Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31601) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Sziasztok!

Offline stratégiai játék létezik még? :) Klánozgatós, vásárlós, éjjel-nappal kockulós játékok nem érdekelnek...

Egyedül egy méltót találtam csak, de ő sem az android világ hozadéka, hanem egy méltó előd a DOS-os időkből :)
[link]

(#31602) ollie válasza Soulfly842 (#31601) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Előtted 2 hsz-szel volt: XCom Enemy Unknown

***

(#31603) Soulfly842 válasza ollie (#31602) üzenetére


Soulfly842
addikt

Abból számomra nem derült ki, hogy offline :P ;)

Köszönöm! :)

(#31604) Amur


Amur
addikt

Aki egg inc-ben akar co-opozni az Redditen az Egg inc topicban tegye közzé a co-op nevet, nagyon hamar tele lesz! Éhesek az üres co-op contractokra! Amit néztem mind tele van, csináltam egyet , kiposztoltam, és egy órán belül tele lett az enyém is tegnap.
Ma indítottam a csokitojásost, ott amur2 a co-op név, most posztoltam reddit-en, még van hely.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#31605) Saccco válasza Kasya (#31597) üzenetére


Saccco
nagyúr

Motorsport Manager 2 IAP

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#31606) Maxtreme


Maxtreme
addikt


Akciós, bár még így sem olcsó a Jydge Szokásos 10tons minőség, hangulatos top down shooter.


Ezen kívül akciós a Bridge contructor portal is.
Ezt viszont illik bezsákolni ennyiért :)

[ Szerkesztve ]

(#31607) Raul227


Raul227
aktív tag


Sziasztok hogyan tudom teljesen eltűntetni ezt? Eddig csak email és jelszóval léptem be a world of tanks blitzbe , a Google játékok le volt tiltva, de unokaöcsém engedélyem nélkül feltette vissza a clash royalhoz és azóta hiába távolítom el, ott maradt ez. Tiltás opció nincs az alkalmazásoknál. Vagy az egyik vagy a másik jön be, segítséget kérek

[ Szerkesztve ]

(#31608) Narxis válasza Maxtreme (#31606) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ezek a 10tons-os shooterek kb. egy kaptafára készülnek, kap 2 frissítést aztán jön a következő.

Thanos was right.

(#31609) Maxtreme válasza Narxis (#31608) üzenetére


Maxtreme
addikt

hát, azért azt nem lehet mondani hogy tömeggyártásba kezdtek volna :D Most jött ki nemrég 2 játékok, előtte meg volt a neon chrome, és kb ennyi.
Az tény hogy hasonlítanak egymásra, (főleg a neon chrome és a jydge) de ezeket nehéz is lenne túlvariálni.
Viszont az árazás már más kérdés... Azért nem mobilos AAA áratkéne értük elkérni, Még akkor sem ha nincs IAP.

(#31610) Soulfly842 válasza Raul227 (#31607) üzenetére


Soulfly842
addikt

Szerintem a játék is változtathatott rajta és megköveteli... Alap android része. Egyébként se célszerű szerintem a tiltása. Több minden megköveteli magának.

(#31611) Raul227 válasza Soulfly842 (#31610) üzenetére


Raul227
aktív tag

De pont hogy nem kellett. Kikapcsolva tökéletes volt. Sose kérte ezt a szart. Most meg nem tudom eltüntetni

(#31612) #27441408


#27441408
törölt tag

Pool Stars
hangulatos pool játék a snooker stars alkotóitól. (van online és offline mod is)

(#31613) Rickeffe válasza Rigormortiis (#31570) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

A Destiny valami későbbi cucc lehet, én sokáig kerestem valamit mobilon ami hasonlít a Warframe-hez.
Hát ez hasonlít. Csak hát sajnos itt nem a multira épít (mert az része botrány szerintem) 20 feletti 1500as repetitív xp grind meg kezd unalmas lenni, ráadásul sokszor nem is ad olyan küldetést amit kedvelsz esetleg.
(warframeben is sokkal jobban kedveltem ha a klántagokkal bementünk egy void defensere vagy survivalra, mint egyedül kóvályogni).
A Warframe-et csak azért említettem, mert nagyon sok mindenben hasonlít rá a Legends és érdekes mód a Warframe is f2p de valahogy mégis jobban szervezett, kevésbé "pofátlan"

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#31614) Rickeffe válasza Soulfly842 (#31610) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Soulfly842
Nem része.

