Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31901) jonnyjoker01 válasza plejik (#31900) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

TheoTown

Tegnap találtam rá, klasszikus tycoon stílusú és nagyon jól meg van csinálva szerintem. IAP nem vészes, nem kell a fejlődéshez (csak extra cuccokat lehet venni belőle, de alapból is nagyon sok dolog van a játékban).

Üdv. Johnny

(#31902) junkpod


junkpod
nagyúr

Sziasztok, a Lego Scooby doo escape from haunted island játékhoz hasonlót keresek. Platform játék, kisgyereknek való, nem túl bonyolult. Ingyenes.
Mit ajánlanátok?

Box's don't touch!

(#31903) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

CactuS housing boom contract-ra összeállhatok veled? :DDD (egginc)

Jelenleg 70m/sec a tojásrakásom, de még közel sincsenek tele a hatchery-k.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#31904) Amur válasza Kasya (#31894) üzenetére


Amur
addikt

Ha HOMM-szerű játékot keresel:
Gods and Glory play áruház
weboldaluk

jonnyjoker01: 6,5T/óra ketyeg most nekem. Sajnos olyan csapattárssal tolom aki elég gyenge..
(én 69T-t toltam bele, ő addig 1,8T-t.)

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#31905) jonnyjoker01 válasza Amur (#31904) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

270k soul eggel én is ilyen gyengusz vagyok még :DDD

Üdv. Johnny

(#31906) janeszgol


janeszgol
félisten

Régebben lehetett kategória, azaz játékstílus alapján Legtöbbet értéksített szerint keresni. Ez kb 2, de leeht több hónapja kikerült az áruházból. Azóta alig vettem valamit. Mi a fenének kellett kivenni? Most ha rákattintok egy játékstílusra (stratégia, akció stb), akkor a Neked ajánljuk és a Legújabbak vannak csak.
A legtöbbet értékesített játékokat csak vegyesen tudom elérni toplistaként. Nálam az IAP nem játszik.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#31907) Kasya válasza Amur (#31904) üzenetére


Kasya
nagyúr

Oh, ez jonak tunik :R

(#31908) Fall-N


Fall-N
veterán

Én most a Titan Quest-et nyomom. A PC-s magyarítással szépen megy, ajánlom akinek bejönnek az IAP és freetowin mentes játékok. Igaz kicsit drágább, mint az átlag 2490 Ft.

(#31909) icemad válasza plejik (#31900) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Polytopia, Pocket City.
A polytopia hasonlít a Civilizationhoz, a pocket city tipikus városépítős.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31910) ollie válasza junkpod (#31902) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Próbáltad a többi Lego-s játékot?

***

(#31911) Kasya válasza Kasya (#31894) üzenetére


Kasya
nagyúr

Returners

A stilus a kepekrol kiderul, tipikus "hos/targy-gyujtos-fejlesztos-farmolos" jatek. Par dologban ter el a tobbitol:

- Nem IAP ehes, egyelore. A fejlesztotol azonban nem lehet eltekinteni, a jovoben elkepzelheto valtoztatas. Leginkabb a Blade Waltz-ot jutatta eszembe, annak eleg hamar abbahagytak a fejleszteset, illetve felevente kapott csak "uj reszeket". A masik a King's Raid -- Regebb ota mukodo, kiforrottabb jatek. A listaval folyot lehetne rekeszteni, de ezt a kettot volt erdemes megemliteni.

- A grafika szep, a jatek gyors es jol optimalizalt, ami ritka. A karakterek 2D stilusa vagy bejon, vagy nem, de legalabb nem akar "valosagos" lenni.

- A jatekmechanizmus semmi extra. A harcok automatikusak, egy-egy extra kepessegbe nyulhatunk csak bele. Nincs Auto-Skip, minden palyat a farmolashoz ujra kell jatszani. Nincs kihivas benne...ha nagyobb a csapat "DMG", mint az ellenfele, akkor nyerunk.

Unalomuzonek tudom ajanlani. Gyereknek jo lehet, bar sok gondolkodast nem igenyel.
A jatek szorja a kristalyokat, energiat es penzt. 1 nap utan lvl 20 vagyok, 1200 energiaval (72 lehetne a szintemen a max), es a boltbol vettem 3db penzert megveheto legnagyobb karaktert (4 csillagos) - hala a sok ingyen kristalynak.

A jatekot nem lattak el vedelemmel, mar megjelentek a "NO CD" modok, amivel ugye varhatoan "paran" igen csak elore tornek majd.

