Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) Maxtreme válasza Yayoh (#15999) üzenetére


Maxtreme
addikt

Igen, a másik kedvenc meg:
" nagyon jó játék 5 csillag, én most töltöm "

:W

(#16002) csadi0011 válasza Yayoh (#15999) üzenetére


csadi0011
őstag

Én ezeket nem értem. :D (trágár szavak)

(#16003) Silent77 válasza Maxtreme (#16001) üzenetére


Silent77
veterán

Láttam már ellenkezőjét is, még töltöm, 1 csillag. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16004) Sn00k válasza Mythsardan (#15994) üzenetére


Sn00k
veterán

Waaa, nagyon kiraly! Mar le is szedtem... :)

3njoy the Lif3

(#16005) Saccco válasza Orionhilles (#15996) üzenetére


Saccco
nagyúr

Pozitív vélemény?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#16006) Orionhilles válasza Saccco (#16005) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Még nem jutottam hozzá( dolgom van) , hétvégén tudok róla véleményt mondani :) :B :K

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#16007) Maxtreme válasza csadi0011 (#16002) üzenetére


Maxtreme
addikt

Kis hazánk rejtett tartalékai...

(#16008) norbert1998 válasza Orionhilles (#15996) üzenetére


norbert1998
veterán

Hoppá-hoppá! ;]:DDD

(#16009) Orionhilles válasza norbert1998 (#16008) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Kinyitottam... Nem a kontroller volt benne, hanem ilyen androidos stickekhez való billentyűzet Touchpaddal stb.
Ment üzenet az előadónak, hogy ez WTF? Várom a válaszát.
Rii cn117 vagy mi.
Bezzeg kicsi kínai barátaim nem vétenek ilyen hibát.

[ Szerkesztve ]

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#16010) norbert1998 válasza Orionhilles (#16009) üzenetére


norbert1998
veterán

Remélem sikerrel jársz :).

(#16011) Orionhilles válasza norbert1998 (#16010) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Köszi! :R

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#16012) Tidzsimon válasza Orionhilles (#16009) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Kínai barátaink elküldenék a jó terméket, a rosszat is megtarthatnád.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#16013) Bozek válasza Orionhilles (#16009) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ránéztem, nem is rossz cucc. :)

De szerintem ezt nem csak Android-os stick-hez ajánlják, mivel ott sok értelme nincs a CTRL+ALT+DEL-nek, ami Fn+Enter-re működik. :D

(#16014) Orionhilles válasza Tidzsimon (#16012) üzenetére


Orionhilles
senior tag

:DDD Igaz :K
@Bozek: Csak kinyitottam és ment vissza a dobozába, nem néztem meg annyira tüzetesen... :B

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#16015) gergom91


gergom91
tag

Ajánlani tudom mindenkinek a Spellfall - Puzzle Adventure című, nagyon ötletes játékot. IAP van benne, de eddig nem volt rá szükségem, szépen lehet eddig nélküle is haladni.
Bocsi hogy nem linkeltem de tabról nem tudok. :)

[ Szerkesztve ]

(#16016) Jumbozorz válasza gergom91 (#16015) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Köszi megnézem.

(#16017) royalka


royalka
őstag

Sziasztok, szerintetek melyik városépítős game az ahol nem kell sokat varni a fejlesztesre, vagyis lehet tolni pl pár órát anélkül hogy ki kéne lépni mert épp nem tudok csinálni semmit?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#16018) nextman válasza royalka (#16017) üzenetére


nextman
aktív tag

Townsmen

(#16019) royalka válasza nextman (#16018) üzenetére


royalka
őstag

Valami fiatalabb korba játszódó?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#16020) Dava


Dava
tag

Sziasztok!

Valami menedzselgetős játékot tudtok ajánlani? Mint mondjuk a Tiny Tower csak olyan, amihez agy is kell :)

Stratégiára gondolok főleg. Olyan, amit meg tudok nyitni amikor van 2 percem, megnézegetni hogy állnak a dolgok, berakni fejlesztést meg gyártást, stb. Nem kell az se, hogy grafikus legyen, viszont legyen mélysége, sokáig el lehessen vele lenni és nem árt ha online. Mint mondjuk a Hódító. De offline is lehet.

A legtöbb ilyen játék amit találtam inkább arra megy rá, hogy vegyél in-game currencyt...

(#16021) nagash válasza royalka (#16017) üzenetére


nagash
senior tag

OpenTTD? :)

Knoblauch macht einsam.

