Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62901) bigbuda válasza kmarci25 (#62888) üzenetére


bigbuda
aktív tag

Köszi

Közben találtam ezt: LINK

Még két óra hosszát kerül 75 dolcsiba... sztem megéri.

(#62902) diegho válasza bigbuda (#62901) üzenetére


diegho
nagyúr

Viccelsz ugye? Ez egy fostalicska.

(#62903) €uro válasza Zeki (#62900) üzenetére


€uro
őstag

Rendben. Köszi.

(#62904) cappa72 válasza bigbuda (#62901) üzenetére


cappa72
nagyúr

100$ alatt ne nézelődj 4 magos telefon ügyben.

A 100$ kicsivel feletti a Lenovo A760, ami nem MTK platform, itt érdeklődhetsz a dolgairól.
Javaslom, hogy olyan telefont válaszz, aminek van közössége.
Ha jól elboldogulsz az orosszal vagy a google fordítóval, akkor orosz oldalon/oldalakon jól támogatott telefont is bevállalhaszt.
De a döntés joba, szépsége és felelőssége a tiéd.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#62905) Evita85


Evita85
tag

8 magos készülékhez mekkora memóriát ajánlotok? AJánlott hozzá a 2/32 gb vagy elfut vállalhatóan az 1/16 gb-al is? Zopo 5" telóját szeretném...Van rajta szerintetek értesítő led? A THL-t olvastam hogy nincs rajta.

(#62906) kmarci25 válasza bigbuda (#62901) üzenetére


kmarci25
veterán

Te tudod... A hirdetési oldalon minden szép, fényes, csillog-villog, élénk színek, éles kijelző... Aztán, mikor ideér és a kezedbe kapod, akkor érhet az első sokk. A második, mikor valami gondod van vele, és nem lesz senki, aki mondana valamit róla. De ahogy írták a többiek, ha megéri, akkor rendeld.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#62907) tolvaj! válasza benceman00 (#62886) üzenetére


tolvaj!
őstag

De annak már most is kevés nem gondolod? :) tökmindegy hány mag van a socban....

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#62908) Zeki válasza kmarci25 (#62906) üzenetére


Zeki
nagyúr

Egyetértek.
Én anno a lányomnak vettem egy ilyen telefonos karórát. 85 USD volt az ára.
- sehol nem írták, hogy ez egy gyereknek nagy.
- sehol nem írták hogy torz az egész fostalicska úgy hangszóróban mint mikrofonban
- sehol nem írták, hogy elég nehéz felprogramozni.
- sehol nem írták, hogy elég nehéz használni is
- sehol nem írták, hogy a micro usb töltője nagyon bent van, csak a hozzávaló a jó
- sehol nem írták, hogy fél év után kidobhatod, mert szétmegy a belső usb csatija, és 2 hónap után már az usb-t takaró műanyag pöcök is letörik.

Ellenben mindenhol hűdefaszahűdejó-t lehetett csak olvasni.

Na akkor jöttem meg a kínai noname cuccokból, és vettem a lányomnak inkább 15-ért feltöltős dominóssal egy Samsung S5360-as okostelót. Az még mindig megy, és szereti.

Ha azt veszem, hogy a 85 dolláros+Áfa telefonos karóra plusz a Samsung okosteló együtt mennyibe került, akkor a kettő árából mégjobb telefont kaphatott volna.

És ahogy itt a fórumon olvasom, elég sokan estek már pofára noname/klón androidos telefonnal is.

Nem szabad a kínai olcsóság csapdájába beleesni, mert ami nagyon olcsó az többnyire vagy szar, vagy nem él sokáig.

Szóval inkább gyűjteni még, és venni valami márkás telefont, amiről vannak halomban mindenféle visszajelzések, mert mondjuk már fél éve veszik a népek. Akkor már nincs zsákbamacska, meg csalódás sem.