[ Szerkesztve ]

(#31912) icemad válasza junkpod (#31902) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szia. Kisgyereknek a Toca és Dr. Panda sorozatot ajánlom. Ezek nagyon szép, aranyos programok, de fizetősek. A jó hír az, hogy gyakran akciósak, ilyenkor ingyen beszerezhetőek. Akció figyelésre én az Appsales nevű programot használom, ez mindig jelez az új akcióknál.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31913) kicsako válasza Kasya (#31911) üzenetére


kicsako
őstag

Pont ezaz, hogy gondolkodni kell. Ligában a 7ezerrel powerrel erősebb ellenfelet 3ból 2x vertem, mert jó taktikai lapokat használtam, és megfelelő targeteket állítottam be..

(#31914) Mr.Mercury


Mr.Mercury
aktív tag

Sziasztok!

Keresek egy játékot, valamelyik más játékban láttam a videóját (cserébe azért, hogy kaptam érte abban a játékban valami bónuszt), de sajnos már sem azt nem tudom melyik játékban láttam, sem azt, hogy melyik játékról. :D
Egy amolyan match 3 rpg jellegű játék volt, de csak arra emlékszem, hogy különböző ábrák összekötésével lehetett az ellenfeleket gyilkolni. Az ellenségek a videóban egy ilyen erdős-mezős helyen voltak szemből mutatva, pl. 3 csontváz, akiket a megfelelően kiválasztott szimbólumok összekötésével lehetett megölni. Feltételezem van egy rakat ilyen játék, de hiába próbáltam rákeresni, ezt sehol sem találtam, ezért minden esetleges tippet megnéznék és köszönök is! :R

Mercury

(#31915) Mr.Mercury válasza Mr.Mercury (#31914) üzenetére


Mr.Mercury
aktív tag

Tudtam, ha beírom ide rögtön meg fogom találni, így is lett... :C Szóval a kérdésem sztornó. :))

Mercury

(#31916) Kasya válasza Mr.Mercury (#31915) üzenetére


Kasya
nagyúr

Megosztod velünk is? :B

(#31917) Mr.Mercury válasza Kasya (#31916) üzenetére


Mr.Mercury
aktív tag

(#31918) CactuS válasza jonnyjoker01 (#31903) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Bocs, mire olvastam már benne voltam a Housing Boomban. Bár én még gyengébb vagyok prestige tekintetében. Most ~ 200 M/sec a tojás hozam, de az egyik srác hozzám képest 12x annyit tol. Kicsit beteg. :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31919) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Csak nem bírtam ki, és megvettem a Siege of Dragonspeart-t.

A sztori ott veszi fel a fonalat, ahol a bg1 abbamaradt. A mentésünket áthozhatjuk (ha fent van a bg1 is, vagy valahogy átmókoljuk, mert a play szolgaltatások továbbra sem részei a játéknak annak ellenére, hogy a Beamdog minden játékánál feltünteti, hogy márpedig de).

A grafika fejlődött, szegény tabom meg is röccen néha, és alapvetően ugyanaz a recept, mint a többi ős-Bioware játéknál. Ami viszont tetszik, hogy ezt még nem láttam. Minden egyes felfedezett sarok újdonság. Végülis egy 20 éves játék kapott egy hatalmas kiegészítőt!

Alapvetően tetszik a játék, mindenképp megéri az árát. Ami nem tetszik, hogy a fejlesztő mennyire elhanyagolja az android platformot (nem jönnek az ios-es updatek).

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#31920) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Nincs valami normális autós játék? Már évek óta keresek valami TDU, Crew szerűséget freeroam utcai hangulat etc, de még mindig nem találtam... :(

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#31921) icemad válasza Micsurin (#31920) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Olyat én is kerestem... Nálam marad a psp emulátor. Droidra szerintem ilyen nincs.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31922) wayne1 válasza icemad (#31921) üzenetére


wayne1
senior tag

Melyik psp emulátort használod? És hogy fut?

(#31923) Fitzgerald válasza Micsurin (#31920) üzenetére


Fitzgerald
veterán

TDU fejlesztőinek van egy Gear.Club nevű játéka, de klasszik autóverseny az is, nincs benne free roam. Nem is értem miért nem készülnek open world autós játékok mobilra, mikor már évek óta léteznek erre alkalmas motorok, és a mobilos hardver is egyre erősebb.
Forza Horizon 3 mekkora lenne már droidon. Adják mittomén 8 rongyért, de legyen má'.

