Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31801) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ez a Dungeon Hunter Champions borzalom, semmi köze a DH szériához. :(
Ez a nyitogasd a ki a hőseid ládából, PVP-re van kihegyezve ami LoL copy.... egy pve dungeon 1,5perc. Pfej...
R.I.P Gameloft.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#31802) Kasya válasza Micsurin (#31801) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nekem 15 perc utan ment a kukaba. Nem is ertem, mit gondoltak...

(#31803) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Amíg a 800 gemet elszórom marad, server gondokért adták :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#31804) Phülöp


Phülöp
addikt

Grid Defense most ingyenes pár napig. Nem egy nagy durranás, de öröm végre olyat találni, aminek ennyire letisztult a grafikája. Sok újat nem mutat azért. A hangok se túl szofisztikáltak, cirip meg pütty.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#31805) Maxtreme válasza Kasya (#31799) üzenetére


Maxtreme
addikt

jó kérdés :D
Lehet csak majd a new game +-nál, nem tudom :D

(#31806) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Vótmá?

Starlost

Jóféle bányászós, űrhajó fejlesztős, akciójáték, szép grafikával :)

[ Szerkesztve ]

(#31807) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!

Real Racing 3-ban ugyanezek a pályastílusok lesznek végig, vagy lesz egy kis változatosság? Most nekikezdtem a játéknak, nagyon tetszik, csak kezdem unni a pályákat, mind ugyanaz kinézetre. Gondoltam amíg kijön a Grid Autosport Androidra addig ezzel elszórakozok.

Üdv. Johnny

(#31808) Amur válasza jonnyjoker01 (#31807) üzenetére


Amur
addikt

Ha arra gondolsz hogy lesz-e benne utcai vagy terep, akkor nem.
Csak ismert versenypályák vannak benne.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#31809) Saccco válasza jonnyjoker01 (#31807) üzenetére


Saccco
nagyúr

Androidon biztos ingyen adják majd a Grid-et és a DLC-k darabja lesz $9.99. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#31810) Micsurin válasza Saccco (#31809) üzenetére


Micsurin
nagyúr

A modell ugyan az lesz mindkét platformon. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#31811) KFORboy válasza Maxtreme (#31806) üzenetére


KFORboy
senior tag

B kategóriás GoF2 és még a Mass (D)Effectből is nyúltak egy ikonra valót x)
Hát nem is tudom :U

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#31812) #19784448 válasza jonnyjoker01 (#31807) üzenetére


#19784448
törölt tag

Ha egyáltalán megjelenik valaha. 2018 első félévére írták de nagy a csend körülötte.

(#31813) Joccc07 válasza #19784448 (#31812) üzenetére


Joccc07
addikt

Mostmár sajnos nyár lett belőle.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#31814) Kasya


Kasya
nagyúr

Game Tuner reklamok nektek sem jonnek be? Nem megy nelkule a macro. :(

(#31815) #19784448 válasza Joccc07 (#31813) üzenetére


#19784448
törölt tag

Ezt nem tudtam. Hol olvastad?

(#31816) MikeWazowski válasza #19784448 (#31815) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Május 23. van...
Szted honnan az infó?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#31817) Joccc07 válasza #19784448 (#31815) üzenetére


Joccc07
addikt

Kérdeztem Twitteren.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#31818) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Arról lehet valamit tudni, hogy mi lesz a pocket city mentéssel, ha megjelenik a play áruházban? Lehet elölről kezdeni?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31819) Joccc07 válasza icemad (#31818) üzenetére


Joccc07
addikt

Szerintem teljesen mind1. Másfél óra alatt tele a térkép, minden kész és 68-as szinten vagyok.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#31820) plejik válasza Saccco (#31770) üzenetére


plejik
addikt

Teljesen rákattantam, bár igen gyakran össze omlik, meg ezek a vulkán kitörések nem szimpik.. :D fél várost leveri.. :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#31821) Kasya válasza icemad (#31818) üzenetére


Kasya
nagyúr

A Settings alatt van valami mentes opcio, nem?

