348) air válasza #27441408 (#31344) üzenetére


air
nagyúr

HVG Tech rovat. :((

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#31349) icemad válasza #27441408 (#31344) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azért az kemény, hogy a reklám második fele arról szól, hogy az az izé besz@rik a szoba közepére...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31350) mark! válasza #27441408 (#31347) üzenetére


mark!
őstag

majd kiderül milyen lesz.

bár ma egy ilyen játék szerintem labdába se rúghat, nagyon nagy a választék

[ Szerkesztve ]

>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.