Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31701) Bozek


Bozek
nagyúr

Még nem szerepelt itt a The Room: Old Sins, pedig az első három rész alapján biztos sokan várták a folytatást. :)

(#31702) icemad válasza Bozek (#31701) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi. Én még várok vele... Kicsit drága, meg a második részt sem tudtam végigvinni.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31703) Maxtreme


Maxtreme
addikt

úúú mit találtam ma, régi kedvenc mobilos játékomnak megjelent a folytatása! :)

Major Mayhem 2
Érdekes hogy a fejlesztőcsapat más (vagy ugyanaz mint régen, csak nevet váltottak)
Mindenesetre maga a játék jó! :)

(#31704) Ferenczi Áko válasza Maxtreme (#31703) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Jóféle, köszi! :R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#31705) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Aki játszik vagy játszott a Kingdom Hearts Union Crossal (egyik legjobb f2p játék szerintem), az lépjen be, mert most szórják a boosted fullos kártyákat.

Meg amúgy is ajánlom mindenkinek.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#31706) CactuS válasza Rigormortiis (#31705) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez valami idle heroes szerűség lenne? Kicsit furcsának tűnik a videója alapján, az értékelések meg nem sokat számítanak szerintem. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31707) Rigormortiis válasza CactuS (#31706) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem Idle játék. Amolyan akció-rpg szerűség. Aki ismeri a sorozat konzolos darabjait, annak nagyon sok pluszt nyújt, de a zenéje így is világbajnok.

De ami a legfaszább: én még nem láttam f2p játékot, ami ennyire nem igényelné a költekezést!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#31708) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Telefonra keresnék valamilyen open world fpst. Létezik ilyen? Valami Far Cry szerűre gondoltam.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31709) Fall-N válasza icemad (#31708) üzenetére


Fall-N
veterán

Én nem nagyon láttam mostanában. Általában hülye energiás, rövid és lineáris pályás FPS-ek jelennek meg, amik a 'Free to play' elvet követik.

Bár nem FPS, de ott vannak a TPS-ek közt a GTA sorozat, a KOTOR, ami most akciós (meg is vettem).

Vagy FPS, de lineáris a N.O.V.A. 3, ami legjobb a kategóriájában mobilon.

Más nagyon nincs, (amiről tudok) sajnos a komolyabb címek nem mobilra jönnek ki.

(#31710) dorten


dorten
tag

Tudtok ajanlani olyan RPG vagy MMO jatekot ami nem annyira heavy vagy bonyolult es stilusban Diablo szeru? Ram jott a gamelhetnek. :D

(#31711) beg válasza dorten (#31710) üzenetére


beg
veterán

Baldur's Gate
I II

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#31712) penge111 válasza dorten (#31710) üzenetére


penge111
addikt

Jó mazsolázást

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#31713) icemad válasza Fall-N (#31709) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm, ezeket ismerem. 2 napja túrom a netet... Pont ilyen nincs mobilra... Nem is értem, a hardver biztos bírná. Gondolom nem lenne elég bevétel...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31714) jonnyjoker01 válasza dorten (#31710) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Eternium nagyon erősen ajánlott :K

Üdv. Johnny

(#31715) janeszgol válasza jonnyjoker01 (#31714) üzenetére


janeszgol
félisten

Ezzel én is szemezgetek, de a mikrotranzakció visszatart. Azt írta egy ipse, hogy nem zavaróan az. Ez mit jelent pontosan? A hirdetések kilövését nyilván meg lehet venni. No de kell még vásárolni valamit, hogy végig lehessen vinni?
Kár hogy nincs külön fizetős opció.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#31716) jonnyjoker01 válasza janeszgol (#31715) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

A játékot direkt úgy tervezték, hogy ne kelljen IAP, egyrészt rengeteg fizetős játékpénzt (gemet) ad ingyen, másrészt pedig csak olyanokhoz szükséges igazán, mint pl. inventory növelés, több képesség fejlesztése egyszerre, stb... Én csak azért vásároltam gemet mert támogatni akartam a fejlesztőket, amúgy meg egyáltalán nem volt szükségem rá.