(#62909) benceman00


benceman00
tag

#62907 Igen én is így gondolom :R Azért írtam, hogy ha ilyesmire szeretné használni a telót akkor az kevéske

[ Szerkesztve ]

Üdv, ASZPi

(#62910) svgyula válasza Zeki (#62908) üzenetére


svgyula
addikt

Üdv a való világban! :K Ezt hívják "Márkpetting"-nek addig izgatja az érzékszerveidet amíg elkezdi égetni
a zsebedet a pénztárca aztán nincs visszaút :)) Aztán amikor eloszlik a lila köd ott marad a valóság egy kis
"kutyabriós" formában. :DD

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#62911) forgonati válasza Laza... (#62830) üzenetére


forgonati
őstag

Köszi, kihagyom, megvagyok nélküle....

#62831 mong08:

Nem tudom mennyi idős vagy, de lehet inkább neked kellene felnőni, ha abban a hitben ringatod magad, hogy egy kínai telefon, ahol a minőségi szórás, tudjuk hogy milyen, felér egy PNA-val.

"Az a.miről te beszélsz az a készülék bemérése... Mi köze van a navigáláshoz?"

A navigáláshoz semmi, én ilyet hol írtam? Viszont ahhoz köze van, hogy a kocsi beméréséhez lopás esetén, ugyanúgy kell hogy legyen benne GPS vevő, és rohadtul nem mindegy hogy milyen gyorsan talál jelet, és hogy hogyan tartja azt. És majd biztos egy kínai telefon fogja lenyomni a célezközt. Persze.

#62833) laslie92:

Nagy poén.

Keelah Se'lai!

(#62912) nikkel111


nikkel111
csendes tag

THL T100s tulajok,

Ha valakit zavar a notifikációs ledek hiánya akkor egy megoldás rá. ;)

Én kb. 1 hete használom tökéletesen működik , semmit nem fogyaszt !
Nem fogadott hívásnál és smsnél kivilágítja az alsó kapacitiv gombsort, addig világit amíg be nem kapcsolod a telót...

Letöltés:
http://fvicente.es/documents/MTKButtonLed/MTKButtonLed0.0.4.0.apk.

Arra már nem emlékszem kell e neki root, mert ahogy a telót megkaptam , én rögtön rootoltam ... :)

(#62913) gipsztigris válasza Zeki (#62908) üzenetére


gipsztigris
addikt

Pontosan!

Anno, a műhelyem falán ez az idézet szerepelt, mint mottó!

"Alig van olyan dolog a Világon,
amit, ha bárki egy kicsit is rosszul csinál,
ne tudná olcsóbban adni
és az olyan emberek, akiket csak az ár érdekel,
lesznek az igazi áldozatai az ilyen mesterkedésnek.

Ostobaság túl sokat fizetni, de
még rosszabb, túl keveset fizetni.
Ha Ön túl sokat fizet,
veszít valamennyi pénzt, ez minden.
Ha Ön viszont túl keveset fizet, elveszíthet mindent,
amikor a megvásárolt termék a neki szánt feladatnak
nem tud megfelelni.

A gazdaság törvényei tiltják, hogy
kevés pénzért túl nagy értékeket kapjunk. Amennyiben
Ön a legolcsóbb ajánlatot fogadja el, a rizikóért, amibe
belemegy, valamennyit hozzá kell számítania.

És ha ezt teszi,
akkor Önnek van elég pénze,
hogy a jobbat megfizesse!"

(John Ruskin)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#62914) forgonati válasza junkpod (#62835) üzenetére


forgonati
őstag

Mikor beszéltem winmobile-ről? Mondok célhardvert, Tomtom, Garmin, csak hogy 2 nagyobbat hozzak fel. Telepíts már te ezekre bármit is. Nem fogsz, mert nem arra vannak hogy szénné moddolják őket. Arra vannak hogy navigálj velük, azt viszont teszik is hibátlanul. Mert arra vannak csinálva, és normális antenna + chipset van bennük.

Engem hidegen hagy hogy milyen képet raknak be, az én telefonom is kínai, az enyém is mutatott 3m pontosságot, aztán meg Köln belvárosában toronymagas épületek közt úgy dobálta el mint a szél. És autópályán 150 felett is, pedig 4 magos proci. Csakhogy annak kb. semmi köze nincs ahhoz hogy mennyi holdat lát és hogy hogy tartja a jelet, ezt nem tudom honnan szedted.