(#31822) icemad válasza Kasya (#31821) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Tényleg, ezt nem is néztem.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31823) #33253120 válasza Kasya (#31814) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nekem most jó.
Amúgy volt régebben is reklámprobléma. És amikor az ő hibájukból, akkor reklám nélkül is adott macrotime-ot....

(#31824) Kasya válasza #33253120 (#31823) üzenetére


Kasya
nagyúr

akkor reklám nélkül is adott macrotime-ot....
Sajnos ezt az elozo updattel eltunt :/

(#31825) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Egg inc epic fejlesztés számlálóval kiszámoltattam, hogy még 1.388.000 aranytojás kell a kimaxoláshoz :O Mennyivel lesz egyszerűbb magasabb szinteken a piggy bankba tojást farmolni prestige-el?

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#31826) CactuS válasza Micsurin (#31797) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Na, tényleg pont időben hagytam abba: Given that Natural Motion changed daily goal rewards and dramatically limited the amount of gold players can earn, the game has come to the point that you need to spend a minimum of 100$ monthly to still be able to compete on top level and half the amount to be in top25. Lower ranked crews will also in few week time see their players drop, as they won’t have any gold left. 7 napos tüntetést is szerveznek emiatt.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31827) Saccco válasza CactuS (#31826) üzenetére


Saccco
nagyúr

Vicc ez a P2W. :W

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#31828) CactuS válasza Saccco (#31827) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ja és még mindig ott tartunk, hogy ez mobilos játék, a szabad 5 perc eltöltésére, nem egy AAA konzolos/Pc-s valami. Én nem haragszom rájuk, mióta letettem olyan gyöngyszemekre bukkantam, mint pl: a Galaxy on fire 2, amit előtte nem ismertem, de nagyon jó szórakozás. Nekik pl: kifizetem majd valószínűleg a kiegek árát, ha eljön az idő.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31829) Micsurin válasza CactuS (#31828) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Na annak a 3. része szintén egy p2w csoda. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#31830) jonnyjoker01 válasza Micsurin (#31829) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Lelkem mindig sír amikor meglátom mit csináltak ezzel a művészi csodával :O

Üdv. Johnny

(#31831) CactuS válasza Micsurin (#31829) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azért is kezdtem a 2vel, mert sokan írtak, higy kicsit elfogyott a lendület és vastagon fogott a ceruza a GoF3 esetében. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31832) icemad válasza CactuS (#31831) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Plussz, nagyon nagyon durván kiherélték. Pár órát játszottam vele, de agyatlan lövölde lett az egész. Teljesen más stílus, mint a második rész.
Ami még egy kicsit Gof 2 szerű, az a Subdivision Infinity. Sajnos ez sem olyan komplex, mint a Gof, de szép a grafika, és pár dolgot átemeltek ebbe is.
[link]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31833) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

A Shadowrun: Dragonfall hova a rákba tűnt Play Store-ból? Premium app volt, csak úgy nem tüntethetik el (refundot nem kaptam)? :Y

(#31834) Kasya válasza Fitzgerald (#31833) üzenetére


Kasya
nagyúr

En meg eltunt app utan nem kaptam refundot...

(#31835) Amur válasza jonnyjoker01 (#31825) üzenetére


Amur
addikt

Az nem lesz könnyebb. De vigasztalásul az end game fejlesztések tolják meg. A fontosabbakat szerintem jóval kevesebből ki tudod maxolni.Az egyik onnan indul hogy első szint 50ezer...(vagy 40?, mindegy de nagyon sok..)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#31836) Kasya


Kasya
nagyúr

Light a Way-jel jatszik meg valaki?
"Lassan" megvan az osszes runa, most ujult erovel tolom :D

Valamint a fejlesztoknek megjelent egy uj jateka is, Void Troopers. Elvezetes, de egyelore elmarad a tobbi idle clickertol szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#31837) ollie válasza Fitzgerald (#31833) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Attól még kell tudnod telepíteni a play store appból, a My apps & games -nél a Library-ban meg kell találnod.

***

(#31838) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Én most erre álltam rá túlon-túl :D CATS: Crash Arena Turbo Stars

(#31839) VD


VD
őstag

Megjelent a Jurassic World Alive
[link]

Pokemon Go dinókkal.

