Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30401) MikeWazowski válasza Kasya (#30400) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Abe nekem PC-n elég volt. Igaz az exodus-szal többet nyomtam. Este alvás előtt megveszem és keresgélek.. :)

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#30402) Kasya válasza MikeWazowski (#30401) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az Abe nekem gyerekkori kedvencem. PCn nem jött be az új kiadás, de itt a régi és az új ötvözését látom a képek alapján.

(#30403) #27441408


#27441408
törölt tag

Rászántam magam, telepítettem az alább írt dominós játékot, szerintem határozottan ajánlós, rendben működik, még visszajelzést is írtam.

Viszont mikrofon jogot kér amit megvontam, erre ki írt 1 sablon szöveget, hogy ha megvonom az alkalmazás nem megfelelően működhet, a kérdésem! kipróbáltam a jog nélkül is szépen elindult minden okés, szerintetek számíthatok rá, hogy a játék nem megfelelően fog működni a mikrofon jog nélkül? köszi! (vagy ha el indult anélkül, akkor a későbbiekben már nem reklamálhat?)

[ Szerkesztve ]

(#30404) Bozek válasza Kasya (#30400) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ez a Hidden Folks arról szól, hogy az alul jelzett dolgokat kell megkeresni a képen? Mondjuk lehetne színes is, de jónak tűnik. Lehet, hogy megveszem az Abe-el együtt. :) Kérdés, hogy 4,7"-os kijelzőn mennyire játszható.

[ Szerkesztve ]

(#30405) Kasya válasza Bozek (#30404) üzenetére


Kasya
nagyúr

Igen, ha jol tudom arrol szol. En mondjuk szivesen invertalnam a szineket benne ;] De ez direkt ilyen stilusu.

Az Abe most telepult. MOGA siman viszi. A jatek viszont nagyon erohiany ehes. "Tulhajtva" a procit es max grafika mellett 20 fps. Lejebb veve mar jobb... gyari beallitasokkal megy a 60 fps :D
Amugy 2 perc proba utan azt mondom, hogy egy az egyben a PC new n tasty port, ami azert dicseretes.

(#30406) Bozek válasza Kasya (#30405) üzenetére


Bozek
nagyúr

"A jatek viszont nagyon erohiany ehes"

Milyen az "erohiany ehes"? :) Amúgy milyen telefonon próbáltad? Gondolom iPega-val is megy. Bár ha nagyon Abe-el akarok játszani, ott az ePSXe és a PS1-es verzió. :)

[ Szerkesztve ]

(#30407) Kasya válasza Bozek (#30406) üzenetére


Kasya
nagyúr

Jó kérdés, főleg ha én se értem mit írtam :DDD
Erőforrásigény akart lenni.

Én is epsxe alatt játszottam korábban, de ahhoz képest sokkal modernebb. Ugyanakkor az eredeti sokkal "darkosabb". Végülis kár pénzt adni érte ha az érdedéit is kedveled.

[ Szerkesztve ]

(#30408) mark! válasza Kasya (#30407) üzenetére


mark!
őstag

erőhiány éhes, érdedéit.

nem kell ide net neutrality hanem +1 év helyesírás :D ;] ;]

[ Szerkesztve ]

>

(#30409) Kasya válasza mark! (#30408) üzenetére


Kasya
nagyúr

Rájöttem, hogy mi a gond. A kedves Samsung Keyboard auto szojavitasa. A tegnap mobilról irt hsz-ek közt szinte mindben van valami baromság :((( :B

(#30410) Bozek válasza Kasya (#30405) üzenetére


Bozek
nagyúr

"szivesen invertalnam a szineket benne"

Lehet invertálni a színeket. Van ilyen lehetőség a beállításokban. Közben megvettem, egész jó. 20 pálya van benne, sok esetben a növények mögött elbújva található meg a keresendő cucc. Ahhoz meg rá kell először bökni a növényre, hogy meglásd.