Raul227
Valóban lehet hogy már megköveteli a játék egy frissítés után. Esetleg meg lehetne próbálni, hogy a panel mellé kattintasz hátha tovább enged.

Rickeffe

(#31615) Raul227 válasza Rickeffe (#31614) üzenetére


Raul227
aktív tag

Azóta írtam a supportnak állítólag tudnak a problémáról rajta vannak az ügyön de nem értem miért ilyen sokáig.

(#31616) Rickeffe válasza Micsurin (#31569) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Mondom kipróbáloma pubg-t. Mi az a kék lóf*** ami a levegőben egy falként elindul és megpusztulsz tőle? Gondoltam megkérdem chaten... Jah... chat level 5 felett vagy mi... Lol.

Rickeffe

(#31617) icemad válasza Rickeffe (#31616) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ne viccelj már... Minden battle Royale játékban van ilyen. Csak másképp néz ki. Azt meg nem hiszem, hogy a Pubg-ról még nem hallottál. Ha meg hallottál, akkor tudod mi az.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31618) Rickeffe válasza icemad (#31617) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Nem viccelek.
Az meg egy dolog, hogy mikről hallottam meg mikről nem, de alapvetően nem is ez volt a kérdés.
Pl. hallottam a Holdraszállásról is mégsem tudom, hogy kell letenni a Sast.

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#31619) ollie válasza Rickeffe (#31616) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egyre jobban szűkül a játéktér, mert egyre kevesebb a játékos, és különben nem találnák meg egymást nagy terepen, vagy a végtelenségig tartana egy menet.

***

(#31620) Rickeffe válasza ollie (#31619) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Ahh, kösz.

Valami ilyesmire tippeltem magam is de valahogy nem bírtam utolérni a határt akárhogy rohantam elég sokáig. Aztán meg megpusztultam.

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#31621) mark! válasza ollie (#31619) üzenetére


mark!
őstag

kipróbálnék egy olyan játékmódot, ahol nem szűkül a kör :D
az biztos hogy egy darabig nem unatkoznék :DDD

[ Szerkesztve ]

>

(#31622) #33253120 válasza Rickeffe (#31620) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ha gondolod nézz be a PUBG topicba.
Van leírva pár jó tipp.
[link]

(#31623) jonnyjoker01 válasza Rickeffe (#31620) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Keress járműveket, hogy gyorsan tudj mozogni a terepen ;)

Üdv. Johnny

(#31624) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Wormster Dash (béta): 999 Ft helyett 599 Ft
Egy magyar fejlesztésű running game.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#31625) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
Bluestacks-ban jártas közületek valaki?
Megvettem a motorsport manager 2-t, de sajnos a telefonomon elég döcögve megy, sokat tölt. Itthon a bluestacks-en szoktam az erősebb teló igényű játékokkal játszani és nem először futok bele az inkompatibilis alkalmazás hibába. Tudtok esetleg erre megoldást? Úgy olvastam, hogy a bluestacks a legjobb emulátor, de már a sokadik játékba futok bele, amit a fenti miatt nem tudok telepíteni. Lehet csak én bénázok el valamit... :F

[ Szerkesztve ]

(#31626) Kasya válasza _stick_ (#31625) üzenetére


Kasya
nagyúr

Én az amiduos-t használom. Sokat próbálgattam, de ez jött be a legjobban. Ugyanakkor egyes játékok nem futnak emulátoron.

(#31627) WhiteWalker válasza _stick_ (#31625) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Andy emulátort nézd meg

(#31628) _stick_


_stick_
őstag

Köszi, megnézem mindkettőt. :R

(#31629) _stick_


_stick_
őstag

Motorsport manager 2 kérdés.
Érdemes autó fejlesztésre pénzt költeni, ha a következő éveben már a nagyobb ligában fogok versenyezni? Azt gondolnám, hogy igen...

