Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30451) Ereshkigal válasza jonnyjoker01 (#30450) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Gondoltam poénból megkérdezem, IAP van-e benne... de tévedtem: "Alkalmazáson belüli termékek 309,00 Ft – 30 499,00 Ft tételenként". :D

[ Szerkesztve ]

(#30452) jonnyjoker01 válasza Ereshkigal (#30451) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Mint minden ehhez hasonló tapicskolós játékban, itt is van :DDD Egyenlőre nem érzem, hogy lassú lenne a fejlődés (sőt szerintem az upgradek költsége jóval alacsonyabb a "bevételhez" viszonyítva, mint más játékoknál), szerintem nem kell IAP, csak ha mondjuk seasonal skin-t akarsz vásárolni (mint pl. most a téli, nagyon tetszik, de azért 5 ezret nem fogok kiadni rá :( ).

Egyébként értékelése 4.7, a játék jutalmat nem ad azért, hogy 5 csillagos értékelést hagysz, szóval szerintem magáért beszél :)

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#30453) S e t h válasza nyisziati (#30448) üzenetére


S e t h
nagyúr

Silverrel két okból sincs probléma( számomra).
Egyrészt még nem láttam, hogy kivágták volna innen. Ha szabályt sértene amit csinál, akkor már rég bannolva lett volna.
Másrészt ha nem érdekel amit csinál, akkor átugrom amit ír.
Nem tudom mi az oka annak, hogy falkában kell őt itt baxtatni, gondolom a belterjessé vált közösség, plusz egy kaptafára készült játékok dömpingje.
Ez a srác szereti a játékokat és meg is osztja a rajongásának tárgyát, de aki nem az ő szintjén mozog, az vmiért feljogosítva érzi magát arra, hogy ezért támadja.
Én azért járok ide, hogy tippet kapjak játékokról, helyette ovi zajlik rendszeresen. Az meg külön témát érdemelne, hogy miért van ez ilyen módon kezelve a moderátorok által.

Szeretnék majd játékokról írni, hetek óta próbálok, de nincs rá időm a sok más teendőm mellett, bár kérdés van-e értelme, mert eléggé gyatra itt a színvonal. Az ember ha próbálja felhívni a figyelmet egy alkotásra, akkor mindig van 1-2 szellemi toprongy, aki utána vagy videóért sír, vagy stílusért nyöszörög, hogy milyen játék, miközben két kattintásból mindent megtudna a gugli segítségével.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#30454) underdark


underdark
aktív tag

Hali
Ennek az Eden nevezetű játéknak mi az értelme? 20 percig lekötött kb, aztán rájöttem, hogy kb semmi cél😀
Legalább ha az ételnek volna szerepe vagy valami kis túlélősdi stb.
Túl monoton, repetitiv és lassú, mégis milyen jó értékelése van :(

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#30455) mark! válasza S e t h (#30453) üzenetére


mark!
őstag

van értelme, csak nem kell foglalkozni azzal, amit mondanak rá.
kb úgy működik ez a topik, hogy jössz, írsz, mész.
következő alkalommal szintén.

>

(#30456) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

Kapott más még hozzáférést a zárt alfához a lenti játékban? Nektek mi a véleményetek róla? Én még nem játszottam vele sokat, de aki igen, szerinte érdemes?


Rise to Power

A lenti játékhoz tudnám hasonlítani a játékmenetét:
Hade' Star

(#30457) #33253120 válasza Jumbozorz (#30456) üzenetére


#33253120
törölt tag

Hol kell igényelni?

(#30458) Corleone33 válasza jonnyjoker01 (#30447) üzenetére


Corleone33
aktív tag

ezzel 100 százalék egyetértek, márcsak amiatt is, mert már így is elég irritáló amikor google play minden második oldalán ezek a vackok jelennek meg, legalább abban segítsünk egymásnak, hogy a minőségi játékokra rá lehessen találni.