(#30411) WhiteWalker válasza Kasya (#30409) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szép dolog az okostelefon :DDD

(#30412) Amur válasza Kasya (#30409) üzenetére


Amur
addikt

Ja autocorrect hozott már engem is néha igen kellemetlen helyzetbe..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#30413) Kasya válasza Bozek (#30410) üzenetére


Kasya
nagyúr

Kozben leszedtem vegul. Ugy erzem, elleszek vele.

(#30414) lac14548


lac14548
aktív tag

Mi ez a játék, felismeri valaki?

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#30415) Bozek válasza lac14548 (#30414) üzenetére


Bozek
nagyúr

Asphalt Xtreme

Igaz, nem játszottam vele, de egy kis Google keresés megoldotta. :) A videóban (ahonnan a kép ki lett vágva) ott volt egy rész a telepített alkalmazásokról is, abból meg nem volt nehéz kikövetkeztetni. :)

(#30416) #27441408 válasza Bozek (#30415) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nem nehéz feladvány 2mp a kép megnézése után... ;]

(#30417) Bozek válasza #27441408 (#30416) üzenetére


Bozek
nagyúr

Neked, aki napi 100 játékot kipróbál. Amúgy tudnék berakni olyan képet, amiről nem mondod meg, hogy melyik játékból van.

Egyébként ha olyan könnyű, akkor miért nem válaszoltál a kérdésre? Csak az észosztás megy?

(#30418) #27441408 válasza Bozek (#30417) üzenetére


#27441408
törölt tag

1 semmi közöd ahhoz ki hány játékot néz meg, amúgy havi 2-3 de ha beállok 2-3 logikaira ami tetszik van, hogy félévig se...

2 én nem lógok a prohardveren mint egyesek napi 8 órába. (ezzel nem kimondottan rád céloztam) amikor eszembe jut kinyitom írtak e a kedvenc topikjaimba ,ami nem ez.

Amúgy a nevezett játék nekem nagyon nem jött be még a kezdéskor próbáltam ki, ami nem most volt.

Androidon eltűröm az arcade autós játékot (legalábbis anno amikor játszottam néhánnyal itt elviseltem.gépen kinem állhatom) de az a lentebb linkelt játék nekem már kicsit túl arcade volt...

Amúgy jó ha tudod kb 7 játékom van több mint 1 hónapja az angrybirds friends, a nongram amit ajánlottál, carl hopf dominója amit alul linkeltem,a snooker stars a fleet battle (online torpedó) homescape és a legnagyobb internetes sakk oldal kliense. és ezzel el is vagyok 1 jó ideje. ez hét db de nyilván mind alkalmi (vagy mi a neve)

Amikből 1 párral már nem játszottam 1 hete, ezeket akkor veszi elő az ember ha kedve van.

[ Szerkesztve ]

(#30419) nyisziati válasza #27441408 (#30418) üzenetére


nyisziati
veterán

Hét játékkal is játszol? Nem semmi...
És még logikai is van köztük! Több is! Nagyon durva.

(#30420) #27441408 válasza nyisziati (#30419) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nem minddel de offline időkre legyen,a madarassal játszok napiszinten a torpedóssal meg a dominóval.

(#30421) jonnyjoker01 válasza nyisziati (#30419) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hagyjátok már :)) :))

Üdv. Johnny

(#30422) tihibaby


tihibaby
senior tag

Menjetek már szobára... :U

(#30423) S e t h válasza jonnyjoker01 (#30421) üzenetére


S e t h
nagyúr

unatkoznak a gyerekek, majd megunják

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#30424) #27441408


#27441408
törölt tag

Ezt viszont tegnap kipróbáltam. Magyar nyelvű szó kereső, a magyarosítás kicsit mókás de nem nagyon zavaró, becsúszott néhány külföldi keresendő szó is a magyarok közé de szerintem ez sem zavaró, tekintve, hogy angol cég fejleszti a játékot, és rengeteg nyelv van benne.

Szó Keresés

Weben is lehet játszani és megnézhető mi ez, kipróbálható. [link] Egy kis rövid kikapcsoklódásnak szerintem pont jó, offline is üzemel.

