Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36001) Saccco válasza ollie (#36000) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ennek kellene a mobilos Diablo-nak lennie. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#36002) Saccco válasza fabokf (#35999) üzenetére


Saccco
nagyúr

Pedig onnantól indul be. Mondjuk én is csak 73-ig értem el. Illetve két másik karakterrel 30 köré.
Most már van aréna is, az is jópofa.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#36003) Kasya válasza ollie (#36000) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem baj az, szvsz. Volt ido, mikor meg Win 98-nak is Diablo kurzor es betuket allitottunk be :D

(#36004) jonnyjoker01 válasza ollie (#36000) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Amíg a PC/konzol stúdiók/kiadók elállnak a mobil platformról azt mondom hogy nyugodtan csak másolgassanak mindenkit. Nem véletlenül híresek a copycat játékok, van rájuk igény bőven. Ha ezt nem látják akkor így jártak. (Most ez nem Diablonak szól specifikusan, jön az mobilra, hanem úgy átlag ehhez az ilyen-copy olyan-copy témához...)

Üdv. Johnny

(#36005) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!

Van valakinek véleménye az ilyesmi féle, mobil köré fogatható, fogást segítő "kontroller" féleségekről?
[link]

Csak az a lényeg, hogy amikor huzamosabb időre nekiállok valami játéknak, akkor kontrolleresen foghassam a telefont, mindemellett pedig semmi irányítást befolyásoló extrát nem akarok, szóval nem kellenek plusz gombok, funkciók.

Valakinek az a véleménye, hogy jobban melegszik a telefon az ilyesmitől.
Ebben az én esetemben kevésbé hiszek, mert a Pocophone F1 egyébként sem melegedős fajta, ráadásul ha tokot levéve használnám ezt a linkelt cuccost, akkor lényegében szerintem ugyanott lehetek maximum melegedést tekintve, mintha simán csak a tokban játszanék, ahogy eddig is.

(#36006) Amur válasza fery02 (#36005) üzenetére


Amur
addikt

Ha simán csak "foggantyúként" akarod használni, arra teljesen jó.
Nem is rossz ötlet egyébként. Én az ilyen extra karos stb kontroller keretektől ódzkodtam, de ez jónak néz ki. Biztos hogy hosszú távon kényelmesebb a telefont fogni!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#36007) fabokf válasza jonnyjoker01 (#36004) üzenetére


fabokf
tag

Csak aztán nehogy a Ubisoft mostani húzása kapcsán mégis elkezdjenek rájuk jobban odasandítani (rekordgyorsasággal lekapattak mindenhonnan az Area F2-őt, mondván, pofátlanul nyúlja a R6:Siege-et :) ...vicces volt a fejlesztők nyilatkozata, miszerint "a játékosok zöme 30 perc után törölte a játékot, mert nem volt nekik vilagos, ki az ellenfél és mit kell csinálni, és ez így nem nyújtotta azt a játékélményt, amiben reménykedtek" :D amúgy mérget veszek rá, hogy kipurgálnak belőle mindent, ami R6-ra emlékeztet es újraindítják idővel)...mondjuk ha ez idővel oda vezetne, hogy minősegibb mobilportokat kaphatunk régebbi klasszikusokból, én állok elébe :) pl.a régi, izometrikus szerepjátékokat az isten is tollal rendelkező tabletre teremtette (a Baldur's Gate EE mobilos verziójaba már beleöltem jó pár órát :D :D ), es azokért simán adnék pénzt is, ha normális lesz a portjuk...

(#36008) fery02 válasza Amur (#36006) üzenetére


fery02
addikt

Be is rendeltem egyet, kíváncsi vagyok rá tényleg milyen lesz a gyakorlati használata. 🙂

[ Szerkesztve ]

(#36009) icemad válasza fabokf (#36007) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azért a tollal használható tabletek tulajdonosai nem akkora felhasználói bázis. Utoljára a note 10.1 tabletem tudott ilyet. Nem is tudom, hogy van e újabb, hasonló cucc. Meg tabletet se sokan használnak már.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#36010) #40047616 válasza fabokf (#36007) üzenetére


#40047616
törölt tag

Az Area f2 még fent van play-en, igaz játszani nem lehet vele mert leállították a szervereket sajnos.