Igen, az a 30 PNA általában 6-7 holdat látott, ellentétben a telefonommal, ami (legalábbis a program szerint) 10 holdat látott. A PNA mégsem dobta el a jelet soha, a telefon meg igen. Kit érdekel hogy hány holdat lát, engem az izgat, hogy rá merjem bízni magam bárhol bármikor, viszont egy kínai telóval ez nem fog menni. Tegyél már egymás mellé egy kínai telefont meg egy PNA-t, a telefonon kapcsolj ki minden netes rásegítést (idegen országban úgysem nagyon lesz mobilneted) kapcsold be őket és meglátjuk melyik talál jelet hamarabb. Nekem van 1 tippem.

Nem szeretnék itt fikázni, meg bárkit leoltani, nem ez volt a célom, nekem is kínai telefonom van, csak azt gondolom hogy nem kellene kézpénznek venni ezeket a nevetséges 1m-es pontosságokat, főleg kínai telefonoknál.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#62915) szuand1 válasza nikkel111 (#62912) üzenetére


szuand1
tag

kell root.

ainol aurora II , jxd s5110, Thl w100 black, Thl w11, Newman n2, Haier w718+, chuwi v17hd , Ainol inovo8,Umi hammer, Elephone p6000, Xiaomi Redmi Note 2, Vernee thor,homtom ht17pro, xiaomi r1d, leree le3

(#62916) Sanyesz. válasza nikkel111 (#62912) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Azt nem gondolnám, hogy semmit sem fogyaszt. :N
Én a ButtonLED-et használom. Ez tudja villogtatni a töltés jelző kis piros LED-et is (kapacitív gombokat, képernyőt is). Nekem szimpatikusabb a "félig-meddig" értesítő LED kezelése, ezért ezt használom.

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#62917) Danecay


Danecay
őstag

Hali!

Pár napja kaptam kézhez a január elején rendelt NEKEN N6-os telómat. Eddig maradéktalanul meg vagyok vele elégedve, sőt jobban mint vártam (különösen egy visszaküldött Galaxy S4 clone után). Eddig még egyszer sem állt meg, vagy lépett ki alkalmazásból, futtat minden eddig felrakott progit, szép képeket csinál (nyilván fényviszony függően), és a specifikáció szerinti elülső 5Mp-eles kamera helyett 7Mp-eles van benne, nem mintha venném bármi hasznát :)
Ezt azoknak írom akik esetleg tétováznak egy ilyen készülék vásárlásán.

(#62918) bigbuda válasza diegho (#62902) üzenetére


bigbuda
aktív tag

Figyu, a fostalicska kifejezés az enyhén szólva túlzás, ha az árához viszonyítjuk.. Amúgy nekünk csak a két SIM foglalat miatt kell, és VOIP telefonálásra lesz használva, szinte semmi másra. Elhiszem hogy THL, ZOPO és egyéb nevesebb márkákhoz viszonyítva egy gyenngus darab, de semmiképpen se fostalicska. Ahogy néztem a legolcsóbb kétmagos teló is 60$ körül mozog, akkor ez 4 magosként 75$-ért ajándék. Főleg Geekbuying vállal rá 1 év garit, nagyon korrekt oldal.

18 ezer ft-ért milyen hasonló teljesítményű telefont tudsz vásárolni? Sztem semmilyet, és igen tudom hogy nem kellene túl sokat rádobni, kb plusz 10 ezer ft-ért már normálisabb gyáártó hasonló tudású telóját is meg lehet venni, de nekem, mint magyar állampolgárnak jelenleg luxus volna az a plus 10ezer... Főleg hogy van mellette normális telóm, ez csak másodlagos készülék lesz.

(#62919) diegho válasza bigbuda (#62918) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha 5 forint lenne is fos lenne, ezt nem az ára határozza meg...