[ Szerkesztve ]

(#30425) jonnyjoker01 válasza #27441408 (#30424) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem azt írja, hogy a neve Szó Töm. :C Azért ilyen low-effort játékokat ne ajánlgassunk már itt kérlek.

Üdv. Johnny

(#30427) mark! válasza jonnyjoker01 (#30425) üzenetére


mark!
őstag

nekem ma fog töm lesz :P

>

(#30428) #27441408 válasza jonnyjoker01 (#30425) üzenetére


#27441408
törölt tag

Mint ahogyan a magyar playen, sok hülye magyarosított cím van, gondolom okoskodás helyett, nem néztél a weben utánna a játéknak.... (nem kell válaszolnod ismerem az itteni mentalítást) és igenis ajánlós mert aki szereti az ilyesmit annak jól jőhet, elég lenne alatta megnézned a kommenteket.l (tudom az ittenbi észosztás az könnyebb)

Word Search Ultimate

Az Apple hasonló alkalmazásboltjában angol neve van, esetleg ez így kegyednek megfelel???

(#30429) Bozek válasza jonnyjoker01 (#30425) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem most jött el a pillanat, hogy megnyomom azt a szép Rejt gombot, ami a prémium tagság mellé jár. :)

(#30430) jonnyjoker01 válasza Bozek (#30429) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem most jön el az a pillanat, hogy megveszem a prémium tagságot :DDD

Üdv. Johnny

(#30431) Kasya válasza jonnyjoker01 (#30430) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem a premium ellen, mert tobb jo elonye is van, de en a Tampermonkey "rejtes" scriptet jobban kedvelem.

[ Szerkesztve ]

(#30432) jonnyjoker01 válasza Kasya (#30431) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Már gondolkoztam az oldal támogatásán korábban is, ára pedig egyáltalán nem vészes, szóval nem értem miért kéne 3rd party cuccokkal kikerülni a fizetést :( Mondjuk igaz, mobilarena mint hírportál már nem olyan mint régen volt, de ha már ennyi évig használtam ingyenesen az oldalt szerintem megérdemlik a prémiumot.

Üdv. Johnny

(#30433) Kasya válasza jonnyjoker01 (#30432) üzenetére


Kasya
nagyúr

Kozel sem az a celja, hogy megkerulje a Premium funkciokat.
Valamint allitolag ha az oldal (majd egyszer) megujul, onnantol kezdve hasznalhatatlan lesz.

(#30434) MikeWazowski válasza jonnyjoker01 (#30430) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Szerintem a srác valamelyik üzemeltető és így ösztönzi az itt olvasókat, hogy fizessenek elő... :DDD :DD ;] ;]
Egyébként engem nem érdekel, látom, hogy írt valamit, már ugrok is tovább. Azt se nézem, hogy linkelt-e valamit.... csak görgetek tovább.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#30435) #33253120 válasza Bozek (#30429) üzenetére


#33253120
törölt tag

Van ez így. :)
Láttad már az aláirásom? ;]

(#30436) Soybex válasza #33253120 (#30435) üzenetére


Soybex
őstag

Hatalmas :C ;]

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#30437) S e t h


S e t h
nagyúr

Dögöljek meg ha értem miért jó az online bullying.
Nem zárom ki, hogy vkinek ettől áll fel, vagy éppen tinédzser és unatkozik, de ha szúrja vkinek vmi a szemét, akkor miért nem szól a moderátornak, ahelyett, hogy megmutatja milyen fasza gyerek is ő, mert képes egy nála gyengébbet oltogatni.
Simán át lehetne lépni hozzászólások felett, de nem, folyamatosan mindig ugyanaz a néhány ember személyeskedésig fajulóan aláz egy harmadikat, a moderátor meg csak kb. karácsonyfa dísz szintjén létezve nézelődik a háttérben.
Nem tudom hány százaléka a témának szól már ugyanarról, de a mellett, hogy off is, primitíven bunkó is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#30438) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Ha valakit érdekel a Mafia Revenge kapott 1 elég komoly frissítést. Vannak napi rewardok stb. :)
Valaki játszik még vele rajtam kívül amúgy? :D (sztem piszok jó)


link annak aki nem tudná miről van szó :)

(#30439) Soybex


Soybex
őstag

Assassin's Creed Identity
200Ft

Jelenleg akciós, bőven megéri az árát. De erősebb telefont igényel azért.