(#31630) Septum15 válasza _stick_ (#31629) üzenetére


Septum15
aktív tag

Érdemes, de a "Next year's car"-ba érdemes minél több pénzt bele nyomni mellé.

(#31631) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Tölthető a Dead rivals, viszont jelenleg a szerverek terheltsége miatt használhatatlan. Állandó disconnect, majd reconnect. 1 missziót sem lehet befejezni, mert 1 perc után már le is dob, és kezdheti az ember ellőről.

(#31632) Micsurin válasza Maxtreme (#31631) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Megelőztél, azt hittem nem lesz kint a játék * a topikban. Nekem bejövősnek tűnik, a pénzéhsége lesz kérdéses. :K

Btw kint a Maguss végre egy igazán jó AR game. Haverokkal mi nagyon ráfüggtünk tegnap meg ma! Próbát mindenképpen megér!

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#31633) Kasya válasza Micsurin (#31632) üzenetére


Kasya
nagyúr

Jobb, mint a pokemon?

(#31634) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!

Lehet kissé fura lesz a kérdésem, de az utóbbi időben nem nagyon volt/van időm játékra. Olyan játékot keresnék, amely multiplayer, mások ellen lehet benne játszani, de inkább taktika kell hozzá, nem pedig ügyesség (nincs időm tizenórákat gyakorolni egy játékstílusban :DDD ) Legjobb az lenne, ha fizetős lenne IAP nélkül, de olyan javaslatot is elfogadok, amiben van IAP, viszont a vásárolt "cuccok" nem jelentéktelenek 10 ezer forint alatt (sok IAP játékban 200 ezret is elkölthetsz, de azzal sem fejlődsz jelentősen).

Millennium Wars nagyon jó játék volt, imádtam, egyszerű volt, haladni is lehetett benne IAP nélkül, viszont a mostani ápdétek nagyon szétcseszték az egész játékot, olyan szinten, hogy a játékosbázis kétharmada lelépett (nagyon IAP éhes lett és lehetetlen már fejlődni pénz nélkül).

Nitro Racing GO egy idő után irtózatosan monotonná vált számomra a sok videónézéssel, anélkül pedig csak a fizetés a másik választás, de 10 ezer forintos csomagok alatt annyira jelentéktelen mennyiségű cuccot ad, hogy azt fél óra reklámnézéssel is simán meg lehetett szerezni.

Light a Way-el is ugyanaz a bajom mint a Nitroval, ha valamit vásárolni akarok pénzért, akkor kevés cuccot kapok, egy idő után abbahagytam miután megrekedtem egy bizonyos szintnél.

Szóval egy ilyen játékkal akarok hosszú távon játszani, viszont az opciókat nehéz megválogatni, mert van ahol túl van tolva az IAP, van ahol egy idő után szimplán szar játszani.

MÁS:

Olyan játékot is keresek, ami single player és tele van mérföldkővel, plusz 100%-ig ki lehet játszani egyszeri fizetéssel. Játékstílus mindegy, csak annyi a lényeg hogy ne kelljen tízezreket fizetnem azért, hogy lássam, hogy kijátszottam a játékot teljesen.

Üdv. Johnny

(#31635) Micsurin válasza Kasya (#31633) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Sokkal, de nem hasonlítható. Nagyon más. Szimpla MMO (Butább fajta), csak te járod be a mappot. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#31636) Kasya válasza jonnyjoker01 (#31634) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nitro nem penzehes, csak végtelen ad videó lehetőséget kínálja fel. Én a legjobb autót vettem célba, majd elvesztette az értelmet nálam.

Most Light a way-t tolom, ott se kell fizetni...Még annyira se. Az 1100. pályánál akadtam el, de csak azért mert gyújtok a rúnákra. Igaz, nekem az ad "bug" sokat segít.