(#62920) svgyula válasza forgonati (#62914) üzenetére


svgyula
addikt

Szia!
Pontosan azt csináltam amit írtál! a kocsiban a navi (két éve használom kifogástalan) párszor volt frissítve.
A telót jobb híján beraktam a km-óra elé mert ott állt meg és láttam. Nos semmi különbség nem volt a kettő
között! A két rendszer közötti különbség annyi volt hogy az egyik win CE5 alá van a másik meg természetesen android.
De bátran mondhatom, hogy mivel jártam én is Köln-ben nem volt gond. A navi-val szinte egész német országot végigjártam. Ha néha nem volt lefedés mint az alagutakban a rendszer kompenzálja mivel az utat előre jelzi több száz méterrel!
Ez még a gyári beépített rendszerrel is előfordul! Arról pedig ne is beszéljünk hogy azok mennyibe kerülnek. A gyári rendszer árán kapnál egy szatyor kínai "csúcstelefont" :K
A főnököm passatjából ellopták a km egységgel együtt (1,5Mft!+szerelés) szakszerűen nem romboltak semmit :K

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#62921) bigbuda válasza diegho (#62919) üzenetére


bigbuda
aktív tag

Ok legyen igazad :) Akkor egy fostalicskát rendeltem, de sebaj, talán használható lesz arra amire kell.

(#62922) ihlet


ihlet
csendes tag

Sziasztok.

Egy kis segítség kellene. Adott egy ZTE 889S készülék, át kellene partícionálni, ugyanis még egy skype-ot sem tudunk rá applikálni, a mostani 100 mb-ból 12 mega csak az elérhető. Leírás kellene, hogy mit és mivel tegyek.

Köszi előre is.
Üdv.
Laca

(#62923) cappa72 válasza ihlet (#62922) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nulladik lépés a teljes rendszermentés, addig ne is olvass tovább...
Leírás itt, ebben is a "DATA partíció megnövelése egyszerűen" részt keresd.
Legyen CWM telepítve, mert CWM mentéssel kell kezdeni.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#62924) svgyula


svgyula
addikt

Tisztelt Uraim! Ha valaki occso vagy oppo telefont szeretne kiárusítják! Nem semmi az ára egy akku áráért kapsz egy telót!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#62925) Sanyesz. válasza svgyula (#62924) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Már elfogyott. :Y Úgy sem hitték volna el a vámon, hogy csak ennyibe került.

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#62926) FіkuszKukіsz válasza Sanyesz. (#62925) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Ennyiért ajándék lett volna :(

Romanes eunt domus

(#62927) Viktor0610 válasza FіkuszKukіsz (#62926) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem csak lett volna, volt is. :D Annak a gondolom, 10 alatti embernek, akik szerencsésen tudtak vásárolni belőle. :)

Samsung Galaxy A54

(#62928) Lamberd válasza FіkuszKukіsz (#62885) üzenetére


Lamberd
tag

Milyen telefont ajánlanátok ami hardveressen HTC One dual szinten van?

(#62929) dorkababa


dorkababa
aktív tag

Hello
egy swees 5.0 dual sim androiddal lenne egy olyan problemám,hogy vodafone internet az istenért nem jön össze vele,esetleg valakinek vmi ötlet? net megrendelve,adatkapcsolat engedélyezve,apn egyéb beállitások leirás szerint stimmelnek,alap adatkapcsolatként vodafone hu bepöttyözve.ötlet esetleg? sim1 ill sim2 ben is ugyanez a probléma.
Köszi

(#62930) Zeki válasza dorkababa (#62929) üzenetére


Zeki
nagyúr

a viatamx szót le kell szedni az internet.vodafone.net elöl. Vagy mit olvastam.

(#62931) FіkuszKukіsz válasza Lamberd (#62928) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

ZOPO ZP998
THL W8s
THL T200
Newman K18 de még sorolhatnám

Gyakorlatilag az összes 4magos 2 gb RAMos full HD-s pariban van vele és olcsóbb

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#62932) Attee88 válasza cappa72 (#62889) üzenetére


Attee88
csendes tag

Köszönöm a linket!
Olyan kérdésem van, hogy az első három lehetőséggel ha próbálkozok, van esélyem hogy téglásítom a készülékem, vagy ha nemsikerül, max nemsikerül?
Vagy keressek MTK6572-es root-oló leírásokat, valamelyik majd bejön?