[ Szerkesztve ]

(#31840) CactuS válasza Soulfly842 (#31838) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Egy idő után már elég jól bele lehet ütközni az IAP limitációjába. A ládák nyitogatásánál eleve kevés nyitási időt von le egy reklám, másrészt még limitált is. Ha nincs szerencséd a láda lottóval, akkor előbb-utóbb frusztráló lesz, hacsak nem kezdesz el költeni benne. Pedig a játék többi része ott van, nagyon szórakoztató.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31841) Phülöp válasza CactuS (#31840) üzenetére


Phülöp
addikt

én két nap után adtam fel

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#31842) Fitzgerald válasza ollie (#31837) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ott sincs, teljesen eltűnt a Play Store-ból...pécéről sem látni.

@Kasya

Neked is tűntek el megvásárolt appjaid?

[ Szerkesztve ]

(#31843) Kasya válasza Fitzgerald (#31842) üzenetére


Kasya
nagyúr

Meg korabban mas jatek, de program is: pl. BK Disabler Pro (app. letilto alkalmazas). Megesik, ha a fejleszto leveszi, de inkabb az a gyakori, hogy a Google "kitiltja". A gond ilyenkor az, hogy hiaba is kerul ujra fel, az a sajat alkalmazasok kozt mar nem jelenik meg. :(

(#31844) Amur válasza Kasya (#31836) üzenetére


Amur
addikt

Én még tolom a light-a-way-t, bár közel nem állok olyan jól mint te.
A 3-4napos(nincs kedvem elosztani 24-el az óraszámot amit kiír) questek kicsit feldobják a monotonitást, de túl sok értéket nem kapsz. Azok a +2%-os cuccok nem sok mindenre jók.(remélem volt annyi eszük hogy később fejleszthetők, vagy több egyformával elbeolvaszhatók stb..)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#31845) icemad válasza Fitzgerald (#31842) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem régi gameloftos játékok tűntek el. Dungeon Hunter 1-2, 9mm ilyesmik... Írtam is a supportnak, adtak volna pár gyémántot a Dungeon Hunter 3-hoz. Én meg írtam, hogy dugják fel maguknak egyesével... :(((

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31846) jonnyjoker01 válasza icemad (#31845) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Gameloft support a legjobb.

Egyszer elveszett a Modern Combat 5 játékállásom, több tízezer játékpénznyi cuccom veszett oda, erre kárpótoltak 25 (!!!!) darab játékpénzzel. Én akkor elkönyveltem már a Gameloftot utolsó szemét aljas bandának :)

Üdv. Johnny

(#31847) KFORboy


KFORboy
senior tag

Összesen 34 óra játékidővel kipörgettem a Galaxy on Fire 2-t.
Story kész.
Hajó fullos, cuccok rajta fullos.
Minden értékes blueprint, satöbbi, meg achik (e-penis :DDD )

Megéri megvennem a Valkyrie-t?
Az az 1200 Pénz nemigazán mérvadó, inkább az mozgat, hogy ad-e valós tartalmat.

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#31848) janeszgol válasza Fitzgerald (#31842) üzenetére


janeszgol
félisten

Nekem is. Ezért szoktam azt csinálni, hogy ha azonnal játszok a játékkal, akkor az 1-2 ezer forintos is belefér. Ha nem, csak megveszem "majd játszok vele" jeligére, akkor 700 forintnál többet nem költök semmire.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#31849) B******** válasza VD (#31839) üzenetére


B********
aktív tag

Már be is fogtam néhány dögöt a környékről. Szerintem menő!

(#31850) jonnyjoker01 válasza KFORboy (#31847) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nagyon is :K Supernovával együtt vedd meg, extra tartalmat ad a játékba (új fegyverek + kiegészítők + kereskedelmi cuccosok) és még jópár óra sztori jár mellé (amelyek szerintem vannak olyan jók, mint az alapsztori, sőt nekem a valkyrie storyline tetszett a legjobban :B ). Ha tetszett az alapjáték, szerintem bőven megéri az árát.

Üdv. Johnny

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.