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#30459) Jumbozorz válasza #33253120 (#30457) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Parancsolj:

Reg

(#30460) csabicska válasza Jumbozorz (#30459) üzenetére


csabicska
senior tag

A regisztráció végen ez van:

-Galaxy S20 - The best-

(#30461) WhiteWalker válasza csabicska (#30460) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Most elesitik a mikro tranzakciót ;]

(#30462) MikeWazowski válasza WhiteWalker (#30461) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:DD ;]

Ám elég egyértelmű, mit jelent ez az oldal...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#30463) Saccco


Saccco
nagyúr

Akciós néhány Noodlecake játék.

Death Road to Canada
$0.99
$9.99
-90%

Caterzillar
$0.99
$2.99
-66%

Alto's Adventure TV
$0.99
$4.99
-80%

Wayward Souls
$0.99
$6.99
-85%

realMyst
$0.99
$6.99
-85%

The Bug Butcher
$0.99
$3.99
-75%

Riven: The Sequel to Myst
$0.99
$3.99
-75%

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#30464) #27441408 válasza S e t h (#30453) üzenetére


#27441408
törölt tag

Köszi, megfogadtam, hogy sz*rok a topikra meg az az IQ halott törzsbandára,(ez legyen a PH dolga, hogy engedik ámokfutni némely felhasználót, az viszont tény, hogy én még csak 1 moderátori felszólítást sem kaptam soha az itteni tevékenységér,,,, részemről lezárva tojok a hülye topikra, van a ph-n értelmes topik erőskezű házigazdával :U , majd el leszek ott mint eddig is de erre még reagáltam)

(#30465) icemad válasza Saccco (#30463) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Death road to Canada nem lenne rossz játék, nekem tetszik ez a stílus.
De iszonyú nehéz. Vagy csak én vagyok béna hozzá. Az irányítás gyötrelem. Célozni lehetetlen. Mindig félrenyomok. Gyógyítani lehet a csapatot, de a legnagyobb mészárlás közepén kinek van eszében? Én még próbálkozok vele, de aki idegesebb típus, az inkább valamelyik Myst-et válassza... :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#30466) Ereshkigal válasza Jumbozorz (#30456) üzenetére


Ereshkigal
őstag

És jó ez a Hades' star, le tud kötni hosszabb időre?

(#30467) Jumbozorz válasza Ereshkigal (#30466) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Szia,

Ezzel sem sokat játszottam. Szerintem IAP éhes. bányászni kell nyersanyagot, majd építeni hajókat és bolygókat foglalni. Ugyanez a Star Wars is. Mivel még a SW. alpha ezért nem merek levonni messzemenő következtetéseket, de az EA-t ismerve nincsenek híú ábrándjaim.

(#30468) Sanyi.mTs válasza Saccco (#30463) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Alto's Adventure TV
$0.99
$4.99
-80%

nálam sajnos nem adja. pedig ennyit szívesen ráköltenék.

(#30469) MikeWazowski válasza Sanyi.mTs (#30468) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Tényleg, az új Alto mikor jön? :F

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#30470) CJ4567 válasza underdark (#30374) üzenetére


CJ4567
veterán

Ha tényleg hosszú játékot keresel, ajánlom a Star Wars: Knights of the Old Republic-ot. PC-ről portolták, az UI meglepően jól működik érintőképernyővel is, teljesen játszható 5,2"-on.

A grafikai effektek eléggé HW igényesek, de az számítógépen is, pedig régi a játék. (Második rész PC-n képes 30FPS-re esni random, ok nélkül.)

No Sana No Life

(#30471) #33253120 válasza Ereshkigal (#30466) üzenetére


#33253120
törölt tag

Le.

(#30472) Soybex


Soybex
őstag

Rayman/Asphalt/Modern Combaton kívül mit érdemes kipróbálni Xbox One controllerrel?

