Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34001) underdark válasza ollie (#33994) üzenetére


underdark
aktív tag

Nekem van egy játék
Football Manager Touch 2016, ezt 3 éve vettem meg
Ezt már nem adja be a kereső, a Sega játékai közül is eltűnt rá egy évre, én is ki voltam akadva, aztán vmiért nézegettem az áruház menüt és ott van a vásárlási előzmények a fióknál . Én onnan le tudom tölteni a mai napig
Egy próbát megér megnézni ott

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#34002) WhiteWalker válasza Rigormortiis (#34000) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nah én már rég berágtam az egészre , kezdve a IAP-os mikrotranzakcios hülyeségeken át... A Jade Empire-t is feldughatom , már bocsanat... mert ugye azt is kicsinálták...Most meg ez a BG2...

Android mint játék platform egy nagy adag guanó.

Vettem szépen egy PS Vita készülék és inkább azon játszom!

[ Szerkesztve ]

(#34003) Fitzgerald válasza Rigormortiis (#34000) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Dragonfall úgy volt hogy visszakerül, aztán mégsem. Az ilyesmit szabályozni kéne, hogy ne lehessen csak úgy hasraütésre eltüntetni olyan játékokat, amelyeket kifizetett az ember. Illetve ha ez a Google Play Store policyjének változása miatt történik (és azért), akkor a Google térítse meg mindenkinek a program árát, van miből.
A másik vérlázító szarság az, amikor premium játékból f2p szar lesz.
Ez utóbbi esetben általában tűzoltás képpen adnak valami két forintot nem érő ingame szotyoládét azoknak, akik megvették még premium áron a cuccot, de akkor is vicc az egész.

[ Szerkesztve ]

(#34004) Phülöp válasza WhiteWalker (#34002) üzenetére


Phülöp
addikt

Jade Empire nekem is fájt, amikor kénytelen voltam készüléket cserélni.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#34005) jonnyjoker01 válasza Fitzgerald (#34003) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Anno a Modern Combat 5-től majdnem hülyét kaptam. Megvettem a játékot, rá egy hétre ingyenes lett :W

Üdv. Johnny

(#34006) Rigormortiis válasza Phülöp (#34004) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Mondjuk az Aspyr is elmehet a .....-ba. A Fahrenheit MM-ról Nugátra váltáskor ment a levesbe, a Jade Empire Nugátról Oreóra. Oké, mindkettőt végigvittem már, de ismét elővenném, csak ugye nem lehet...

Én nem tudom, hogy ez a fejlesztő vagy a google hibája, de pl a szintén nem két forintos Square Enix játékok hiba nélkül mennek sok év távlatából, pedig ha valakik, akkor ők nem szokták frissíteni a játékaikat.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#34007) ollie válasza Rigormortiis (#34006) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A fejlesztő tiltja ilyenkor le a játékot a magasabb verziójú androidról.

***

(#34008) WhiteWalker válasza ollie (#34007) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ennek mi az értelme?

(#34009) ollie válasza WhiteWalker (#34008) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem akar költeni arra, hogy letesztelje, hogy rendben működik-e az újabb androidon, jelennek-e meg bugok, amik megint csak pénzbe kerülnek javítani.

***

(#34010) WhiteWalker válasza ollie (#34009) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Értem. Akik megvették az adott játékot azok meg le vannak tojva? Valahol ez nagyon nem egészséges. Erre nincs valami policy?

(#34011) MikeWazowski válasza jonnyjoker01 (#33998) üzenetére


MikeWazowski
addikt

A játék még beta. Szerintem ez elmond mindent...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#34012) MikeWazowski válasza jonnyjoker01 (#33998) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Lsd. Fallout Shelter, rengeteg frissítés jött hozzá és mindig csak jobb lett.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#34013) ollie válasza WhiteWalker (#34010) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs. Miért lenne? Gondolj bele, hogy a régi windows xp-s játékok többsége sem fut már windows-on. Persze az nagy különbség, hogy Android vonalon hamarabb elavulnak az Android verziók, mint windows vonalon.

A másik nagy különbség, hogy bármikor letöltheted a windows xp-s játékokat mondjuk steam-ről, csak van egy nagy különbség. A steam-en semmiképpen sem fogsz refund-ot kapni, ha nem működik a játék, Android vonalon viszont kicsit más a helyzet, mert félnek a tömeges visszatérítéstől.

[ Szerkesztve ]

***

(#34014) #33253120 válasza underdark (#34001) üzenetére


#33253120
törölt tag

+1
Nekem is sok appom van így, hogy már csak a Saját alkalmazások-> Könyvtár alól elérhető.

(#34015) WhiteWalker válasza ollie (#34013) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez igaz is , de droidon kb 2 év intervallumról beszélünk. Azért ez nonszensz .
:(((

(#34016) Rigormortiis válasza ollie (#34013) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A Beamdog fórumán azt írják, hogy vissza fognak kerülni a jatékok...egyszer. Mondjuk ahogy a NWN bétával is haladnak...ősz óta nem frissült.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#34017) Kasya


Kasya
nagyúr


Age of Dungeon

Ropogós, friss endless RPG. Offline.
Csak pár percet probaltam, de Infinity Alive szeru, fektetett módú, annál komplexebb. Kicsit auto-play Diablo, ha hasonlitanam valamihez.