(#31924) Rigormortiis válasza Fitzgerald (#31923) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A GTA játékokban bőven lehet free roamolni :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#31925) mark! válasza Rigormortiis (#31924) üzenetére


mark!
őstag

ha mondjuk a gta IV lenne telóra, akkor aztmondom oké.
de san andreast már szerintem mindenki 15x végigjátszotta, igaz megunhatatlan, de akkoris :D

>

(#31926) Saccco válasza mark! (#31925) üzenetére


Saccco
nagyúr

GTA: Chinatown WarsGTA: Chinatown Wars :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#31927) Fitzgerald válasza mark! (#31925) üzenetére


Fitzgerald
veterán

A GTA 3, Vice City és a San Andreas is a 10. évfordulójukon jelentek meg mobilra, simán befuthat még év végéig a GTA IV.

[ Szerkesztve ]

(#31928) mark! válasza Saccco (#31926) üzenetére


mark!
őstag

úristen, mennyit toltam még psp-n :DDD

>

(#31929) Micsurin válasza Fitzgerald (#31927) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Na meg hogyne... be is bökne! :DDD
Gearclubra ránéztem, hát ez valami ritka retek ronda pixel halmaz! :Y :W

Hajaj a DC: Unchained jöhetne akarok már Deadshottal tombolni!!!!😂😂😁✌

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#31930) jonnyjoker01 válasza CactuS (#31918) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem most már 500m/sec de így is irtó lassan haladok :(

Üdv. Johnny

(#31931) Fitzgerald válasza Micsurin (#31929) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Én is lefosnám a bokám, de ez lenne a következő logikus lépés a Rockstartól.

Gear.Club csúnya? Min nyomod, rakéta porszívón? :D
Egyik legszebb autós játék droidon.

[ Szerkesztve ]

(#31932) Micsurin válasza Fitzgerald (#31931) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Honor 8 - Nexus 9 mindkettőn ótvar ronda.
Hardver nem indokolná.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#31933) Fitzgerald válasza Micsurin (#31932) üzenetére


Fitzgerald
veterán

GPU mindkettőben gyenge mai szemmel nézve, főleg a Kirinben.
Nexus 9 egy 4 éves tablet. Simán lehet hogy valami low presetet lő be neked, amin ugye változtatni sem tudsz mert nincs rá lehetőség.

(#31934) icemad válasza wayne1 (#31922) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ppsspp.
Nekem szépen fut, mert bekapcsoltam a Vulcan API-t. (itt javasolta valaki. :R)
S8 plusz telefonom van, ez bírja. Persze néhány játéknál kell szórakozni a beállításoknál, de 90% tényleg szépen fut. Kontroller viszont mindenképpen kell hozzá, anélkül szenvedés...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31935) Micsurin válasza Fitzgerald (#31933) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Tegra K1 könnyed szemmel megeszi a legtöbb mait ha nem a benchmarkokat nézed :DDD
Kirin is távol van a gyengétől, megnéztem haverok O+3-án is egy kalap... szerintem csak hulladék a jétlk :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#31936) Fitzgerald válasza Micsurin (#31935) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Én aztán nem nézek bentymárkokat, de itt egy videó arról hogy mitt össze szenved a K1 pl. PUBG mobile alatt, tökre nem a legmagasabb beállításokon.
A Snapdragon 820-ban (OP3) is tavalyelőtti igp van, valszeg arra sem fogja már a legmagasabb minőséget bedobni. De majd megnézem ma, nekem S9+ om van.
Kirin prociban erős, de gpu-ban fika. Még a 970-ben lévő Mali is csak picivel gyorsabb az Adreno 530-nál.

[ Szerkesztve ]