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#30473) mark! válasza Soybex (#30472) üzenetére


mark!
őstag

minecraft

;]

[ Szerkesztve ]

>

(#30474) Soybex válasza mark! (#30473) üzenetére


Soybex
őstag

Valami értelmeset :U ;]

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#30475) mark! válasza Soybex (#30474) üzenetére


mark!
őstag

amúgy a minecraft tényleg jó játék, most gondolkozok rajta hogy megveszem mégegyszer az eredetit pc-n. nosztalgia elkapott, régen amikor haveromékkal tekkiteztünk 1.2.5-ben. régi szép idők :N

>

(#30476) Soybex válasza mark! (#30475) üzenetére


Soybex
őstag

Sajnos nekem nem jön be egyátalán ez az épitgetős dolog. Ha nagyon akarnék akkor inkább legóznék, abban több örömem lenne :)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#30477) jonnyjoker01 válasza mark! (#30475) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Uh a nosztalgia 1.2.5 :DDD Egyébként ha tetszett a MCPE akkor ajánlom a survivalcraftet. Van kontroller támogatás és kicsit felnőttesebb (olyan szempontból hogy van teljes elektronika benne, logikai kapuk, ledek, kijelzők stb, bútorfargácsolás, komplex túlélő rendszer (éhség, nedvesség, hőmérséklet, betegségek), komplex robbanási rendszer, rengeteg ruha stb stb napokig sorolhatnám :DDD ).
Ha megvennéd a Survivalcraft 2-t vedd, verzióváltáskor (1.29->2.0) új alkalmazásként rakta ki a play storeba, kellett neki egy kis +$$$ mert évek óta egyedül fejlesztette a gamet :D

Üdv. Johnny

(#30478) mark! válasza jonnyjoker01 (#30477) üzenetére


mark!
őstag

á, maradok a modolt minecraftnál, az az igazi.

>

(#30479) interstate76 válasza Soybex (#30472) üzenetére


interstate76
addikt

Így hirtelen: Air Attack HD, Sky Gamblers: Storm Raiders, Sword of Xolan, POP Classic, Traffic Rider, CLARC.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#30480) Bozek válasza interstate76 (#30479) üzenetére


Bozek
nagyúr

"POP Classic"

Ez alatt a Prince Of Persia Classic-ot érted? Most működik? Mert nekem már jó ideje nem sikerült elindítanom... Telefonon nem is találtam meg, most PC-ről felrakom, hátha.

Szerk: Jól gondoltam, most se megy. Bejön egy fehér képernyő, aztán ennyi. Mondjuk nem is nagyon várhattam javulást, hiszen 5 éve nem frissítették. Pedig szerettem, így marad az emulátoros játék.

[ Szerkesztve ]

(#30481) interstate76 válasza Bozek (#30480) üzenetére


interstate76
addikt

Nekem sem jön be most, azért nem is linkeltem. Mi történt ezzel a játékkal? Fent van a mini pécémen, zavartalanul fut, de Play Store-ban nem találom.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#30482) Bozek válasza interstate76 (#30481) üzenetére


Bozek
nagyúr

Itt van a Play Store-ban, de mint mondtam, nekem el se indul. A fehér ablak már évekkel ezelőtt is probléma volt, elég sokan írják is a hozzászólásoknál.

Mondjuk emulátornál se mindegy, hogy melyiket szedi le az ember. Van a Megadrive-verzió, ami 4 új pályát is tartalmazott, valamint az SNES verzió, amiben az alap 13 pálya is változott és lett még 7 új pálya.

[ Szerkesztve ]

(#30483) zebede válasza Soybex (#30472) üzenetére


zebede
őstag

Shadow Fight 3, Implosion - Never Lose Hope, Shadowgun, Sniper Fury, Dead Trigger 2, Crazy Taxi classic, GT Racing 2, Snowboard Party, Lego Star Wars, GTA SA

Én ezeket telepítettem egy ajándék mini pc-re és egy noname kínai bluetooth controllerrel gond nélkül mennek, gondolom az xbox controller is megbirkózik velük. :)

[ Szerkesztve ]

(#30484) nyisziati válasza S e t h (#30453) üzenetére


nyisziati
veterán

"ovi zajlik rendszeresen"
Igen, a topik tartalma (már ami a központját képzi, maga a JÁTÉK) némiképp infantilis (magyarul: gyerekes), ez egy kicsit determinálja mind a beszélgetéseket, mind a hozzáállást.
És ez nem leszólás, hiszen én is játszom, egyszerű pszichológia. Emiatt kicsit nehézkes a józanság megőrzése és a konstruktivitás.

