Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) Slier


Slier
tag

Micsoda hardverek :Y
Én meg jampinak érzem magam a 2 magos 1,4-es procimmal meg 1GB memóriámmal :DDD
Biztos nem kell majd neki akkora vas mert nekem fut frankón.

[ Szerkesztve ]

Life is a game, go 4 it.

(#15002) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Kipróbáltam, nálam eddig teljesen lag és gliccs mentes MT6592-n...

(#15003) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Reckless Racing 3 leárazva!

(#15004) assemble


assemble
addikt

SimCity BuildIt
(iap veszely)

(#15005) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ahhoz képest hogy EU régióban nem elérhető a Hearthstone, engem beengedett EU-s battle.net accounttal, és már játszom multiban.
Amúgy ezt a verziót simán kiadhatnák telefonokra is.
Én 5.5 inches phableten játszok full HD-ben. Ekkora méretben még minden olvasható, és teljesen jól játszható. 5 inchtől lefelé meg nagyjából tökmindegy mi van, akkora méretben már nagyon nehezen látni a szöveget (főleg hasonló felbontáson), csináljanak bármit.

[ Szerkesztve ]

(#15006) Viktor77 válasza Fitzgerald (#15005) üzenetére


Viktor77
titán

Mekkora a játék összesen?

Holnap veszek tabletet, amiben csak 2 giga hely van.
És még a Heroesnak is fel kéne férnie.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#15007) Silent77 válasza Cseri0058 (#15003) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi, meg is vettem. :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#15008) Fitzgerald válasza Viktor77 (#15006) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Telepítve 1.51GB-ot mutat az alkalmazásoknál.

[ Szerkesztve ]

(#15009) ceripapa válasza Viktor77 (#14994) üzenetére


ceripapa
aktív tag

Xperia z2 tabletre gondoltam :D

(#15010) Viktor77 válasza ceripapa (#15009) üzenetére


Viktor77
titán

Akkor sorry.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#15011) Szmeby válasza bostone (#14960) üzenetére


Szmeby
tag

keresztrejtvény?
Van benne pár free darab, egy ideig el lehet lenni vele.
Az irányítást kicsit szokni kell, de szerintem nem lehetetlen.

(#15012) capafog23


capafog23
őstag

LG G-pad 10.1-en megy, néha kicsit akad szóval mondjuk csak 20fps de simán játszható.
(Hearthstone)

(#15013) etooo válasza assemble (#14986) üzenetére


etooo
senior tag

Így éjszakára úgy tűnik le is került a régiózár, mert már engedte telepíteni.

(#15014) Ereshkigal válasza etooo (#15013) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Érdekes, mert nálam se droidon, se PC-n nem látszik még a játék.

(#15015) etooo válasza Ereshkigal (#15014) üzenetére


etooo
senior tag

Valóban fura, egy ismerősnek is szóltam, és minden gond nélkül telepítette ő is a fentebbi play-es linkről, ráadásul csak noname kínai tabletekről van szó.

(#15016) Ereshkigal válasza etooo (#15015) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Ah, elsiklottam a link felett. Megy nálam is. Köszi. :-$

(#15017) norbert1998


norbert1998
veterán

Este vadasztam jó pár játékot. Délután összefoglaló :K

(#15018) saelin válasza norbert1998 (#15017) üzenetére


saelin
veterán

Yay! :K

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15019) Maxtreme


Maxtreme
addikt

ezt próbálta valaki?
Namost lehet én vagyok a balf*sz, dee az első pályán csaknem tökéletesen mentem 2x is, és így is max 15. helyezést értem el. Ezt komolyan gondolták?

Mondjuk a PC-s wrc-k is egy kalap szarral egyenrangúak, mit is vártam.

(#15020) air válasza Maxtreme (#15019) üzenetére


air
nagyúr

Azért a Richard Burns rally nem volt rossz. Ne a Colin sorozatot vedd alapul, mert az tényleg egy trágya volt!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15021) Maxtreme válasza air (#15020) üzenetére


Maxtreme
addikt

Én nem azt mondtam hogy a PC-s rally játékok rosszak, hanem hogy a WRC széria nem ér 1 kalap szart sem.