(#36011) ollie válasza icemad (#36009) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig vannak, az újabb felső kategóriás Samsung tabletek mind tudnak tollat használni, ott van az iPad Pro is (persze más technológiával), meg a Microsoft Surface tabletjeinek is vannak saját tolljaik. Utóbbiak eszméletlenül profik, rendes Windows 10 fut rajtuk, eléggé erősek is, így teljes mértékben ki tudják váltani a notebookot.

***

(#36012) Amur válasza Kasya (#35995) üzenetére


Amur
addikt

Így néz ki a shop titans boltom most:
[link]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#36013) Kasya válasza Amur (#36012) üzenetére


Kasya
nagyúr

Wow, szép! Nekem most minds sok idom, de azért haladok....szépen lassan.

Gyémántot mire érdemes költeni?

[ Szerkesztve ]

(#36014) Narxis


Narxis
nagyúr

omg, akárhányszor benézek ide mindig olyan játékokkal játszotok amikkel én álmomba se, nem leszólni akarom a játékot, inkább engem zavar, hogy nem tudok bekapcsolódni a diskurzusba. :D

Thanos was right.

(#36015) Amur válasza Kasya (#36013) üzenetére


Amur
addikt

FAQ 13.oldal:
1. Shop expansions
2. Craft slots up to 10
3. Rack and Bin upgrades
4. Hero slots
megjegyzés, ha bútort upgradelsz, akkor fizess aranyban, várj amíg pár guild tag segít(ezzel csökkenti a hátralévő időt) és utána fejezd be gyémánttal, így a leggazdaságosabb.
Mondjuk én még egyenlőre gyüjtögetem, kivárom azt az akár 8 órát is(éjszakára indítom az olyan fejlesztést).

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#36016) r0by válasza Narxis (#36014) üzenetére


r0by
addikt

Nem vagy egyedül..:)

(#36017) Amur válasza Narxis (#36014) üzenetére


Amur
addikt

Én hardcore kategória vagyok. Hiába számítógépen felnőtt kocka vagyok , már szinte teljesen átszoktam telefonra, ott meg mindent kipróbálok, de ami megmarad az általában idle és tycoon kategóriába sorolható. Monotonitástűrő képességem igen szépen fejlődött,a grind csak akkor probléma ha tényleg nagyon gáz szinten kell tolni. Viszont telefonra nekem ezek inkább valók, mint sok AAA-s cím. Azok tableten, vagy gépen emulátorral biztos élvezhető, de 6 col környékén erőteljesen romlik az élvezeti értékük.(vagy az én szemem nem a régi már 45 évesen). A nagyon gagyi azért itt is kiveri a biztosítékot.
ezek amelyek megmaradtak azért kidolgozott, igényes játékok(nem feltétlen grafikai szempontból, hanem inkább játékélmény oldalról)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#36018) WhiteWalker válasza Narxis (#36014) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

+1 :C

(#36019) janeszgol válasza Narxis (#36014) üzenetére


janeszgol
félisten

Én is többször akartam csatlakozni. Nálam inkább RTS és RPG van asztalon. Viszont sokszor játszanak IAP-os cuccokkal, és én olyanokat élből nem telepítek, függetlenül attól, hogy az az IAP mire szól.
De klassz nekik, hogy játszanak, és itt meg tudják beszélni.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#36020) Amur


Amur
addikt

Tényleg ennyire kevesen játszotok ilyen típusú játékokkal mobilon?
RTS és RPG nekem is kedvenc, de nem mobilon. Az olyan játékokhoz nekem nagy képernyő kell hogy élvezhessem.
Ezeken kivül milyen játékokkal játszik akkor a többség mobilon?
Kiváncsivá tettetek!
Linket is kérek, ki akarom mind próbálni! :)

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#36021) CactuS válasza Amur (#36020) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én anno autós kategóriában a CSR2vel jól elvoltam, amit meguntam az az volt, hogy folyamatosan kellett trükközni a ládák nyitásával - net megszakítás, profil visszatöltés -, különben esélyed nem volt pénz beöntése nélkül az eventekben.

Űrhajósban Galaxy of fire 2, klasszikus, jó cucc. Ami most még fent van: mini metro, this is the police, hempire (meg ugye az idle mafia + egg inc).