Ja egy tanács a gemköltésre, hogy eleinte a pályákon fellelhető bónuszládákat érdemes kinyitni vele, mert jó cuccokat ad és nagyon olcsón, aztán később ahogyan drágulnak ezek a ládák érdemesebb inkább tartogatni a gemeket és upgrade slotokra, inventory bővítésre költeni. De úgy is annyit lehet kapni normális játszásból, hogy bőven tudsz majd költögetni :D

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#31717) janeszgol válasza jonnyjoker01 (#31716) üzenetére


janeszgol
félisten

Köszönöm a gyors választ. Lehet előbb kellett volna megkérdeznem és akkor nem lesegetném hónapok óta. Már PC-n és Xboxon is ha lehet, csak RPG-kel játszom. Ebbe beletartoznak a Diablo féle H&S-ek és a Gothic-félék is. Fel is pattintom ezt. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#31718) Louro


Louro
őstag

Sziasztok!

nagyon szemezek a Returner77-tel, de túl van a kereten, amit egy szoftverre szánnék telefonon.(1k). Tudtok valami hasonló sci-fi logikai játékot? Nem vagyok MMO fan.. Ha offline az nálam piros pont. Utálom, ha folyton mobilneten kell lógni a reklámok miatt :(

Mess with the best / Die like the rest

(#31719) Soulfly842


Soulfly842
addikt

(#31716) jonnyjoker01
(#31715) janeszgol
(#31710) dorten

A bladebound -ot próbáltátok? Elég jónak tűnik a játékmenete.

mindkettővel pár pályát toltam csak végig az elmúlt 3-4 napban, szerintem rendben vannak.

Gameplay

(#31720) Soulfly842 válasza jonnyjoker01 (#31716) üzenetére


Soulfly842
addikt

A sok nemes kavicsot érdemes tárolni? tartogatni későbbre, vagy nyugodtan el lehet őket adni Socket tárgyakon kívül lehet használni még valamire? - mert ha nem, akkor eladom a nagy részét...

(#31721) jonnyjoker01 válasza Soulfly842 (#31720) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Igen, hasznosak, 3 db-ot egy jobb minőségűbe tudsz faragni, a legjobb minőségű kövek pedig sok bónuszt adnak socket-elésnél. :) A lényeg hogy bökj a kőre és lesz egy olyan opció, hogy 'fuse' ha van 3 db belőle minimum.

Az én tanácsom, hogy a ládában (stash) tárold az összes követ és egyesítgesd amikor összegyűlik 3 egy fajtából. Bővíteni is tudod magát a stash-t érmével :)

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#31722) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Akciós az Icewind Dale.
[link]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31723) dorten válasza Soulfly842 (#31719) üzenetére


dorten
tag

Szia,

Koszi a tippet neked es a tobbieknek is, a Bladebound iszonyat bejott, pontosan ilyet kerestem. Ehhez hasonlo meg johet. :C

(#31724) Kasya


Kasya
nagyúr

Megjelent a Dragon Ball Legends.

(#31725) Soulfly842 válasza dorten (#31723) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ezt a videót nézted?

Videó alapján kicsit hack 'n' Slash jellegűek, az első viszont furcsa - védekezni is kell! :D

[link]

(#31721) jonnyjoker01

Basszus, jó pár percig kerestem, hogy hol kell chipelni, aztán feladtam... arra nem is gondoltam :D kb már vagy 38. szintű lettem közben... bár furcsa, potion-t egyebeket még nem nagyon kellett használnom. Vagy a karakterem lett túl combos, vagy a normal fokozat túl easy :)

[ Szerkesztve ]

(#31726) batai15 válasza Kasya (#31724) üzenetére


batai15
félisten

Pont most akartam írni. Eddig bejövős

(#31727) Louro válasza batai15 (#31726) üzenetére


Louro
őstag

Bár kicsit katyvasz, de a védekezést kezdem kiismerni. A kérdés, hogy ez mennyire tud hosszúéletű lenni. Helyszínben kell majd változatosság és az irányítás is eléggé semmilyen. De a külcsín ötös.

Mess with the best / Die like the rest

(#31728) batai15 válasza Louro (#31727) üzenetére


batai15
félisten

Igen lehetne finomítani, védekezés nekem is ködös még, lehetne majd jóval több karakter , maguk a skillek cserélhetőek, nagyobb kontraszt legyen közöttük, több pálya. Kicsit olyan mint a dokkan battle 3dben.
Viszont első mobilos játék amivel komolyabban játszom.

[ Szerkesztve ]

(#31729) Joccc07


Joccc07
addikt

Esetleg ha érdekel valakit.

