Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18003) Saccco válasza GEIL (#17998) üzenetére


Saccco
nagyúr

Emulator ok, de a warez linkeket ne pakold légy szíves.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#18004) norbert1998


norbert1998
veterán

Na, nekiugrok újra a Lone Wolf-nak. Ezúttal az összes könyv megvan, nem csak az ingyenes.
Tudom, hogy volt régen egy messzi messi galaxisban, de berakom újra :K
Joe Dever's Lone Wolf


Akciódús interaktív könyv, erős grafikával és sztorival, RPG akciójelenetekkel

(#18005) GEIL válasza Saccco (#18003) üzenetére


GEIL
addikt

hoppsz...rendben van ! elnézést kérek, azthittem az egy ingyenes sima weboldal... :B :K :R

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#18006) jopika válasza pocokxx (#17995) üzenetére


jopika
tag

köszönöm kipróbálom :R

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#18007) jopika válasza GEIL (#17996) üzenetére


jopika
tag

ok köszönöm :Y

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#18008) saelin válasza GEIL (#17998) üzenetére


saelin
veterán

Ha már SNES a téma, akkor inkább ajánlom a SuperLegacy16-ot. Sokkal jobb, szebb, használhatóbb mint az általad linkelt. Igaz, fizetős, de nem egetverő az ára.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#18009) GEIL válasza saelin (#18008) üzenetére


GEIL
addikt

:B :B :B Ismerem ezt is....de így van , aki megveszi az nem jár vele rosszul....bár én nem szeretek venni ilyeneket. :R

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#18010) Bozek válasza saelin (#18008) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor én meg ajánlom a ClassicBoy-t és mindjárt nem csak SNES-re van korlátozva az ember. :)

(#18011) saelin válasza Bozek (#18010) üzenetére


saelin
veterán

Nem rossz ez sem, de univerzális emuként vannak hiányosságai, amit jobban tudnak a direkten egy platformot emuláló appok.
- GBA-nál nem tud linket (multiplayert), míg a My boy emulatora igen, ha jól tudom nincs fast forward sem benne, ami pl egy pokemonnál szép halál.
- PSX-nél kevés grafikai beállítás. Az ePSXe jobb ebben is, mert vannak játékok, amik másfajta graf beállítást igényelnek a hibátlan működésért.
- N64-nél megint kevés a grafikai beállítás, ua mint psx-nél - mondjuk erre a platformra androidon úgysincs normális működő emu...
- SNES kb jó, de itt sincs fast forward. No, meg van cloud save a fentebb linkeltben.

Összességében jó, de aki komolyabban emuzik, annak vannak jobb megoldások androidra és szerintem túl sok a kompromisszum ahhoz, hogy mindenem egy appból indítsam. Természetesen amit leírtam az a saját véleményem, nem pedig szentírás, viszont a psx-nél ajánlott az epsxe használata! Nincs annál jobb. A többire jó lehet a classic, ha az ember tud nélkülözni pár feature-t.

Ui: Persze az általam ajánlottak mind fizetősek, de ennyit megérnek a jó support és kompatibilitás miatt!

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#18012) CB


CB
senior tag

Ismét egy kiváló grafikával rendelkező, Ipega 9021 controllerrel játszható mászkálós ügyességi játék:

Cordy

Egy kis robottal kell a pálya elejéről a végéig eljutni úgy, hogy különböző akadályokat kell leküzdeni. Közben össze kell szedni a pályán található csillagokat. A játékban nem lehet meghalni, a lényeg a logikán és az ügyességen van.
Szerintem bőven megéri az árát, a grafika nagyon szép, és könnyen irányítható a főszereplő.
Az első négy pálya ingyenes, a program utána ajánlja fel, hogy vedd meg a játékot, ha tovább szeretnél játszani.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#18013) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Sziasztok, nem tudjátok miért törölte, vagy tiltotta a Google a Lara Croft: Relic Run-t?
Néha ránéztem mikor lesz már nálunk is elérhető, erre ma látom, hogy a kívánság listámból és az áruházból is eltűnt.
Hát mi volt vele a gond? :) Rákerestem a neten, de nem találtam még semmi hírt róla.

ui: Közben látom, hogy nemrég kérdezte locaLpatrioT is, csak TR-t írt és nem Lara C-t, ezért a kereső nem adta ki.

[ Szerkesztve ]

(#18014) Quasi_modo válasza Krystal_s (#18013) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Én is le akartam tölteni és én sem találtam semmit róla ...

valami

(#18016) #03372544 válasza #50751744 (#18015) üzenetére


#03372544
törölt tag

Felejtos, mhl-t ha tudja a telefonod azzal jo lesz, persze ez kabeles technologia.

Tudtok ajanlani valami jo jatekot arcade kategoriaban?
Kedvenceim a the room, the room2, machinarium, botanicula, monument valley, tehat valami hasonlo erdekelne.
Arban egy ezresig megyek max.

(#18017) laccczka


laccczka
tag

Ismertek olyan Real Racing 3-ra hasonlító játékot ami nem 1,5Gb-t helyet foglal?

"...mert a víz melegebb mint a hőmérséklet..." egy ismeretlen zseni értekezése a víz felett lévő ködről.

(#18018) air válasza laccczka (#18017) üzenetére


air
nagyúr

GT Racing 2.
Ez kb. 0,8-1GB.
Ennél kevesebbe ilyen típusú játékok nem szoktak beleférni.

De az RR3 adaptívan növekszik.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#18019) Flind válasza #50751744 (#18015) üzenetére


Flind
senior tag

Van megoldás, olyan telefont kell venni, ami támogatja a WiHD-t, és egy vevőt a TV-hez (kizárólag a Saygus V² ilyen). :D

(#18020) dokee78


dokee78
félisten

Real Racing 3,megosztok screenshotot Facebookon és nincs az idővonalamon. :U
Pedig játékon belül be vagyok jelentkezve.

(#18021) gergom91


gergom91
tag

Nem rég találtam egy új wc-n ülős játékot magamnak: Infinity Dungeon. Van belőle ingyenes is, de nem tudom mi a különbség, azt az 1$-t simán megérte, főleg hogy 25 achi szerezhető benne, mindegyik 4k GooglePlay xp-t ad, megszerzésükhöz pedig néhány óra elég is :)

(#18022) Viktor77 válasza dokee78 (#18020) üzenetére


Viktor77
titán

Nekem is így volt annó.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#18023) persil


persil
nagyúr

Sziasztok!

Olyan játékot keresek, amiben 3d-ben kell kalandozni egy relatíve nyilt világban és a harcok külön képernyőn jelenjenek meg. Lehet akár kártya alapú is(mint pl az order and chaos duels, vagy a régi pc-s etherlords 2*, de akár final fantasy/eternal legacy/chaos rings stílusú is.

Grafika különösebben nem érdekel, csak semmiképpen ne legyen olyan gyerekes, mint a final fantasy játékok.(5 éves nagyfejű mangagyerekek... ha esetleg létezik olyan FF játék droidra, ami nem ilyen, akkor persze az is jöhet :) )

Leginkább az eternal legacy-nak örülnék, de play-en már rég nincs fent, netről meg csak olyan verziót sikerült letölteni, amiben a textúrák hibásak(minden zöld/rózsaszín), a gameloft-tól meg így nem merem megvenni.

*egy ilyen port lenne messze magasan a legjobb, de gondolom nem létezik :(

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#18024) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

RR3 mennyire nagy méretű ha minden le van töltve?

Üdv. Johnny

(#18025) saelin válasza persil (#18023) üzenetére


saelin
veterán

"5 éves nagyfejű mangagyerekek"

Ez tetszett! :DDD :C

Ami újabb az a fentebb linkelt Beast Quest. Más ilyen kategóriájú játék nem nagyon jut eszembe.
Este nézelődök egy picit, hátha csak kiment a fejemből.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#18026) tihibaby válasza jonnyjoker01 (#18024) üzenetére


tihibaby
senior tag

Nekem olyan 2,6GB.

(#18027) etejedu


etejedu
őstag

Hi!
Társasjátékok érdekelnének.
Pl. monopoly
Van ilyen?

(#18028) pocokxx válasza etejedu (#18027) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Carcassonne, Catan, UNO, Jungle Speed, Alhambra

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#18029) persil válasza saelin (#18025) üzenetére


persil
nagyúr

Beast quest nem rossz, de semmi loot es eleg egyszeru is sajna, de azert koszi! :)

Etejedu: felettem irtak a carcassonne-t, ha megengedheted magadnak mindenkepp vedd meg(vagy toltsd le kiprobalni), mert iszonyatosan jo. Nekem az igazi tablas is meg van, remek jatek :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#18030) ollie válasza etejedu (#18027) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Esetleg próbáltad beírni a play keresőjébe, hogy Monopoly?

***

(#18031) etejedu válasza ollie (#18030) üzenetére


etejedu
őstag

:B

De csak reméltem van olyan is ami ingyenes és jó.
:U

Amúgy köszönöm a tippeket.

(#18032) #33253120


#33253120
törölt tag

Most toltam végig telefonon a Cube Escape Season -t
Tetszett... Valahogy másabb mint a hasonló jellegű játékok.
Ha valaki ki akarja próbálni előtte, akkor itt van online lehetőség:
http://www.kongregate.com/games/RustyLake/cube-escape-seasons

(#18033) Saccco válasza etejedu (#18031) üzenetére


Saccco
nagyúr

537 forint nem sok érte, ráadásul, ha nem jön be, akkor vissza lehet kérni az árát.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#18034) laccczka válasza air (#18018) üzenetére


laccczka
tag

Köszönöm az ajánlást :R

Törléskor cirka 2 Gb helyet foglalt a kicsike attól már ez jobb lesz.
A gond az volt, hogy a kitkat miatt a memóriakártyára való telepítést elfelejthetem.
A root sajna nem opció(mobilbank, TVGO, stb. miatt) :O

[ Szerkesztve ]

"...mert a víz melegebb mint a hőmérséklet..." egy ismeretlen zseni értekezése a víz felett lévő ködről.

(#18035) jonnyjoker01 válasza tihibaby (#18026) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:R

Üdv. Johnny

(#18036) #13110016


#13110016
törölt tag

Visszakerült a Lara Croft: Relic Run, és már tölthető is!!! :Y :C

[ Szerkesztve ]

(#18037) Silent77 válasza #13110016 (#18036) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi! :C

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#18038) Rula válasza #13110016 (#18036) üzenetére


Rula
tag

Felraktam, de kilép rögtön... Kidob egy térképet, amelyen be van karikázva Cambodia, utána kilép rögtön...
Másnak is van ilyen gondja esetleg? (G620s)

(#18039) #13110016 válasza Rula (#18038) üzenetére


#13110016
törölt tag

Nekem nincs.
Ám a grafika elég szép, és simán, szépen fut, de a telefon nagyon forrósodik.

(#18040) Silent77 válasza Rula (#18038) üzenetére


Silent77
veterán

Pont most akartam írni.
G620s, ugyanott kidob.
Note 3 picit akad.
Lg leon 4g, néha megakad, de notán jobban.
Tableten még nem néztem.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#18041) #13110016 válasza #13110016 (#18036) üzenetére


#13110016
törölt tag

Ezt a játékot mindneki próbálja ki. K nagy!! :)

(#18042) Ferenczi Áko válasza jopika (#17964) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ha még aktuáli, akkor tudok segíteni abban, hogy hogyan győzd le a Boss Scorpiont-t, bár kellett hozzá mázli. Az a lényeg, hogy olyan karakterrel kell verni, aki Special Forces tag, pl Johny Cage. Nekem vele sikerült elpicsáznom. Mákom pedig azért volt, mert zöld aranyon random kaptam Johny Cage-t, akinek az a képessége, hogy ha kiválasztom, akkor egyből lerúgja az ellenfelét, ráadásul elkábul tőle. Aztán az első scpeckó támadással leszívja az ellenfél stamináját, tehát speckó támadást nem tudott ellenem intézni.. Nice..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#18043) Logeeen válasza Ferenczi Áko (#18042) üzenetére


Logeeen
senior tag

Nektek amúgy működik ez a WB login?
Telefonon sikerült bejelentkezni, de tableten nem enged be ugyanabba a fiókba... :F

Így a mentést sem tudom átrakni...

#Xiaomi 13T#

(#18044) Ferenczi Áko válasza Logeeen (#18043) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Detto.. Tableten nekem sem engedi, mobilon nem próbáltam.. Talán majd ha frissítik.. Elég sokat játszottam vele ahhoz, hogy menjen a levesbe minden..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#18045) james001 válasza #13110016 (#18036) üzenetére


james001
veterán

Király remélem Note 2-n elfut. Már csak a NFS No Limits kéne :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#18046) jopika válasza Ferenczi Áko (#18042) üzenetére


jopika
tag

köszi azóta nem próbáltam mert tiszta ideg voltam de akkor ha van időm megnézem, köszi :R

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#18047) jopika válasza Logeeen (#18043) üzenetére


jopika
tag

nekem se sikerül, nem tudom miért, fiamnak sikerült nekem nem, pff :W

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#18048) #13110016 válasza james001 (#18045) üzenetére


#13110016
törölt tag

Szerintem menni fog. Én kb alig bírom letenni. Lementem cigiért és még közbe is nyomtam....:)

(#18049) Mandarindara


Mandarindara
csendes tag

[Nihilumbra]

Mászkálós, Limbo szerű, szép grafikával és INGYENES. Iap van benne papíron, még most töltöm.

[ Szerkesztve ]

(#18050) Danny365 válasza Mandarindara (#18049) üzenetére


Danny365
őstag

Az IAP az, hogy megvedd a teljes játékot, szóval annyira nem ingyenes...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.