Egyébként a belterjesség általános PH! probléma, sajnos ezen túl kell tenni magunkat. Meg az ebből fakadó felsőbbrendűségi érzés, mások leszólása, túlzott szarkazmus stb.
Máshol kb. FELEENNYI szarkazmusért figyelmeztetett a modi egy fórumtagot. És be kell látni, valóban közösségromboló hatású tud lenni. Plusz veszélyezteti az önzetlen segítségnyújtást, tehát lényegében a fórum egyik fő célját.
Na mindegy, remélem a jövőben több pozitivizmusban lesz részünk.

Pl. a két ünnep közt megírhatnád a teszteket... :C

(#30485) CJ4567 válasza Soybex (#30472) üzenetére


CJ4567
veterán

Star Wars: Knights of The Old Republic, bár nem tudom, mennyire lehet jó, PC-n egérrel játszottam csak, elvileg támogat kontrollereket.

No Sana No Life

(#30486) S e t h


S e t h
nagyúr

Infamous machine

Akciósan vásároltam, point and click kalandjáték, és nagyon nem rossz, főleg mivel időutazásos vonal is van benne réi történelmi személyiségekkel.
Aki kedveli a stílust annak be fog jönni, én néha forgattam a szemeimet, mert komoly logikai bukfencekkel találkoztam és kellett hozzá youtubeos segítség a továbbjutáshoz. Még nem fejeztem be, folytatni fogom, akciósan vásároltam, iap azt hiszem nincs benne.
Infamous Machine

Pocket Mortys

Aki kedveli az utóbbi évek egyik legjobb sci-fi animácos sorozatát, a Rick and Mortyt, annak szinte vétek kihagyni, én jókat röhögtem a beszólásokon, effekteken.
De ajánlható-e azoknak akik nem ismerik a sorozatot? Kell hozzá némi mazochizmus, mert nagyon monoton, repetitív. A játék lényege, hogy szereplőink, Rick és Morty egy alternatív dimenzióba kerülnek és alteregóikat kell legyőzniük, hogy utána megküzdhessenek a tanács tagjaival, hogy aztán ki tudja mi legyen, mert én 30-ik szint környékén kiszálltam, úgy emlékszem 100 szint körül lehet a plafon. A játék lényege, hogy meg kell küzdenünk számtalan alakban létező variánsainkkal, van Hobo Morty, Csontváz Morty, Sellő Morty és egészen elképesztő módozatú és számú kivitele ennek, írták többen, hogy ez egy Pokemon klón játék, nos azt nem ismerem, elképzelhető. IAP van, de nem létszükséglet, multit nem próbáltam benne.
Pocket Mortys

Stranger things: The game

Aki hallotta, ismeri, kedveli a sorozatot annak KÖTELEZŐ!!!
Nincs iap, ingyenes, véleményem szerint magának a sorozatnak a promója, csillagos ötös a készítőknek! Maga a sorozat 1984-ben játszódik és a játék hű is ehhez, mert régi commodore64 időszakot idéző grafikája van, de a hangulat az ami közel tökéletessé teszi az egészet. Rengeteg fejtörő, kapcsolók, puzzle van a játékban, ami nagyjából végig kalauzol bennünket a sorozat első évadán. Minden feladat közelebb visz bennünket ahhoz, hogy feloldjuk a sorozatból megismert karaktereket, akik különböző képességekkel, támadásokkal bírnak és van, hogy együttes közreműködésükre van szükség ahhoz, hogy túljussunk az akadályokon.
Stranger Things: The Game