(#16022) royalka válasza nagash (#16021) üzenetére


royalka
őstag

Lelassult a netem, szóval csak holnap tudom meg nézni. :R

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#16023) dzsidzsas


dzsidzsas
aktív tag

Heroes of Might & Magic III HD gyors teszt. A játék korrekt, nagyon hasít a régebbi gépeken is (ezért nem értem miért nem az V-t csinálták meg). A felület, egyértelműen a PC-s, a grafika ugyan az, hang szintúgy. A scenariot, mintha újra tervezték volna, legalábbis nem ezekre a pályákra emlékszem. Van multi benne, bár én soha nem használtam. 10,1" kijelzőn játszható, egy apró probléma, hogy rá kell jönni a bányáknál, hogy hova klikkelj, hogy el tud foglalni, egy zoom funkció jó lett volna. A MI sokkal durvább, mint a pc-n. Simán halálra frusztrál, mikor elmegy a hősöd mellett és elfoglalja a kipucolt várost. Sajnos nem értem, hogy a 4-től már megoldott, minden lényt megveszek gombot, miért nem tudták ide adaptálni. A játékban tessék rengeteget menteni, nem csak az MI, miatt, hanem mert a játék még elég sokszor kilépeget.Még nagyon az elején vagyok, ezért ez csak gyors véleményezés. Akinek anno bejött a játék, annak ez is tetszeni fog, bár az ára inkorrekt. 2,5 óra játék 33% akut vett le a tablettről, úgy gondolom ez elfogadható.

[ Szerkesztve ]

https://rollerezz.blogspot.com/

(#16024) Tidzsimon válasza dzsidzsas (#16023) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Azért nem az V-öt, mert a III. Egy legenda, eladható, nem csak mobilokra tolják ki. Ha bejön gondolom nyomják majd a 4-5-öt. Viszont úgy rémlik 4-nek indokolatlanul nagy volt a gépigénye.

Royalka OpenTTD tényleg fasza, visszahozza a gyerekkorom, sokat toltam a transport-tycoon-t.

[ Szerkesztve ]

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#16025) dzsidzsas válasza Tidzsimon (#16024) üzenetére


dzsidzsas
aktív tag

A 4-es az egy tévedés volt. Nagyon nem sikerült. Remélem lesz V, mert annak jó a története, szép a grafika, megoldották a csontváz update kérdést és lineárisan vannak felépítve a pályák. De addig is szépen kiviszem ezt :)

https://rollerezz.blogspot.com/

(#16026) Tidzsimon válasza dzsidzsas (#16025) üzenetére


Tidzsimon
őstag

A négyest is szerettem, az öt teljesen kimaradt, csak olvastam róla.
ezzel meg nem vagyok kompatibillis, igaz 4.3 colon biztos nem az igazi.

[ Szerkesztve ]

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#16027) Dj.Mike


Dj.Mike
senior tag

Hi. Injustice játékon belül a challenge booster pack tartalmazza Ravent? Eddig csak a regime Ravent adta be de már rengeteget kinyitottam. Vagy esetleg másik packban van?

(#16028) csadi0011


csadi0011
őstag

Ma $1 a Blek. 380 HUF-ot fizetsz :(((
Szuper játék. Tableten jobb vele játszani szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#16029) saelin válasza csadi0011 (#16028) üzenetére


saelin
veterán

Az új "árazás" nekem sem jön be... Tudna tobni valaki egy linket a miértre? Olvastam korábban, hogy valami áfás-adós dolog van régiónként, de jó lenne tudni részleteket is. :R

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#16030) Bozek válasza nagash (#16021) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azért az OpenTTD kicsit más kategória. Városépítés nincs benne, csak közlekedési hálózat.

(#16024) Tidzsimon: Nekem túl kicsi volt, inkább megvettem a Transport Tycoon-t. Igaz, hogy nem olcsó, viszont jól kezelhető. Na meg ez a hivatalos. :)

(#16031) Bozek válasza saelin (#16029) üzenetére


Bozek
nagyúr

Magas dollár árfolyam + 27% ÁFA = még magasabb ár

(#16032) royalka válasza Tidzsimon (#16024) üzenetére


royalka
őstag

Köszi mindenkinek a javaslatokat. Holnap kiprobálom az OpenTTD-t és a transport-tycoon-t is. :R

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#16033) Viktor77 válasza saelin (#16029) üzenetére


Viktor77
titán

Január 1-től annak az országnak az áfáját fizeted, ahová vásárolsz. EU-s szabályozás.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#16034) Tidzsimon válasza royalka (#16032) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Bocs hülyén fogalmaztam a két játék ugyanaz, csak az OpenTTD ben letölthető millió plugin. Egyfajta továbbfejlesztett cucc.

Szerk. Bocs látom valaki betette a linket a hozzászólásba. Szóval az OpenTTD egy régi játék amit abno transport tycoonak hívtak pcn. De úgyy látszik van egy modernebb változat.