A pocket City Alpha-ra az alábbi mail címen lehet jelentkezni.

pocketcityalpha+request@gmail.com

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#31730) CactuS válasza Louro (#31727) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Arról írhatnál, hogy mit hogy, mert nekem nem tiszta. :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31731) CactuS válasza CactuS (#31730) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Más is elakadt 65/98nál a main storyban? Csak Preview van. Vagy egyelőre ennyi a játék? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31732) szildavid90 válasza Joccc07 (#31729) üzenetére


szildavid90
aktív tag

Én jelentkeztem. Köszi, hogy szoltal.

(#31733) batai15 válasza CactuS (#31731) üzenetére


batai15
félisten

Zenész, gondolom majd folytatódik

(#31734) Louro


Louro
őstag

Dragon Ball Legends

Egyelőre ez még csak demo szintje.

Van egy sztori. Azt lehet maxolni. Minden "térképnél" vannak kisebb feladatok, mint védekezz, rising rush-sal győzz, legalább 2x válts karaktert. Ezekért lehet extra jutalmakat kapni.
Van egy Training része. Érdemes lepakolni oda mindig, akit szeretnénk fejleszteni. Én vettem egy 10-es pakkot. Goku-t sikerült 2x kihúzni. Gondolom ettől jobb lett, így most őt trenírozom.
Adventure-t is érdemes vinni. 3 hőst lehet elküldeni különböző kalandokra. Hoznak belőle különböző tárgyakat.
Támadás/védekezés:

Ha felfelé húzod az ujjad, akkor közel repülsz az ellenfélhez és egyet középre bökve, megpofozza. GYenge támadás.
Ha oldalra, akkor az a védekezés. Ha felkiáltójel megjelenik az ellenfélnél, akkor fog támadni. Ekkor kell jobbra, balra vagy hátra húzni a karakterünket.
Ha lenyomva tartjuk az ujjunkat, akkor gyorsabban töltődik a Ki. Ez kell, hogy a "kártyákat" használhassuk. + a hős képe mellett a bal alsó sarokban van egy sáv. Ha az feltöltődik, akkor a hős képére bökve valamit aktiválunk vele. Gondolom erősebb lesz. Erre még nem jöttem rá.

Egyelőre az első story eventet lehet maxolni. Trenírozni és pvp-zni. Aztán később gondolom jönnek a további hősök, sztorik.

Jah és a Soul boost-tal lehet a hőst tovább erősíteni.

Túl sokat nem toltam bele, de tényleg élvezhető és nagyon látványosra sikeredett.

Mess with the best / Die like the rest

(#31735) jonnyjoker01 válasza Soulfly842 (#31725) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Az easy mód nagyon egyszerű szerintem, a trialok lesznek majd nehezek meg persze nehezebb fokozaton a story missionok is.

Üdv. Johnny

(#31736) CactuS válasza Louro (#31734) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem lesz rossz, nekem egyedül az a bajom vele, hogy PVPzni is kell az alapanyagok miatt. Ezzel egy gondom van, hogy értelmes MMet nagyon ritkán tudnak írni. Itt is összerak boldog-boldogtalannal. Olyan laggok és DCk vannak, hogy iszonyat, plusz a karakterek ereje is erősen ugrál. +-70% környékén volt a legnagyobb differencia, amivel eddig találkoztam. Az gyakorlatilag a 1 shot 1 kill kategória a szerencsésebb félnek.

Aki viszont kicsit is benne volt a DB/DBZben anno, annak azt hiszem, hogy egy elég nagy nosztalgia faktort fog adni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31737) Kasya


Kasya
nagyúr

Hamarosan jön a kontroller support a Vaingloryhoz...végre.

(#31738) jonnyjoker01 válasza Soulfly842 (#31725) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ja azt még hozzá tenném hogy ha végigvitted normalon a story mode-ot akkor normalon (nem a magasabb nehézségi fokozatokon) be tudod állítani majd az ellenség szintjét.