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36022) Saccco válasza Amur (#36020) üzenetére


Saccco
nagyúr

Kingdom Rush sorozat, Anima, Triglav, GTA Chinatown Wars, Archero, 2048.
Bár mondjuk mostanában nagyon egyikkel se. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#36023) #33253120 válasza Amur (#36020) üzenetére


#33253120
törölt tag

SWGoH: [link]
WoT: [link]
Cells: [link]
CoD: [link]
Rage game:
Syobon cat (Cat Mario): [link]
5 min Shit games:
Onnect: [link]
Ball sot puzzle: [link]
Szókereső: [link]
De kb ez van telepítve, bár van amit még meg sem nyitottam. :D

[ Szerkesztve ]

(#36024) fery02 válasza Ferenczi Áko (#35975) üzenetére


fery02
addikt

Mesélsz picit róla?

A faék szerű irányítása engem sem tántorít el feltétlenül, CSR is szintén faék (plusz borzasztó unalmas) és mégis simán elvoltam azzal is régebben évekig.

Energiarendszeres?
Mennyire addiktív? Elég csak alkalmanként ránézni vagy igényli a törődést?
IAP mennyire zavaró?
Felhőmentés nem tudod van-e benne gondolom ugye?

(#36025) Narxis


Narxis
nagyúr

Én nagyon casual vagyok 20-30 perceket szoktam játszani, talán 1 órára az Iron Marines és Kingdom Rush sorozat kötött le.

Vannak még pinballok, mint a Star Wars Pinball és a PinOut, utóbbi fejlesztőjétől szoktam még játszani a SmashHit-tel és a Commute-tal. Sega klasszikusokból a Street Rage és a Beyond Oasis vagy a Golden Axe. Néha egy kis Hill Climb 2, Grimvalor, Geometry Dash, Muffin Knight, NFS Most Wanted vagy Horizon Chase ha autóversenyre vágyom, Alto és Odyssey a nyugalomért. Akkor van még Pac-Man CE DX, Pocket City, Rush Rally 2, Oddmar, Sparkle 2, Subway Surf, Table Top Racing Premium, Space Marshal, , Random Mahjong Pro, Treasures of Montezuma 4(ehhez le kellett vadásznom az obb-t mert hiába vettem meg teljesen eltüntették play store-ból). Szóval mikor mihez van kedvem, de órákat semmiképp se tudok játszani, még PC-n se. :D

Thanos was right.

(#36026) Bozek válasza janeszgol (#36019) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mindenki játszik IAP-os játékkal, és bőven fizet is benne. Úgy hívják: az Élet. :D

(#36027) #33253120 válasza Bozek (#36026) üzenetére


#33253120
törölt tag

Hallod, annak ba**ot jó a grafikája...

[ Szerkesztve ]

(#36028) DrBubo77 válasza #33253120 (#36027) üzenetére


DrBubo77
addikt

Legyünk pontosak: :D
Az Élet szar játék, de rohadt jó a grafikája.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#36029) icemad válasza DrBubo77 (#36028) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

;]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#36030) fabokf


fabokf
tag

Jómagam már minimalizáltam az egyszerre mobil eszközökön levő játékaimat, így átlagban napi max 2 óra elég nekik, hogy mindben elintézzem a kötelező minimumot...viszont event idején ez simán felugrik 4-5 órára is :D nálam a Fate Grand Order az, ami a legtöbbet rabolja, 3 fiókkal tolom (a kezdő japán és az angol tableten van, egy nyert japán meg a telefonon :D )....ez a széria az nálam, ami eszközről eszközre vándorol már kb. 4+ éve :D tabon emellett fenn van az Arknights (egy érdekes kis tower defense cucc), meg a Baldur's Gate EE, telefonon meg az AFK Arena és a DB Legends, ami még állandó (előbbit kicsit több, mint fél éve nyúzom, utóbbit szintén indulás óta :) )
Az érdekesebb újoncokat telefonra szoktam felpattintani, aztán vagy megmaradnak huzamosabb ideig, vagy 48 óra múlva törlés (most a Seven Deadly Sins járt így...jopofa, meg minden de egyre kevesebb idő jutott rá...plusz az új event mocsok húzása-nem lehet kimaxolni, mert ahhoz ki kéne pörgetni mind3 új hőst...na ez a megspórolt 210 gyémántomból egyszer se jött össze- pöttyet felbosszantott), ennek fényében van fenn az AnimA, illetve sokadjára a Honkai Impact 3, ami talán most kezdi megmutatni magát úgy igazából...már 3x nekifutottam korábban de mindig félredobtam rövid időn belül, úgyh az, h már 3 hete a telefonon terpeszkedik, kész csoda :D