Iesabel

Annyiszor láttam már leakciózva, hogy a legutóbbinak nem tudtam ellenállni és megvettem. Nem túlzás azt állítani, hogy az egyik legjobb Diablo klón, már ami a látványt és hangulatot illeti, de mégis elvérzik, így már jogosnak tartom a relatív alacsony értékeléseket. Miként lehet rossz egy Diablo klón? A kezelőfelület, az irányítás, a térkép, a logikátlan quest és skill rendszer. Ha egy-egy hibája lenne, akkor azt mondom omg, végre, de a sok kis bosszúság erősen kihat az élvezhetőségi faktorra, hetek óta nem játszottam vele, lehet egyszer folytatni fogom, de egyelőre nem érzek rá késztetést.
Iesabel

Space Marshals 2

A játék amiről már korábban is írtam itt és számomra az első résszel együtt a legmagasabb szintű szórakozást nyújtotta eddig a google playen található játékok közül. Nos, kijött hozzá egy 10 küldetésből álló update, ami az alapjáték ingyenessége mellett már ezer feletti pénzbe kerül, de én azonnal lecsaptam rá és meg is kaptam a szokásos élményt, bár kicsit szokatlanok voltak az újítások, viszont hamar megbarátkoztam velük.
Az updatet követően 1-2 héten belül jött egy újabb frissítés, még további küldetéssel, ez már ingyenesen. Hátrányként talán egy dolgot tudnék említeni, bizony néhány küldetés igen hosszú tud lenni, akár 30-60 perces is, attól függően, hogy milyen taktikát részesítünk előnyben és mivel nincs mentési rendszer, ezért végig kell nyomnunk ha nem akarjuk legközelebb az elejéről kezdeni.
Space Marshals 2

Subdivision Infinity

Határozottam ígéretes űrszimulátor, de még csak nagyon kevés időt töltöttem vele, mondhatni az első két küldetésen vagyok csak túl, persze ezen a szinten még nem érzem szükségességét az iapnak, mivel van benne.
Mindenképpen folytatni fogom vmikor.
Subdivision Infinity

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#30487) Narxis válasza S e t h (#30486) üzenetére


Narxis
nagyúr

Huh, na ez komoly játékajánlás, köszönjük. :)

Thanos was right.

(#30488) mark! válasza Narxis (#30487) üzenetére


mark!
őstag

igen :K

stranger things-et ki is próbálom, eddig nem vitt rá a lélek :D

>

(#30489) jonnyjoker01 válasza S e t h (#30486) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Stranger Thingsre hatalmas +1! Infamous Machinet kipróbálom, jól hangzik! Köszi a kimerítő ajánlást! :R

Üdv. Johnny

(#30490) Soybex


Soybex
őstag

Köszi srácok a tippeket :R !!

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#30491) MikeWazowski válasza S e t h (#30486) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:R Heti egy ilyennel jöhetnél :B

köszönjük!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#30492) DrBubo77 válasza S e t h (#30486) üzenetére


DrBubo77
addikt

Köszi! :R
Nagyon informatívak a leírások.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#30493) Delerium válasza S e t h (#30486) üzenetére


Delerium
senior tag

Subdivision nagyon tetszik, Galaxy on fire 2 óta várok valami hasonló játékot. Köszi az ajánlást :R

"I fight for the Users"

(#30494) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Megjelent: Bridge Constructor Portal

Még nem próbáltam ki, majd később.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#30495) Bétaville válasza S e t h (#30486) üzenetére


Bétaville
senior tag

Ezek ingyenes játékok? :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#30496) Saccco válasza Bétaville (#30495) üzenetére


Saccco
nagyúr

Meg tudod nézni nem? :U

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#30497) jonnyjoker01 válasza Bétaville (#30495) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Leírta, olvasd el mégegyszer.

Üdv. Johnny

(#30498) Bétaville


Bétaville
senior tag

Oké. :)

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#30499) S e t h


S e t h
nagyúr

Nincs mit srácok, lányok, ez 3 hónap termése, szóval nem vagyok egy aktív játékos, de ha lesz vmi jövök. Egyébként én is kaptam innen jó tippeket, amelyek azóta is kívánságlistán vannak, majd azokra is sort kerítek vmikor.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#30500) McAdam6


McAdam6
tag

Old Man's Journey
The Cave
ez a két általam figyelt kalandjáték akciós most.
Meg a Hitman Sniper.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.