Mondjuk szilárd meggyőződésem hogy a Milestone-nak távol kéne maradni mindenféle játékfejlesztéssel kapcsolatos project-től..

[ Szerkesztve ]

(#15022) air válasza Maxtreme (#15021) üzenetére


air
nagyúr

Vagy úgy!
Ezeket nem ismertem.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15023) Maxtreme válasza air (#15022) üzenetére


Maxtreme
addikt

semmit nem veszítesz.. :U :DDD

(#15024) saelin válasza Maxtreme (#15019) üzenetére


saelin
veterán

Csak egy kérdés:
- Te láttál a képeken vagy a videón más kocsit a játékosén kívül? :)

Szerintem ez egy debil egyedül autókázós kocsis szimulátor.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15025) Viktor77 válasza saelin (#15024) üzenetére


Viktor77
titán

Te meg láttál már WRC futamot?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#15026) Maxtreme válasza saelin (#15024) üzenetére


Maxtreme
addikt

Azért sok közöd nem lehet a rally világhoz.... :DDD

(#15027) saelin válasza Viktor77 (#15025) üzenetére


saelin
veterán

Nem. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15028) norbert1998 válasza saelin (#15018) üzenetére


norbert1998
veterán

Annyira nem sok, mint kiderült, korábban már ajanlottak jóval nagyobb fölényben vannak, mint azt hittem.
Egyelőre a simcity lefoglal nagyon:D már ubermetropolisom van!
Viszont veszettül p2w.ez p2w*p2w!:DDD
Na majd ha hazaértem PC mellől jobban írok :)

(#15029) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Az imperium galactica 2 - ben csak nekem nem működik az oktatás? :(

halahala

(#15030) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ez a Hearthstone szórakoztatóbb mint gondoltam, és az IAP sem vészes. Nem hittem volna hogy ős Magicesként ennyire le fog kötni egy ilyen egyszerű (Magichez képest) játék.

(#15031) saelin válasza Fitzgerald (#15030) üzenetére


saelin
veterán

+1 Eddig perfect! Még csak a tutorial-t csináltam meg. Mi benne az iap?

Jobb mint a scrolls... Nekem az túl bonyolult.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15032) xenom0rph válasza saelin (#15031) üzenetére


xenom0rph
őstag

Goldot veszel, amin paklit nyitsz.

halahala

(#15033) saelin válasza xenom0rph (#15032) üzenetére


saelin
veterán

Thats all? :Y
Azt hiszem ez a játék marad, mert szerintem ennyire laza iapa-os játék nincs (még egy) androidra.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15034) Ereshkigal válasza saelin (#15031) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Nekem nagyon bejön a Scrolls, a HS és a MTG mellett/után is. A szabályok szerintem nem bonyolultak, viszont van hova fejlődni benne. Egy bajom van vele, kicsinek tűnik a játékosbázis. A megjelenés óta egyre kevesebb embert látni a játékban, az elmúlt pár napban kb. 1000-ről 600 körülre csökkent az éppen online emberek száma. Hasonló tendencia látszik az elmúlt 24 óra online játékosainál is, kb. 10000-ről 7000-re csökkent. Nyilván a HS megjelenése sem kedvezett neki. Na meg talán több gondolkodást igényel, mint amire ma egy átlagos játékos vágyik. :U
El tudnám képzelni a játékot valódi papír/műanyag változatban is, bár az attack/hp jelzése körülményes lenne szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#15035) saelin válasza Ereshkigal (#15034) üzenetére


saelin
veterán

"Na meg talán több gondolkodást igényel, mint amire ma egy átlagos játékos vágyik. :U"

Nem mondasz hülyeséget, mert pont ez van, legalábbis nálam. Munka után nem forognak azok a bizonyos kerekek...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15036) Fitzgerald válasza saelin (#15033) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Jaja. De kapsz már casual játékok után is goldot. Gondolom ranked meccsekért nagyobb jutalmak járnak.
Nem játszottam még rankedet, egyenlőre egy erős mage kezdőpaklit próbálok összetákolni.
Aztán majd egy warriort is.
Elolvasok 1-2 strategy guide-ot, hogy mit ajánlanak.
Amúgy tarthat 10 körnél tovább egy meccs?
Ha jól láttam annyi slot van ott alul manának...