Attee88

(#62933) cappa72 válasza Attee88 (#62932) üzenetére


cappa72
nagyúr

Elméletileg az első 3 ha nem root-olja, akkor nem is piszkálja.

A CWM+root zip csak a CWM felrakásakor veszélyes (flashtool miatt), utána ha sikerül akkor először úgyis mentés!!! (én így root-oltam a w450-et és a haier W718-at is)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#62934) CsaBully válasza cappa72 (#62933) üzenetére


CsaBully
aktív tag

Mtk6592-es Zopo zp980+ telómat ma rootoltam egy RootGenius nevű progival és egyszerűen,gyorsan sikerült.

Referencia: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=CsaBully ..Írj privátot,ha fel akarod venni velem a kapcsolatot.

(#62935) junkpod válasza forgonati (#62914) üzenetére


junkpod
nagyúr

Az a legnagyobb gond az érveléseddel, hogy mindig "kínai telózol", holott ha van különbség az nem a "kínaiban" van hanem a funkcionalitásban, azaz egy csak navigálásra szánt céleszközben(itt nem a tomtom vagy garmin 3d grafikus autós navikra gondolok hanem olyanokra amit gipsz is linkelt) a költségeket inkább a gps antenna/chip felé súlyozzák.
Az meg kit érdekel, hogy netes, agp-s segítsêg nélkül hogy veszi a jelet, ezek jó dolgok és használni kell őket.

Box's don't touch!

(#62936) cappa72 válasza CsaBully (#62934) üzenetére


cappa72
nagyúr

Az jó. :C
Viszont lehet, hogy a kérdezőnek szüksége lenne a linkre. Ilyenkor érdemes volna linkelni, ezzel is megkönnyítve mások dolgát. :K

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#62937) junkpod válasza svgyula (#62924) üzenetére


junkpod
nagyúr

Aztaku... Hogy lehet ilyeneket kiszurni időben? Még 0 supporttal is megérte volna.

Box's don't touch!

(#62938) Upo válasza junkpod (#62937) üzenetére


Upo
addikt

Nyilván sehogy. Csak ügyes önreklám lesz hogy figyeld az eladót. Nézd meg, oda van írva hogy sold:1 azaz 1-et adott el. Tippelem hogy rögtön meg is vette magának hogy ne legyen nagy a kára. Aztán most a fél fórum figyel.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#62939) hungobungo válasza Upo (#62938) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Ha nem is bundázott egy-egy ilyen akció, akkor is a kínai bix adatközpontban unatkozó informatikusoknak van csak esélyük, nekünk itt biztosan nincs.

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#62940) junkpod válasza Upo (#62938) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ja vagy ugy.. Sold one... Jo trükk.

Box's don't touch!

(#62941) dorkababa válasza Zeki (#62930) üzenetére


dorkababa
aktív tag

gigaTHX,valóban ez megoldotta. 2,5 órát szívtunk csak vele - távkamerázva anyámékkal :U :R :R

(#62942) ans1980


ans1980
tag

Üdv!
Légyszíves segítsetek! Ha tinydealról rendelek pár kisebb értékű cuccot "Swiss Post Registered Air Mail" szállítással, az hogy ér hozzám, kihozza a postás és bedobja a postaládába, vagy hagy értesítőt? Vagy egyáltalán ki hozza ki? És mennyire megbízható? Köszönöm előre is!

(#62943) Sanyesz.


Sanyesz.
őstag

THL T100s tulajdonosok! Nálatok műxik az OTG funkció? Én eddig nem tudtam működésre bírni. Sőt, az OTG Checker apk az mondja, hogy a készülék nem támogatja ezt. :F

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#62944) Zeki válasza ans1980 (#62942) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha olyan, hogy beférhet a postaládába, akkor a postás hozza ki. Vagy bedob egy értesítőt. Nagyobb csomag MPL.

(#62945) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

urak...