[ Szerkesztve ]

(#36031) CactuS válasza fery02 (#36024) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mennyire addiktív? Elég csak alkalmanként ránézni vagy igényli a törődést? Rá lehet kockulni és kell is, különben nem sok autó lesz meg.
IAP mennyire zavaró? Az elején nem, aztán ahogy komolyodik a dolog egyre jobban, végül rájössz, hogy anélkül egy csomó dolog nem fog menni.
Felhőmentés nem tudod van-e benne gondolom ugye? Úgy tudom van.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36032) fery02 válasza CactuS (#36031) üzenetére


fery02
addikt

Köszönöm, akkor elengedem, így is van más játék bőven. :)

---------------------------------------

Mivel játszok témában...
Két fő játék fut nálam most jelenleg:
- NFS No Limits: Ezt kb megjelenése óta nyomom (közben egyszeri pár hónap kihagyásával csupán)
- Sniper 3D Assasin: Kollégák játszották, gondoltam én is kipróbálom, ez volt még februárban.

Azóta kollégák már nem játszák, én meg maradtam, kijátszottam a fősztorit és ráfüggtem kissé a PvP módjára, ami bár sokmindenben nem tetszik, de közben belekerültem egy magyar klánba (tulajdonképpen a nagy klánjuk az ország legerősebbje), akik tök jó arcok. Lehet miattuk is játszok még vele, de amúgy persze elvagyok magával a játékkal is, csak nem vagyok érte úgy oda kükönösebben.

Mellék játékok meg, avagy amik nem igényelnek úgymond törődést...
- Rush Rally 3: az a bajom vele, hogy nagyon figyelni kell benne, hogy normálisan tudjon benne haladni az ember és nincs mindig rá energiám és az időt is nehezen szánom rá.
-Traffic Racer: addig bizony a telefonon marad, míg meg nem lesz benne a legutolsó achievement is, aztán szabadulok tőle
- Radiant: stílusos régi idők beli Galaxy Invaders klón, aminek a Hardcore módja most látom már, hogy szopó lesz szintén nagyon, pedig lenne rá acsi is
- Hitman GO és Alien Blackout: ezeket egyelőre a topiknak köszönhetően húztam be ingyé, de időt még nem szántam nagyon rájuk.... illetve a Hitman-re lehet nem is nagyon fogok ezután se, mert gondolkodni kell benne, azt meg eleget csinálok a munkahelyen is. 😁

[ Szerkesztve ]

(#36033) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Leszedtem újra az Archero-t kíváncsiságból, és nagyon sok új dolog van, sokat is kellett kérdezősködnöm discordon.

Akinek tetszett régen a játék de elhatárolódott tőle a pay-to-progress miatt annak ajánlom nézzen rá újra. Sokkal több mód van a karakter erősítéséhez, olyan szinten hogy a régi karakterem erejét megdupláztam pár óra alatt. Ez elég volt ahhoz hogy 2-3 nap alatt feltornázzam magam Chapter 6-ról 10-re, Hero chapter 3-ról 6-ra.

Farmolás továbbra is a játék fő központja, de sokkal élvezetesebb és gyorsabb a karakterünk nyers ereje miatt. Van co-op és eventek is, amik szerintem nagyon jól megvannak csinálva.