[ Szerkesztve ]

(#15037) saelin válasza Fitzgerald (#15036) üzenetére


saelin
veterán

Biztos megy az tovább is, csak akkor már nem kapsz több manát.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15038) Ereshkigal válasza Fitzgerald (#15036) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Tarthat. Sőt, még ha a lapjaitok elfogytak, akkor sincs vége feltétlen a játéknak, viszont ilyenkor laphúzásnál sebződsz, tehát ketyeg a bomba.

(#15039) #71028224


#71028224
törölt tag

Heartstone kijött 6colnál nagyobb dolgokra,valakinek vmi ötlet h lehetne megoldani,h egy HTC ONE M7-en is fusson? :D

(#15040) saelin válasza #71028224 (#15039) üzenetére


saelin
veterán

Gamepod.hu, heartstone hír és az egyik komment a hír alatt. (Bocsi teloról vagyok. Nem akarok szenvedni a linkeléssel.)

Szerk:
Na jó:

http://gamepod.hu/tema/re_androidra_is_megjelent_a_hearthstone_heroes_of/hsz_10-10.html

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15041) #71028224 válasza saelin (#15040) üzenetére


#71028224
törölt tag

Ezer köszi! :D

(#15042) ollie válasza Fitzgerald (#15036) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem jár nagyobb jutalom ranked után se, valójában semmi sem, a 3(?) nyerésenkénti 10 goldon, meg a napi questeken kívül. Konkrétan az arena meccsekért lehet nagy jutalmakat szerezni.

Amúgy, nálam 1.33 GB lett a HS, Snapdragon 600 + fHD-n meg-, megröccen, de teljesen jó sebességgel fut.

***

(#15043) norbert1998


norbert1998
veterán

Szóval akkor kezdem a mai adagomat, de nem lesz minegyik egy postban, mert a tanulás miatt még nem került sorra az összes game.
Ahol nincs link, és kép, az már korábban linkelve lett. Erős IAP alert=kötelezően P2w.

SimCity BuldIt
Ez jött be a legjobban eddig.
Nagyon komplex az egész, egy csomó dolognak megvan a maga környező része, például az emberek nem szeretnek a gyárak közelében lenni, mert azok büdösek, a szennyvíztisztító úgyszintén. Aztán megvan minden egyes enrgiatermelőnek (szél, nap, hőerőmű(aminek szintén nem szeretnek a közelében lakni az emberek)) a saját kapacitása. A parkokhoz mekkora terület ját, hogy kik tudnak oda kimenni, hogy boldogabbak legyenek. Értelemszerűen, minél drágább park, annál nagyobb terület és boldogságfaktor. Aztán volt olyan is, (ugye vannak ilyen kis véleménybuborékok a lakóövezeteken), rányomok az egyik véleménybuborékra, és olyat ír, hogy I have a clear view to those firemen. vagy Those fireman are so hot... because of the fire... yeah.... Na ezen én azt mondtam, hogy EA, egy rohadt lehúzó népség. De hogy ha olyanuk van, akkor olyan játékot csinálnak, hogy könyvet ír és fel is olvassa!
szerintem nagyon faja kis game, napersze, ha nem vesszük, hogy egy fél vagyont ráköltesz a pénzszerzésre, mert egyébiránt hetekig tápolhatsz, míg odáig eljutsz, mint én. durván 27 ezer forintnyi játékbeli papírpénzt költöttem már el, és így néz ki a városom (egy része, minimum nagyításon)

Nightmare: Malaria

https://lh5.ggpht.com/aZ0u0ngb1Moq3PidAHGOfRBTaanJPbwXpzTPfaeJKrU0bsmLo9VOU3VKux2rbr1BNg=h310-rw
Maláriás szűnyog által megcsípett kislány rémálmában vagyunk, mászkálós, oldalnézetes. Nekem a nagyjátékos platformok indie játékai jutottak eszembe. IAP nincs, ingyenes, annyi van, hogy a pályák végén a next level feliratnál kiírja, hogy lehet támogatni a nemzetközi maláriaellenes alapítványt egy szúnyogvédő hálóval, ez 3$. Szerintem nagyon hangulatos.