(#31635) Micsurin
Köszi, kipróbálom. :R

[ Szerkesztve ]

(#31637) Rigormortiis válasza jonnyjoker01 (#31634) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Az utolsó kritériumra a saját kedvenceimet tudom csak mondani: Banner Saga, Xcom, kotor, Jade Empire, Fahrenheit. Ezeknek mind szép nagy trófealistája is van.

A Baldurs Gateket (és hasonlómat) csak azért nem mondom, mert azokban nincsenek trófeák. Vagy legalábbis nem találtam google fiók bejelentkezést játékon belül, pedif az adatlapon írja, hogy van.

Ezzel kapcsolatban, aki jobban benne van: Miért nincsenek fejlesztve a Beamdog játékok (bg, iwd, torment)? Ios-en a mai napig jönnek az updatek az első bg-hez is, és a fejlesztő oldalán írják, hogy android updatek is vannak, de a play áruház szerint jó rég óta nem volt...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#31638) Soulfly842 válasza ollie (#31602) üzenetére


Soulfly842
addikt

Azért az szomorú, hogy hosszú idő alatt mindössze ennyi válasz érkezett... Profitorientált húzzunk mindenkiről le pénzt és non-stop legyél real-time már az egész stratégiai piac,s pengess minden pillanatért (holott nekem elég lenne a hetente egyszer egy kis klasszik offline stratégiai játék...). Kicsit sajnálom, hogy a Zed, vagy a régi klasszikusok mintája ellenére (warcraft, age of empires, strarcraft, stb...) el ku.... (durvult) a piac. hol vannak már a régi klasszikusok? :( Pedig sokan inkább csak ilyen játékkal foglalkoznának.

[ Szerkesztve ]

(#31639) ollie válasza Soulfly842 (#31638) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Várj csak, van még:

Shadowrun (félig RPG)
Great Little War Game
Great Big War Game
Epic Little War Game
Warhammer Quest
Antiyoy
Braveland sorozat
Doom & Destiny (félig RPG)
Age of Pirates RPG (inkább stratégia)
Haegemonia
Star Traders 4x Empires
Templar Assault RPG (inkább stratégia mint RPG)
Talisman
Antisquad Tactics
Skulls of the Shogun
Pirates Showdown
Strategy & Tactics sorozat (bár ebben lehet, hogy van IAP)
M&M Clash of Heroes
Firejumpers
Total War Battles
Kingturn RPG (taktikai)
Greed Corp
Freeciv
Neuroshima Hex
UniWar

Több évre visszamenőleg néztem meg, hogy mikkel játszottam, így nem biztos, hogy mindegyik up to date, ill. fut a jelenlegi androidokon.

***

(#31640) Rigormortiis válasza Soulfly842 (#31638) üzenetére


Rigormortiis
addikt

De miért nem elég ezekből 1-2? Az Xcommal én hónapokig elvoltam.

De ott van az Iron Marines is, nagyon jó és tartalmas rts, ami meglepően jól működik is telón!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#31641) Soulfly842 válasza Rigormortiis (#31640) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ó, elég lenne nekem 1-2 :) de azt az 1-2-t megtalálni is nehéz :) Köszönöm mindkettőtöknek. Szemezgetek és rövidesen jelentkezek! ;) :)

[ Szerkesztve ]

(#31642) icemad válasza Soulfly842 (#31641) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ami engem hosszabb időre lekötött, az három játék :

Beholder: ez egy regény alapján készült, ha tudod mi az 1984 és esetleg tetszett, akkor érdemes kipróbálni. Fantasztikus hangulata van, több végkimenetele lehet, részemről különösen ajánlott, de angol tudás kell hozzá.

Galaxy on fire 2: erre sokan azt mondják, hogy űrhajós lövöldözés, de jóval több van benne. Amolyan Elite Dangerous, csak kicsiben.

Imperium Galactica 2: ez meg az egyik legsikeresebb magyar PC-s játék androidos portja. Van benne magyar nyelv. PC-n rommá játszottam, telefonon nem az igazi.