Egy darabig el leszek még vele az biztos:)

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#36034) Amur


Amur
addikt

Köszönöm a listákat. Túlzás nélkül mondhatom hogy a felsorolt játékok 95%-a volt már a telómon rövidebb-hosszabb ideig(írtam hogy hardcore vagyok).
Egyébként az idle/tycoon vonal mellett nagyon sok autós játékot toltam, illetve az endless runnerek nagy többsége is volt vendég a telefonomon.
Megosztom én is mi van most fenn, sőt mellé tudom tenni kb. hány órát toltam bele(tavaly június óta gyüjtöm táblázatba)
-Egg Inc(kb. három éve van fenn, tavaly június óta 85 órám van benne, nagyon lightosan tolom már csak.
-Idle Mafia(ez most a favorit 98 óra ment bele kevesebb mint két hónap alatt)
-Traffic Rider( 3 óra, egyenlőre csak a napi gifteket gyüjtöm be, van még benne olyan acsim amit meg akarok szerezni, de pont kell hozzá egy szekér speciális fizetőeszköz amiből 2-öt ad naponta), ez spájzolva van ha lankad valamelyik a fő játékokból
-Car Industry Tycoon- Idle car factory simulator (ez még béta, de nagyon igéretes 12 óra ment bele)
-Polytopia(egy klónjával a hexoniával toltam sokáig, ezért letöltöttem az "eredetit" ami persze szintén egy klón- civilization klón. Egyenlőre ez is tartalékos pár óra van benne)
-Anima (pc-n óriási diablo fan voltam, a kettő és a három összesen 5000 órát biztos kóstál, persze hogy egy ilyen igéretes klón kell nekem. Nagyon bejön, de érdemben nem jut rá időm, csak pár óra egyenlőre. Tartalékos csak)
-Stardew Valley(ez a "no IAP" korszakomban került fel, azóta is ott van, de egyre kevesebbet tolom. RElaxnak tökéletes pedig. 6 óra van benne
-Shop Titans( ezt nehéz saccolni, mert Steam-en is tolom ott 50 óra van benne, plusz telón 18, második számú favorit most az idle mafia után. kereskedelemben dolgozom, igazi felüdülés mégis egy saját fantasy boltot vezetni)
-Survivalcraft(ez is no iap lázban lett beszerezve, nagyon jó kis minecraft klón, mobilra a legjobb 20órám van benne, de most kicsit hanyagolva van)
-Relic Run- ez valahogy az évek alatt fennmaradt, kedvenc endless runnerem(annak ellenére hogy az egyik legnehezebb szerintem)
-Ancient Bricks(magyar fejlesztés, a C64-es faltörő játékok nagy kedvenceim voltak, ez egyfajta nosztalgia. Sokat toltam egy időben, most csak figyelem hová fejlődik, keveset játszom vele.
Ami már nincs fenn, de június óta sok ment bele:
Pickcrafter 165 óra, Temple Run2 27óra(korábban mikor még nem írtam simán 200),
Warriors of waterdeep(13 óra után döntöttem úgy hogy iap nélkül reménytelen),
Cooking Fever(aranyos time management játék, de nagyon uncsi lett 12 óra játékidő után)
Plague Inc(jó cucc, de mikor ide is elért a koronavírus, már nem tünt viccesnek kiírtani vele a világot). Autós most semmi nincs fenn. Utoljára a Traffic Racer illetve az Asphalt 9 volt fenn, mindkettőbe óriási idő ment bele. Természetesen az Archero is a maga 70 órájával sokáig lekötött, lehet újabb próbát teszek majd vele, de most a shop titans-idle mafia kombó mindent visz. Mellé csak egy kis napi duolingo fér be(abba 160 órám van az angol, német,dán hármas mellé felkerült már az olasz,lengyel,orosz,francia,spanyol,arab,koreai,ukrán kurzus is. Hiába ha valaki hardcore.. akkor az ilyet is csak úgy tudom tolni! :)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#36035) DrBubo77 válasza Amur (#36034) üzenetére


DrBubo77
addikt

Az eseményekre reagálva a Plague Inc-nek készül egy új módja, ahol a gyógyítás a cél.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#36036) jonnyjoker01 válasza Amur (#36034) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem a go-to endless runner a Blades of Brim. Régóta nem kapott már frissítést de a játék alap mechanikája annyira jó, hogy évek óta nem sikerült megunni.