CSR Racing

Átlagos tucat DRAG RAciNG game. Nekem konkrétan a tutorialon nem jut túl, mert nem hajlandó megvenni az első saját kocsit. Számomra felejtős.

Battle of Heroes

Izometrikus nézetű kaland/RPG akármi beütésű dolog, point and klick támadással, IAP alert, de keveset játszottam még vele.

SoulCraft 2-t nemrég linkeltem, hogy biztos olyan, mint az előző, olyan is, nagyon jó, korábban már írtam róla.

MMX Racing-et itt ajánlottátok, szerintem faja dolog, erős IAP alert, szintén.

Beach Buggy Racing

Jó kis karting game az anno megjelent tima attack challange-es utódjaként, szerintem jó. Enyhe farmolással egész jól el lehet lenni vele. Csak néha el lehet azért küldeni a jó helyekre az AI-t, mert néha nagyon kocsog tud lenni.

Egyelőre ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#15044) assemble


assemble
addikt

Baldur's Gate II
Brothers in Arms® 3

(es kozben Hearthstone mar tenyleg nem regiozaras :) )

[ Szerkesztve ]

(#15045) Fitzgerald válasza ollie (#15042) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Kár. Ez kihagyott ziccer szerintem. Én pl. csak azért nem játszanék rankedet, hogy lássam hogy mennyire nem vagyok jó. :D
Akkor már valamivel motiváljanak is.
Nincsenek illúzióim. Közel 20 évnyi Magic rutinnal is találok még itthon is olyan playert, aki pillanatok alatt szarrá ver.
Nem is akarok a legjobb lenni, két okból:
1. Idővel úgyis jön valaki aki jobb nálam.
2. Ha valamiben a legjobb vagyok, az többé nem érdekel, ergo nem szórakoztat.

(#15046) ollie válasza Fitzgerald (#15045) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ajánlom a arénázást. Egyrészt azért, mert ahhoz nem kell kártyákat gyűjteni, ugyanis mindenki random kártyákból választja ki a pakliját, másrészt az tök más taktikát kíván, mint a ranked, ahol egy idő után már tudod, hogy pontosan milyen paklival jön az ellenfél. Az aréna mondjuk nem ingyenes, 150 gold a beugró, de 3-4 nyerés után már megtérül, 7 nyeréstől meg több mint 150 goldot kapsz vissza, a fix kártya pack mellé, ami mindig jár (az 100 goldot ér). És ajánlom a Hearthstone topikot, ha jobban bele akarsz mélyülni a játékba, szerintem érdemes.

***

(#15047) ceripapa válasza ollie (#15046) üzenetére


ceripapa
aktív tag

Nehézkes a kérdés, mert azért ne felejtsük el a nagyobb lapok naxba vannak, azt pedig 700 gold megnyitni :S

(#15048) Renok


Renok
senior tag

Asus Transformer Prime-on (TF201) kegyetlenül szaggat a Hearthstone, ez így sajnos közel játszhatatlan. Haverom első generációs Nexus 7-jén is hasonló a helyzet.
Lesz ez még optimalizálva, vagy ez már így marad?

[ Szerkesztve ]

(#15049) saelin válasza Renok (#15048) üzenetére


saelin
veterán

Az fura... prestigion tök jól megy, pedig csak 2 magos. Asuson (x86) még nem tudom, az javításra vár. Kell ennek a játéknak a 10".

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15050) assemble


assemble
addikt

Tales from the Borderlands (Telltale)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.