MTK 6589, miui v5, és nem megy az engineering mode....imei-t kellene visszaállítanom. :U hogy lehetne?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#62946) cappa72 válasza Mr.Csizmás (#62945) üzenetére


cappa72
nagyúr

Lehet, hogy sérült a protect_s?
pont a p780 topikban más sikerült vagy 4 ilyen esetet visszaállítani.
Blogbejegyzés is van hozzá.[link]
Ha mégsem, akkor még mindig lehet sérült a secro, ami szintén visszaállítható.
Ha az nvram nem sérült, akkor jó eséllyel a 2 valamelyike meghozza a várva várt eredményt.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#62947) forgonati válasza junkpod (#62935) üzenetére


forgonati
őstag

"mindig "kínai telózol""

Mit csináljak egy olyan topikban ahol a szóban forgó telók kínaiak??

Az első kommentem arról szólt, hogy nem kell ám készpénznek venni ezeknél a telefonoknál az 1m pontosságot, mert az úgysem annyi. És ezt most is tartom.

"Az meg kit érdekel, hogy netes, agp-s segítsêg nélkül hogy veszi a jelet, ezek jó dolgok és használni kell őket."

Persze, egy olyan helyen ahol van neted. Én pl. 4 országon keresztül kocsikázok és nincs mindegyik országban netem. A másik meg, hogy az agp-s csak arra jó hogy a telefonod hamarabb fogjon pozíciót. De abban nem sokat segít hogy tartani is tudja. Azt már az antenna+chipset párosnak kell tudnia, és ha az szar, az a-gps sem ment meg.

Igen, céleszközöknél az ár magasabb, mert azok erre vannak kihegyezve, és az áruk érhet annyit is amiből vehetsz 5 kínai telefont is. De nem ez a lényeg. Az a lényeg, hogy azoknál az eszközöknél simán kézpénznek veszem az 1m pontosságot, de az ilyen telefonoknál nem. Lehet hogy ha most leteszem az ablakba a telefonom, megint beáll 3m pontosságra, de sokra megyek vele ha csak addig tartja ezt amíg el nem indulok. Bemegyek a belvárosba és eldobja a jelet, akkor a hajamra kenhetem a 3m pontosságot.

Vannak kínai telefonok közt is olyanok amiknek jobb a GPS-e, van amelyiknek szarabb és sajnos ez lehet egyazon típusban is... A minőségi szórás elképesztő ezeknél, nem véletlenül van tele a net olyan topikokkal ahol az userek saját maguk által gyártott antennákkal próbálják némileg feljavítani a cuccot. A baj az hogy ez még sokáig így lesz, sajna a kínai telefonoknak gyenge pontja a GPS (de én pl. a BT-vel is szívok, a hatósugara negyedannyi sincs mint az ezer éves Nokiámnak) és én tuti nem bírnám rá magam többet hogy használjam, elég volt egyszer szívnom a telefonom GPS-ével. Amikor a legnagyobb csúcsforgalomban átdobál a másik sávba, meg percenként veszti el a jelet, a németek meg dudálnak jobbról-balról hogy mit szarakodok, én meg nem tudom hogy hova-merre soroljak mert a fos GPS épp nem megy...

Továbbra is azt gondolom hogy az 1m pontosság ezeken a telefonokon semmit sem bizonyít. Lehet itt linkelgetni screenshotokat, nem sokat érnek. De ez csak privát vélemény, mindenki azzal navigál amivel akar.

Béke :R

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#62948) Laza... válasza forgonati (#62947) üzenetére


Laza...
addikt

Te olyan vagy mint Pistike az oviban a sarokba állítva: 100x is ugyanazt mondod, és hiába térdepelsz, tudod hogy úgyis ugyanezt fogod eldarálni, akár tetszik az óvónéninek, akár nem :DDD :DDD

Never give up!

(#62949) forgonati válasza Laza... (#62948) üzenetére


forgonati
őstag

Talán fáj hogy fikkantják a kínait? Csaknem neked is van? Vagy gond h leírom amit gondolok? Nem muszáj ám olvasnod, görgesd át bátran.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#62950) poffsoft válasza forgonati (#62949) üzenetére


poffsoft
addikt

Kicsit már off.. :K

Nekem a PNA-m is gagyi, a telóm is gagyi (nó-kia)... :P
A kínai csodával picit szívtam, de még bízom... :B

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.