Szerk: Annyira sietve adták ki, hogy a jatek nevet is elirtak a Play-ben Age of Dundeon-ra :D

[ Szerkesztve ]

(#34018) Amur


Amur
addikt

Az Egg Inc-hez kijött a második része a nagy update-nek.
Beszéd nélkül egy rövid bemutató:
[link]
A lényeg: átbalanszoltak mindent! A prestige-ért nem olyan nevetséges mértékü soul egg jár mint eddig.
Nekem pl. 100 milliárd helyett vmi 10 trilliárdra ugrott..
Cserébe a max running chicken bonus csökkent(dupláz a négyszeres helyett), valamint a drónok is nerfet kaptak, viszont az away time bonus nőtt.
Van a hyperloop ami 25ezer golden eggs, és átveszi a szállítást, igen effektíven.
A két új tojást is meg tudom mutatni végre(az utolsót eddig én sem láttam! :D )

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#34019) janeszgol válasza Kasya (#34017) üzenetére


janeszgol
félisten

Le is vehették emiatt, mert nem találom.

(#34020) kicsako válasza janeszgol (#34019) üzenetére


kicsako
őstag

A kép amit berakott hyperlinkelve van, arra kattintva nekem feldobja a játékot és telepíthető.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.n3games.aod&fbclid=IwAR2fmZocY4pWO_gH2MC5NqQnekC9VRtcWzDS9GMhBo8xbP1HFyhQ-kIfy3g

[ Szerkesztve ]

(#34021) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ingyenes egy ideig a Dr. Panda Supermarket.
Gyerekeknek nagyon jó, és reklámmentes játék.
[link]

(#34022) Amur válasza Amur (#34018) üzenetére


Amur
addikt

Ja egy jótanács! Ha relatíve elől vagytok valamelyik nagyobb tojásnál, akkor ne prestige-eljetek, hiába tűnik úgy hogy durva mennyiséget kaptok!! A balance miatt még annyit sem ér mint eddig..
Én sajnos elkövettem ezt a hibát, és most szenvedek hogy újra a legnagyobb bevételű tojás közelébe jussak..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#34023) CactuS válasza Amur (#34018) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hyperloop az végleges vagy mindig meg kell venni 25k-ért? :Y

Akartam mondani, hogy éppen farmoltam a Nebula felé (, ránéztem és kb. 10x annyit soul egget kaptam volna 1,5 milliárd A.I. tojás után). Drónok nekem úgy tűnik, hogy kevesebbet adnak, nem is kicsivel.

Azért Edible tojásból 10 billiót összekaparni, bazz...

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34024) Kasya


Kasya
nagyúr

Idle City Tycoon-nal jatszik valaki komolyabban?
Most 2 honap jatek utan megcsillant a feny az alagut vegen, hogy hamarosan befejezhetem a jatekot. Ami az Investors fejleszteseket illeti legalabbis. De a tobbi fejlesztesbol sincs mar sok vissza.

(#34025) Saccco válasza Kasya (#34024) üzenetére


Saccco
nagyúr

Kicsit most ellaposodott, de azért még játszok vele. A vége messze van.

icemad:
Köszi a Panda-t. :))

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#34026) Amur válasza CactuS (#34023) üzenetére


Amur
addikt

Végleges persze.
Ja az új trophyk durvák..igaz a reward is! Propechy egg sokat dob, pláne hogy így megemelték a soul egg-ek számát.
Én ma az update után elértem az utolsó tojást..aminek az értéke kisebb mint az edible.
Meg is lepődtem.aztán utánaolvastam.ez nem farmolásra való! Ez ad prestige-kor propechy egg-et.

Most hogy tolom látom: trophy-kért ad propechy-t,már a 10millásért is! a 25 millásért kettőt, és így tovább!
Van mit farmolni mégis itt!!

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#34027) underdark


underdark
aktív tag

Marginalia Hero

Gondolkoztam, hogy lehetne ezt a játékot leírni, de nem sikerült :D

RPG elemekkel van tele, teljesen egyedi az egész, engem már az elejétől megfogott. Vannak benne reklámok, de nem vészes

[ Szerkesztve ]

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#34028) CactuS válasza Amur (#34026) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem most 41 milliártd soul eggem van, 42 aranytojással, A Prestige most 34 milliárdnál tart. Érdemes nyomni vagy próbáljak meg még gyűjteni? A.I. tojásnál állok a 2. 10x-es értékszorzót baromi nehéz összeszedni, utána már ugrana tovább egyből a Nebulára.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34029) Amur válasza CactuS (#34028) üzenetére


Amur
addikt

Nebula előtt sztem ne prestige-elj! Ott tudsz még farmolni sokat! Lesz az még 100-as prestige is simán.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#34030) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Múltkor ajánlották páran a GrimValor-t. Tényleg remek játék, az első fejezet ingyenes, el is adta nekem a full játékot.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#34031) Amur


Amur
addikt

Egg inc: egy kis táblázat hogy mekkora soul eggs bonus kell az adott tojás új trophyjához.
Az edible az durva lesz... 5 sextilion(21db nulla van az ötös után..)
[link]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#34032) Fall-N válasza Golden9 (#33954) üzenetére


Fall-N
veterán

De minek linkeled be? Ott az app sales alkalmazás, az mutatja az összes akciózott és ingyenes játékot/alkalmazást. :F

(#34033) Narxis válasza Fall-N (#34032) üzenetére


Narxis
nagyúr

Szereti belinkelni, szvsz elfér, amúgy sincs nagy pörgés ebben a topikban. :)

Thanos was right.