[ Szerkesztve ]

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#30440) mark! válasza S e t h (#30437) üzenetére


mark!
őstag

nagyon igazad van, néhány ember mindig odaszól valamit ha egy bizonyos ember ír ide valamit. (kivétel nélkül, mindig)
hiába törli a moderátor, következő hozzászólásánál ugyanúgy beszól neki.

silver star pl semmi rosszat nem csinál, az hogy hány játékot tölt le naponta és hányról ír ide, ő dolga, legalább élteti a topikot, viszont van olyan a topikban, aki szerintem csak azért jár ide, hogy beszóljon neki és elküldje a ..csába. van egy határ a vicc és a bunkóság között, egy darabig mindenki érti a viccet, ha valakit már nagyon zavar valaki, írja meg neki pm-ben, hogy mi nem tetszik neki, rendezzék le ők, nekünk nem sok közünk van hozzá.

fél éve-éve nagyon jó topik volt ez, csak úgy pörögtek az ajánlások és az eszmecserék, de ma már nem mondható el, mert szinte a flame és a toxicitás uralkodik, és ez kezdi kiverni a biztosítékot néhány embernél, ami teljesen jogos, hiszen az ember nem azért jön egy játékokról szóló topikba, hogy azt nézze X hogy veszekszik Y-al azon, hogy Y írt egy játékról, és nem tetszik neki:
a; X személye
b; X játéka
c; X posztja
d; X hozzáállása
e; az összes előző együttvéve

azt szerintem belátták már a moderátorok is, hogy ha törlik a hozzászólásokat, nem sokra mennek vele, mert az illető következő hozzászólásánál ugyanazzal az indokkal ugyanúgy vitatkozni fognak.

nagyon ráférne egy topikgazda erre a topikra, meg moderáció egy pár emberre. nem mondom kikre, mindenkinek más a véleménye; de azért leoltani valakit, mert nem talál rá indokot hogy beszóljon valakinek, ezért elkezdi szidni a játékot amiről éppen írt, nem túl jó a topikra nézve.

ha ez folytatódik, be lehetne zárni akár a topikot, mert ennek így sok értelme nincs.

ha valakinek nem tetszik valami, fejelje meg a falat ( :W így ), harapja szét a száját, rágja le a körmét, és menjen tovább. nem létezik, hogy muszáj beszólnia valamit.

vagy az lenne a legjobb, ha a beszólogatós személyeknek is mindenért odaszólnánk? játszhatjuk azt is, de az a topik bezárásával végződne. mindenki döntse el, hogy kell-e nekünk ez a topik, ha nem, megyünk a modkerbe és bezáratjuk. aztán probléma megoldva.

[ Szerkesztve ]

>

(#30441) Bozek válasza mark! (#30440) üzenetére


Bozek
nagyúr

"hogy Y írt egy játékról"

A probléma az, hogy szinte soha nem ír egy játékról se semmi olyant, hogy miért ajánlott. Bedobja a linkjét, jobb esetben egy gameplay videó linkjét és ennyi. Volt, amelyikről kiderült, hogy fel se rakta, csak látta a Play-en. Ez nem ajánlás, csak hozzászólásgyűjtés...

"vagy az lenne a legjobb, ha a beszólogatós személyeknek is mindenért odaszólnánk?"

Hajrá. :D

[ Szerkesztve ]

(#30442) mark! válasza Bozek (#30441) üzenetére


mark!
őstag

ne kötözködj :DDD

berak egy gameplay videót, hagyd rá, hagy gyűjtse a hozzászólásokat, sokra nem megy vele.