Üdv. Johnny

(#36037) Amur válasza jonnyjoker01 (#36036) üzenetére


Amur
addikt

Az nekem is bejött! Kár hogy nem frissítik, azért visszarakom majd azt is tartaléknak!
Á, nem jó ennyit olvasni a topicot, napi 2-3 játékot mindig fel akarok rakni!
Hogy T_chris kollégát idézzem: "felszállok a hype train-re"
Amiről valaki ír valami jót, és ráadásul hasonló játékokkal szokta tolni mint én, az alap hogy kipróbálom, vagy visszarakom! :)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#36038) David75


David75
őstag

Sziasztok,
A következő problémám van. A play store-on igazából nincs olyan rész ahol a most megjelent játékokat listázná de úgy alapvetően minden chart kamu úgy ahogy van. Ha google-be keresek olyat hogy "android games 2020" akkor is listának beállított fizetett hirdetéseket találok.

A kérdésem az lenne, hogy tudtok-e olyan oldalt ami nem fizetett hirdetés, hanem ténylegesen mutatja mik jelennek/jelentek meg mostanában. Esetleg vannak aránylag objektív tesztek. Előre is köszönöm.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#36039) Fall-N válasza David75 (#36038) üzenetére


Fall-N
veterán

Android Police alkalmazás ajánlása és játék ajánlója.

(#36040) David75 válasza Fall-N (#36039) üzenetére


David75
őstag

Köszi ez jónak tűnik. :R

Igazából nem értem, hogy ebbe miért nem köt bele az EU vagy valamelyik állam, hogy a Google play-en igazából nagyon le van butítva a keresés, a listák inkább reklám felületek mint tényleges listák. Mindezt direkt a vásárlók megtévesztésére és amúgy a kisebb fejlesztő hátrányára/ellehetetlenítésére, mert azért feltételezem, hogy a kereső óriás cég azért tudna rendes keresőt írni a Googleplay alá. Ha lenne "new on Google play" lista legalább a meglévők mellett ténylegesen megjelenési sorrendben,(frissített játék nem megjelenés) a kisebb fejlesztőket nem kiszűrve akkor sokszor kisebb fejlesztők lehet hogy teljesen jó játékai is előtérbe kerülhetnének.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#36041) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Uncharted típusú játékot tudnátok ajánlani? Kerestem a fórumon, egyet találtam is, Unearthed: Trail of Ibn Battuta a neve, de a Play Áruházban már nincsen fent..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#36042) Joccc07


Joccc07
addikt

Tudtok valami jó gyűjtőhelyet ahol az autós címek fel vannak sorolva?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#36043) wayne1 válasza fabokf (#36030) üzenetére


wayne1
senior tag

Hali. Te hogy telepíted a Fater Grand Ordert? Ki akartam próbálni, de azt írja hogy az én országomban nem áll rendelkezésre.

(#36044) Trk.Adam87


Trk.Adam87
aktív tag

Ingyen adnak egy nagyon igényes logikai platformert:
Magibot: [link]

(#36045) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Skacok, idle mafiaban mi kell pontosan egy 3 csillagos capohoz? Amikor fejleszteni akarok egyet, akkor ugye 4 "fül" van alul, ott az 1/1-esnél tudok karaktert választani, a kettő 2/2-nél mindig szürke. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#36046) Micsurin


Micsurin
nagyúr

COD támogatja a kontrollert? (X one S konti)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36047) Amur válasza CactuS (#36045) üzenetére


Amur
addikt

kell a saját lapjából kettő, egy a saját nemzetéből, illetve ír egy kategórát az utolsó kettőre(business, tech stb..) azokból kell 2 majd 1 -ez már mindegy milyen nemzet.
Én ezért nem fejlesztem az 1 csillagosokat, gyüljön a legendary lap, mert inkább legyen 4-5 három csillagos lapom, mint az összes két csillagos és egyetlen hármas sem.
ezzel a taktikával már a 4. három csillagos is megvan, plusz van már egy 4 csillagos.
Az eventre pedig most összegyüjtöttem 1000 gyémántot, így ott most hasítok.(elöző eventen direkt nem költöttem-még úgy is sikerült első 20ban lennem).

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#36048) Ferenczi Áko válasza Micsurin (#36046) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Igen

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#36049) Micsurin válasza Ferenczi Áko (#36048) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszönöm! :R Több félét olvastam több dátummal, hogy kivették visszatették, és nem volt nálam konti ellenőrizni.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36050) CactuS válasza Amur (#36047) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Akkor nem értem, fejleszteném swiftblades-et, van belőle plusz lapom - látom a tradenél -, de szürke és ráadásul 0/1nek írja. :F

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.