(#31937) Edge válasza Fitzgerald (#31936) üzenetére


Edge
veterán

snapi 820 még mindig erős, asphalt extreme fullgrafon sima liba és azért az ashpalt extreme az eléggé durva graf.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#31938) Micsurin válasza Edge (#31937) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Egy új játékkal sincs gondom, még az a hulladék PubG is mediumon korcol szépen. Nem is értettem, mindegy is.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#31939) Fitzgerald válasza Edge (#31937) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Két 820-as telefonom is volt QHD kijelzővel. Az Asphaltok elég jól vannak optimalizálva, az 5 éves Asphalt 8 (ami mobilon még mindig jól néz ki) az RK3188-as tabletemen is egészen vállahatóan futott 4 éve.
De új játékokban már a 820 is be-beránt azért, nyilván alacsonyabb felbontású kijelző meg egy stock Android mellett nem annyira szembeötlő ez a dolog.
Amúgy meg a mobilos hardvert mesterségesen avultatják el. Ugye már a Snapdragon 800-ban lévő Adreno-ra is azt mondták hogy a PS3 igp-jét közelíti teljesítményben, aztán valahogy tökre sehol nincsenek a PS3 szintű játékok azóta sem.
Egyébként is csalóka ez a dolog, mert ha elindítod pécén pl. az Asphaltot Bluestacks-el, akkor fogod látni hogy mennyire nem szép valójában. Alacsony felbontású textúrák mellé benyomnak mindenféle csilli-villi effektet, ez kis képernyőkön olyan hatást kelt mintha valami komoly konzolos játék lenne szép grafikával. De nagyban már csúnya.
Olyan mint amikor a töltöttkáposztás hányásra fújsz egy kis tejszínhabot, és teszel egy cseresznyét a tetejére.

(#31940) Micsurin válasza Fitzgerald (#31939) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Csűrhetjük csavarhatjuk, nézem a vidiket, pont úgy festenek mint a O+3, vagy a H8-on a játék.
Szerintem ronda. Ennyi, autó rendben de a map valami ritka gány...
Szögletes, éles textúrák. Az Assoluto Racing messze szebb....

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#31941) Fitzgerald válasza Micsurin (#31940) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Hát de ebben az Assoluto Racingben is a PS2-korszakot idéző papírmasé-fák vannak, meg amúgy is rohadt steril az egész látványvilága....

(#31942) Micsurin válasza Fitzgerald (#31941) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Csak enyhén szebbek a textúrák. Ha nem csak a fákat figyeled. A tükröződések, az árnyékok etc.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#31943) junkpod válasza icemad (#31912) üzenetére


junkpod
nagyúr

Köszi neked és a többieknek is, megnézem.

Box's don't touch!

(#31944) Amur válasza jonnyjoker01 (#31903) üzenetére


Amur
addikt

Ha akartok egg inc-ben hozzám csatlakozni a scools out contractban akkor még van hely amiben vagyok.
co-op name: meiko
redditen osztották meg 3/10 volt mikor kiléptem.

Ja hétvégére háromszorozós prestige "event" van. Érdemes a home farmon rágyúrni.
Én pont tudtam prestige-elni 1,7 milliárd soul eggért. De gyorsba tolok párat!(nulláról az ucsó előtti tojásig ha eltolom 880 millió soul egg. Az kb. 10-15perc.. kár hogy dolgozom mindkét nap, mert 40 milliárdig meg sem állnék..

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#31945) Bétaville válasza Amur (#31944) üzenetére


Bétaville
senior tag

Az igen!!! :Y :C

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#31946) #81733120


#81733120
törölt tag

Tudtok valami jó unaloműző játékot?
Lehetőleg offline legyen, és 300 mb alatti mérettel rendelkezzen. :)

(#31947) r0by


r0by
addikt

Smashing Four

Ha jól látom (kerestem), akkor még nem volt ajánlva.
Clash Royale körítésű online game. Ugyanúgy kártyákat kell gyűjteni, majd upgradelni, orb-okat nyitogatni, clanba belépni, donatelni, csatázni..
A különbség, ahogy a kommentek között is van, a játék mechanikájában van :DDD
Itt 4 kártyád van a pályán és a speciális képességek segítségével kell legyőzni az ellent. Szóval kell a logika, nem csak úgy egyszerűen húzogatni meg irányítani kell. A lényege, annyi, hogy kb meg kell lökni és irányítani a karaktert, aki hozzáérve az ellenfélhez sebez. Vagy ha nekilökődik a másik három figura egyikének, vagy visszaőpattanva a falról, tereptárgyról szintén egy ellenséges figurához ér.
IAP van, de eddig 800 kupánál nem érzem hiányát.

(#31948) underdark válasza #81733120 (#31946) üzenetére


underdark
aktív tag

Szópark

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#31949) #81733120 válasza underdark (#31948) üzenetére


#81733120
törölt tag

Köszi! :)
Ez nem olyan, mint a Szópiknik?

(#31950) koviubi1997


koviubi1997
újonc

sziasztok gltoolst használ valaki ? nekem egy s8pluszom van és tegrás játékot szeretnék futtatni rajta de nem jön össze :D olyan mint ha a gltools nem csinálna semmit. szóval más is találkozott ilyennel vagy csak én vagyok béna :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.