(#34034) Xaels


Xaels
félisten

Spellforce: Heroes And Magic Gameplay

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#34035) pakfong


pakfong
tag

Carrom játékot nem tudom ismeritek-e. Aki szeret biliárdozni, annak ez is tetszhet. Indiai eredetű játék, ezért sajnos rengeteg indiai játszik vele. Nem akarom senki kedvét elvenni, lenyomtok néhány kört, és rájöttök, hogy miért sajnos. Egyébként a játék fizikája egész tűrhető.
Disc Pool Carrom

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#34036) #33253120 válasza underdark (#34027) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ez de beteg. :D
Nagyon jó ügyességi játék, de valahol a 3. sorozatban azt mondtam nekem ebből pont ennyi elég. :D

(#34037) Saccco válasza #33253120 (#34036) üzenetére


Saccco
nagyúr

+1
Idegóvás miatt del. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#34038) underdark válasza #33253120 (#34036) üzenetére


underdark
aktív tag

hát igen van benne kihívás, rage állapot :D

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#34039) Kasya válasza Kasya (#34017) üzenetére


Kasya
nagyúr

Iszonyat lassu a jatekmenet:
- Ha egyszer belépsz, majd ki, akkor a következő inditásig van csak IDLE. Amint egy nap kétszer belépsz, onnantól már nem fog a hatterben farmolni....
- Aktiv jatek mellett sem gyorsabb a haladas, mint automatan.
- Az elso "szintugras" az 500-as szinttol lehetséges. Én harom napja farmolok, de még csak a 350-es szinten vagyok. Igy is ugy, hogy a telefonon orakig hagyom futni a jatekot...

Igy nagyon nem ajanlom. Csak nagyon mazochistaknak, vagy kinia lelkuletueknek :D

Arrol nem is beszelve, hogy egy egy ujrakezdes alig ad "fejlesztesre valo medalt". A jatekot gyorsitani se lehet...

[ Szerkesztve ]

(#34040) Fall-N válasza MikeWazowski (#34012) üzenetére


Fall-N
veterán

Az más kategória. Egy PC-s port, ami teljesen 3D az sokkal komplexebb. Lásd GTA: SA. Nemrég frissítették is, pedig előtte arra sem figyeltek a kiadótól.

Bár vannak olyan fejlesztők akik tudnak olyan kódot írni, ami elfut a jővőbeli OS-eken is. Például a Max Payne sem frissült évek óta, mégis szépen elfut az Android 9-en is hibák nélkül. Most is fentvan a telefonomon, időnként játszok vele.

(#34041) Kasya


Kasya
nagyúr

Pletykak szerint folyik a League of Legends mobil verziójának fejlesztese. Kivancsi vagyok, hogy mit alkotnak.

(#34042) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Most ingyenes a Bloons Td 6.
Nagyon jópofa tower defense játék. Szép a grafika, a játék is eléggé nehéz.

[link]

(#34043) Narxis válasza icemad (#34042) üzenetére


Narxis
nagyúr

Na neeeee, én ezt még régen akciósan megvettem. Hogy tehetik ezt? :D

Thanos was right.

(#34044) Amur


Amur
addikt

Egg Inc
aktuális co-opban van még pár üres hely. Redditre is felraktam, de most mindenki az update-el van elfoglalva, kevesen tolják a co-op-ot, csak ketten csatlakoztak be.(nem gáz mert egyedül is meglenne szerintem. Na jó nagyképű vagyok, lehet nem :D )
co-op: amursubplz

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#34045) Saccco


Saccco
nagyúr

Ingyenes lett a Motorsport Manager Mobile 3. :Y
Versenymenedzser a jobbik fajtából.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#34046) nyisziati válasza Saccco (#34045) üzenetére


nyisziati
veterán

Köszi! Már húzom is. :)

(#34047) Norbi. válasza Saccco (#34045) üzenetére


Norbi.
őstag

Mi8-ra vajon miért írja, hogy nem kompatibilis eszköz :F

(#34048) iguana válasza Norbi. (#34047) üzenetére


iguana
őstag

asus zenfone 5z-re is.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#34049) Sonja válasza Norbi. (#34047) üzenetére


Sonja
veterán

Mi Max 3-ra is. Viszont a PC-s emulátoromra (Genymotion) engedte telepíteni. :)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#34050) nyisziati


nyisziati
veterán

Hmmm. Kezdik a kínaiakat letiltani itt is? :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.