[ Szerkesztve ]

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#16035) Tidzsimon válasza Tidzsimon (#16034) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Na jo már keverem a hozzászolásokat, pedig csak egy sört ittam.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#16036) Bozek válasza Tidzsimon (#16034) üzenetére


Bozek
nagyúr

A modern változat Chris Sawyer-hez, az eredeti készítőhöz kapcsolódik, mivel ő alapította a 31X Ltd-t. Visszakapta a jogokat a Microsoft-tól, ezért ki is adta ezt az új verziót. :)

(#16037) saelin válasza Viktor77 (#16033) üzenetére


saelin
veterán

Oh, god. Mostmár tényleg panaszkodni fog barátnőm, hogy drága játékokkal játszom. :((

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#16038) SimonJanos válasza dzsidzsas (#16023) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Jó játék!
De valóban ~ 10" kijelző az igazi hozzá,
5.5" HD felbontáson csak tollal tudok vele játszani. ;]

Amúgy a Free Heroes 2 (= HOMM 2) tökéletes és "ingyenes"
- igaz, a HOMM 2 PC verziójából a DATA mappából kell 4 fájl a teljes játékhoz.
Ráadásul messze nem 1.x GB hanem 100 MB alatti (!) és nagyon jól paraméterezhető, többek között azt is eldöntheted, hova telepítse pl. a játékfájlokat, tehát mehet tényleg a fizikai SD-re (ne feledjük, ehhez Android 4.4.x előtti verzió vagy root jog kell)... :R

A HOMM 3-nak is van emulátora: VCMI for Android - régebben problémás volt, de ki fogom próbálni. :K

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#16039) SimonJanos válasza SimonJanos (#16038) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

VCMI for Android - HOMM 3 (emulátor): tökéletes (az irányítása is)!
Ehhez is mint a HOMM 2 / Free Heroes 2 esetében az eredeti játékból kell bemásolni a mappákat (fájlokat), a felesleges PC-s fájlok persze nem kellenek így akár 450 MB-ra csökkenthető a játék és itt is paraméterezhető minden (pl. játékmappa memóriakártyán)!

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#16040) beloadjoker


beloadjoker
őstag

Hali!

Valaki tudja hogy hogy kellene beállítanom a gltoolst hogy menjen a lego star wars the complete saga oneplus oneon?

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#16041) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Srácok ilyet érdemes, vagy felejtős a dolog? (fontos lenne a méret)

(#16042) Saccco válasza Maxtreme (#16041) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ez itt bazi drága.
Egyébként minőségi cucc, bár a joy egy kicsit kemény rajta.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#16043) gergom91


gergom91
tag

Most találtam meg playen a Evolve: Hunters Quest-et, hasonlít a Spelfall-hoz amit korábban ajánlottam, nem sokat játszottam még vele, de nagyon megfogott ez is. A playről valami 40 megát szed le, de a játék indítása után még tölt le adatot, összesen 314Mb-ot foglal.
A Spellfallra visszatérve pedig kezd nagyon nehéz lenni, túl kevés pénzt kapok küldetésenként 3-500 arany, a boltban vásárolható cuccok pedig amik értelmesek 100k-tól kezdődnek.

[ Szerkesztve ]

(#16044) Viktor77 válasza gergom91 (#16043) üzenetére


Viktor77
titán

Puzzle Questet próbáltad már? Etalon a témában.

Illetve, DS emuval Puzzle Quest: Challenge of the Warlords.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#16045) ceripapa


ceripapa
aktív tag

Üdv nektek volt olyan h play store nem volt pénzt? Pedig Google számla megjött?

(#16046) fery02


fery02
addikt

Ki hogyan halad a GTA: Chinatown Wars-szal? :)

Én annak idején nem játszottam a DS-es verziót, szóval nekem ez az első tapasztalatom ezzel az epizóddal androidra és nagyon tetszik.
MOGA Pro kontrollerrel nagyon jól el lehet vele játszadozni, néha persze kell az érintőképernyőt is használni a különféle interaktív feladatokhoz, de az külön tetszik.

Szóval összetett, érdekes játék lett ez, nagyon sok óra játékidővel és ami számomra a legfontosabb, hogy játék alatt szinte csak a képernyő eszi az akksit, maga a játék csak alig.... ilyet még nem láttam!

Bárcsak a többi játszott játékom is ilyen szinten lenne optimalizálva. Sajnos sok, ennél jóval egyszerűbb játékom is sokkal jobban erőteljesebben meríti az akksit, mint ez.
Szóval maximális elismerésem a Rockstar felé! :R

[ Szerkesztve ]

(#16047) laslie92


laslie92
senior tag

Sziasztok nem tudjátok szókeresőhöz van esetleg valami csalás szerűség? Mert sokszor ad olyan szavakat amiket nem lehet kitalálni.. A párommal mindig versenyzünk és butának érzem magma melette :DD

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#16048) Tidzsimon válasza royalka (#16032) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Bozek álltal linkeltnél maradj. Kipróbáltam, órák múlva jelzett a teló, hogy le akar merülni. Nagyon bevonzott a játék, megéri az árát.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#16049) norbert1998 válasza laslie92 (#16047) üzenetére


norbert1998
veterán

Ez szerintem tiltott téma a fórumon.

(#16050) Freddycom válasza laslie92 (#16047) üzenetére


Freddycom
őstag

És akkor nem fogod magadat butának érezni, ha csalsz és úgy nyersz?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.