>

(#30443) Soybex válasza mark! (#30440) üzenetére


Soybex
őstag

Most mondjam hogy az Android felhasználók off topicja se jobb olykor? ;] ;]

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#30444) mark! válasza Soybex (#30443) üzenetére


mark!
őstag

na de ott a mérce sincs magasra rakva, sőt, ájsípek is vannak :D :D :D

[ Szerkesztve ]

>

(#30445) S e t h válasza Bozek (#30441) üzenetére


S e t h
nagyúr

"A probléma az, hogy szinte soha nem ír egy játékról se semmi olyant, hogy miért ajánlott. Bedobja a linkjét, jobb esetben egy gameplay videó linkjét és ennyi. Volt, amelyikről kiderült, hogy fel se rakta, csak látta a Play-en. Ez nem ajánlás, csak hozzászólásgyűjtés..."

És ez miért is fáj neked?
Vki üti a fejed hátulról ha ezt szó nélkül hagyod?
Vagy nem tudod merre találsz moderátort?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#30446) WhiteWalker válasza mark! (#30440) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Sajnos egyre inkább kezdi ez a jelenség felutni a fejét itt a PH-n.

(#30447) jonnyjoker01 válasza mark! (#30440) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ez mind teljesen igaz, de azért egy színvonalat tartsunk már meg a topicban, hogy nem Google translatezett játékokat ajánlunk egymásnak. Nem silver starral van gondom, én a tegnapi oltogatáskor is ôt védtem ("hagyjátok már"), de azért nálam már kiveri a biztosítékot, amikor paintben és gamemakerben összerakott Google fordítós játékokat ajánl. Az oltogatásokat sem azért kapja mert ô silver star, hanem egy bizonyos színvonalat képvisel, ami a többségnek itt nem tetszik.

Ezzel én ezt a részemrôl lezártam.

Üdv. Johnny

(#30448) nyisziati válasza S e t h (#30445) üzenetére


nyisziati
veterán

Egyetértek, meg valahogy engem hidegen hagynak silver star hsz-ei. Elolvasom, ha nem érdekel, továbblépek. (99%-ban). Néha mond valami érdekeset, megnézem, annyi.
A beszólogatásait észre sem veszem, annyira gyerekes, hogy komolyan se tudom venni.

Valahogy nem értem, miért nem állnak hozzá mások is így.
Nyugodtan mehetne a diskurzus a többiek közt zavartalanul.

Azzal meg nem értek egyet, hogy régen milyen jó volt, mostmeg...
Most sem rosszabb, csak némelyek hagyják, hogy tüske legyen a körmük alatt. Én rég kihúztam, nekem ez a topik pont olyan jó, mint régen. Egyszerűen nem szabad hagyni, hogy mások rossz hozzáállása befolyásoljon, kb. ennyi.

Ja és ajánlhatsz nyugodtan te is, ha tudsz érdekes játékot.
(ezt most általánosságban értem, nem Seth-re)

[ Szerkesztve ]

(#30449) #33253120 válasza jonnyjoker01 (#30447) üzenetére


#33253120
törölt tag

+1
De nyisziati ezutáni hozzászólásával is egyet tudok érteni.
Továbbiak az aláírásomban. :(

[ Szerkesztve ]

(#30450) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

My Oasis
Ingyenes

Kikapcsolódásra tökéletes játék, lefekvés előtt szoktam nyomkodni egy pár percet, eddig nagyon bejött. Tapicskolós játék (mint pl. Egg Inc), upgradekkel bővíthetjük a kis szigetünket, állatok, növények, épületek formájában. Nagyon relaxáló, kellemes zene megy alatta, az állatok sétálgatnak a szigeten, néha csak nézem mit csinalnak és ezzel alszok el :DDD Ajánlom azoknak akik egy kis kikapcsolódásra vágynak és szeretik az ilyen stílusú játékokat.

szerk. valamit nagyon elrontottam formázásnál :W

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.