Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EG0

    aktív tag

    válasz Indy1 #61790 üzenetére

    Szerintem a 98%-os AliExpress-es/Ebay-es bolt értékelés bőven jónak számít, mert 2%-ot simán kiteszik olyanok, akik nekiállnak reklamálni, mert
    - gyári hibásat kapott (nem a bolt hibája, nem lehet mindent tesztelni kiküldés előtt, és amúgy van garancia)
    - lassan vitte ki neki a posta és sokat állt a vámon
    - nem olvasta el leírást és pl. a hiányzó anyanyelvét reklamálja vagy jobbat várt a pénzéért, mert nem tájékozódott
    - nem olvasta el leírásban, hogy akár 2 hét is eltelhet postázásig, ha épp nincs nekik készleten
    - imád szemétkedni
    Másrészt lényegesen kisebb a valószínűsége, hogy 10.000 elégedett vásárló után szívódjon fel egy bolt vagy váljon megbízhatatlanná, mint ahol van 10-100 visszajelzés.

    Én amúgy Ali-n azt csinálom, hogy írok a 2-3 szóba jöhető boltnak előtte, és felteszem a kérdéseim készlettel, szállítással, ROM verzióval kapcsolatban.
    Megdöbbentően ostoba válaszok szoktak jönni:

    - eleve nem válaszol több kérdésemre, csak mondjuk utolsó feltettre, tehát el se olvasta rendesen

    - "i think it have google paly, we will root the phone, usualyy the phone will have this function,tks"
    Kösz, akkor I think majd kifizetem, ha jól thinkelted...

    - "friend the phone black is in stock andwe can adjust the hungarian or English for you
    I think you can install the Google play by yourself ."
    Kösz, de I think ha neked nincs meg hozzá szoftvered, akkor én nem kockáztatok. Ja, és konkrét esetben az international ROM-ban vagy magyar nyelv ÉS Gapps is, de ha ezt én tudom jobban eladónál, az már felejtős.

    - Vagy csak simán nem nem is válaszol az üzenetemre

    Aztán kiválasztom azt, aki értelmesen, mindenre és megnyugtatóan válaszolt:
    " there are four phones remaining. Pls catch your time to do the purchase. Also, if you purchase successfully, please leave us a message ON THE Order about your request again (like Hugarian language needed + google play and ect.) Once we get your message from the order you paid, we'll do it for you then."

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés