Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32001) Kasya válasza #33253120 (#32000) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mert kijöttek a gamer telefonok, és úgy tűnik nem akarnak szoftveres konkurenciát állítani. Epic fail...

Bekaphatja amúgy a Samsung ezért a lépésért.

Szerk. Jo is hogy emlitetted, mert vissza akartam tenni egy korabbi verziot. Ez meg tokeletes volt. Ha nem akarsz a makrokhoz reklamokat nezni, ezt a verziot ajanlom. Itt hibas volt az ad watch es autoatikusan adott 30 percet.

[ Szerkesztve ]

(#32002) #33253120 válasza Kasya (#32001) üzenetére


#33253120
törölt tag

De bazz... S9+-on meg jó ez a része, csak a game controllert nem tudom értesítési sávba tenni. :)

(#32003) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Kijött a Westworld. Még nem próbáltam ki, csak megláttam az értesítést.

Üdv. Johnny

(#32004) 5381


5381
aktív tag

Előregisztráció az Alto's Odyssey-re :) Azt írják a következő hónapban érkezik.

[ Szerkesztve ]

(#32005) mark! válasza 5381 (#32004) üzenetére


mark!
őstag

a brawl stars is érkezhetne már következő hónapban vagy akár most :(((
nagyon mérges vagyok a supercellre, hogy már inkább nem is mondanak semmit, csak ne kelljen magyarázkodniuk, ezért semmi infót nem adnak róla. legalább annyit mondanának, hogy lesz-e valaha

[ Szerkesztve ]

>

(#32006) Bozek válasza jonnyjoker01 (#32003) üzenetére


Bozek
nagyúr

Alkalmazáson belüli termékek: 349,00 Ft–35 499,00 Ft elemenként

Szóval ez se az én játékom lesz. Bárcsak egy IAP-mentes világban élhetnénk. :D

(#32007) Narxis válasza Bozek (#32006) üzenetére


Narxis
nagyúr

Olyan sose lesz, sőt inkább az lesz, hogy IAP lesz mindenhol.... :D

Thanos was right.

(#32008) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Tölthető a Darkness Rises (aka dark avanger 3)
Egészen jónak tűnik, még sokat nem játszottam vele.
Világmegváltást nem kell várni, a szokásos alapokon működő mobilos h&s rpg vonal dungeonnal és hasonló finomságokkal megtűzdelve. :)
Ami viszont vitatatlan hogy messze az eddigi legszebb androidos játék.

[ Szerkesztve ]

(#32009) Edge válasza Maxtreme (#32008) üzenetére


Edge
veterán

oké és hogy lehet működésre bírni :) google accal belépve csak homokórázik...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#32010) Maxtreme válasza Edge (#32009) üzenetére


Maxtreme
addikt

passz, nálam müxik tökéletesen :)

(#32011) gergom91 válasza Edge (#32009) üzenetére


gergom91
tag

Kipróbáltam, nekem szépen fut (Redmi note 4)
Először 180 MB-ot szed le a "tutorialhoz" majd még 700 utána a teljes játék. Amíg nem lesz IAP éhes, addig elleszek vele :)

Más : a Game dev tycoon még mindig órákra le tud kötni, :D tolja még valaki?

(#32012) Edge válasza Maxtreme (#32010) üzenetére


Edge
veterán

majd otthon próbálom lehet a benti wifin a tűzfal miatt nem megy.
tabs3-on próbálnám amúgy snapi820

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#32013) Amur válasza Maxtreme (#32008) üzenetére


Amur
addikt

Köszi tényleg ott van!
Tutorial végén a wyvern-es rész különösen!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#32014) Micsurin válasza Maxtreme (#32008) üzenetére


Micsurin
nagyúr

G4 compactra jött az értesítés.... hát a Honor 8 nem szervizben van még mindig. :O

Hozza a régi Dungeon Hunterek szintjét ? (A Champions nevű szégyen előttiekre gondolok.)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#32015) mark! válasza Micsurin (#32014) üzenetére


mark!
őstag

simán, sőt, még jobb is, legalábbis nekem sokkal jobban tetszik mint bármelyik dh.

>

(#32016) Micsurin válasza mark! (#32015) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Azt hiszem most már igazán sürgető, hogy feltámadjon az a Honor. :D De nem merek rajta majd játszani lehet... megint elengedne a végén a ragasztás. Most is... már a kijelzőt is elengedte, maga a panelt rögzítő ragasztás. :O :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#32017) Louro


Louro
őstag

Az Abe Oddysee mennyire játszható telefonon? Agyalok rajta, hogy megvegyem-e.

Mess with the best / Die like the rest

(#32018) Kasya válasza Louro (#32017) üzenetére


Kasya
nagyúr

]En kontroller nelkul nem ajanlom.

(#32008) Maxtreme: ne mvagyok boldog. 10 napi jatekom van USA szerveren, mert korabban ezt elfelejtettek kozolni, hogy lesz EU is... transzfer persze nincs :D

[ Szerkesztve ]

(#32019) Edge válasza Edge (#32012) üzenetére


Edge
veterán

Bingo ez volt.
Fasza game :C

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#32020) mark!


mark!
őstag

darkness rises-ben kéne csinálni egy guildet, lennénk azért innen egy páran.

>

(#32021) Kasya válasza mark! (#32020) üzenetére


Kasya
nagyúr

+1

(#32022) Amur válasza Kasya (#32021) üzenetére


Amur
addikt

csináljátok, megyek én is.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#32023) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Rám is számíthattok :D

(#32024) Rula


Rula
tag

Westwordben elvileg este héttől dupla expet kapnak a hostok(a kis karaktereid végülis). Ha esetleg valaki ki akarná probálni, akkor lehet az lennr a tökéletes időpont.

(#32025) mark!


mark!
őstag

megcsináltam a DR guildet, DVRKNESS a neve, aki játszik vele jöjjön nyugodtan :K
IG: APB aki akar vegyen fel

[ Szerkesztve ]

>

(#32027) Kasya válasza mark! (#32025) üzenetére


Kasya
nagyúr

Risy jelentkezik.

(#32028) Kasya válasza Narxis (#32026) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ugyan nem jatszoittam vele, de kepek alapjan azert sem tettem fel, mert full Fallout hatas volt :D

(#32029) Amur válasza mark! (#32025) üzenetére


Amur
addikt

mi a feltétele a guild-hez csatlakozásnak? level15 vagyok, de nem látok ilyen opciót.
látom clearing stage 4-8..az nincs még, de letolom.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#32030) mark! válasza Amur (#32029) üzenetére


mark!
őstag

level 10-től lehet pedig jelentkezni. átrakom openre, hogy ne kelljen elfogadnom.

>

(#32031) Amur válasza mark! (#32030) üzenetére


Amur
addikt

Ne rakd openre.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#32032) jonnyjoker01 válasza Narxis (#32026) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ez de durva :))

Üdv. Johnny

(#32033) Micsurin válasza mark! (#32030) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Egy helyet tarts fent!!! Hátha a héten végre kapok vagy cserejegyet vagy egy végre jól működő telot vissza! :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#32034) mark! válasza Micsurin (#32033) üzenetére


mark!
őstag

van még hely bőven, ne aggódj :D

>

(#32035) Rula válasza Narxis (#32026) üzenetére


Rula
tag

:DD Kb. már a kinézet alapján is jogos lenne a per szerintem.

Amúgy nem most volt, hogy a Shelter megjelent, szóval nem rémlik teljesen, de mintha ott nem értem volna el pár nap alatt azt, hogy minden maxolva legyen, meanwhile itt jelenleg van egy főépület a föld alatt (controll room), amit ha fejlesztesz, akkor a föld alatt is tudsz szobákat építeni, illetve föld felett helyeket ahol tevékenykedhetsz. Na, az a főépületem 20as szintű és már nem lehet tovább fejleszteni. Föld felett meg már minden épületet felépítettem... (Mondjuk, van egy olyan épület, amelynek 21es controll room kell a fejlesztéséhez..:D)

Az IAP-ra meg kitérve : szerintem simán játszható vásárlás nélkül. Szintenként kap az ember gemet. Néha néhány tevékenység, küldetések/challengek után is. Továbbá van egy szoba, amely talán óránként vagy két óránként megdob egy gemmel. Max nehezebben szerez az ember 3-4-5 csillagos Hostokat, de ennyi.

(#32036) sayCet


sayCet
aktív tag

Sziasztok,

MMORPG játékot keresek, ami up-to-date, és a legfontosabb szempont, hogy az elejétől kezdve tudjunk partizni barátokkal.
Van ilyen?
Köszi!

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#32037) ollie válasza sayCet (#32036) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mit értesz uo-to-date alatt?

***

(#32038) sayCet válasza ollie (#32037) üzenetére


sayCet
aktív tag

Új contentek, frissítések.

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#32039) Kasya válasza sayCet (#32036) üzenetére


Kasya
nagyúr

(#32040) Amur


Amur
addikt

A thumbdrift kapott egy szekér új autót, pályát mióta nem toltam, ezért újra felraktam!
Nem bántam meg, megint toltam vele pár ezer versenyt. Egyik nap sikerült napi rekordot is tartanom az első pályán(aki játszott vele tudja milyen nagy szó még 1000 felé is menni, nem hogy 2500 felé!):

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#32041) Louro


Louro
őstag

Hétvégén elkezdtem a Dungeon Survival játékot. Aki szereti a szóló játékokat, a kicsit darkos hangulatot, az RPG-t, szerintem jó kis időtöltés. Igaz még az elején lehetek nagyon, de van benne fun faktor :) Bár van IAP része, de simán játszható anélkül is.

Mess with the best / Die like the rest

(#32042) jézusom


jézusom
addikt

Sziasztok! Pubg-t játszik valaki kontrollerrel? Gamesir Ts1-el úgy megy, hogy az analóg karokkal tudok szépen mozogni, de a gombokat nem tudom használni, tehát lövéskor stb. le kell tennem a joyt és tapicskolni kell :(

Nem lehet valahogy beállítani?

(#32043) icemad válasza jézusom (#32042) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szia. Ezt találtam, talán segít. Ezt a kontrollert nem ismerem sajnos.

(#32044) jézusom válasza icemad (#32043) üzenetére


jézusom
addikt

köszi! Méltatlanul nem ismert márka, nagyon jó fogása van, li akksis, nem elem kell bele, pöpec minőség :)

(#32045) illes0102


illes0102
aktív tag

Sziasztok!
Létezik valami olyan RPG, MMORPG amiben nincs automata harc? a questhez futkosás még rendben van, de az automata harc már nekem unalmassá teszi eléggé a játékot..(kikapcsolva még mindig ott van, hogy mások automatán nyomják igy előnyben vannak ) ingyenes/fizetős bármi jöhet. Köszönöm :R

(#32046) Louro válasza illes0102 (#32045) üzenetére


Louro
őstag

Ha nem kell multi, akkor Dungeon Survival, amit lentebb írtam. Szerintem van feelingje és nem az van, hogy ha egy nap nem lépsz, akkor buktad a daily reward-ot.

Biztos vna szuperebb is. Én ezt tudtam. Amúgy Civilization is van telefonra. Meg X-Com is. Bár ezek fizetősek. (MMO-t nem tudok mondani.)

Mess with the best / Die like the rest

(#32047) Rigormortiis válasza Louro (#32046) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A Civ az valami butított valami, de az Xcom a fullos konzol/pc átirat. Elég jól optimalizálva. Bár nem mmo

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#32048) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Hali. Remélem nem gond a kérdés, de Lineage revolution accot el lehet adni? Ha igen mi a menete? Csak mert sose csináltam ilyet.

OnePlus 8T

(#32049) Viktor77 válasza illes0102 (#32045) üzenetére


Viktor77
titán

Order & Chaos Online 2?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32050) Phülöp válasza Maxtreme (#32008) üzenetére


Phülöp
addikt

Darkness Rises - valóban látványos, de idegesítően gyors a mozgás

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.