+1 Open Ttd: gazdasági stratégiai játék, amiben egy közlekedési társaságot kell irányítani...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31643) #27441408


#27441408
törölt tag

Pixel Art - Color by Number (béta) színezős féle játék, szerintem jó kis agytorna.

Amiért betetem segítséget kérnék ha tud valaki angolul kérem értelmezze a bemásolt részt, a beépített google fordító elég hülyén írja ki.

Pixel Art Premium is a paid auto-renewable subscription that allows you to unlock everything, access daily updates and remove ads.

- A 3-day free-trial will be converted to a paid subscription unless you cancel the subscription before the end of the trial period
- You can cancel the free-trial or subscription at any time from the My Apps screen in the Play Store app or from the app’s product details page in the Play Store app and the Pixel Art Premium will remain until the end of the free-trial period or paid subscription

most akkor mi van a prémiummal, milyen lemondást akar írni?(nem találtam ilyet a játékban, hogy lemondhatnék bármit is )

ÉS ami a legfontosabb ha lejár a 3 nap mi marad INGYEN a játékban ? valaki legyen szíves segíteni! köszi

[ Szerkesztve ]

(#31644) #33253120 válasza icemad (#31642) üzenetére


#33253120
törölt tag

Galaxy on fire tényleg nagyon Elite. Azt nem tudom, hogy mennyire Elite: Dangerous, de a C64 Elite után hatalmas élmény volt játszani egy SE G502-n az elsőt, majd droidon a másodikat.
Azt sajnálom, hogy nem minden játékot portoltak a régiek közül droidra...

(#31645) Danny365 válasza #27441408 (#31643) üzenetére


Danny365
őstag

Nem egyszeri vasarlassal dolgozik a játék, hanem automatikusan megújuló előfizetési rendszerrel. Az első 3 nap a premium előfizetésbol ingyenes, ha azt nem mondod le időben, akkor már le fogja vonni a pénzt x időközönként (gondolom havonta, talán hetente).

Az előfizetéssel mindent megnyitsz és a reklámok is eltűnnek.

Szerk: ha nem nyomtal rá az ingyen 3 napra, akkor használhatod a játékot ebben a formában bármeddig, ingyenesen.

[ Szerkesztve ]

(#31646) #27441408 válasza Danny365 (#31645) üzenetére


#27441408
törölt tag

Sehol nem nyomtam rá semmire simán csak letöltöttem , a reklámokat is adja, akkor nekem semmi teendőm nincsen a játékkal? :U azt hittem 3 nap után lekorlátoz vagy ilyesmi. (nyílván pénzt nem von mivel semmi nincs is neki fizetési eszközként belőve)

[ Szerkesztve ]

(#31647) Danny365 válasza #27441408 (#31646) üzenetére


Danny365
őstag

Nem, nem fog történni semmi. Csak gondolom vannak dolgok, amiért fizetni kene és ez az előfizetés mindent megnyitna. A jelenlegi állapotodnál nem lesz jobban lekorlátozva a játék a későbbiekben sem.

(#31648) #27441408 válasza Danny365 (#31647) üzenetére


#27441408
törölt tag

köszi ez jó,azt hittem az ilyen festős izék gyerekeknek való de fb-n sok ismerősöm játszik 1 ilyet, felnőtt mind (van tanár végzettségű is..) gondoltam megnézem, hát tényleg meglepően agytornás az ilyen játék.

(#31649) Bozek válasza #27441408 (#31648) üzenetére


Bozek
nagyúr

"van tanár végzettségű is"

És az mire garancia?

(#31650) #27441408


#27441408
törölt tag

Color by Number: Coloring Book Free - Pixel Art hasonló kiszínezős játék, RENGETEG SOK képpel (szerintem tényleg meglepően sok van benne, ahhoz képest, hogy ingyenes , persze reklámos) , a játék nekem elindul net nélkül is viszont a képek gyárilag nincsenek benne telepítés után a netről tölti le, nálam kb félórát szöszölt vele, szóval idő igényes,ahogy látom minden nap van új kép amihez persze aktív net kell. Szerintem megér 1 próbát, most egyet értek a kommentekkel, engem is függővé tett.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.