Üdv. Johnny

(#31739) Phülöp válasza dorten (#31723) üzenetére


Phülöp
addikt

2 napja nyomogatom, szerintem csak egy kiherélt Dungeon Hunter klón, igaz, annak látványos.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#31740) _stick_ válasza Louro (#31734) üzenetére


_stick_
őstag

Hali!
A dokkan battle-val nagyon sokat játszottam. Egy fejlesztőtől van a két játék, a fő játékmeneten kívül elég hasonló megoldások vannak mindkét játékban. Annyi tanáccsal még kiegészíteném, amit írtál, hogy a kristályokat, akár mekkora is a késztetés ne verjük el, mert folyamatosan fognak érkezni eventek és mindig lesz summon-akció: 3+1 ingyen, félár, mass summon akció, stb.... Illetve idővel jönnek majd a combosabb karakterek és azt gondolom, hogy mint a dokkan-ban, ha egy "kategóriából" vannak a kártyák, akkor jelentősen erősítik egymást. Szóval érdemes kivárni, spórolni és majd a kiválasztott karakter-summon eventen lehet elnyomni.

Amúgy tetszik a játék, szép a grafika és az effektek, a menü is nagyon barátságos, de van még mit foltozni rajta, pl mikor kikerülök egy támadást, majd elkezdem pofozni az ellent ott 4-5mp-re nagyon belaggol.

[ Szerkesztve ]

(#31741) mark! válasza Kasya (#31737) üzenetére


mark!
őstag

ne is mondd, 4 napja megint leszedtem, nem tudom letenni most :D

>

(#31742) csaba1203


csaba1203
addikt

Monument Valley most ingyenes:
-[link]

(#31743) CactuS válasza _stick_ (#31740) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Na ezt jó tudni, most, hogy eltoltam majdnem minden kristályt. :B:DDD Ráadásul most nem is lesz több a következő updateig, mivel már maxos a story:

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31744) batai15 válasza CactuS (#31743) üzenetére


batai15
félisten

Pvp meg küldik farmolasa. Bár nekem is nehezen jön így a kristály

(#31745) Louro válasza batai15 (#31744) üzenetére


Louro
őstag

Nálam elég hamar érdektelenségbe fulladt. Grindelés orrvérzésig. Bár tetszik és a zene is nagyon bejövős, de cska training és adventure. Utóbbihoz persze kell pár pvp menet. Még ha lenne is Story is, nem tudom tudnák-e eléggé nyújtani.

Meg nem vezetik nagyon a játékost, hogy mi értelme a karakterek képe alatt levő színeknek, mik a csillagok. A soul boost is kicsit furcsa és még sorolhatnám. Lehet a Dokkan-ra hasonlít, de én azzal nem játszottam. Valószínűleg ők voltak a célközönség.

Remélem azért hosszú életű lesz, mert látszik, hogy van benne munka.

Mess with the best / Die like the rest

(#31746) batai15 válasza Louro (#31745) üzenetére


batai15
félisten

Hát igen félkész így a játék, a szintlépésen kívül nem sok motiváló van benne, jók lennének gyűjhető skinnek, skill kardok stb.
Hosszú tartalmas story mód nagyobb kontraszt a karaktereknél stb.
Maga a ragging attack sem tiszta számomra hogy hogyan lehet megfelőlen védekezni ellene ha be talál mivel nem ugyan azokat a skill cardokat mutatja.

[ Szerkesztve ]

(#31747) _stick_


_stick_
őstag

Még ne tegyétek félre, mert dokkan-ba is a story csak a jéghegy csúcsa. Rengeteg event van, karakter szerzési lehetőséggel, vagy erős fejlesztéssel, stb.. Idővel biztos ez is ilyen lesz, ha beindul. Én úgy látom, hogy ebben a játékban több kristály fog kelleni, mert karakter fragmenteket kell gyűjteni a csillagos szintlépéshez. Dokkan-ba a karakter fejlesztéshez pl eventekből lehetett medalokat farmolni. Tehát ott elég volt a mázli egy izmos karakter summonhoz. A fejlesztése csak idő és játék kérdése volt (tudom hogy ott van még hidden potencial).

(#31748) Reaper válasza icemad (#31722) üzenetére


Reaper
őstag

Behúztam én is még tegnap, köszi :) Egész játszható S7en.

(#31749) Rigormortiis válasza icemad (#31722) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Most már a Siege of Dragonspear-t akciózzák le, az még nincs meg :D

Meg jöhetne a Baldurs Gatekhez is a 2.5ös patch!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#31750) Kasya válasza Joccc07 (#31729) üzenetére


Kasya
nagyúr

Pocket City Alpha-ra ITT lehet jelentkezni, nem kell emailt irni. Csak az itt jelentkezett emberek kapnak hozzaferest (a valasz email szerint).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.